Hi-Fi Forum
Как искать музыку на просторах интернета - Версия для печати

+- Hi-Fi Forum (https://hi-fi-forum.net/forum)
+-- Форум: Звук (/forum-3.html)
+--- Форум: Hi-Fi Аудио (/forum-8.html)
+--- Тема: Как искать музыку на просторах интернета (/thread-199904.html)

Страниц: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Vasiles - 14-08-2022 23:29

(14-08-2022 23:22)The писал(а):  не усе і навіть не половина... А що вже казати про якість ріпів....
Особисто моя думка. Я коли попробував які переваги дає стрім в простоті і зручності користування, якось до файлів повертатися бажання немає.
А от те що якість Епла досить висока і б'є Тідал, чув. От ще би хтось поділився знанням і досвідом, хто порівнював у себе, булоб чудово.


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Эстет Звука - 14-08-2022 23:31

Лучше дисков ничего нет..Все ваши файлы .. сетевые плееры итд.. Они все проигрываают плееру..Там ессли брать за 4-5 тыс уе проигрыватель сетевой ..то еще можно о чем -то говорить..Имхо..Так попонтоваться перед теликом ,для гостей руками помахать..


RE: Как искать музыку на просторах интернета - The - 14-08-2022 23:58

Vasiles, на початках аудіофіли розкритикували Епл, мовляв там мп3 переведене в лосслесс і подане як повний формат... Зараз наче зтихли такі думки, тому й сам чекаю відгуків...

Эстет Звука, ну ІМХО так ІМХО... Напевне в Вас, Євгене ще стоїть СДюк, а його наявність треба якось ще виправдати Biggrin


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Эстет Звука - 15-08-2022 00:07

Стоит и будет стоять ,но еще дороже..Когда смогу себе позволить...Пока вы там оправдываете мп3 ..в лосслесеWink..Зтихли, тому що не эстети ..эстети в звуке мають тильки сидюки и розумиють гарний звукBiggrin


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Vasiles - 15-08-2022 00:08

(14-08-2022 23:31)Эстет Звука писал(а):  Лучше дисков ничего нет..Все ваши файлы .. сетевые плееры итд..
Ні-ні, до дисків вже ніколи. Хоча маю ще різак Плекстор, на якому нарізав досить добрі копії СД.
Як уже неодноразово писав, при порівнянні СД плеєра і стрімера, якщо різниця і є то на рівні нюансв і просто інша подача звуку , так як фірми джерел були різні. Але стрім просто о так не грає, його потрібно приготувати, вклавши в нього копійчину.


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Эстет Звука - 15-08-2022 00:10

Навищо вкладати в нього копийчину коли все е и звук м шикарная коллекция дисков .. и гарний за свои гроши сидюк, або цап..Biggrin


RE: Как искать музыку на просторах интернета - The - 15-08-2022 00:14

Эстет Звука, стоїть - означає не коштує, а є наявним в системі. Женя, де та хто виправдовує мп3 в лосслесі?
Чув дзвін та не знає де він Biggrin
Женя, спробуйте, а після вже обговоримо предметно Party0012
Як там звучить популярна на форумі приказка про обговорення смаку устриць з тим, хто їх лише на картинці бачив, пам'ятаєте? Улыбка


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Эстет Звука - 15-08-2022 00:15

Навищо пробувати,коли инши багати бильш люди пробували.а ваша ловля блох в поисках грааля..Sad


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Vasiles - 15-08-2022 00:16

(14-08-2022 23:58)The писал(а):  аудіофіли розкритикували Епл, мовляв там мп3 переведене в лосслесс і подане як повний формат...
Я недавно був на пробах Аураліка
Альтаір G1($3к) i G2($6к).
Демонструючий все грав з Рун і Епла. На моє запитання про Епл, він сказав що на сьогодні це краще від Тідал і Ауралік вже інтегрований з Епл. Мені з моїм Тіаком потрібно Мак-міні.
Также його думка що Ауралік, на сьогодні випередив всі цифрові мережеві плеєри по якості подачі звуку. Але де тут реклама а де дійсність, ХЗ Улыбка


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Эстет Звука - 15-08-2022 00:17

Мабуть вам скучно, провода вси дешеви перепробували,шукаете ..другий звук но бильш дешевый..Тарас..

Вам и не те будуть розповидати..щоб вы купили якесь гив...о ,а вони щось продали..Василь


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Гаруспик - 15-08-2022 00:20

(30-05-2022 07:23)umboyumbo писал(а):  Пункт №8 лучше исключить из списка,пустая трата личного времени.
Ещё есть такая проблема,гораздо лучше файлы звучат когда копия сделана с размагниченного компакта,но к сожалению никто так не делает.
Ещё добавлю,обращайте внимание на релизы от MOFI (MFSL)
Кто-то ещё сомневается в умственной неполноценности россиян в подавляющем большинстве случаев?


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Vasiles - 15-08-2022 00:23

(15-08-2022 00:15)Эстет Звука писал(а):  коли инши багати бильш люди пробували
Не можу з цим погодитись. Все відносне. Просто в стрімі є надзвичайно багато нюансів, які потрібно правильно реалізувати. Ніхто тут ніколи не приводив прикладів порівнювання з оточенням в стрімі, окрім звичайно менеBiggrin Без цього це так просто говорильня.Але по кількості музики в стрімі, навіть немає з чим порівнювати. Слухати безперервно стару колекцію, мені особисто не цікаво. Тому мій вибір - стрім !


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Эстет Звука - 15-08-2022 00:26

А навищо слухати нове шось..коли воно гив..о и практично зараз ничого нового гарного нема... Все вже було .. и кращого в музици не буде..... Практично зовсим ничого..!!!!!!!!!


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Vasiles - 15-08-2022 00:30

(15-08-2022 00:17)Эстет Звука писал(а):  Вам и не те будуть розповидати..щоб вы купили якесь гив...о
Так справа в тому, що я можу товар повернути на протязі 30 днів. Хотів взяти на пробу Ауралік Альтаір G1, але проблема в тому, що тільки під заказ, так як попит переважає виробництво і невідомо коли можна його отоимати. Ось так осьУлыбка
Хоча G2, можна брати, але я якось на 6к, поки не готовийBiggrin


RE: Как искать музыку на просторах интернета - AlTair_SPb - 15-08-2022 00:30

Один небольшой вопрос -
Зачем нужен ЦАП, со всеми вытекающими "волосами", если можно иметь
у себя нужный винил?
Едем дальше..... Вам нужен первоисточный/аутентичный звук как на виниле или
эрзац?
Неужели кто то запиливает ежедневно любимый альбом до дыр?
И ещё, кто тут есть, что ему нравиться почти всё (?) и у него нет на это
денег скупить это всё. Ради редких изданий, я бы на такое не пошёл бы.... это к слову.
Как правило, есть желание послушать, возможно изредка или ежедневно?
Купите нужный альбом (если это не жутчайший раритет) и наслаждайтесь иногда.
А если привыкли или нравится слушать ежедневно..... ну тогда запишите на плёнку.
Будет вам и аналог и удовольствие от этого.
А если любителей цифры уже мутит упоминание винила и плёнки.... Тогда всё
понятно. Так и пишите - я не желаю и даже не знаю как общаться с аналоговой
техникой, мне проще вложиться в цифровую коробочку.
А это уже не HI-FI!


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Vasiles - 15-08-2022 00:32

(15-08-2022 00:26)Эстет Звука писал(а):  . Практично зовсим ничого..!!!!!!!!!
Тут не погоджуся, так як мова про цифрові технології. І тут все міняється в кращу сторону кожного року, з кожним випродукованим новим цифровим девайсом. Звичайно говоримо про фірмУ Улыбка


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Эстет Звука - 15-08-2022 00:35

Винил само собой,все давно шедевры детства и юности на нем повторены..Учитывая,тем более,что это сейчас 3 жизнь винила и продав его..есть за что жить ..и даже хорошо


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Vasiles - 15-08-2022 00:39

(15-08-2022 00:30)AlTair_SPb писал(а):  Так и пишите - я не желаю и даже не знаю как общаться с аналоговой
техникой, мне проще вложиться в цифровую коробочку.
А это уже не HI-FI!
Ага,розказуйте казочки. Вініл, пройдений етап. Я більш ніж впевнений, що рівень Вашого "вінілу" далекий від класнтх цапів. Але так як в профілі немає інфи, то це не ствердження, тільки припущення Party0012
Я ухитряюсь слухати кожного дня десь біля 2х год, з вінілу в мене булаб вже сажа Biggrin


RE: Как искать музыку на просторах интернета - AlTair_SPb - 15-08-2022 00:44

Если винил для прокорма... у меня нет больше слов.


RE: Как искать музыку на просторах интернета - moeller - 15-08-2022 00:54

(15-08-2022 00:39)Vasiles писал(а):  Ага,розказуйте казочки. Вініл, пройдений етап. Я більш ніж впевнений, що рівень Вашого "вінілу" далекий від класнтх цапів. Але так як в профілі немає інфи, то це не ствердження, тільки припущення Party0012
Я ухитряюсь слухати кожного дня десь біля 2х год, з вінілу в мене булаб вже сажа Biggrin
Василь, ти просто не знаєш,що таке хороший вініл. Якщо навіть вище середнього класу, це досить дорого.