Hi-Fi Forum
Виктор Цой - Версия для печати

+- Hi-Fi Forum (https://hi-fi-forum.net/forum)
+-- Форум: Звук (/forum-3.html)
+--- Форум: Музыка (/forum-12.html)
+--- Тема: Виктор Цой (/thread-96025.html)

Страниц: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


RE: Виктор Цой - 4ward - 14-12-2019 19:35

ок, ок. Мене влаштувала Ваша відповідь. Відволікаюсь на інші свої справи.


RE: Виктор Цой - 4ward - 15-12-2019 00:29

Нет тюрьми страшнее, чем в голове.(с)


RE: Виктор Цой - 4ward - 15-12-2019 13:21

.......удалено автором....


RE: Виктор Цой - Nekrozov - 15-12-2019 13:25

4ward, Вы безжалостны и беспощадны.


RE: Виктор Цой - 4ward - 15-12-2019 13:28

Nekrozov, ок. Я удалю етот свой коммент. Я не подумал, что єто может вьізвать такие ассоциации.


RE: Виктор Цой - Nekrozov - 15-12-2019 13:33

Если бы он мог что-то понять, он бы уже понял. А так это всё бесполезно, там мышление устриц, "я не понимаю, значит все не понимают, я не слышу значит никто не слышит, глаза накрасил, значит баба или карго-культ".


RE: Виктор Цой - 4ward - 15-12-2019 13:38

имеющий глаза да увидит. Я думал, что єто поможет человеку обречь себя, обречь счастье, так как, по-ходу там или не пройден етап индивидуализации известньій по названию "конфликт отцов и детей", - или там єто сознательно вьібрано, и о "бабе и карго-культе" писалось спецом и концептуально, хорошо понимая для чего.


RE: Виктор Цой - Nekrozov - 15-12-2019 13:47

Я думаю, это поза, юношеский максимализм на фоне задержки в развитии, жажда внимания и желание заявить о себе пусть и с негативным оттенком. Не будем суровы.


RE: Виктор Цой - 4ward - 15-12-2019 13:54

задержки в развитии - єто безусловно. Єто - не в бровь, а в глаз.
В остальном - я прислушаюсь к Вам.


RE: Виктор Цой - Nekrozov - 15-12-2019 14:06

Лучше попросим всё это удалить. Party0012


RE: Виктор Цой - 4ward - 15-12-2019 14:14

Nekrozov, Вам известно, сколько лет Корнелиусу? Так я смогу понять как долго имеет место бьіть єта задержка (она может и к 40 годам не пройти).. тогда я смогу определится с тем, согласен ли я или нет с удалением.. иначе я просто вьібираю отстранится от принятия решения - пусть все "само" решается - я ведь гость тут.


RE: Виктор Цой - Nekrozov - 15-12-2019 14:21

Согласен, "Делай что должен и будь что будет!". P.S. Приношу свои извинения за тот конфликт, "Был не прав, вспылил!"


RE: Виктор Цой - 4ward - 15-12-2019 14:31

ну, иначе получится, как и писал Корнелиус, что из текста тут останется все об одном: "любим, помним, не простим" и ничего другого нет. Єто с одной стороньі. С другой стороньі, закос топика под проблемьі одного человека - тоже не гуд. Но и ситуация, когда останется все об одном: "любим-помним-непростим" - єто ведь тоже интерпретация из колокольни одного человека, что то же самое, что и первая сторона. Короче, я - за. Прислушаюсь.

(15-12-2019 14:21)Nekrozov писал(а):  P.S. Приношу свои извинения за тот конфликт, "Был не прав, вспылил!"
спасибо за дружеское рассположение. Я не считаю єто конфликтом (о аватарке). И Ваш ответ мне пошел в прок. Так что, спасибо за встречу!




RE: Виктор Цой - 4ward - 15-12-2019 23:35

Дон Корнеліус, я не можу точно знати як у Вас все це відбувається. Я можу лише інтерпретувати. І це моє суб'єктивне представлення. Для мене це схоже на те, що на місце емоційного інтелекту поставлено "протез" із гедонізму і перфекціонізму. І таке при доволі високому рівні "традиційного" інтелекту. Це вносить корективи у Ваші представлення щодо навколишнього світу, себе. Люди так можуть жити все життя, і навіть досягати значних висот у чомусь. Проте, така ситуація требує дууже багато душевних затрат, затрат психічної енергії, і невідомо, чи результат буде для Вас тим, що Ви зможете наректи щастям. Або якщо Ви цей результат вважатимете за щастя, а навколишні люди - ні (при тому, що здобудете визнання), чи це зможе бути щастям? Якщо Ви такий (умовний) свій результат зможете характеризувати як щастя - тоді все впорядку, і на нашу розмову можете не зважати зовсім.
Про перфекціонізм і гедонізм:

- п.і г. проявляється в такому "раціональному" мисленні, котре становиться дуже біполярним
- розгядуваний обєкт або повний шлак, або все перфектно. Наприклад, якщо Цоя не можна поставити поряд з Моцартом/Бахом, - значить вся його творчість - шлак. В цій ситуації, як видно з неї, Ваша позиція перебуває в дуже крайньому спектрі, а не "посеред". Ну і це прямо нагадує як про радянську цензуру щодо "естради" (масового особливого медіа) з її ідеологічним характером і монополістичним способом організації в умовах закритого суспільства та "єдинством і висотою всіх художніх компонентів і гуманізм" ("кіно" для "кіношників"), так і про радянське представлення про світ (наприклад, 1960 років): адже науково-технічна революція витіснить почуття, комунізм побудують фізики, а лірики що, лише соченят ему оду? (у Вас тому-то і на "музьіке можно или зарабатьівать, или потреблять")

- так само з муз.твором: Ви настільки уважно розглядаєте якусь річ, що втрачаєте явище, котре розгядаєте. Я про той Ваш гедонізм і перфекціонізм щодо муз.супроводу, на якому фіксується Ваша увага.

- так само з гримом: хоча мама Вас дуже часто водила в театр, Ви всерівно "не розумієте" про грим: "Почему красился Майкл Джексон - понятно. После сильнейших ожогов у него было множество проблем. Почему красилась группа КИСС - понятно. Они выступали в стиле глэм-рок, он предполагал подобное. Почему красился Юрий Никулин - понятно. Он был клоуном. Но зачем это было нужно Цою - вопрос.". І це немов-би ви ходили в такий театр, де або не було гриму (тому ви і "не розумієте"), або значення гриму для вас має дуже полярне значення. Тому-то Цой користувався гримом, бо копіював Західне з Африки (Загнивающий Запад бо?). Ваша позиція знову не лежить в спектрі нормальної перспективи, а займає надзвичайно крайнє положення. Раціоналізацією щодо зневажливого (делали "наушники" из кокосов и пытались привлечь самолеты) ставлення до африканських культур є ваші слова: "Как бы банально это не прозвучало, но неграм в Америке жилось в те годы совсем не сладко... и Вы увидите, что черной молодежи в США жилось в те годы не весело, и, вероятно, намного хуже, чем Цою сотоварищи. Так что я не спешил бы противопоставлять Цоя этим "веселым" чувакам. Они за свои права и боролись худо-бедно, и музыку делали классную, в отличии от наших "рокеров-бунтарей"." Це знову нагадує про Загниваючий Захід, бо СССР, і Росія в теперішній час "бореться за звільнення братської Африки". Братьскі Конго, Братська Ефіопія - африканські держави заявляли про свою соціалістичну орієнтацію, навіть про приверження до марксизму. Гвінея, Конго, Танзанія, Гана, а пізніше - Ефіопія, Ангола, Мозамбік. КДБ і дотепер має сильні позиції в Африці. Тому-то, у Вас і специфічне зневажливе ставлення до "наших рок-бунтарей". І не лише до них, але й до реперів (ну все, як в офіційній пропаганді рускеміра): "Вот для меня Цой сродни тому пацану с родного микрорайона, который напялил на себя бейсболку, широкие штаны, "золотую" цепь и начал "читать реп" и называть себя "гангста", рассуждая о нелегкой судьбе детей улицы."

тому бубліков і підтримує Вас:
(14-12-2019 17:02)bibukov писал(а):  Скажем так: Цой был частью рок-машины, с помощью которой разваливали СССР. Не зря их ГБ гоняла. Приехала Джоанна Стингрей и...



RE: Виктор Цой - Nekrozov - 16-12-2019 00:11

Поймал себя на мысли, что в какой то степени могу понять Don Cornelius и его отношение к Кино и Цою. Примерно такие же эмоции у меня вызывает гр. Секс Пистолс и Гнилой Лайдон. Я не воспринимаю эстетику панковской субкультуры, я не понимаю тексты их песен, мне не нравится их музыка, его вокал и манеру поведения на сцене я нахожу отвратительным, я много раз пытался послушать их записи, старался вникнуть, но не могу выдержать больше нескольких минуть, это выше моих сил. Единственное отличие, я не пишу в теме, посвященной Секс Пистолс, мне нечего там делать.


RE: Виктор Цой - Don Cornelius - 16-12-2019 08:03

4ward, Вы заставили почувствовать себя обязанным, за психоанализ обычно платят! Biggrin Я отношусь к этому с юмором, ведь Вы, похоже, добрый человек. Правда, считающий, что человек, которому не нравится творчество Цоя, нуждается в психологической поддержке. Happy0065 В этом свете хотелось бы уточнить про негров и Америку. Вы назвали "веселыми чуваками" чувака с моей аватарки, а соул - развлечением, и, как мне показалось, таким образом как бы противопоставили это "серьезному" Цою. С чем я не согласился, написав пару слов про нелегкую судьбу негров в США. А Вы сделали выводы, которые меня прям расстроили - про совковую пропаганду и т.д. Это же очень поверхностно, так рассуждать, не совсем ориентируясь в контексте. Ведь у веселых чувачков был свой протест, свои социальные проблемы, своя борьба и т. д. И несмотря на то, что Цой со своими переменами мне намного ближе, контекст я прекрасно понимаю (в отличии от проблем негров в США, от которых я далек), его музыку и творчество представляются мне абсолютным трешем, слепо копирующим западный стиль (а иногда и тупо плагиатящим его). А музыка негров мне нравится, хоть они и далеки от меня.

(16-12-2019 00:11)Nekrozov писал(а):  Поймал себя на мысли, что в какой то степени могу понять Don Cornelius и его отношение к Кино и Цою. ...... Единственное отличие, я не пишу в теме, посвященной Секс Пистолс, мне нечего там делать.
Приятно, когда тебя понимают! Тем более, если это непримиримый оппонент! Попробую объяснить отличие. Полагаю, что в моем кругу поклонников Цоя на порядок больше, чем в Вашем - поклонников Секс Пистолс. Вряд ли Вы сталкивались с тем, что нелюбовь к этой группе показалась кому-то поводом для Вашего психоанализа! Happy0196


RE: Виктор Цой - 4ward - 16-12-2019 10:45

Ви мислите біполярно: Ви сам протиставили Цоя "західним африканським" культурам, тому і займалися обгрунтуванням своєї позиції, мовляв:

"неграм в Америке жилось в те годы совсем не сладко... и Вы увидите, что черной молодежи в США жилось в те годы не весело, и, вероятно, намного хуже, чем Цою сотоварищи. Так что я не спешил бы противопоставлять Цоя этим "веселым" чувакам."

І одночасно, Ви проекцією приписуєте таке своє ставлення - мені. Ви і тому пишите "я би не поспішав протиставляти Цоя африканським культурам". Проекція - це передача власних неприємних думок і подій іншим людям. Вона стосується людей, які прив'язують власну участь у чомусь (як правило, в негативному сенсі) іншій людині - іншими словами звинувачують інших у тому, що вони самі зробили. Часто індивід має уявлення про себе як "ідеального" або не маючого відношення стосовно критики чи негативних дій.
Я не протиставляв Цоя африканським культурам, як і не протиставляв Цоя Моцарту/Баху (протиставлення Моцарту/Баху робили Ви, наскільки я пригадую).

Ви навіть так само біполярно ставитесь до негрів: то вони "примітивні" (це один полюс), то ви "бачите" як жилося "важко" цій чорній молоді в США. І тому чорна музика вам ближче, ну бо чорна молодь змагала "немов за свільнення від капіталістичного гніту, а тому ясне діло за марксизм".

Цитата: "его музыку и творчество представляются мне абсолютным трешем, слепо копирующим западный стиль". Може воно тому так і здається, що Ви "бачите" це на двох протилежних полюсах і сам, в міру власних індивідуально контрольованих факторів хочете це протиставляти і бачити треш? Це нагадує історію, коли лисиця дуууже хотіла спілого винограду. І, пробігаючи повз спілий виноград, вона про себе відмічає: "А, він зелений", і біжить далі.


RE: Виктор Цой - Don Cornelius - 16-12-2019 11:34

(16-12-2019 10:45)4ward писал(а):  Ви мислите біполярно: Ви сам протиставили Цоя "західним африканським" культурам, тому і займалися обгрунтуванням своєї позиції, мовляв: .....

Проекція - це передача власних неприємних думок і подій іншим людям. Вона стосується людей, які прив'язують власну участь у чомусь (як правило, в негативному сенсі) іншій людині - іншими словами звинувачують інших у тому, що вони самі зробили. .....
Насчет проекции внимательнее подумайте: Вы сейчас сказали, что я противопоставил Цоя западным культурам. Но погодите, я никого никому не противопоставлял, это мои оппоненты приплели сюда фанк и соул, так как я, очевидно, был топикстартером соответствующей темы. "Раз для Цоя макияж а-ля Роберт Смит является карго-культом, значит тогда для тебя им является прослушивание негритянской музыки, про которую ты создал тему". Biggrin Как-то по-детски это выглядит. Хотя началось все с безобидного вопроса про грим, на который я ответил так, как думал. И сейчас так же думаю, он подражал своим западным кумирам и очень часто это было нелепо.


RE: Виктор Цой - 4ward - 16-12-2019 12:00

Хронологія:

Дон Корнеліус:
Цитата:Кстати, зачем мужику, особенно такому бунтарю как Цой, красить глаза? Смотришь на некоторые его фотки и просто недоумеваешь от этого. У меня есть одно предположение, но сначала хотелось бы услышать точку зрения поклонников.
Я пояснив про грим ТУТ. І мені здається, це пояснення лежить не на якомусь з полюсів біполярного мислення, а посеред цих полюсів. Вам так не здається?
Після свого пояснення я запитав у Вас, яке припущення у Вас (Ви ж писали, що маєте припущення).

Суть Вашого припущення в тому, що:

Цитата:макияж на физиономии Цоя является проявлением карго-культа. Туземцы, исповедовавшие карго-культ, делали "наушники" из кокосов и пытались привлечь самолеты, а Цой наносил на себя тушь и пудру, пытаясь походить на условного Роберта Смита. Выглядело это в высшей степени жалко и убого. Почитайте про забавную субкультуру SAPE из Конго. Это когда негры надевают вычурные наряды, на которые копят по полжизни, принимают необычные позы и мнят себя высшим светом, находясь на самом деле дерьме.
повністю Ваша відповідь ТУТ.

Я вважаю, що Ваша позиція про карго-культ лежить на одному з полюсів біполярного мислення. Це саме, чисто аналітично вказав вам Некрозов, вказуючи на цей же полюс: мовляв, якщо користуватися таким полярним мисленням, то Вашу аватарку теж слід приймати аналогічно? Після цього ви продемонстрували захист себе в тому, мовляв "чого це ви на аватарки переходите?", намагаючись приписати Некрозову тролінг. Але тролінг, це коли не шукають смисл, а розмова існує лише для того, щоб провокувати емоційні реакції, образи, конфлікти чи марні дискусії. Некрозов же ж про смисл і писав. Далі, для захисту себе Ви перейшли до кульбіту, мол ви не асоціюєте себе з неграми, і взагалі, мовляв ви на висоті (гдонізм, перфекціонізм), бо співчуваєте негритянській молоді, котра боролася за свою свободу.

Ось про це і мова.
А Ви це хочете подати так, немов Вам приписали не ваші ж слова (які Ви сам говорив) про негритянську молодь, про нерозуміння текстів Цоя, про Ваше отвращение к Вишне, Сукачеву, реперам и рокерам. І зараз (і в минулому) Ви сам біполярно протиставляли Соул і Рок, чекали на контраргументи, а потім вплітали отримані контраргументи у вашу власну біполярну структуру "Рок-Соул" і цим же піналі своих опонентов. Тобото, ви зараз просто знову робите проекцію, просто описуєте все в розгорнутому вигляді.

Отже, якщо Ви об'єктивний, то чому не можна використати Вашу ж "теорію" про карго-культ до Вашої ж аватарки, а її треба застосувати лише до Цоя і до гриму загалом?


RE: Виктор Цой - Don Cornelius - 16-12-2019 12:24

(16-12-2019 12:00)4ward писал(а):  А Ви це хочете подати так, немов Вам приписали не ваші ж слова (які Ви сам говорив) про негритянську молодь, про нерозуміння текстів Цоя, про Ваше отвращение к Вишне, Сукачеву, реперам и рокерам. І зараз (і в минулому) Ви сам біполярно протиставляли Соул і Рок
facepalm

Ну с чего Вы это все выдумали? Неграм я не сочувствую, скорее наоборот, являюсь шовинистом. И от марксизма я далек, я за дикий и нерегулируемый капитализм, где каждый сам за себя. И рок я не презираю, мне просто мало что из него нравится, а презираю большинство представителей т. н. "русского рока". И реп мне скорее нравится; вот, вчера целый день его слушал. Да что там слушал, скачивал и записывал на флешку себе в машину и на вторую - для своих детей! Happy0196