Чим помити передню панель Одиссей-У-010?
Автор Сообщение
Alex Under Не на форуме
Пользователь
*

Откуда: Ukraine
Сообщений: 0
Репутация: 1
RE: Чим помити передню панель Одиссей-У-010? / 08-03-2017 23:20
(08-03-2017 00:24)Supermurzic писал(а):  Вот аппарат после чистки пеной.
У Вас на фото імпортний аппарат, в нього якість фарби написів точно значно вища, на відміну від Одіссея, не факт, що після такої піни в мене разом з брудом і написи не зійдуть.
(08-03-2017 00:02)adsh писал(а):  Alex Under, неполярных электролитов - полно
Забув одразу про мій досвід з тим магазином розповісти.Я там звичайно шукав, але мене збентежило, що в них до будь-яких різних конденсаторів стоїть для ілюстрації одне й те саме фото.Ну я і запитав у них, чи не буде такого, щоб я замовив один різновид конденсатора, а мені вишлють зовсім інший.Писав їм декілька разів, відповіді так і не було, тому я про нього і не згадав на початку.

Доречі, вибачте мене, я неправильну інформацію надав - в мене стоять 8 штук неполярних к50-16 (50 мкф, 16 в), а не к50-6 (47 мкф 63 в)!
В звязку з чим у мене напочатку і виникло запитання, бо серед сучасних немає 50 мкф, є 47 і вище, і як правильно підібрати сучасний аналог?
Знайшов таку інформацію:
слева - наши, справа - импорт: 2,0 = 2,2, 20 = 22, 30 = 33, 50 = 47.Ну и так далее
Чи існують якісь перевірені порівнювальні таблиці, совкових і сучасних, щоб можна було підібрати?
Багато пишуть, що і вольтаж треба в два рази вище брати...
Найти все сообщения
 
Цитировать


Сообщения в этой теме
RE: Чим помити передню панель Одиссей-У-010? - Alex Under - 08-03-2017 23:20

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 22 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS