останнім часом все частіше звертаюсь до записів 70-х років: пісні Івасюка, Ротару, ВІА Ватра, наприклад. живі інструменти, живі голоси. мені як любителю рок-музики дуже важливі живі люди за інструментами, жодних "маскувань", адже як не програмуйте машину, вона не звучатиме, як жива людина.
ще згадаю альбом "Ома" І. Білик, який мені дуже сподобався, то найкраща її робота, крутезний альбом.
ранній "Скрябін" теж був класним, після "Хробака" вже пішов "не той" (шкода, що перевиданий "Технофайт" містить лише дрібку пісень з оригінального варіанту), зміна складу відобразилась на саунді, а коли Шура-Гера та Ростік пішли, то вже від "Скрябіна" лишився лише "трейд-марк", не хочу образити поціновувачів гурту, але то вже більше було схоже на сольний проект Кузьми під заголовком "Скрябін".
та все ж є сучасні гурти, які достойні та виконують цікавий матеріал, але переважна більшість медіа-простору схожа на секонд-хенд, в якому треба перебрати цілу купу всього, щоби знайти щось незвичайне та цікаве.
Так склалося життя, що ми-українці розкидані по усьому світі.
Українська культура - це та річ, яка міцно поєднує нас із Батьківщиною навіть на чужині.
Лемківська пісня - велика частинка української душі, яку, як я бачу, більше згадують та цінують закордоном.
Друзі, давайте ділитись глибокодуховною лемківською піснею!
Справа в тому, що є безліч й бездушних звуків серед української музики. А те, що потрібно берегти, ми помаленько втрачаєсо. Лемківська пісня, інструментальна етно музика. Добре, що є Христина Соловій, Козак Сістем, Тік Ту, Онука, Даха Браха... Вони хоча і не відповідають вищезгаданим стилям, але грають дійсно якісну УКРАЇНСЬКУ МУЗИКУ. Таких є ще з десяток виконавців, але давайте згадаємо ще про ЛЕМКІВСЬКУ пісню, так як дуже люблю її і хотів би відкривати щось нове.
Лемківська пісня,так само як і бойківська,гуцульська,подолянська і інші ,це все українська народна музика( не музіка).Щирість,ліризм,духовність грунтується на нелегкій , інколи трагічній долі укранського люду.
Дуже добре, що на форуму існує така гілка,яка поєднує обговорення як народної так і сучасної української музики!
Суспільство абсолютно не хвилює ваша самооцінка.
Білл Гейтс
вже місяць слухаю на ютуб весь репертуар етно-рок-команди The Doox.
для мене особисто можлива поява їх повноцінного альбому- зараз найбільш очікувана подія в українській музиці.
скоро "Без Обмежень" стануть достойними конкурентами "ОЕ".
всього за 3 роки хлопці фантастично виросли.
легкий поп-рок, але без традиційного нальоту нестерпної супер-солодкої карамелі.
якісно звучать плюс прекрасні зразки кращої української лірики
А вот появился и клип на новую песню Океана Ельзи "В небо жене". Премьера самой песни "В небо жене" состоялась на прошлой неделе. Мелодия композиции появилась зимой 2018 года, когда Святослав Вакарчук проходил обучение в Стэнфордском университете. Текст же был написан после возвращения музыканты в Украину. "Эта песня напомнила нам Океан Ельзи периода ранних двухтысячных. Мы хотели, чтобы она вышла в стиле первых альбомов, однако "В небо жене" все равно другая, потому что появились современные клавиши, совсем другой уровень записи, я пою иначе, чем тогда. И сам настрой мне полностью напоминает годы, когда мы работали над первыми альбомами", - говорил Вакарчук.
(08-07-2018 17:36)Alex17 писал(а): Так, Дмитро Гнатюк, Микола Кондратюк, Анатолій Солов'яненко - золоті голоси України!
Цей перелік все ж доцільно почати з Івана Семеновича Козловського
Попри свою цілком заслужену популярність, світову славу, численні нагороди і престижні відзнаки, Іван Семенович Козловський завжди і всюди залишався людиною, і не лише людиною-космополітом,а й патріотом України . Співак усе своє життя був і залишався свідомим українцем, непересічним знавцем української музики, активнийм її пропагандистом, відомим виконавцем українських народних пісень.
Співак свідомо сповідував відоме апокрифічне гасло вітчизняного патріота-мецената Є.Х.Чикаленка: "Любити Україну треба не лише до глибини душі, але й до глибини кишені". Будучи людиною (за радянськими стандартами) доволі заможною, І.С.Козловський ніколи не забував і завжди підтримував своїх земляків, а в його рідній Мар'янівці на Київщині коштом славетного співака постала спеціалізована музична школа. Благородну справу, якій Іван Семенович віддавав чимало сил та енергії, а також власних коштів, продовжує по смерті співака благодійний фонд "Прем'єра", створений у 1995 р., що носить його ім'я.
З записаними на платівці Різвяними колядками ,українською мовою у післявоєнні роки, взагалі історія могла закінчитись трагічно для співака.А перевидання на вінілі у 70-х було вилучано з продажі.
. Безперечно Іван Семенович Козловський тенор , соліст Большого театра ,великий патріот України у Вашому списку мав би бути першим !
Суспільство абсолютно не хвилює ваша самооцінка.
Білл Гейтс