Складові якісного мережевого стріму
Автор Сообщение
Boostaddict Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 7 881
Репутация: 1057
RE: Складові якісного мережевого стріму / 04-05-2023 04:19
У Вас какой-то когнитивный диссонанс. Где и когда я говорил, что Вы живёте в "селі" ?
Потому как я понятия не имею , где Вы живёте и , если честно, это вообще не интересует.

Ну и про кабели Вы начинаете петлять... Сначала говорили, что последний метр значения не имеет, а теперь, оказывается, имеет...но нужно поставить и другой кабель ультимативного уровня. Которых у Вас никогда не было, но Вы точно знаете, как они будут работать.

Я с этим уже сотни раз сталкивался...Люди, которые не смогли создать звук у себя, точно знают, что нужно другим, чтобы его получить.

И я ещё раз повторю , что не надо мне ничего "пояснять", Вы абсолютно не в той позиции...ни в одном плане !
(Отредактировал 04-05-2023 в 04:34 Boostaddict.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Serpens , эполитт , Corsar
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 04-05-2023 04:36
(04-05-2023 04:19)Boostaddict писал(а):  Ну и про кабели Вы начинаете петлять... Сначала говорили, что последний метр значения не имеет, а теперь, оказывается, имеет...но нужно поставить и другой кабель ультимативного уровня.
Послідній і передпослідній метр однаково важливиі, я це завжди говорив. І "ултимативність" тут ні до чого.
Даймон, як на мене всі потуги зводить на нівець, він просто "цифрить". А що Ви хотіли, я маю свій звук, Ви свій . Вам подобається Даймон, які проблеми. Мені цікаво що Ваша "група" на це ? Biggrin

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Boostaddict Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 7 881
Репутация: 1057
RE: Складові якісного мережевого стріму / 04-05-2023 04:41
Приходится напоминать... а то память, как у гуппи.

И ещё очень понравилось про "мне нравится Даймонд" - это уже вообще из параллельной реальности.

Василий, если вкратце, то Вы обоср...лись по этой теме.

   
(Отредактировал 04-05-2023 в 04:46 Boostaddict.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Serpens , Corsar
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 04-05-2023 04:49
(04-05-2023 04:41)Boostaddict писал(а):  Приходится напоминать...
Максиме друже мій, а чого це Ви занервував. Все нормально, я пам'ятаю що писав. Розслабтесь, сприймайте все як погавентки і не беріть все близько до серця Party0012
Ще раз, Ваш Даймон все псує, в незалежності від останнього метра. Звичайно помінявши їх місцями Ви почув відстійний звук Даймона, але вн (Даймон) гадить будь де в системі.
Все "завязуєм" Улыбка

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Boostaddict Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 7 881
Репутация: 1057
RE: Складові якісного мережевого стріму / 04-05-2023 04:51
BiggrinBiggrinBiggrinBiggrinBiggrinBiggrin
Полагаю, слив все заценили Happy0144
Найти все сообщения
 
Цитировать
ZLoDAY Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Днепропетровск
Сообщений: 2 415
Репутация: 186
RE: Складові якісного мережевого стріму / 04-05-2023 05:33
Цитата: Нетгир не подходит для звука.
Анальный клован месяца!
Срочно попукайте Cisco, Juniper,Hawei.
На форуме *уйни не скажут !
Цитата: Судя по твоим продажным веткам, без укола музыку не послушаешь
Просил систему - получи систему !
В правильном вопросе - половина ответа !
(Отредактировал 04-05-2023 в 05:36 ZLoDAY.)

Audiophiles use phono leads because they are unbalanced people!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Vasiles , SUIGYNTOU
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 04-05-2023 06:05
(04-05-2023 04:51)Boostaddict писал(а):  BiggrinBiggrinBiggrinBiggrinBiggrinBiggrin
Полагаю, слив все заценили Happy0144
Який же це злив ?
Просто надоїв срач ні про що, з не спецами по стріму Biggrin
Терміново міняйте Даймон, якщо хочете звук а не "цифрит", бо понтів багато а звуку немає. А що група на Даймон, одобрямс ? Biggrin
Бо вже навіть Serpes зрозумів, де квест, там не про звук
Party0012

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
ВА67 Не на форуме
Старожил
****

Откуда: м.Тернопіль, Україна
Сообщений: 449
Репутация: 27
RE: Складові якісного мережевого стріму / 04-05-2023 08:19
Ніякого "зливу" нема. Тільки Василь зміг все правильно організувати, підібрати і запровадити. Він вміє калібрувати свій слух і через місяць вуха майже не болять. А досвід прослуховування - більше 30000 систем, якщо прикинути 200 за 3. Так що уяви в нас, як не було так і не буде.Happy0065
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Serpens
Serpens Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 10 639
Репутация: 425
RE: Складові якісного мережевого стріму / 04-05-2023 08:20
(04-05-2023 05:33)ZLoDAY писал(а):  Анальный клован месяца!
Плять, теоретик анальный! У меня два Нетгир, причем из богатой серии. Но для стриминга есть более правильные раутеры, именно для организации берегов.

Какой именно у тебя опыт в сравнении разных раутеров разных фирм с разными настройками для стриминга аудио, может, поделишься? Как лучше и на чем это организовать? Здесь же это обсуждается.

Я достаточно четко сформулировать вопрос на тематическом хай-фай форуме? Или дальше будешь под дебила косить?



(04-05-2023 06:05)Vasiles писал(а):  Просто надоїв срач ні про що, з не спецами по стріму Biggrin
Вася, собрав одну систему, в которой поменялся один источник на другой, ты стал специалистом по стриму? Happy0196
(04-05-2023 06:05)Vasiles писал(а):  Терміново міняйте Даймон
Васёк, а ты умеешь хоть немного пользоваться форумом? Ну там типа смотреть по нику пользователя хотя бы какое-то описание, что у него? Ну чтобы немного понимать, какая у оппонента система (аудио, вдруг тоже не поймёшь, о чем я)?
Зайди посмотри профиль Максима и найди в описании/перечислении кабелей в его двух системах название Аудиоквест.
Да и вообще, посмотри на системы. Как ты считаешь, на таких он может что-то услышать?
(04-05-2023 06:05)Vasiles писал(а):  Бо вже навіть Serpes зрозумів, де квест, там не про звук
Вася, я це зрозумив лет уже семь как. А вот ты совсем недавно рассказывал всему форуму, как хорошо у тебя АК Водка, если не ошибаюсь, влияет на звук. У тебя что, биполярное расстройство? Или найти твои посты и ткнуть в них носом?
Ничего, пройдет ещё немного времени, и ты узнаешь, что кабели Вуду тоже стоит... заменить. А там, глядишь, и Макинтош с Клипшами Biggrin
(Отредактировал 04-05-2023 в 08:42 Serpens.)

У меня есть свой звук, с блэкджеком и шлюхами!

Если ты вызываешь дождь, будь готов промочить ноги.
Найти все сообщения
 
Цитировать
ВА67 Не на форуме
Старожил
****

Откуда: м.Тернопіль, Україна
Сообщений: 449
Репутация: 27
RE: Складові якісного мережевого стріму / 04-05-2023 08:57
(04-05-2023 08:20)Serpens писал(а):  - правильные раутеры, именно для организации берегов.
Кілька років назад використовував асуси і нетіс, вже не пам'ятаю моделі, на дастерео про них багато писали. Живлення кісіс і іфі, провода корд і водка. Зміни в межах "здалося". Заспокоївся, купив таймкапсулу, а ці коробочки - не для мене, тай не зручно. Можливо щось робив не так, а можливо чекав більшого.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Serpens
Serpens Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 10 639
Репутация: 425
RE: Складові якісного мережевого стріму / 04-05-2023 11:08
Что такое Таймкапсула?

У меня есть свой звук, с блэкджеком и шлюхами!

Если ты вызываешь дождь, будь готов промочить ноги.
Найти все сообщения
 
Цитировать
ВА67 Не на форуме
Старожил
****

Откуда: м.Тернопіль, Україна
Сообщений: 449
Репутация: 27
RE: Складові якісного мережевого стріму / 04-05-2023 11:56
(04-05-2023 11:08)Serpens писал(а):  Что такое Таймкапсула?
https://ru.wikipedia.org/wiki/Time_Capsule
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Serpens
эполитт Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 2 531
Репутация: 144
RE: Складові якісного мережевого стріму / 04-05-2023 16:52
(04-05-2023 06:05)Vasiles писал(а):  Просто надоїв срач ні про що, з не спецами по стріму Biggrin
Василий! А вы не участвуйте в срачах! Особенно если это касается AQ! Потому что Ви просто уяви не маєте!
Найти все сообщения
 
Цитировать
rotla Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Kharkov / Netanya
Сообщений: 3 229
Репутация: 70
RE: Складові якісного мережевого стріму / 05-05-2023 09:35
(04-05-2023 16:52)эполитт писал(а):  Василий! А вы не участвуйте в срачах!
Не не, тарапытся нэ надо, не надо тарапытся.
Его ведь так интересно читать!.
Найти все сообщения
 
Цитировать
vadost197 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 1 495
Репутация: 589
RE: Складові якісного мережевого стріму / 05-05-2023 21:46
Послушал пару дней дерьмо типа Lan кабелей Ansuz, Experience и Synergetic Research - сильно зависит звук от связки с силовыми кабелямиHappy0158Party0012
Эксперимент может продолжится,но скорее всего лучший вариант будет силовой и Lan одного бренда Happy0158

   
(Отредактировал 05-05-2023 в 21:51 vadost197.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
AppStyle Не на форуме
Старожил
****

Откуда: Киев
Сообщений: 24
Репутация: 11
RE: Складові якісного мережевого стріму / 05-05-2023 22:05
(04-05-2023 08:57)ВА67 писал(а):  Кілька років назад використовував асуси і нетіс, вже не пам'ятаю моделі, на дастерео про них багато писали. Живлення кісіс і іфі, провода корд і водка. Зміни в межах "здалося". Заспокоївся, купив таймкапсулу, а ці коробочки - не для мене, тай не зручно. Можливо щось робив не так, а можливо чекав більшого.
У меня противоположный опыт.Все время жил в связке TimeCapsule + Extreme,организовав берега даже на родных импульсных БП разница была очень существенная !

Насчет любимчика Василия Nordost Heimdall 2,уже вторую неделю не могу его никуда пристроить в систему ,очень портит общее звучание, больше всего страдает глубина сцены .Попробую на месяц куда-то в далеке от аудио погреть ,но если ничего не измениться предложу наверное Василию .
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Serpens
ВА67 Не на форуме
Старожил
****

Откуда: м.Тернопіль, Україна
Сообщений: 449
Репутация: 27
RE: Складові якісного мережевого стріму / 05-05-2023 22:30
(05-05-2023 22:05)AppStyle писал(а):  У меня противоположный опыт.
До чого я і вів.
У кожного своє. На капсулу лбж - проблематично, їх треба два.
Це не мій коньок.

Коли був мінік, транспортом, пробував.
У мене нема поблизу трамвайних ліній, пром підприємств, і сусіди не працюють зваркою.
Ключове: я ж не наполягаю.

До речі, яблучні бж не гірші іфі.
Останній довго виловлював і... розчарування.
Клас - кісіс, але воно того не варто. імхо.
Фарад класний, але не знайдеш.
(Отредактировал 05-05-2023 в 22:52 ВА67.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Serpens
vadost197 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 1 495
Репутация: 589
RE: Складові якісного мережевого стріму / 05-05-2023 23:05
(05-05-2023 22:05)AppStyle писал(а):  У меня противоположный опыт.Все время жил в связке TimeCapsule + Extreme,организовав берега даже на родных импульсных БП разница была очень существенная !

Насчет любимчика Василия Nordost Heimdall 2,уже вторую неделю не могу его никуда пристроить в систему ,очень портит общее звучание, больше всего страдает глубина сцены .Попробую на месяц куда-то в далеке от аудио погреть ,но если ничего не измениться предложу наверное Василию .
А в этом и проблема пристроить - Lan типа крутой но в обвязке не играет ,а простой в обвязке звучит отлично!!!
(Отредактировал 05-05-2023 в 23:05 vadost197.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
ВА67 Не на форуме
Старожил
****

Откуда: м.Тернопіль, Україна
Сообщений: 449
Репутация: 27
RE: Складові якісного мережевого стріму / 06-05-2023 00:11
Мій досвід мені підказує, що краще змінити цап чи транспорт, підсилювач чи колонки.Тоді буде результат.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 06-05-2023 01:44
(04-05-2023 08:20)Serpens писал(а):  собрав одну систему, в которой поменялся один источник на другой, ты стал специалистом по стриму?
А скільки преба міняти Мережевих Плеєрів ? 10 -20 Biggrin
Щоб змогти отримувати якість зі стріму, достатньо один класний Мережевий і нормальна стрім секція на якісних компонентах.
Тепер про те що для Вас не годиться для стріму: NETGEAR NIGHTAWK XR1000 AUDIOPHILE ROUTER X AFTERDARK
https://www.adark.co/products/netgear-ni...nt-edition
Стає зрозумілим рівень Вашого "консультанта" в стрімі Happy0196
Марення про "береги" на Нетгірах про які тут пишуть це тільки у снах. Тому що, тільки самі нові моделі Нетгір здатні працювати на прийом. Звідкіля вони у Вас, можна почути модель Нетгіра і фотку ?
Зрештою, у Вас поки нічого немає. Як буде, тоді і побалакаєм Biggrin
Цитата:как хорошо у тебя АК Водка, если не ошибаюсь, влияет на звук.
Ні не помиляєтесь. Водка початковий рівень кабелю , на якому можна почути вплив кабеля на звук. Все що нижче, ні про що. Водка хороший кабель за нормальні гроші, просто цей кабель( зрештою, як і весь квест) по окрасу і по тому що він "задерає верхи" не мій. Для Володі він в сам раз Biggrin
Інші фантазії окремих учасників, просто не мають ніякого відношення до реальності.
Цитата:двух системах название Аудиоквест.
Да и вообще, посмотри на системы.
А "Даймон" це що, не квест ? А на вході Роут від провайдера , що там можна почути ? Там звук "померає" не встигнувши "народитися"
Чи це продовження Ваших фантазії про Нетгір, який не підходить до стріму ? Зрештою Ви тут експерт по стріму Happy0196
(04-05-2023 16:52)эполитт писал(а):  А вы не участвуйте
Звичайно що так Party0012
Так як і Ви Володимире з коакс-кліпшемBiggrin

(05-05-2023 22:05)AppStyle писал(а):  Nordost Heimdall 2,уже вторую неделю не могу его никуда пристроить в систему ,очень портит общее звучание, больше всего страдает глубина сцены
Друже мій звукова сцена в добре заглушеному приміщенні формується тільки за рахунок взаємного розташування АС та позиції точки прослуховування щодо цієї пари АС/моніторів. Тобто, цей процес цілком і повністю визначається лише характеристиками випромінювачів, якістю контенту, що відтворюється, і просторовою локалізацією АС/точки прослуховування.
Яке відношення може мати до цього Heimdall, лишаєиься таємницею. Єдине Ви його "не туди пристроїв" Biggrin

(05-05-2023 21:46)vadost197 писал(а):  Послушал пару дней дерьмо типа Lan кабелей Ansuz, Experience и Synergetic Research
но скорее всего
Друже мій, треба лан "ултимативного" рівня, а що у Вас ? "лайно, воно і в африці так називаєиься" Biggrin
Максим Вам зможе пояснити що до чого

(05-05-2023 23:05)vadost197 писал(а):  А в этом и проблема пристроить - Lan типа крутой но в обвязке не играет ,а простой в обвязке звучит отлично!!!
Це Вам приснилось в сні з жахами, чи було "откровєніє"? Cry
(Отредактировал 06-05-2023 в 03:02 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 34 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS