Результаты поиска
Сообщение Автор Форум Ответов Просмотров Дата создания [возр]
  Тема: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
Сообщение: RE: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2

Кек:-* в мене є ще 1 582 донор з головою, так як стоїть 660й з битим каналом.:tomato: 600 взяв практично з магазину. Кажуть дуже круто грає. Кхі, кхі - побачим. Хочу в колекцію танг 440 і з стрічками ...
djo Hi-Fi Аудио 20 138 8 329 915 24-08-2025, 00:53
  Тема: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
Сообщение: RE: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2

Да бля ... За 300 євро можна купить таку деку. 1000 уе за 582 , да ну. В мене 582 є з доками та коробкою
djo Hi-Fi Аудио 20 138 8 329 915 19-08-2025, 15:25
  Тема: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
Сообщение: RE: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2

Ну +-
djo Hi-Fi Аудио 20 138 8 329 915 17-08-2025, 22:21
  Тема: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
Сообщение: RE: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2

Який там прайс на 582?:-\
djo Hi-Fi Аудио 20 138 8 329 915 14-08-2025, 22:30
  Тема: Клуб любителей MARANTZ
Сообщение: RE: Клуб любителей MARANTZ

(07-07-2025 14:05)Ртуть писал(а):  Вот это "агрегат", интересная вещ. Marantz Model 150 Vintage AM/FM-тюнер , продаётся сейчас на олх. Тюн у мара був цікавий 2130 або шикарна цацка ст7/8:pohval:
djo Hi-Fi Аудио 2 313 1 167 993 08-07-2025, 05:18
  Тема: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
Сообщение: RE: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2

Дядьки, в мене є аналог юмига 800/алредж300. Аналог філіпса - арістона 3710 наче чи якось так. Норм апарат чи так собі? Наче робить, но потрібно міняти паси.:( Кек ось Кек ось.
djo Hi-Fi Аудио 20 138 8 329 915 22-06-2025, 15:17
  Тема: Клуб любителей MARANTZ
Сообщение: RE: Клуб любителей MARANTZ

(17-09-2024 22:22)andron011 писал(а):  лучше 16 - если бы был выбор с 94 то 94 лучше 16 в шампань тогда лучше 95)да 16 це простяцок. 94 або 95й в 95 цап з коронкой чи двома вже стояв
djo Hi-Fi Аудио 2 313 1 167 993 27-09-2024, 01:21
  Тема: Клуб любителей MARANTZ
Сообщение: RE: Клуб любителей MARANTZ

(14-09-2024 11:15)yrik-bm писал(а):  Что 94 прям 84 мк2 делает в одну калитку? Кстати какой 94, чистый номер или с какими буковками? 84 проти 94го - шляпа повна. Рально відпрацьовує свої бабки ...
djo Hi-Fi Аудио 2 313 1 167 993 15-09-2024, 21:28
  Тема: Клуб любителей MARANTZ
Сообщение: RE: Клуб любителей MARANTZ

(12-07-2024 12:09)mysterious-1 писал(а):  Добрый день. Стою перед выбором: Marantz pm 16 и Marantz pm 84mk2. Цена и состояние одинаковое. На данный момент у меня акустика Боря+Вася dm602s3. Был...
djo Hi-Fi Аудио 2 313 1 167 993 13-09-2024, 23:22
  Тема: Клуб любителей Tandberg
Сообщение: RE: Клуб любителей Tandberg

Що там, щлаком вже засрали гілку? Так, хлопьі у новой серії 3ххх серії є апарати з хромовими ручками і ручками графітовими (пізні серії) В чому різниця в нихокрім ручок?:-\
djo Hi-Fi Аудио 710 324 257 22-05-2024, 16:25
  Тема: Клуб любителей MARANTZ
Сообщение: RE: Клуб любителей MARANTZ

(02-03-2024 22:47)yrik-bm писал(а):  Сам как-то спросил. Сам отвечу) Что-то зашуршал в одном канале мой внешний фоник. Отключил я его от системы (отправляю на ремонт). Соответственно провода на ...
djo Hi-Fi Аудио 2 313 1 167 993 21-03-2024, 02:38
  Тема: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
Сообщение: RE: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2

бачив колись іонні вч в продажі. ушли наче за 400 євро:-\
djo Hi-Fi Аудио 20 138 8 329 915 09-12-2023, 02:07
  Тема: Клуб любителей MARANTZ
Сообщение: RE: Клуб любителей MARANTZ

засрали всяким говніцом як завжди:-*
djo Hi-Fi Аудио 2 313 1 167 993 01-11-2023, 02:10
  Тема: Коты, которых мы любим.
Сообщение: RE: Коты, которых мы любим.

Кому потрібні котанчикі? Віддаю + насипаю плюшок:-\
djo Курилка 3 068 1 031 921 28-04-2023, 23:39
  Тема: Клуб любителей SONY
Сообщение: RE: Клуб любителей SONY

(13-04-2023 21:48)us7ign писал(а):  Відреставрований ще один чудовий тюнер Sony ST-A6B ЩО було?
djo Hi-Fi Аудио 7 263 3 674 523 13-04-2023, 23:45
  Тема: Клуб любителей AKAI
Сообщение: RE: Клуб любителей AKAI

(04-04-2023 02:04)moeller писал(а):  djo , 650-й і 400-й по твоєму також лахміття?:D в кожної фірми є свої хороші апарати. 400-6500 одни із них, (04-04-2023 00:59)AlTair_SPb писал(а):  А ...
djo Hi-Fi Аудио 347 74 847 04-04-2023, 21:12
  Тема: Клуб любителей AKAI
Сообщение: RE: Клуб любителей AKAI

Такі бабки викидать за акаї-вське лахміття, то краще вже отарі таскам взять.
djo Hi-Fi Аудио 347 74 847 04-04-2023, 00:52
  Тема: Клуб любителей AKAI
Сообщение: RE: Клуб любителей AKAI

GX-77
djo Hi-Fi Аудио 347 74 847 02-04-2023, 22:16
  Тема: Клуб любителей AKAI
Сообщение: RE: Клуб любителей AKAI

це було питання. а а77 це сплошний геморой.
djo Hi-Fi Аудио 347 74 847 02-04-2023, 22:12
  Тема: Клуб любителей AKAI
Сообщение: RE: Клуб любителей AKAI

А тик х3\х7\300\700 що не кращий апарат? Що ви вцепились за це лахміття:-X
djo Hi-Fi Аудио 347 74 847 02-04-2023, 21:13
  Тема: Клуб любителей Tandberg
Сообщение: RE: Клуб любителей Tandberg

https://www.sound-smith.com/services/tan...ir-pricing
djo Hi-Fi Аудио 710 324 257 20-03-2023, 21:22
  Тема: Кабасс
Сообщение: RE: Кабасс

Там старіші моделі були Геліот 5-6 чи щось подібне (назви французькі не помню) Там корпус був більший та нч нормальний. Старша модель була з встроєним усьм наче та лампочками від перегрузкі
djo Hi-Fi Аудио 190 45 918 18-03-2023, 11:12
  Тема: Кабасс
Сообщение: RE: Кабасс

Короч. Хочу слоп\кліпер або 4х полоску тих років. Або повернутись до 500й серії яка була (можна з 2 нч). Кабас точно буде в мене ще в колекції (так як хз на що ще глянуть):-[
djo Hi-Fi Аудио 190 45 918 18-03-2023, 07:56
  Тема: Кабасс
Сообщение: RE: Кабасс

Краще обсуждать щось простіше, для людей, а не топ який тільки можна знайти на картинках. В живу таке мало хто бачив, мабуть. І чого 500 це бюджетні варіанти, коли вони коштували кучу бабла:-\ От мен...
djo Hi-Fi Аудио 190 45 918 17-03-2023, 23:58
  Тема: Кабасс
Сообщение: RE: Кабасс

В мене були агеа 500 без фазіка в декоративній пласмасі, а є такі ж самі з фазіком (труба по центру під нч діном). Для тих хто в живу не бачив та не щупав їх - в них знизу на на підставці є плоскій о...
djo Hi-Fi Аудио 190 45 918 17-03-2023, 17:15
Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS