Складові якісного мережевого стріму
Автор Сообщение
Тибетский Ламер Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: Складові якісного мережевого стріму / 13-11-2022 20:15
Василю... ви так нічого і не зрозуміли. І навіть в останньому пості продовжуєте повторювати "мантри" які ви в тій чи іншій інтерпретації твердите на протязі всієї гілки. Питаєте до чого тут апломб? Та я ж вам і намагався пояснити. Якби ви почули Teac в двох різних "іпостасях", ви б для початку задали собі питання - а що я, власне, слухав до того.
Цитата:На рахунок 505го, це дійсно апарат який вартує своїх грошей і він немає конкурентів у своїй цін категорії.
З першою частиною згоден. Але конкуренти є. І навіть дешевші. Просто вони вам не траплялись, і ви не мали змоги їх почути у своїй системі.
Я теж користуюсь Teac. І теж в більшій мірі ним задоволений. І навіть слухав вдома апарати дорожчі в декілька разів, але не кращі. Та справа в тім, що були апарати за ті ж гроші, але кращі. Були й дешевші і не гірші. Але в мене вже є Teac і особливих аргументів для заміни я поки не бачив. Та якби я зараз мусив купувати ЦАП та джерело, я можливо пішов би іншим шляхом.
З часом переросте і Auralic
(Отредактировал 13-11-2022 в 20:15 Тибетский Ламер.)

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
artshop Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 10 559
Репутация: 1514
RE: Складові якісного мережевого стріму / 13-11-2022 20:26
Vasiles...
Скавчати голосно стосовно особистих досягнень, то є над непрофесійно!
До розуміння цього посилу... Навіщо мені ваше особисте бачення? Може Ви глухий, недолугий, etc...
У музиці все так само, як і в спорті!
Спробуйте навчить когось, гарно грати, чи битися..., і прийде розуміння того, що Ви ще на початку шляху....
Як буде собистий досвід налаштування декількох систем під замовлення..., гонору позбудетесь миттєво!
Happy0158

Завистливые люди часто обсуждают то, чего не умеют, и критикуют тех, до уровня которых им никогда не дотянуться.
(...Ницше...)
Найти все сообщения
 
Цитировать
АндрейКа Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Одесса
Сообщений: 4 073
Репутация: 340
RE: Складові якісного мережевого стріму / 13-11-2022 20:43
(13-11-2022 20:02)Vasiles писал(а):  На превеликий смуток, інженери в основній своїй масі не розуміють що таке звук. І причиною цього є якраз їхні " інджинерні знання" ! Wink
Ни разу, да Biggrin А хорошую и очень хорошую аудиотехнику, значить, делают исключительно аудиофилы "методом тыка".

Анекдот в тему:
Спросили пионеры старого морского волка, как ему удаётся делать такие красивые модельки парусников в бутылках? Оказалось - всё просто. В бутылку засыпаются щепки, бумажки, нитки, заливается клей, и потом всё это сильно встряхивается. Иногда получается кораблик.
Улыбка
   
(Отредактировал 13-11-2022 в 20:49 АндрейКа.)

Когда вспоминаешь, что все мы сумаcшедшие, странное в жизни исчезает и все становится понятным (c) Сэ́мюэл Лэ́нгхорн Кле́менс (Марк Твен)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: ZLoDAY , vitamir
zick Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Odessa
Сообщений: 4 638
Репутация: 719
RE: Складові якісного мережевого стріму / 13-11-2022 20:50
(13-11-2022 20:02)Vasiles писал(а):  На превеликий смуток, інженери в основній своїй масі не розуміють що таке звук.
Здесь я с вами полностью согласен.
Есть несколько категорий людей, которые в звуке не понимают ничего именно из-за нагрузки знаний. Первые - это музыканты и композиторы. Они слышат не так, как нормальные люди и обращают внимание не на то, что нужно.
Вторая категория это недалёкие технари, которые таращатся в свои осциллографы, вместо того, чтобы изучать глубину сцены и вовлечённость.
Третья категория это вредители в студиях со своими компрессорами.
Фактически, только узкий круг аудиофилов и некоторое число маркетинговых спецов по настоящему понимают, каким должен быть звук.
(Отредактировал 13-11-2022 в 20:51 zick.)

Не вижу смысла.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: kokovania3 , Vasiles , Igor65 , artshop
АндрейКа Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Одесса
Сообщений: 4 073
Репутация: 340
RE: Складові якісного мережевого стріму / 13-11-2022 20:54
(13-11-2022 20:02)Vasiles писал(а):  Провайдер провайдеру, не рівня Улыбка
Так всё таки, чьи маршрутизаторы лучше звучат, Циски или Хуавеи?

Когда вспоминаешь, что все мы сумаcшедшие, странное в жизни исчезает и все становится понятным (c) Сэ́мюэл Лэ́нгхорн Кле́менс (Марк Твен)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: ZLoDAY
zick Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Odessa
Сообщений: 4 638
Репутация: 719
RE: Складові якісного мережевого стріму / 13-11-2022 20:57
(13-11-2022 20:54)АндрейКа писал(а):  Циски или Хуавеи?
Извиняюсь, что влез, но очевидно же, смотря какой патч-корд.
(Отредактировал 13-11-2022 в 20:57 zick.)

Не вижу смысла.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: kokovania3
Тибетский Ламер Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: Складові якісного мережевого стріму / 13-11-2022 21:13
Цитата:Фактически, только узкий круг аудиофилов и некоторое число маркетинговых спецов по настоящему понимают, каким должен быть звук.
...зрештою у футболі і боксі все точно так же.

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: zick
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 13-11-2022 21:20
(13-11-2022 20:15)Тибетский Ламер писал(а):  --ви так нічого і не зрозуміли.
--- З часом переросте і Auralic
Сумно, "твоя моя не розуміти" і навпаки "моя твоя не розуміти" Улыбка
Все тече, все міняється. І це є основою світобудови Party0012
(13-11-2022 20:26)artshop писал(а):  ----Скавчати голосно стосовно особистих досягнень, то є над непрофесійно!
-----Може Ви глухий, недолугий, etc...
----Як я вже заскучив Андрійку за Вашим пафосом і я маю доброго вчителя Улыбка
---- Так я власне теж задумусь, читаючи Ваші дописи в яких тільки міняються місцями слова Party0012
(13-11-2022 20:57)zick писал(а):  смотря какой патч-корд.
І не тільки ....

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
ZLoDAY Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Днепропетровск
Сообщений: 2 415
Репутация: 186
RE: Складові якісного мережевого стріму / 14-11-2022 01:26
Цитата: many to the wind.
....- money for nothing - M.Knopfler Улыбка

Цитата:чьи маршрутизаторы лучше звучат, Циски или Хуавеи?
Известно чьи : Juniper и Forinet Biggrin

Вообще же идея комбайна все-в-одном - дрочь вприсядку.
Конвертация должна быть отдельно, источник отдельно.

Audiophiles use phono leads because they are unbalanced people!
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 14-11-2022 05:20
(14-11-2022 01:26)ZLoDAY писал(а):  ---идея комбайна все-в-одном - дрочь вприсядку.
Конвертация должна быть отдельно, источник отдельно.
В ідеалі кожен чоловік, повинен мати три дружини. Одна до кухні, одна до порядків, одна до ліжка.
Але реальність трішки відмінна від мрій Biggrin

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
rotla Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Kharkov / Netanya
Сообщений: 3 229
Репутация: 70
RE: Складові якісного мережевого стріму / 14-11-2022 09:15
Цитата:Одна до кухні, одна до порядків, одна до ліжка.
I мiняти по колу...
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: ShelestBerg
Naf Naf Pigs Не на форуме
Пользователь
*

Откуда: Earth
Сообщений: 17
Репутация: 0
RE: Складові якісного мережевого стріму / 26-03-2023 11:01
Прочитал первых несколько страниц, всю тему не осилю. Уважаемы ТС, а каким стриминговым сервиссом вы пользуетесь?
Если не ошибаюсь, стриминговые сервиссы позволяют сохранять все в своей библиотеке, и слушать все это оффлайн. А если я закачаю на носитель все это банально через мобильный интернет, без кабелей, роутеров и пр. И будет у меня на носителе трек определенного качества. И потом скачаю его через все эти кабели и роутеры, корды и пр.
Будет разница?
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 26-03-2023 18:51
(26-03-2023 11:01)Naf Naf Pigs писал(а):  Будет разница?
Довший час "сидів" на Тідал, коли був Тіак. Але поміняв нв Кобуз, так як політика Аураліка така, що вони по якійсь причині не захотіли працювати з форматом в MQA.
- Ні, Ви не можете зберігати інформацію в цілому, формуєте собі плейлисти, але відтворення йде в онлайн із стрімінгового сервісу.
- Якщо Ви захочете відтворювати збережену інформацію через мережевий плеер, то вам все рівно знадобитися і роутер з його живленням і патчкорд певної якості. Звичайно є варіант у деяких мережевих плеєрах відтворювати з флешки чи твердого диску, але якість в такому випадку знижується і все рівно керувати плеером треба через роутер. Можна звичайно і блютуз, але зновуж таки - якість.
- Є у мене "підозра" що навіть скачаний файл через якісний тракт, потім відтворюється в кращій якості . Особливо це видно на відеофайлах.
З.І. весь мій контент на сьогодні, це інфа зі стріму, як аудіо так і відео. Набагато практичніше і простіше у використанні. Прийшов, включив і слухаєш/дивишся . Тому я так доклався, власне в організацію стріму.
Party0012

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Sergeo Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: ויניצה
Сообщений: 2 082
Репутация: 246
RE: Складові якісного мережевого стріму / 01-04-2023 11:32
Ніколи не звертав уваги на те, як організований у шан.Vasilles стрім. Думав, якщо людина так заповзято продвигає інтернет саунд, принаймні у нього усе як має бути. Ні, та де там. Продублюю з сусідньої теми свій спітч.. Щось занадто все ...модеми, роутери, свічі. Якщо дійсно є бажання організувати правильно мережу то навіщо скільки зайвих приладів? Вони якості аж ніяк недодають. Здається, що найправільніше оптика- оптичний термінал...усе ( ноут, мережевий програвач тощо)...Vasiles , повне розчарування у Вішій відданості справі стрімінгової музиці.
Найти все сообщения
 
Цитировать
alexkit Не на форуме
Старожил
****

Откуда: Киев
Сообщений: 97
Репутация: 2
RE: Складові якісного мережевого стріму / 01-04-2023 11:49
(13-11-2022 20:15)Тибетский Ламер писал(а):  З першою частиною згоден. Але конкуренти є. І навіть дешевші.
Интересно узнать какие? В свое время выбирал или cxn2 или поднапрячься и teac 505, cambridge 851n, пошел по бюджетном пути)) время прошло но ничего не изменилось, 851n не обновился, тик в цену б/у цапа ps audio,а вот увеличивать кол-во коробочек не хочется
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 01-04-2023 16:46
(01-04-2023 11:32)Sergeo писал(а):  Ніколи не звертав уваги на те, як організований стрім.
Думав...
Сергію, так непотрібно думати, потрібно все примінити на практиці викинути всі пластмасові носії і насолоджуватися необмеженими можливостями слухати музику в якості не гіршою як на СД носіях і ліпшою у форматі хайрез.
Спробуйте це зробити там з оптикою, буде цікаво послухати, чого Вам вдалось досягнути Party0012

(01-04-2023 11:49)alexkit писал(а):  пошел по бюджетном пути))
851n не обновился,
Бюджетний шлях, шлях компромісу.
Спробуйте не бюджетный, тоді питання пластмаси закриється само по собі.
Ауралік, має найкращу софтову підтримку. "Рідну" безкоштовну програму рівня "РУН" Оновлення відбувається в автоматичному режимі. Ніразу ніякого "зависання" небуло. Все працює як "швейцарськи годинник"
Party0012
(Отредактировал 01-04-2023 в 16:55 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: alexkit
Sergeo Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: ויניצה
Сообщений: 2 082
Репутация: 246
RE: Складові якісного мережевого стріму / 01-04-2023 17:03
Vasiles, давайте підключимо логіку. Сидить десь дядько у ...дуже далеко і роздає музику 16/ 44,1 ( що буде зовсім не дивина, деякі до недавнього так писалися ). І Ви маєте твердження, що пройшовши тисячі км, через не зрозуміло які пристрої ця музика буде у Вас грати не гірше ніж від сд програвача? Бажаю вдачі.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 01-04-2023 17:33
(01-04-2023 17:03)Sergeo писал(а):  давайте підключимо логіку.
Давайте підключимо.
Я позбувся всіх пластмасових носіїв, забув про файли закачані на локальні диски і використовую тільки стрім. До того не купив б/у "класний" СД плеєр, а навпаки продав. Купив один мережевий плеєр, потім інший не дешевий мережевий плеер.
Де є логіка ? для Вас її немає, тому що Ви не в цій темі.

(01-04-2023 16:44)zick писал(а):  Справляется - и радоваться надо, а не искать модемы где не нужно Party0012
Я просто відірвався від вашої "реальності" і це мене згубило Wink
Тому що тільки тепер до мене доперло, чого це так популярно будувати "чисті і брудні береги" і чого це мені, як виявилось є зайвим.
Та тому що той "бруд" в розкодованому сигналі який вам гонить ваш провайдер, для відтворення якісної музики просто не годиться, його можна очистити тільки "просіявши" сигал через ві-фі.
Тепер запитання, чому аудіофільські та і не тільки мережеві плеєри не приймають сигнал через ві-фі, а тільки кабелем. Та тому що напевно через ві-фі неможливо досягнути якості звуку, яка зрівняється з якість хочаб СД.
"вік живи, вік учить, але без Модема не обійтись" Biggrin
Party0012
(Отредактировал 01-04-2023 в 17:45 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
bigun02 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Коломия
Сообщений: 178
Репутация: 178
RE: Складові якісного мережевого стріму / 01-04-2023 17:47
Доброго вечора українцям.От дивлюсь з білою заздрістю на dCS Scarlatti,який в Константина,і думається мені ,що стрім десь далеко за воротами,і навіть не чути,як він зітхає.
(Отредактировал 01-04-2023 в 17:48 bigun02.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
zick Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Odessa
Сообщений: 4 638
Репутация: 719
RE: Складові якісного мережевого стріму / 01-04-2023 17:49
(01-04-2023 17:33)Vasiles писал(а):  Тому що тільки тепер до мене доперло
Василий, кто-то развязывает через вай-фай,хотя у меня дома вайфай ловит около 40 баз, и мне этот способ кажется не лучшим, кто-то оптикой, кто-то сразу получает оптику домой и делит архитектуру на аудио и прочую - есть много конфигураций. Ваш случай вообще ни в чём не показатель.

"Технология DOCSIS мертва. Поверьте тому, кто начинал её внедрять ещё в 2003 году. Уже тогда она имела единственное преимущество перед FTTX — быстрота развёртывания на существующей инфраструктуре оператора кабельного телевидения."
Это главное, до чего вам стоило бы доперты. Пришёл бы к вам в гости со своим сидюком - проверили бы, играет ли он хуже вашего стрима, но вы далековато.Мой стример он просто в пыль стирает. На борту 4 цапа и правильный транспорт, в стримере один несчастный волфсон - куда ему тягаться.
(Отредактировал 01-04-2023 в 18:26 zick.)

Не вижу смысла.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: bigun02


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 85 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS