![]() |
|
Продам акустичну систему 5.1 AEG пасивну - Версия для печати +- Hi-Fi Forum (https://hi-fi-forum.net/forum) +-- Форум: Продам (/forum-7.html) +--- Форум: Архив (/forum-35.html) +--- Тема: Продам акустичну систему 5.1 AEG пасивну (/thread-62871.html) |
Продам акустичну систему 5.1 AEG пасивну - Ruslan_if - 24-07-2012 10:57 Колонки в доброму робочому стані, у використанні практично не були Фронтальні колонки 2х20 Вт (4 Ом) Тилові колонки - 2х15 Вт (4 Ом) Центральна колонка - 15 Вт (4 Ом) Саб - 30 Вт (8 Ом) Ціна 450 грн Всі питання в ЛС або Ruslan_if@ukr.net RE: Продам акустичну систему 5.1 AEG пасивну - Ruslan_if - 01-08-2012 09:07 В продажі RE: Продам акустичну систему 5.1 AEG пасивну - Ruslan_if - 08-08-2012 08:49 В продажі, 430 грн RE: Продам акустичну систему 5.1 AEG пасивну - Ruslan_if - 17-08-2012 08:50 продано |