Hi-Fi Forum
Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Версия для печати

+- Hi-Fi Forum (https://hi-fi-forum.net/forum)
+-- Форум: Продам (/forum-7.html)
+--- Форум: Архив (/forum-35.html)
+--- Тема: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 (/thread-85370.html)

Страниц: 1 2


Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 17-04-2013 09:36

1. Платку можна використати при збиранні ЦАП на двох мікросхемах TDA1540P, TDA1540D.
Для цього до її цифрового входу потрібно під"єднати RCA роз"єм. Цифровий вихідний аудіопотік з 5-ти штирів цифрового виходу платки потрібно подати на цифрові входити DATA, CP, LE мікросхеми TDA1540. На платку подати живлення +7...+16В. Мікросхеми TDA1540 включити згідно даташита, схем Філіпсів першого покоління, форумів.

2. Платку можна просто вставити в Філіпс першого покоління або будь-який інший програвач CD з мікросхемами TDA1540 з не працюючим приводом чи системою зчитування дисків, але працюючими мікросхемами ЦАП і аналоговою частиною. При цьому потрібно розрізати 6 доріжок з сигналами DATA, CP, LE і подати на входи мікросхем TDA1540 цифровий вихід платки, живлення +12В з плеєра і підчепити RCA роз"єм.

3. Також можна платку вставити в працюючий плеєр з TDA1540 і користувати або як плеєр CD, або як ЦАП на TDA1540. При цьому потрібно розрізати 6 доріжок з сигналами DATA, CP, LE. Вихід плеєра (5 проподів) вчепити до цифрового входу платки, а вхід 1540 - до виходу платки. Дочепити RCA роз"єм.
Цифрові сигнали комутуються ПЛІС (процесором, точніше програмованою логікою) платки.
В такому включенні коли в коаксіальний вхід приходить S/PDIF сигнал, плеєр буде його відтворювати. Якщо нічого не підключено і не приходить - буде відтворювати сигнал з диску.
Такий варіант потребує допайки певних деталей і спеціальної прошивки + можливо деяких змін в платах плеєрів з деемфазисами.


В платці стоїть приймач S/PDIF CS8416 з імпульсним трансформатором на вході. Окремо виведено сигнали SCK, LRCK, DATA, BCK - можна використати в якості приймача S/PDIF з виходом TTL (3.3В) I2S.
В якості перетворювача інтерфейсу I2S - вхід TDA1540 використано ПЛІС ALTERA EPM240T100C5N з відповідною написаною прошивкою.

Раніше думав на платці передбачити установочні місця для клока на мікросхемах і реклокінга, навіть схему таку робив при проектуванні платки і детальок прикупив. Але в майбутньому, враховуючи ряд експериментів відмовився. При хорошому цифровому потоці на S/PDIF внесок реклокінга не надто значний, а асинхронний реклокінг навіть шкодить. А поганий цифровий потік ніякі реклокінги не врятують.
По бажанні можна зібрати реклок сигналу LAT на окремій платці.
Я, попри те, що тактую звуковушку від лампового клока і можу зробити правильний синхронний реклок так ще не робив, вважаю лишнім.

Частота 44100.
Одна в певній версії прошивки конвертор працював також на 88200, але після певних потрібних змін (покращення прошивки) працює тільки на 44100. Не задавався метою релізувати підтримку хайрезів, вважаю 44100 з правильним ЦАП вичерпним і самодостатнім.
Електричні праметри ПЛІС EPM240T100C5N (які обумовлюють звучання) точно не гірші ніж в мікросхем Філіпсів І покоління, кращі) .

Звучить з хорошим транспортом добре. Неодноразово порівював з звучанням різних Філіпсів. Суб"єктивно з хорошим транспортом не гірше, місцями краще.

Розміри платки 50х80 мм.

Зараз зібрано 5 таких платок з деталями.
Усі в резерві.
З часом зможу потрохи збирати бажаючим під замовлення.
Орієнтовна вартість - 250 грн.
Також можу за окрему плату вставляти такі платки в працюючі або не працюючі плеєри.

В якості основного цифрового джерела зараз слухаю макет ЦАП на TDA1540D з використанням макету такої платки. Знаходжусь в Обухові (передмістя Києва). При бажанні можна приїхати послухати.

З часом буду писати в тему більш детально по використанню і підключенні.

Контакти: особисті повідомлення, nemo-one@ukr.net


RE: До уваги любителів звуку Філіпсів І покоління платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 17-04-2013 09:36

Декілька слів про підключення.

В доданих картинках приведено фото плати і схема підключень.
Кожна платка збирається (спаюється), програмується і перевіряється особисто мною, гарантую її справність і коректність роботи.
Платки не містять захисту від переполюсовки напруги живлення, КЗ вихідних портів перевищення рівня напруг.
Такі захисти не робились по причині їх негативного вплику на джитерси, фазові шуми і параметри вихідного цифрового потоку вцілому.
Тому при підключення платки потрібно бути особливо уважними. Підключення не складні, щось переплутати важко.

Також платка є одношаровою (одностороньою). Всі підключення провідників потрібно виконувати акуратним підпаюванням до впаяних в платку штирів з сторони плати без доріжок (щоб не пошкодити доріжки).

До входу живлення GND подається земя (0-й провід) напруги живлення.
До входу живлення +12V подається напруга живлення +7...+15В.
В платці нема захисту від переполюсовки і перевищення напруги, тому потрібно бути уважним з підключенням напруги живлення, можна спалити платку.
Якщо реалізувати живлення платки від окремої обмотки трансформатора, буде ще краще і менший ризик негативного впливу струмових петель. Але, це дуже уже радикальна міра.

До входу S/PDIF IN підключається коаксіальний RCA роз"єм, на вхід якого подається вхідний цифровий сигнал. Підключення потрібно здійснювати 75-ти Омним кабелем. Полярність значення не має. Але краще центральну жилу підключати до виводу з керамічним конденсатором (на фото видно). Вхід відв"язаний від кіл платки імпульсним трансформатором і розділювальним конденсатором.

Вихід цифрових данних з платки слід підключати:
Вихід такту лівого каналу L_SCK_OUT пілключається до входу CP мікросхеми TDA1540 лівого каналу (ножка 2Cool.
Вихід данних лівого каналу L_DATA_OUT пілключається до входу DATA мікросхеми TDA1540 лівого каналу (ножка 1).
Вихід такту правого каналу R_SCK_OUT пілключається до входу CP мікросхеми TDA1540 правого каналу (ножка 2Cool.
Вихід данних правого каналу R_DATA_OUT пілключається до входу DATA мікросхеми TDA1540 правого каналу (ножка 1).
Вихід сигналу відтворення відліку LAT пілключається до входів LE мікросхеми TDA1540 правого і лівого каналу (ножка 2) (паралельно).
Вихід GND потрібно підключити до землі (0-го проводу платки з TDA1540), бажано поближч до 6-го виводу (GND) мікросхем TDA1540.
З"єднувальні провода від платки до входів мікросхем мають бути на стільки короткими, на скільки можна. Загалом 10 см - нормальна відстань. Потрібно бути уважними щоб не зробити струмових петель.
Потрібно бути уважним, щоб не замкнути виходи L_SCK_OUT, L_DATA_OUT, R_SCK_OUT, R_DATA_OUT, LAT з входами GND або +12V - можна вивести вихідні порти мікросхеми з строю.

При правильному підключенні ЦАП починає працювати відразу, нічого налаштовувати не потрібно.




Про підключення платки в розрив цифрового потоку данних плеєрів на TDA1540 з можливістю використання їх як ЦАП на TDA1540 з коаксіальним входом S/PDIF або як плеєр (варіант 3).

Потрібно розрізати 6 доріжок сиглалів DATA, CP, LE (2,2,28 ножки мікросхем 1540) безпосеребньо біля самої мікросхеми.
Підключити платку до плеєра як описано в вищому повідомленні теми.
Додатково підключити по приведеній схемі:

1. Вихід DRFC (ножка 10) мікросхеми SAA7030 плеєра підключити до входу платки D_R_IN.
2. Вихід DLFC (ножка 3) мікросхеми SAA7030 плеєра підключити до входу платки D_L_IN.
3. Вихід CLFD (ножка 6) мікросхеми SAA7030 плеєра підключити до входу платки SCK_IN.
4. Вихід LAT (ножка 7) мікросхеми SAA7030 плеєра підключити до входу платки LAT_IN.

5. Землю GND (ножка 12) мікросхеми SAA7030 плеєра можна з"єднати з входом GND платки.
А можна і не підключати, оскільки вона уже підключена в верхньому пості вона уже підключена.

Потрібно намагатись робити покоротші з"єднувальні проподи (10 см - нормально).
Потрібно бути уважним щоб нічого не преплутати і не замкнути. Входи мають мінімальний захист від перевищення напруги 5В (технологічно потрібний), який не врятує платку, скажімо, він від подачі 12В не врятує.

При правильному і акуратному підключенні все буде надійно і стабільно працювати, перевірено.


RE: До уваги любителів звуку Філіпсів І покоління платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 27-04-2013 08:27

Декілька платок є в наявності.
Вартість - 230 грн.

Ще таке уточнення:
Режими 1 і 2 з посту #1, в яких використана сама проста версія прошивки ПЛІС без цифрового комутатора вцілому зрозуміла і вичерпна: на платку подається живлення 12V, на вхід платки з імпульсним трансформатором подається S/PDIF сигнал, з виходу 5 сигналів подається на входи 2-х TDA1540.
В режимі 3 платку потрібно прошити спеціальною прошивкою. В такому випадку на платку додатково подаються цифрові сигнали з плеєра і вона містить цифровий комутатор на виході на логічних елементах (така прошивка ПЛІС).

Фактично в режимі 3 при програванні CD приводом цифрові сигнали додатково проходять через ПЛІС. ПЛІС має дуже хороші параметри, осцилографом з вихідними сигналами все ок, на слух з експрес прослуховування платки я різниці звучання не почув.
ПЛІС на відміну від процесорів працює синхронно, тому таймінги спотворює мінімум. Можна глянути ряд дорогущих ЦАП або звуковушок - Альтери і Ксілінксів там немало.

Якщо хтось не бажає використовувати ПЛІС для комутації, але хове все ж поставити платку - можна поставити релюшку (декілька, 5 контактних груп). І підключити їх до платки з прошивками для 1,2. Релюшка буде в одному положенні коли є сигнал S/PDIF і в іншому, коли він відсутній.
Таким чином можна комупувати сигнали платка/плеєр без додаткових елементів.
Якщо виникне бажання - далі напишу як це зробити.


RE: До уваги любителів звуку Філіпсів І покоління платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Spike - 05-05-2013 23:29

В резерв одну плату пожалуйста


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 10-05-2013 19:04

Декілька платок продаються.


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 20-05-2013 09:21

Нагадаю


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 30-05-2013 15:24

Перевірив платку на відповідність данних вихідним і таймінгів допускам по даташиту TDA1540 - все ок.
Ще така деталь, - якщо ставити платку в плеєри, де є Деемфазис, потрібно його відключати (на доданому фото потрібно випаяти релюшку або розрізати доріжку, - зробити розрив, де показано червону лінію на схемі).
Я додав платку в плеєр, а потім помітав, що з нею завал по ВЧ при відтворенні з SPDIF входу, якщо плеє не відтворює CD диск.

Учасник форуму обміряв АЧХ ЦАП з використанням такої платки, констатував невеликий підйом на ВЧ по причині використання без ЦФ. Суб"єктивно, з такою аналоговою частиною як у класичних плеєрах на 1540 (активний ФНЧ 3-го порядку на виході), ВЧ достатньо, як на мене - не надміру так точно, на них певний акцент.
Особисто я слухаю варіант з пасивним фільтром 1-го порядку, так більше подобається. Там всього вдосталь і бас не такий не природньо роздутий і мішаний. Хоча ще з цим експериментуватиму.
Так от, для вирівнювання АЧХ до обведеного кружком на схемі конденсатора учасник форуму, який обміряв АЧХ рекомендував додати ще 1500пФ - так АЧХ вирівнюється.
Якщо користувати платку в варіанті плеєр/ЦАП, - можна розпаяти рідну ланку деемфазису і поставити замість неє конденсатор 1500пФ. В такому випадку коли працює ЦАП і плеєр не працює - конденсатор буде підключений. Якщо працює плеєр - відключений.

І ще, після перевірки таймінгів на виході платки зрозумів, що фактично вона може працювати на всіх частотах до 192 кГц, - приймач S/PDIF дозволяє + ПЛІС швидкий (5 нс).
Перевірив 44.1, 48, 88.2, 96 - працювала ок. 176.4, 192 - потік виводила, але звук відтворювався вдвічі повільніше. Швидше за все це особливості апсемплингів, cPlay і звуковушки - не коректно виводить потік.
Потрібно буде ще перевірити.

Додам фото внутненостів 204-го філіпса з вставленою платкою. Він може працювати як плеєр або як ЦАП. Там також перероблена аналогова частина - розділене живлення аналогових кіл лівого і правого каналу з використанням стабілітронної стабілізації (можна не робити, але на доданій схемі видно, ну дуже уже похабно віднеслись до реалізації живлення аналогової частини...).
Якщо живлення не переробляти - буде тільки платка з проводами від неї і до неї.

Декілька платок є в наявності, також можу за доплату ~100 грн вставити платку в плеєр.
І, власне, платку можна конфігурувати (писати прошивки для ПЛІС) таким чином, що буде підтримка буквально БУДЬ-ЯКИХ мікросхем ЦАП і додавання її в плеєри з читаючими або не читаючими приводами.
Якщо виникне інтерес - можна обговорити.

Ще така деталь, - якщо ставити платку в плеєри, де є Деемфазис, потрібно його відключати (на доданому фото потрібно випаяти релюшку або розрізати доріжку, - зробити розрив, де показано червону лінію на схемі).
Я додав платку в плеєр, а потім помітав, що з нею завал по ВЧ при відтворенні з SPDIF входу, якщо плеє не відтворює CD диск.

Учасник форуму обміряв АЧХ ЦАП з використанням такої платки, констатував невеликий підйом на ВЧ по причині використання без ЦФ. Суб"єктивно, з такою аналоговою частиною як у класичних плеєрах на 1540 (активний ФНЧ 3-го порядку на виході), ВЧ достатньо, як на мене - не надміру так точно, на них певний акцент.
Особисто я слухаю варіант з пасивним фільтром 1-го порядку, так більше подобається. Там всього вдосталь і бас не такий не природньо роздутий і мішаний. Хоча ще з цим експериментуватиму.
Так от, для вирівнювання АЧХ до обведеного кружком на схемі конденсатора учасник форуму, який обміряв АЧХ рекомендував додати ще 1500пФ - так АЧХ вирівнюється.
Якщо користувати платку в варіанті плеєр/ЦАП, - можна розпаяти рідну ланку деемфазису і поставити замість неє конденсатор 1500пФ. В такому випадку коли працює ЦАП і плеєр не працює - конденсатор буде підключений. Якщо працює плеєр - відключений.

І ще, після перевірки таймінгів на виході платки зрозумів, що фактично вона може працювати на всіх частотах до 192 кГц, - приймач S/PDIF дозволяє + ПЛІС швидкий (5 нс).
Перевірив 44.1, 48, 88.2, 96 - працювала ок. 176.4, 192 - потік виводила, але звук відтворювався вдвічі повільніше. Швидше за все це особливості апсемплингів, cPlay і звуковушки - не коректно виводить потік.
Потрібно буде ще перевірити.

Додам фото внутненостів 204-го філіпса з вставленою платкою. Він може працювати як плеєр або як ЦАП. Там також перероблена аналогова частина - розділене живлення аналогових кіл лівого і правого каналу з використанням стабілітронної стабілізації (можна не робити, але на доданій схемі видно, ну дуже уже похабно віднеслись до реалізації живлення аналогової частини...).
Якщо живлення не переробляти - буде тільки платка з проводами від неї і до неї.

Декілька платок є в наявності, також можу за доплату ~100 грн вставити платку в плеєр.
І, власне, платку можна конфігурувати (писати прошивки для ПЛІС) таким чином, що буде підтримка буквально БУДЬ-ЯКИХ мікросхем ЦАП і додавання її в плеєри з читаючими або не читаючими приводами.
Якщо виникне інтерес - можна обговорити.


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 10-06-2013 11:29

Поставив на днях цифрову платку в Marantz CD 60і провів йому невелику переробку.

Поетапно переробляв і відслуховував зміну звуку.
Зроблено наступне:

1. Поставлені плівкові конденсатори MKT в обв"язкуку декоуплінг виходів TDA1541 (на фото в два ряди біля мікросхеми ЦАП жовтого і синього кольору).
2. Поставлені додаткові блокуючі конденсаторо в живлення мікросхеми ЦАП, цифрового фільтра (з задаючим генератором і формувачем цифрових виходів), декодер (на фото червоного кольору).
3. Окремий стабілізатор живлення на цифрового фільтра (з задаючим генератором і формувачем цифрових виходів).
4. Відключений цифровий фільтр. Точніше він залишився підключеним, але сигнал на мікросхему ЦАП береться з його входу. Якщо хочеться послухати як звучить з ним, - потрібно відпаяти білі провода, які ідуть до доданої цифрової платки, від одних ніжок мікросхеми SAA7220 і прпаяти до наступних: Відпаяти від ножки 1 і припаяти до ножки 18; відпаяти від ножки 2 і прпаяти до ножки 16; відпаяти від ножки 3 і припаяти до ножки 15 - сигнад і привода буде проходити через ЦФ.
Цифровий вихід в такому випадку працює.
4. Поставлена платка цифрового входу S/PDIF з автоматичною комутацією привід/вхід на реле. Штатна платка з комутацією на ПЛІС (процесорі). В такому випадку можна було обійтись без використання процесора, натомість поставити релюшки мейд ін Джепен з золоченими контактами. В такому випадку сигнал і від приводу і від цифрового входу проходить найкоротший шлях і отримує найменші спотворення.
Вибір входу відбувається автоматично - якщо на RCA роз"єм цифрового входу подається сигнал S/PDIF - релюшками переключається джерело сигналу - цифровий вхід.
Якщо сигналу платкою не виявлено - вибрано джерело входу - привід CD.
Поставлено RCA роз"єм Нутрк.
5. Поставлено окремий трансформатор для живлення аналогових кіл. реалізована пасивна RC стабілізація (фільтрація) напруги живлення кожного каналу. Живлення від напруги +/-6В (так краще ніж +/-12 на слух)
Мені пасивна на слух подобається значно більше ніж з використанням активних стабілізаторів.
6. Операційники поставлені на панельки (для можливості подальшої зміни).
7. Випаяні лишні деталі (ланка деемфазиса, транзистори, які замикають вихід при включенні і тому подібне). При включенні і виключенні чутно невеликі щолчки, але звук при цьому явно менш замилений.

Суб"єктивне відслуховування, не надто довге, але змістовне.
В рідному варіанті і плеєр і його цифровий вихід звучали дуже посередньо...
Після пеперобок плеєр і цифровий вихід стали працювати значно краще, цікавіше, комфортніше. додалось розширення, детальності, натуральності.
Порівнював звучання рідного транспорту і цифрового входу + AKAI CD 79 в якості транспорту - рідний транспорт програє дуже значно. Можна сказати, що його слухати не цікаво...
Потім підчепив цифровий вхід плеєра до виходу компа, зібраного по подобі МУЗПК з правильною звуковушкою. І рідний привід і AKAI CD 79 в якості транспорту виходу МУЗПК програють радикально і кардинально...
TDA1541 починає звучати з претензією на звук дорогих ЦАП - сцена, детальність, розширення, динаміка, тональний баланс - все на висоті.
Явно збільшилось розширення по інструментах, якщо можна так висловитись.
Правда, в компові окреме трансформаторне живлення з паралельною стабілізацією звуковушки на германієвих транзисторах. І на неї заведений мастертакт від лампового клока на EF11. Але комп і без того звучить ок в якості транспорта.
Здалось, що трохи мало басу (з компом), але я ще особливо не вислуховував.

Суб"єктивно отриманий результат приблизно як Аркам з переробками. Сподіваюсь, власнику плеєра сподобається.


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 25-06-2013 09:51

Декілька платок є, скоро спаяю ще декілька.
На фото ЦАП на PCM56 без оверсемплінгу з використанням платки (вихід платки підключається до цифрових входів PCM56).
Також на фото AKAI CD79 на PCM63P-K з використанням платки і в даному випадку з ЦФ SM5842. Також підключав з SM5813 і без ЦФ (без оверсемплінгу).

Фактично можна цифровий вихід плати пристосувати до входу майже будь-якого класичного ЦАП при використанні без оверсемплінгу (без ЦФ). Є певні питання і складності, але з часом вони будуть подолані і написані різні варіанти конфігурації.

Мова йже про можливість реалізації ЦАП з використанням, наприклад PCM56, PCM58, , PCM63, AD1860, AD1862, TDA1540, коли момент відтворення відліків сигналу буде один (одночасно).
А не розділено в часі, якщо на мікросхему лівого каналу подавати не інвертований RLCK, а на іншу - інвертований.


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 05-07-2013 09:37

1 готова плата є в наявності. Є деталі на декілька плат - згодом виготовлю.
На фото PHILIPS CD 373 з вставленою платою і певними переробками.
Млжлива продажа плати з конфігураціями для PCM56, PCM58, PCM63, AD1860, AD1862, TDA1540, TDA1541. Можливість написання інших конфігурацій, в тому числі з різними ЦФ потрібно уточняти.


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 15-07-2013 09:23

Продаються


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 25-07-2013 10:08

Пару платок є спаяними.
Саме зараз можу перевірити на реальному ЦАП платки під TDA1540, TDA1541.

Якщо є бажання придбати платку для реалізації цифрового входу в плеєрах з PCM56, PCM58, PCM63, AD1860, AD1862 - таких ЦАП в напів розібраному вигляді для перевірки платки нема...
Якщо пирсилати плеєр на переробку, вставлення мною платки за окрему доплату - можу продати і з такими форматами - буде можливість перевірити.

Можливість використання плати з іншими плеєрами/мікросхемами ЦАП для реалізації цифрового входу S/PDIF потрібно уточняти.


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 06-08-2013 11:03

На фото Філіпс 104, перероблений в ЦАП.
Не працюючий привід витягнуто. Додана плата SPDIF входу.
ЦАП TDA1540P Замінені на TDA1540D.
Спарені пераційники аналогової частини NE5532 замінені на одиночні OP42
В живлення аналогової частини обох каналів поставлені тільки конденсатори папір в маслі МБГО 30 мФ.


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - mtstepan - 17-08-2013 11:10

Tongue0011


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 17-08-2013 11:59

На правах підйому фото Філіпс СД150 без приводу з платою цифрового входу і додатковим трансформатором для живлення плати.

Додам, що при самостійному встановленні плати потрібно бути уважними і обережними. Уже є один випадок пошкодження мікросхеми ПЛІС...
ПЛІС Альтера має захист по виходах від КЗ, або подачі напруги до 3,7В на її входи. (L_SCK_OUT, L_DATA_OUT, R_SCK_OUT, R_DATA_OUT, LAT)
Але якщо туди подати напругу +12В або хоча б +5В - феніта ля комедіа Angry
І все ж, тільки 1 з багатьох це дуже добре) Хоча половину платок вставляв і підключав саме я Улыбка
Ну і звичайно пошкоджена ПЛІС заміненаParty0012


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 28-08-2013 11:01

Можу спаяти і продати платки.
В платці окрім підключення сигналу після мікросхем ПЛІС, наприклад TDA1540, можна також використати цифровий вихід сигналу I2S 24 bit + Master Clok 256-Fs.
І підключити, наприклад, TDA1541 або TDA1541 + SAA7220.

Його можна взяти з середнього роз"єму:
G - GND
S - LRCK
L - SCK
D - DATA
C - MCK


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - mtstepan - 31-08-2013 18:56

Tongue0011Прошу резерв


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 31-08-2013 20:12

Резерв за Вам Улыбка
Скоро будуть потроху закінчуватись.


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - Nemo - 13-09-2013 10:04

На фото Sony CDP 99 (AD1560) з доданою платкою цифрового входу і цифровим фільтром SM5842, реклокінгом на 74SL74 і операційниками зміненими на OP42.

Саме зараз можу продати платки під TDA1540, TDA1541, PCM56.
З моїми послухами реалізації цифрового входу в CD плеєрі можна придбати платку під використання в плеєрах з ЦФ SM5813 SM5842 (складна самостійна реалізацію + потрібна перевірка).

На продажу залишається 6 платок.

На фото Sony CDP 99 (AD1560) з доданою платкою цифрового входу і цифровим фільтром SM5842, реклокінгом на 74SL74 і операційниками зміненими на OP42.

Саме зараз можу продати платки під TDA1540, TDA1541, PCM56.
З моїми послухами реалізації цифрового входу в CD плеєрі можна придбати платку під використання в плеєрах з ЦФ SM5813 SM5842 (складна самостійна реалізацію + потрібна перевірка).

На продажу залишається 6 платок.


RE: Продам платка конвертор S/PDIF - вхід TDA1540 - mtstepan - 16-09-2013 20:33

Happy0158