Продам Arcam Alpha 5
Автор Сообщение
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
Продам Arcam Alpha 5 / 21-03-2012 20:29
Продам Аркам альфа 5 . Підсилювач в хорошому стані . Колір чорний . 2*50 Ват на 8 ом . В мене на АС з 91 дб чутливістю більше 9 годин не викручую ( це десь 20 % від всього діапазону ) . Звучить як на мене дуже добре . Всередині тор і конденсатори Джемікон . Стан хороший . Є пару царапин на верхній кришці . Які майже не замітні. На фото все видно . Ціна 300 уе . Можливий торг .
Знаходиться у Львові . Вишлю по Україні . Надійно запакую .
063-790-66-21 Андрій

http://www.gramophone.net/Issue/Page/Jul...am+Alpha+5

                               
(Отредактировал 21-03-2012 в 20:31 gun jack.)
Найти все сообщения
 
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 31-03-2012 11:55
Ціна 2200 грн за Англіцкий звук .
Найти все сообщения
 
vsedobre Не на форуме
Учу Правила

Откуда: Рівне-Львів
Сообщений: 2 121
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 04-04-2012 15:47
а шо таке англійскій звук? Ashamed0002
Найти все сообщения
 
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 04-04-2012 18:16
Важко описати словами . Але мабуть я постараюсь це зробити . Для початку зверніть увагу на внутрощі . Тор і два конденсатори . Тим хто переслухав оніко , ямаха , маранц ..... ( японців ) це може здатися просто не зрозумілим . Як а де славні кілограми желіза . А їх немає . Але цього вимагає ідеологія . Мінімум прохідної розсипухи на шляху звуку від джерела до АС . Відповідно і інша подача звуку . Я б не сказав шо він мутнуватий але трошки є . Це так спочатку здається . Після криштально чистих і детальних японських підсилювачів аркам може видатись трошки мутнуватішим . Але нічого подібного . Я так тоже спочатку думав ( це мій перший підсилювач родом з обєднаного королівства ). Послухавши його пару годин мені дуже дуже сподобалась така подача . Вона дуже музикальна . Вч не тещо б дуже кришталево чисті зато дуже натуральні . Така ж історія з СЧ і НЧ . Доречі незважаючи на його невисоку потужність 50 ват більше чим 10-15% гучності я не викручував . На 25-30 % в мене вже починає дрибіжати мебель ( образно шо б було зрозуміло про які рівні ідеться ) . Ніяких недостатків ні НЧ ні ВЧ ні СЧ не відчувається . Все дуже натурально . Динамічність також на високому рівні . Одним словом я був дуже приємно вражений і зупинився б на ньому якби не придбав один варіант який я трохи пізніше опишу в своїй гілці про систему . Але і грошей він мені коштував зовсім інших . І ось я довго вагався чи залишати його собі чи виставляти на продажу . Так як з моїх друзів по різних причинах ніхто не відкликнувся а в мене як завжди брак місця тай чого він буде лежати пилитись і я виставив його на продажу . Стан дуже хороший . Морда в ідеалі . На верхній кришці є пару царапин при денному освітленні вони майже не замітні . Регулятори в хорошому стані . Одним словом бери і слухай . Я не буду оспівувати деферамби так як сам ше багато чого не чув але якби стояло питання вибору підсилювача я б вибрав шось такого плану . Так воно мені сподобалось . Музику я слухаю в основному джаз хоча буває прорве і я можу включити і драм н бас . Звучання мені подобалось на любому муз матеріалі . Я не хочу сказати шо це ідеальний підсилювач - ні просто він реально мені сподобався . Я б охарактеризував звучання як кайфове але потенційним клієнтам раджу в любому випадку десь послухати любий інший аркам просто шо б зрозуміти характер звучання . Так як муз вподобання дуже субєктивні . Те що сподобалось мені може не сподобатись вам і тут немає нічого надприроднього . На кінець хочу додати ше по конструкції . Я звернув увагу шо в англійських підсилювачів в більшості випадків схожа конструкція мабуть і ідеологія короткого тракту також схожа . Наім , лін , мікромега , аудіолаб ( це ті шо згадав якщо помилився поправте ) . Всі вони не є важкими на вагу і набитими до немогу всередині .
Найти все сообщения
 
 Выразили согласие: vsedobre , voitart
atom Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львов
Сообщений: 4
Репутация: 13
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 04-04-2012 22:38
Кстати на себе почувствовал что такое англ звук когда поменял свой марантц на дельту 290, когда послушал понял мое, усил действительно очень лёгкий, аж странно, но вес реально ничего не решает, маранц был тяжелым а толку, рекомендую послушать аркамы они действительно звучат уникально, думаю любителей такой уникальности должно найтись немало, как на меня, за те деньги тяжело найти достойную замену,
(Отредактировал 04-04-2012 в 22:42 atom.)
Найти все сообщения
 
 Выразили согласие: xongildon , uncle A , voitart , alex_a_ndr , Sergey 61
xongildon Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Черновцы
Сообщений: 2 233
Репутация: 394
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 05-04-2012 00:04
у меня тоже arcam delta 290 удивился как он качает тугую акустику Happy0065 его даже на динаудио ставят Happy0158
Найти все сообщения
 
PONT-SEV Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Лисичанск
Сообщений: 5 088
Репутация: 284
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 05-04-2012 08:06
Рекомендую продавца,-очень ответственный и добросовестный!!!
Покупал у него усилитель и CD проигрыватель Yamaha 596, в живую аппараты выглядят лучше, чем на фото. Хоть не было родных коробок, все было упаковано по высшему классу и в жуткие морозы через всю Украину доехало в целости и сохранностиBiggrin Еще раз огромная благодарность тебе, АндрейParty0012
Найти все сообщения
 
vsedobre Не на форуме
Учу Правила

Откуда: Рівне-Львів
Сообщений: 2 121
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 05-04-2012 08:20
у меня был cambridge audio azur 640a v2.0 чрезмерно детален и "цифровой"
это тоже английский звук?
Имею цап на TDA1541 Arcam Black box 2 и колонки на ШП Sonido. У УНЧ не имею Cry
ищу связующие звено в связку.
Сорри з флуд
Найти все сообщения
 
xongildon Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Черновцы
Сообщений: 2 233
Репутация: 394
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 05-04-2012 08:37
(05-04-2012 08:20)vsedobre писал(а):  у меня был cambridge audio azur 640a v2.0 чрезмерно детален и "цифровой"
это тоже английский звук?
Имею цап на TDA1541 Arcam Black box 2 и колонки на ШП Sonido. У УНЧ не имею Cry
ищу связующие звено в связку.
Сорри з флуд
подороже бери delta 290 подешевле - альфу Улыбка
Найти все сообщения
 
vsedobre Не на форуме
Учу Правила

Откуда: Рівне-Львів
Сообщений: 2 121
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 05-04-2012 08:42
вот тут была Дельта https://hi-fi-forum.net/thread-52312.html
смели мгновенно. неужели на столько вкусно?
Найти все сообщения
 
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 05-04-2012 10:53
(05-04-2012 08:20)vsedobre писал(а):  у меня был cambridge audio azur 640a v2.0 чрезмерно детален и "цифровой"
это тоже английский звук?
Имею цап на TDA1541 Arcam Black box 2 и колонки на ШП Sonido. У УНЧ не имею Cry
ищу связующие звено в связку.
Сорри з флуд
Ніколи не чув кембріджів тому і судити про них не можу . Все справа смаку і конкретної связки компонентів . Мутні АС лікуються детальним підсилювачем . За детальні АС навпаки . Все треба слухати . Я б не назвав аркам надто детальним але можу охарактеризувати його як дуже натуральний ( хоча все визначається в порівнянні чогось до чогось ). Дуже важко описувати звук словами . Майже не реально . Тому якшо хочете почути звук аркаму попробуйте в когось його послухати . Можливо вам сподобається . Думаю шо сподобається . Хоча знаєте ті підсилювачі шо були вмене ( їх не так багато було ) мені всі подобались по свому і японці і європейці . Можливо я не дуже придираюсь але було пару випадків шо зовсім не сподобались не зважаючи на ціну в рази більшу за цей аркам . Памятаю один екземпляр за пару тис у.е. звучав гірше за ямаху 596 а прийшла людина і взяла його послухати додому в себе на сетапі . Так він в неї і залишився . І довольна як слон . Я вже почав грішити шо він лайняний а тепер вагаюсь може просто не зігрався . Ось таке навіть буває .


(05-04-2012 08:06)PONT-SEV писал(а):  Рекомендую продавца,-очень ответственный и добросовестный!!!
Покупал у него усилитель и CD проигрыватель Yamaha 596, в живую аппараты выглядят лучше, чем на фото. Хоть не было родных коробок, все было упаковано по высшему классу и в жуткие морозы через всю Украину доехало в целости и сохранностиBiggrin Еще раз огромная благодарность тебе, АндрейParty0012
Ще раз - На Здоровя Party0012 Головне не ціна і не вага і не потужність . Головне те що заставляє вас получати задоволення від прослуховування музики . Ось про цю ямаху я казав . Вона мені також по свому подобалась аркам зовсім по іншому грає але також грає класно . Все треба слухати самому а ше краще в компанії Party0016Party0016
(Отредактировал 05-04-2012 в 11:00 gun jack.)
Найти все сообщения
 
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 16-04-2012 13:56
Вверх . Дальше в продажі
Найти все сообщения
 
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 28-04-2012 12:17
Вверх
Найти все сообщения
 
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 09-05-2012 15:32
Вверх
Найти все сообщения
 
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 19-05-2012 17:53
Ап . Дальше в продажі .
Найти все сообщения
 
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 29-05-2012 08:48
Вверх 2100 грн .
Найти все сообщения
 
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 09-06-2012 13:15
Вверх
Найти все сообщения
 
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 21-06-2012 11:41
Дальше в продажі . Звучить Happy0144
Найти все сообщения
 
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 03-07-2012 10:17
Вверх . 2000 грн
Найти все сообщения
 
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Продам Arcam Alpha 5 / 16-07-2012 18:29
Вверх .
Найти все сообщения
 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS