Hi-Fi Forum
Как искать музыку на просторах интернета - Версия для печати

+- Hi-Fi Forum (https://hi-fi-forum.net/forum)
+-- Форум: Звук (/forum-3.html)
+--- Форум: Hi-Fi Аудио (/forum-8.html)
+--- Тема: Как искать музыку на просторах интернета (/thread-199904.html)

Страниц: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Как искать музыку на просторах интернета - ZLoDAY - 15-08-2022 06:45

Сейчас "Ылитарии" помидорами закидают про рипы. Оно и понятно - бесплатно играть не может Biggrin
Винил может звучать классно, только лента звучит еще лучше. И что ?
Все виниловоды теперь ущербные нищеброды и бараны,
они же не могут копии мастеров по $400 /в среднем/ брать ?
А еще нет Штудеров с Телефункенами по 7-15 тыс. $

То что выбор в этих форматах строго ограничен, это так, херня собачья.
Главное оправдание вроде "раз это недоступно, то и музыка фуфло".
В реале же, туева куча ужасных фонограмм/не музыки, а записей/ что в стримминговой цифре, что на CD, что в рипах, что на виниле....на лентах полчища подделок и записей с CD...
Неизданное в цифре тоже есть, но заметно меньше.

По большому счету один хрен на чем слушать, если запись классная и аппарат условно выше некоего среднего уровня.
Только это среднее в каждой нише совсем разные деньги.
В контексте катушечной темы, $1000+ это взять пару записей, или около комплекта головок, у винильщиков - хороший уверенный меломанский /вертак/ "без фанатизма" и без головок с корректором Biggrin, а в цифре очень уверенный ЦАП, возможно даже из топов прошлых лет.
Выбор очевиден.


RE: Как искать музыку на просторах интернета - NoOneIsThere - 15-08-2022 09:12

(14-08-2022 23:22)The писал(а):  А що вже казати про якість ріпів....
Якість різна, але ніхто не забороняє вибрати найкарщий Wink


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Эстет Звука - 15-08-2022 09:59

NoOneIsThere.Кстати ..спасибо за Ваш Труд на Ру..ре...


RE: Как искать музыку на просторах интернета - ZLoDAY - 15-08-2022 11:39

Да, достаточно приличных оцифровок, спасибо. А если учесть сколько гемора и сколько времени это сжирает...


RE: Как искать музыку на просторах интернета - The - 15-08-2022 13:15

(15-08-2022 00:26)Эстет Звука писал(а):  А навищо слухати нове шось..коли воно гив..о и практично зараз ничого нового гарного нема... Все вже було .. и кращого в музици не буде..... Практично зовсим ничого..!!!!!!!!!
Женя, іспанський сором за Вас! Cry


RE: Как искать музыку на просторах интернета - roteid - 17-08-2022 00:05

Поддержу Евгения, Эстет Звука, лучшая музыка вся уже былаPohval


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Vasiles - 17-08-2022 07:06

(17-08-2022 00:05)roteid писал(а):  лучшая музыка вся уже былаPohval
Це звичайно ілюзія. Музики, нової музики є досить багато. Особливо в джазі, вокал джазі, та і в металі, та і скрізь є що послухати.
Гірше інше, коли люди зациклюються на староті , тим самим не йде розвиток самого меломан.
Мені не цікаво запилювати староті до дір.


RE: Как искать музыку на просторах интернета - NICKK - 17-08-2022 09:27

(14-08-2022 18:21)Vasiles писал(а):  Цікаво, чи хтось користується і має підписку на відносно новий стрімінговий сервіс Apple Music
Булоб цікаво послухати думку тих які в темі.
оформив безкотшовно від приватбанку, меню повний шлак....просто гидота......
ну як для передачі через ейрплей на стример, то ніби нормально, по шнурку не проблував ( епл тв тільки хдмі має,а айфон чи мак бук треба юсб кабель)
є багатоканальне аудіо-=)) прикольно))) це слухав через ресивер і 5.1


RE: Как искать музыку на просторах интернета - NICKK - 17-08-2022 09:30

(14-08-2022 23:29)Vasiles писал(а):  Особисто моя думка. Я коли попробував які переваги дає стрім в простоті і зручності користування, якось до файлів повертатися бажання немає.
А от те що якість Епла досить висока і б'є Тідал, чув. От ще би хтось поділився знанням і досвідом, хто порівнював у себе, булоб чудово.

якість нормальна, краща Спотіфай це чути навіть на ресивері-)
а по Тідалу треба кабель і ЦАП-)) поки таокго не маю-)
і епл мюзік на відміну від Тідалу не пише характеристику файла який грає-) але навіть по єйр плей чудова якість як для мене!!!

самий головний мінус - дико незручний інтерфейс та інтелект гірший ніж у Спотіфай та Тідал


RE: Как искать музыку на просторах интернета - ariess1 - 17-08-2022 09:36

Якось так, багато, але справді цікавого не дуже


RE: Как искать музыку на просторах интернета - NICKK - 17-08-2022 09:42

пробував
Apple Music
Spotify
Tidal
Qobuz

зараз користуюсь першгими трьома, Qobuz дуже дивно видає підбірки, на свій розсуд,хояа якість там гарна і Tidal зручні та дешевше

Apple Music рідко користуюсь бо можу тільки через Airplay ( по шнурку можу тільки з Apple TV транзитом через телевізор і далі по оптиці на підсилювач, оскільки Apple TV має тільки HDMI вихід)

70% Spotify максимально зручно так як подобається меню і велика колекція там плюс стример має Spotify connect

в Tidal перекидає улюблені треки та плейлисти і слухаю в кращій якості

які нафіг платівки? в мене колекція 3500 треків-)
навіщо той тхлам збирати-)) ладно кули ще унікальні якісь доргі лиски чи платівки, які мають цінність,а так тільки місце займають-)
21 сторіччі твоя колекція завжди з тобою, головне знати паороль від обліково запису-)

на NAS теж є колеція flac та dsd але то так протсо щоб було ради цікавості-)


RE: Как искать музыку на просторах интернета - VNV73 - 17-08-2022 17:10

(17-08-2022 07:06)Vasiles писал(а):  Музики, нової музики є досить багато.
Гірше інше, коли люди зациклюються на староті
Згоден. Мене і Білі Айліш і Лана дел Рей і Адель і Інділа чіпляє, та навіть Енріке Іглесіаса для себе відкрив. Хоча в 90-х слухав виключно рок 70-80-х. Мабуть старію.....


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Vasiles - 17-08-2022 17:13

(17-08-2022 17:10)VNV73 писал(а):  та навіть Енріке Іглесіаса
Мабуть старію.....
До Енріке я ще не зійшов Biggrin
Мабуть душа, ще не постаріла Party0012
Але досить цікаві групи в прогресиві всеж таки разом з Тідал відкрив для себе.

(17-08-2022 09:42)NICKK писал(а):  Apple Music
Spotify
Tidal
Qobuz
70% Spotify максимально зручно
Маю і Споті, бо син користується, але не слухаю. Тідал і Споті, це абсолютно різна якість . Попробую взяти пробник Кобуз на місяць і самому зрівняти ці ресурси на якість звуку.


RE: Как искать музыку на просторах интернета - VNV73 - 17-08-2022 17:41

(17-08-2022 17:13)Vasiles писал(а):  До Енріке я ще не зійшов Biggrin
Мабуть душа, ще не постаріла Party0012
Нависне не слухав. Нещодавно порівнював звук сидюка з ПК і взяв перший що лежав компакт( у мене їх, як у дурня фантиків, щоправда більшість - ліцензія). От ним і виявився наш Енріке.
Альбом зветься Insominiac. Доволі жваво.
Ось приміром перший трек:





RE: Как искать музыку на просторах интернета - NICKK - 17-08-2022 18:01

думаю більшість навіть на цьому форумі музику люблять слухати для насолоди не тільки як основне заняття,а і у фоні коли щось роблять і максимально зручно це стрімінг Спотіфай чи Тайдл
в мене Спотіфай як базовий, що подобається перекидаю через одну з програм в Тідал (через саундбіз чи тюнмюзік)


RE: Как искать музыку на просторах интернета - Vasiles - 17-08-2022 18:18

(17-08-2022 18:01)NICKK писал(а):  слухати для насолоди не тільки як основне заняття,а і у фоні коли щось роблять
Особисто я слухаю музику, тільки для насолоди з чашкою органічної кави легкої вижарки вирощеної на східних узбережжяж Африки , звичайно без цукруУлыбка
Фоном, музику не сприймаю. Якщо щось роблю, то просто слухаю хороші аудіокниги. А в сьогоднішні не прості часи ще і новини.


RE: Как искать музыку на просторах интернета - NICKK - 17-08-2022 18:23

ну у Вашому випадку це Тайдл-) а коли працюєш чи читаєш шось в інтернеті і фонова музика то Спотіфая вистачає-)))
в мене Спотіфай як базовий через зручніть і спотіфай конект
Тайдл з ноутбуку теж зручний.а в застосунок на стримері він інтегрований і там зручно користуатись вже готвоими плейлистами


RE: Как искать музыку на просторах интернета - NoOneIsThere - 18-08-2022 11:24

(17-08-2022 09:30)NICKK писал(а):  і епл мюзік на відміну від Тідалу не пише характеристику файла який грає-)
В основному, пише Wink
[attachment=1233361][attachment=1233362][attachment=1233363]


RE: Как искать музыку на просторах интернета - NICKK - 18-08-2022 12:50

я ж кажу мені дуже "зручне меню", та і певно на різних девайсах воно відрізняється ( епл тв та смартфон)


RE: Как искать музыку на просторах интернета - NoOneIsThere - 18-08-2022 18:16

Це були скріни з MacOs та віконнго режиму, а на iPad трохі інший інтерфес, але похожий. На рахунок зручності, то загалом нормально. Як на мене, не гігрше Spotify Rolleyes
[attachment=1233385][attachment=1233386]