Hi-Fi Forum
Продам акустичну систему 5.1 AEG пасивну - Версия для печати

+- Hi-Fi Forum (https://hi-fi-forum.net/forum)
+-- Форум: Продам (/forum-7.html)
+--- Форум: Архив (/forum-35.html)
+--- Тема: Продам акустичну систему 5.1 AEG пасивну (/thread-62871.html)



Продам акустичну систему 5.1 AEG пасивну - Ruslan_if - 24-07-2012 10:57

Колонки в доброму робочому стані, у використанні практично не були
Фронтальні колонки 2х20 Вт (4 Ом)
Тилові колонки - 2х15 Вт (4 Ом)
Центральна колонка - 15 Вт (4 Ом)
Саб - 30 Вт (8 Ом)

Ціна 450 грн

Всі питання в ЛС або Ruslan_if@ukr.net


RE: Продам акустичну систему 5.1 AEG пасивну - Ruslan_if - 01-08-2012 09:07

В продажі


RE: Продам акустичну систему 5.1 AEG пасивну - Ruslan_if - 08-08-2012 08:49

В продажі, 430 грн


RE: Продам акустичну систему 5.1 AEG пасивну - Ruslan_if - 17-08-2012 08:50

продано