handmade in Ukraine
Автор Сообщение
Тибетский Ламер Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: handmade in Ukraine / 26-12-2017 16:14
oleg2566, ок, тоді уважно дивимось блок-схему на сторінці 4 даташиту. І що ми бачимо?
Із DSD Data Interfacе вихід Normal path DSDD bit “0” проходить через DATT Soft Mute та Дельта/Сигма модулятор... а от вихід Volume Bypass DSDD bit “1” проходить повз Дельта/Сигма модулятор, прямо на SCF правого та лівого каналів...
Прокоментуєте?
Ну і куди встромити щуп осцилографу на вихід чіпу перед останнім ланцюгом фільту щоб самому побачити вихідний РСМ сигнал?
Доречі, судячи з написаного, ви встромляли щуп осцилографу в АК4490 і там виявили РСМ? А ще в які ЦАПи із заявленою підтримкою DSD і замість ШИМу виявили РСМ? Embarrassed

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
Black_Jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Хмельницький
Сообщений: 4 690
Репутация: 306
RE: handmade in Ukraine / 26-12-2017 16:14
Я чет не понял.... Shocked
PCM5102 и DSD? Это каким боком?
В документации на PCM5102 слово DSD вообще не встречается.
Какое нативное DSD?facepalm
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Тибетский Ламер
norrest Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: KIEV
Сообщений: 4 794
Репутация: 601
RE: handmade in Ukraine / 26-12-2017 16:19
Это еще пол беды.
Они dsd декодируют в 768 Khz
И получают исходя из логики Вадимыча dsd256
   
Волшебники! Cry

Как сказал инженер Олег
Цитата:Сейчас ДСД директ работает без проблем.
А завтра, ихние цапы будут летать в космос, выполняя сложные задачи по программе НАСА
(Отредактировал 26-12-2017 в 16:26 norrest.)

Stop war!!
Найти все сообщения
 
Цитировать
Вадимыч Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 6 239
Репутация: 547
RE: handmade in Ukraine / 26-12-2017 16:46
Он то воно як! Вернемось до самісінького початку.

Перше. norrest, дай точне посилання де я стверджував що: (далі по тексту)

(26-12-2017 16:06)norrest писал(а):  Вопрос не в цап-ах, а в том, что Вадимыч с битьем в грудь утверждает способность этой платы по проигрыванию dsd_native.
Друге. трішки пізніше.
(Отредактировал 26-12-2017 в 16:51 Вадимыч.)

Думай головой, слушай ушами!
Найти все сообщения
 
Цитировать
oleg2566 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Україна
Сообщений: 7 538
Репутация: 391
RE: handmade in Ukraine / 26-12-2017 16:48
(26-12-2017 16:14)Тибетский Ламер писал(а):  oleg2566, ок, тоді уважно дивимось блок-схему на сторінці 4 даташиту. І що ми бачимо?
Із DSD Data Interfacе вихід Normal path DSDD bit “0” проходить через DATT Soft Mute та Дельта/Сигма модулятор... а от вихід Volume Bypass DSDD bit “1” проходить повз Дельта/Сигма модулятор, прямо на SCF правого та лівого каналів...
Прокоментуєте?
Ну і куди встромити щуп осцилографу на вихід чіпу перед останнім ланцюгом фільту щоб самому побачити вихідний РСМ сигнал?
Доречі, судячи з написаного, ви встромляли щуп осцилографу в АК4490 і там виявили РСМ? А ще в які ЦАПи із заявленою підтримкою DSD і замість ШИМу виявили РСМ? Embarrassed
Ну розкажіть тоді всім що таке оте SCF, якщо ви так легко оперуєте блок-схемою, і все одразу стане зрозумілоУлыбка
Я мав на увазі ланцюги зовнішнього аналогового фільтру, чи вам розшифрувати де він знаходиться?
Я не юзав цей чіп, але повірте на слово... воно так і є. Чи ви мене почнете звинувачувати в брехні.Biggrin
Я знаю де можна знайти більш талановитих...Scared0012
(Отредактировал 26-12-2017 в 16:54 oleg2566.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
norrest Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: KIEV
Сообщений: 4 794
Репутация: 601
RE: handmade in Ukraine / 26-12-2017 16:55
Ты утверждаешь что у тебя играет и DoP и DSD_Native! facepalm

   
(Отредактировал 26-12-2017 в 22:06 #1.)

Stop war!!
Найти все сообщения
 
Цитировать
Вадимыч Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 6 239
Репутация: 547
RE: handmade in Ukraine / 26-12-2017 17:24
Доведеться відео викладати.





Сподіваюсь далі продовжувати не варто.
(Отредактировал 26-12-2017 в 17:39 Вадимыч.)

Думай головой, слушай ушами!
Найти все сообщения
 
Цитировать
norrest Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: KIEV
Сообщений: 4 794
Репутация: 601
RE: handmade in Ukraine / 26-12-2017 17:53
И что это означает? Cry

Stop war!!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: quadrokot
Тибетский Ламер Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: handmade in Ukraine / 26-12-2017 17:55
oleg2566 писал(а):Ну розкажіть тоді всім що таке оте SCF, якщо ви так легко оперуєте блок-схемою, і все одразу стане зрозуміло
oleg2566 оте SCF - switched-capacitor filter. Фільтр на конденсаторах, що перемикаються. Улыбка
oleg2566 писал(а):Я мав на увазі ланцюги зовнішнього аналогового фільтру, чи вам розшифрувати де він знаходиться?
oleg2566, Олеже, виробник заявляє, що для реалізації РСМ і Scarlet Book необхідно застосовувати зовнішні фільтри з різними параметрами (сторінки 62 і 63 даташиту, що я приводив). Тепер поясніть, будьласка, для чого це треба, якщо з ваших слів на виході РСМ?
(Отредактировал 26-12-2017 в 18:17 Тибетский Ламер.)

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: quadrokot , oleg2566
petr.solo1223 Не на форуме
Специалист
*****

Откуда: Город -герой Харьков
Сообщений: 20 646
Репутация: 909
RE: handmade in Ukraine / 26-12-2017 18:09
(26-12-2017 17:53)norrest писал(а):  И что это означает? Cry
Ты шо букафки DSD не видишь ? Happy0196
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Вадимыч , Serpens , Comandante , artshop , bobrw , norrest , Karp
Тибетский Ламер Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: handmade in Ukraine / 26-12-2017 18:43
oleg2566 писал(а):Я мав на увазі ланцюги зовнішнього аналогового фільтру, чи вам розшифрувати де він знаходиться?
oleg2566, Олеже, для перетворення DSD в аналог достатньо аналогового фільтру низької частоти. Якщо на такий подати РСМ - то який в біса аналог на виході?
oleg2566 писал(а):Я не юзав цей чіп, але повірте на слово... воно так і є. Чи ви мене почнете звинувачувати в брехні.
oleg2566, я не трахав Скарлет Йохансон, але повірте на слово... в ліжку вона ніяка. Чи ви мене почнете звинувачувати в брехні? Embarrassed
oleg2566 писал(а):Я знаю де можна знайти більш талановитих...
oleg2566, не применшуйте власні таланти! Biggrin

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: quadrokot
Black_Jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Хмельницький
Сообщений: 4 690
Репутация: 306
RE: handmade in Ukraine / 26-12-2017 21:57
Юные радиолюбители - Вадимыч и oleg2566, вас только личный отзыв от Йохансен спасет... с фотографиями.
Ну или от Элтон Джона, не в курсе ваших предпочтений.... но тогда лучше без фотографий ... Biggrin
(Отредактировал 26-12-2017 в 23:17 Black_Jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Igor65 , quadrokot , norrest
oleg2566 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Україна
Сообщений: 7 538
Репутация: 391
RE: handmade in Ukraine / 27-12-2017 10:58
(26-12-2017 17:55)Тибетский Ламер писал(а):  Олеже, виробник заявляє, що для реалізації РСМ і Scarlet Book необхідно застосовувати зовнішні фільтри з різними параметрами (сторінки 62 і 63 даташиту, що я приводив). Тепер поясніть, будьласка, для чого це треба, якщо з ваших слів на виході РСМ?
Шановний Артуре, я вже писав що формати РСМ і DSD мають абсолютно різну природну структуру, підготовку до запису, та різніі параметри правильного відтврення, хоча дуже легко конвертуються один в одного без втрат.
Рекомендую вам почитати, для загального розвитку, теорему Коте́льникова - Найквіста - Шеннона, за для розуміння що таке РСМ.
Ну а ШІМ і так зрозумілоУлыбка, так ось - спектри цих двух форматів зовсім різні і для правильного відтворення DSD конвертованного у формат РСМ необхіднні інші фільтри.
Що до ШІМ на виході, загляніть на сторінку 61 пункт 3. Analog Outputs в даташиті - ці параметри описують РСМ формат, ну ніяк не ШІМ.Happy0144
(Отредактировал 27-12-2017 в 11:50 oleg2566.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Вадимыч
Тибетский Ламер Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: handmade in Ukraine / 27-12-2017 17:54
oleg2566, Олег, це вже втомило. Відкрийте широко очі і подивіться уважно параметри фільтра в dsd mode, на двох наступних сторінках. А також ще раз уважно гляньте блок-діаграму. Volume bypass йде повз перетворювач безпосередньо до фільтрів - треба пояснення? Натякну - dsd до перетворення в аналог або в рсм обробці не підлягає. Реалізація регулювання гучності в ЦАПах на АК4490 за межами самої мікросхеми - внутрішнє регулювання не використовується. Як це реалізовано на ТЕАС на на Gustard знайдете самостійно? Здогадаєтесь чому так?

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: quadrokot , norrest
oleg2566 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Україна
Сообщений: 7 538
Репутация: 391
RE: handmade in Ukraine / 28-12-2017 13:01
Артуре, мені теж не дуже цікаво щось викладати вам, тим більш у гілці Вадімича, але розповім одну історію не як напучування, чим займаються місцеві колобки, а як колезі.Улыбка
Чесно кажучи, пошуком свого ЦАПу зайнявся після модернізацїї Юрою та Костянтином їхніх PSів на DirectStream.
Не володіючи необхідною інформацією прийшлося перевернути весь гугл, та зробити поглиблений аналіз ринку чіпів ЦАП та згадати трохи історії.
Яке ж було моє розчарування, коли я не виявив жодного доступного чіпа з прямим виводом ШІМ.Cry
Таких не існує взагалі… але є такі, в котрих широтно –імпульсна модуляція на виході представлена у РСМ вигляді - ось так воно зараз називається і ви не знайдете в жодному дата шиті якихось посилань на якусь конвертацію, бо це доволі проста та безвтратна операція, яку краще опустити взагалі.Улыбка
Я не дарма пропонував вам ознайомитись з запропонованою мною теоремою, бо вона пояснює багато того про що ходять різноманітні міфи.
З неї витікає існуюча архітектура всіх існуючих звукових ЦАП які повинні по ТУ підтримувати формат CD. Діло в тому, що цей формат розрахований на обов’язкове математичне опрацювання при відтворені – ну що таке два значення за період на верхній робочій частоті… рахуй, нічого. Sick0010
А як же удіфіли, зі своїм «повітрям», «сценою», якісь незрозумілі уявні звукові образи?
Враховуючи звучання і будову різноманітних цифрових фільтрів на початковому етапі життя CD формату стає зрозуміло, що вони були дуже далекі від математичного ідеалу, якій підозрює під собою розкладення на ряди Фур’є і подальше відтворення музичного матеріалу заново – ресемплінг по нашому. Як ви думаєте, що точніше виконає цю математичну обробку – мікро комютер чи чіп, в якому процесора нема… , але мова не про те.
Та ось з’явився формат SACD, зовсім без вище перерахованих недоліків, цілісний, потребуючий тільки демодулятора і не потребуючий ні якої математичної обробки… зовсім.Shocked
А люди хочуть слухати все і CD і SACD та їхні мережеві варіанти.
Ось так і з’явились гібриди на кшталт АК4490 та багато інших, де вдалі де не дуже.
Після довгих років засилля формату CD з роками відшліфованими технологіями втиснути новий формат… що ж ви хотіли.
Тепер все по іншому… для відтворення ШІМ на простіших ЦАПах, без DSD логіки на вході, треба тільки перетворити DSD в PCM з максимальним бітрейдом (внутрішній ресемплінг ЦАПи не працює) і буде вам щастя, таке ж, як у комбайнах які мають DSD вхідну логіку – різниця щезає.
Вибачте що так коротко, але мені буде дуже дивно, якщо до мене ще будуть якісь принципові питання. Party0012
(Отредактировал 28-12-2017 в 13:12 oleg2566.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: iovchev vova , Пионер
Тибетский Ламер Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: handmade in Ukraine / 28-12-2017 14:00
oleg2566 писал(а):але мені буде дуже дивно, якщо до мене ще будуть якісь принципові питання.
oleg2566, Олег, задавати вам принципові питання після останнього вашого спітчу - марна справа.
Для вас ще раз покажу, щоб звернули нарешті увагу.
Отже:
1) Блок діаграма АК4490. Дивимось шлях сигналу DSD - Volume Bypass
   

2) Рекомендовані для SACD зовнішніфільтри
   

Дивимось уважно параметри фільтра. Упс... для конверсії DSD в РСМ зазвичай застосовується низькочастотний фільтр з параметрами 24 кГц і крутизною зрізу 48 дБ/Окт. А в таблиці....?
Ой... там ще й рівень постійного струму вказаний... (доведеться згадати смугу для РСМ та для DSD)

Ну й на десерт про Котельникова... а з ним і Найквіста з Шенноном
(Отредактировал 28-12-2017 в 14:32 Тибетский Ламер.)

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: quadrokot
Тибетский Ламер Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: handmade in Ukraine / 28-12-2017 23:54
oleg2566, "останній цвях" якщо вас ще не переконало те що вище.
Native DSD Support

Цитата:Supports 2.8MHz (64fs), 5.6MHz (126fs) and 11.2MHz (256fs) DSD

According to AKM, the volume control module and the delta-sigma modulator can be bypassed for DSD resulting in “direct” DSD rendering. The AK4490 contains an integrated low-pass filter specifically for DSD data. The ultimate specified performance for SACD (as described in the Scarlet Book) can be easily realized with a simple external analog filter.
Notice the bypass path for DSD Data. The DSD data is received by the DSD interface and sent directly to the “SCF” (Switched Capacitor Filter) block. DSD filter can be selected at 50KHz, 100KHz or 150KHz cut-off.
Тиць. Доречі, за цим посиланням згадуться й інші мікросхеми з прямим декодуванням DSD, які ви так і не змогли знайти. І ще одне доречі - в "древньому" CS4398 теж реалізована функція Direct DSD Path to On-Chip Switched Capacitor Filter.
Цитата:CIRRUS LOGIC's CS4398 D/A converter which can process both PCM and DSD native formats. The CS4398 features "Direct" mode for extremely smooth sound reproduction of SACDs. In this mode DSD (Direct stream digital), signals are converted to analog signals and routed to the final output stage without passing through any extra processing circuit such as a volume control. This helps to reduce noise across the DSD output signal path.

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: quadrokot
oleg2566 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Україна
Сообщений: 7 538
Репутация: 391
RE: handmade in Ukraine / 29-12-2017 11:20
Тибетский Ламер, Артуре, можна рахувати що ви мене майже переконалиУлыбка.
Дякую за купу інформації, що ви мені привели, було цікаво все вивчити.
Залишився один "червячок" Улыбка, але то шлях більш глибоких досліджень.
Ще раз дякуюHappy0144
(Отредактировал 29-12-2017 в 11:39 oleg2566.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Тибетский Ламер Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: handmade in Ukraine / 29-12-2017 11:28
oleg2566 писал(а):Залишився один "червячок"
oleg2566, Олеже, незважаючи на спільну "природу" між ШІМ та ДСД є невеличка відмінність. Про це інформація теж є... Wink

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: quadrokot
oleg2566 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Україна
Сообщений: 7 538
Репутация: 391
RE: handmade in Ukraine / 29-12-2017 11:54
Звісно, відмінності є але не приципові... давайте.
Правда 99% музичної інформації в мене PCM, але ж не сидіти перлиноюBiggrin
Найти все сообщения
 
Цитировать


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 12 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS