|
Результаты поиска
|
| Сообщение |
Автор |
Форум |
Ответов |
Просмотров |
Дата создания
[возр]
|
 |
|
Тема: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
Сообщение: RE: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
| Кек:-* в мене є ще 1 582 донор з головою, так як стоїть 660й з битим каналом.:tomato:
600 взяв практично з магазину. Кажуть дуже круто грає. Кхі, кхі - побачим. Хочу в колекцію танг 440 і з стрічками ... |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
20 138 |
8 329 915 |
24-08-2025, 00:53 |
 |
|
Тема: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
Сообщение: RE: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
| Да бля ... За 300 євро можна купить таку деку.
1000 уе за 582 , да ну.
В мене 582 є з доками та коробкою |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
20 138 |
8 329 915 |
19-08-2025, 15:25 |
 |
|
Тема: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
Сообщение: RE: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
20 138 |
8 329 915 |
17-08-2025, 22:21 |
 |
|
Тема: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
Сообщение: RE: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
| Який там прайс на 582?:-\ |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
20 138 |
8 329 915 |
14-08-2025, 22:30 |
 |
|
Тема: Клуб любителей MARANTZ
Сообщение: RE: Клуб любителей MARANTZ
| (07-07-2025 14:05)Ртуть писал(а): Вот это "агрегат", интересная вещ.
Marantz Model 150 Vintage AM/FM-тюнер , продаётся сейчас на олх.
Тюн у мара був цікавий 2130 або шикарна цацка ст7/8:pohval: |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
2 313 |
1 167 993 |
08-07-2025, 05:18 |
 |
|
Тема: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
Сообщение: RE: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
| Дядьки, в мене є аналог юмига 800/алредж300. Аналог філіпса - арістона 3710 наче чи якось так.
Норм апарат чи так собі? Наче робить, но потрібно міняти паси.:(
Кек ось
Кек ось. |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
20 138 |
8 329 915 |
22-06-2025, 15:17 |
 |
|
Тема: Клуб любителей MARANTZ
Сообщение: RE: Клуб любителей MARANTZ
| (17-09-2024 22:22)andron011 писал(а): лучше 16 - если бы был выбор с 94 то 94 лучше 16
в шампань тогда лучше 95)да 16 це простяцок. 94 або 95й
в 95 цап з коронкой чи двома вже стояв |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
2 313 |
1 167 993 |
27-09-2024, 01:21 |
 |
|
Тема: Клуб любителей MARANTZ
Сообщение: RE: Клуб любителей MARANTZ
| (14-09-2024 11:15)yrik-bm писал(а): Что 94 прям 84 мк2 делает в одну калитку?
Кстати какой 94, чистый номер или с какими буковками?
84 проти 94го - шляпа повна.
Рально відпрацьовує свої бабки ... |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
2 313 |
1 167 993 |
15-09-2024, 21:28 |
 |
|
Тема: Клуб любителей MARANTZ
Сообщение: RE: Клуб любителей MARANTZ
| (12-07-2024 12:09)mysterious-1 писал(а): Добрый день.
Стою перед выбором: Marantz pm 16 и Marantz pm 84mk2. Цена и состояние одинаковое. На данный момент у меня акустика Боря+Вася dm602s3.
Был... |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
2 313 |
1 167 993 |
13-09-2024, 23:22 |
 |
|
Тема: Клуб любителей Tandberg
Сообщение: RE: Клуб любителей Tandberg
| Що там, щлаком вже засрали гілку?
Так, хлопьі
у новой серії 3ххх серії є апарати з хромовими ручками і ручками графітовими (пізні серії)
В чому різниця в нихокрім ручок?:-\ |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
710 |
324 257 |
22-05-2024, 16:25 |
 |
|
Тема: Клуб любителей MARANTZ
Сообщение: RE: Клуб любителей MARANTZ
| (02-03-2024 22:47)yrik-bm писал(а): Сам как-то спросил. Сам отвечу)
Что-то зашуршал в одном канале мой внешний фоник. Отключил я его от системы (отправляю на ремонт). Соответственно провода на ... |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
2 313 |
1 167 993 |
21-03-2024, 02:38 |
 |
|
Тема: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
Сообщение: RE: Обсуждаем кассетные деки. Часть 2
| бачив колись іонні вч в продажі. ушли наче за 400 євро:-\ |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
20 138 |
8 329 915 |
09-12-2023, 02:07 |
 |
|
Тема: Клуб любителей MARANTZ
Сообщение: RE: Клуб любителей MARANTZ
| засрали всяким говніцом як завжди:-* |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
2 313 |
1 167 993 |
01-11-2023, 02:10 |
 |
|
Тема: Коты, которых мы любим.
Сообщение: RE: Коты, которых мы любим.
| Кому потрібні котанчикі? Віддаю + насипаю плюшок:-\ |
|
djo |
Курилка |
3 068 |
1 031 921 |
28-04-2023, 23:39 |
 |
|
Тема: Клуб любителей SONY
Сообщение: RE: Клуб любителей SONY
| (13-04-2023 21:48)us7ign писал(а): Відреставрований ще один чудовий тюнер Sony ST-A6B
ЩО було? |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
7 263 |
3 674 523 |
13-04-2023, 23:45 |
 |
|
Тема: Клуб любителей AKAI
Сообщение: RE: Клуб любителей AKAI
| (04-04-2023 02:04)moeller писал(а): djo , 650-й і 400-й по твоєму також лахміття?:D
в кожної фірми є свої хороші апарати. 400-6500 одни із них,
(04-04-2023 00:59)AlTair_SPb писал(а): А ... |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
347 |
74 847 |
04-04-2023, 21:12 |
 |
|
Тема: Клуб любителей AKAI
Сообщение: RE: Клуб любителей AKAI
| Такі бабки викидать за акаї-вське лахміття, то краще вже отарі таскам взять. |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
347 |
74 847 |
04-04-2023, 00:52 |
 |
|
Тема: Клуб любителей AKAI
Сообщение: RE: Клуб любителей AKAI
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
347 |
74 847 |
02-04-2023, 22:16 |
 |
|
Тема: Клуб любителей AKAI
Сообщение: RE: Клуб любителей AKAI
| це було питання.
а а77 це сплошний геморой. |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
347 |
74 847 |
02-04-2023, 22:12 |
 |
|
Тема: Клуб любителей AKAI
Сообщение: RE: Клуб любителей AKAI
| А тик х3\х7\300\700 що не кращий апарат? Що ви вцепились за це лахміття:-X |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
347 |
74 847 |
02-04-2023, 21:13 |
 |
|
Тема: Клуб любителей Tandberg
Сообщение: RE: Клуб любителей Tandberg
| https://www.sound-smith.com/services/tan...ir-pricing |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
710 |
324 257 |
20-03-2023, 21:22 |
 |
|
Тема: Кабасс
Сообщение: RE: Кабасс
| Там старіші моделі були Геліот 5-6 чи щось подібне (назви французькі не помню)
Там корпус був більший та нч нормальний. Старша модель була з встроєним усьм наче та лампочками від перегрузкі |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
190 |
45 918 |
18-03-2023, 11:12 |
 |
|
Тема: Кабасс
Сообщение: RE: Кабасс
| Короч. Хочу слоп\кліпер або 4х полоску тих років. Або повернутись до 500й серії яка була (можна з 2 нч). Кабас точно буде в мене ще в колекції (так як хз на що ще глянуть):-[ |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
190 |
45 918 |
18-03-2023, 07:56 |
 |
|
Тема: Кабасс
Сообщение: RE: Кабасс
| Краще обсуждать щось простіше, для людей, а не топ який тільки можна знайти на картинках. В живу таке мало хто бачив, мабуть.
І чого 500 це бюджетні варіанти, коли вони коштували кучу бабла:-\
От мен... |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
190 |
45 918 |
17-03-2023, 23:58 |
 |
|
Тема: Кабасс
Сообщение: RE: Кабасс
| В мене були агеа 500 без фазіка в декоративній пласмасі, а є такі ж самі з фазіком (труба по центру під нч діном).
Для тих хто в живу не бачив та не щупав їх - в них знизу на на підставці є плоскій о... |
|
djo |
Hi-Fi Аудио |
190 |
45 918 |
17-03-2023, 17:15 |