Чим помити передню панель Одиссей-У-010?
Автор Сообщение
Alex Under Не на форуме
Пользователь
*

Откуда: Ukraine
Сообщений: 0
Репутация: 1
RE: Чим помити передню панель Одиссей-У-010? / 07-03-2017 17:15
Дуже дякую всім, хто відгукнувся!
(07-03-2017 00:26)pumuru писал(а):  ТС наберите в поисковике как и чем полировать алюминий. Для ручек.
Я звичайно шукав таку інформвцію, багато чого радять, але я і запитав саме про цей підсилювач, думав може хто-небудь мав таку саму проблему.Бо якщо купляти кожний засіб, який радять, з сучасними цінами, тільки для спроби, ну думаю самі розумієте...
(07-03-2017 00:36)adsh писал(а):  Смочить жёлтую чудо тряпочку и тереть...
А що це за ''чудо тряпочка'' така?
(07-03-2017 01:45)adsh писал(а):  Надписи на спирты обычно реагируют "почти ни как".
(07-03-2017 07:37)Radioliubovnik писал(а):  бензин "Калоша" не разъедает краску.
Знаєте, у мене питання про написи виникли після перегляду ось цих відео:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Зверніть увагу на написи, особливо в районі гучності, виходить, що написи з легкістью видаляються при звичайному користуванні, то що з ними буде, коли на них потрапить якась хімія!

Ще що хотів запитати, та на початку забув...
Чи не знаєте ви, чим замінити неполярний конденсатор к50-6 (47 мкф 63 в)?
В українських інтернет-магазинах знайшов тільки CapXon, але цей виробник зовсім не заслуговує на довіру.На AliExpress шукав конденсатори з подібними параметрами серед таких брендів, як Nichicon, Rubycon, але неполярних з такими характеристиками серед них немає...
Так, я розумію, що я можу викликати хвилю насмішок, зі сторони тих, в яких підсилювачі за вартістью дорівнюють бюджету Монголії, на зразок "Nichicon, Rubycon та в Одиссей...Happy0196Happy0196Happy0196".
Але, справа не в тому, що я хочу зробити з нього якесь аудіофільске диво, просто хочеться поставити комплектуючі, які непотрібно міняти кожні 1,5-2 роки.
Найти все сообщения
 
Цитировать


Сообщения в этой теме
RE: Чим помити передню панель Одиссей-У-010? - Alex Under - 07-03-2017 17:15

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 10 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS