Використав плiвку 2мкн,майже зависає в повiтрi сам матерiал,статори-бронзова плетена сiтка.
Щоб пройти всi процеси виготовлення-приходилось призупиняти роботу серця.
Про звук(подих вiтерця,шелест листячка)годi i писати,се треба почути:
(23-09-2022 17:38)Svjatoslav писал(а): Цікаво, а яка ширина і висота випромінювача у цих головок ВЧ?
Высота 1900мм,ширина 20мм.
Длина звуковой волны 20мм на частоте 16кГц.,по этому до этой частоты эти полоски широконаправлены в горизонтальной плоскости(где работает стерео формат).
Я тут решил экспериментально прикупить два профессиональных аппарата(дешёвеньких) фирмы Берингер.
А именно- активный кроссовер(уже работает) и параметрический эквалайзер тоже этой фирмы.
Короче,провёл ползунком такого тонгенератора(https://www.loudsound.ru/generator/) слева направо и...ужаснулся.
Меня интересует исключительно частота взаимодействия нч излучателей(открытого типа) со помещением,а это диапазон 20-500Гц.
Прикупил новый проф графический эквалайзер,это совсем другой мир ровных и качественных нч,можно убрать явные пики и подтянуть провалы в АЧХ,но хотя он и 31 полосный в каждом канале,но оказалось что пару пиков вылазят между регулируемыми частотами,при чём конкретных пиков,например регулируемые частоты 120 далее 160Гц,а горб на 140.
Параметрическим эквалайзером это будет сделать легко.
Завтра получу,надеюсь.
Нова версiя Перуна в котрiй об'єднані по своїм якостям двi попереднi,спробував виготовити i примiнити срiбну моножилу у кабелi для навушникiв,добре.
У майбутньому ,по бажанню,буду надавати можливiсть змiнювати кабель для Перуна,тобто комплектувати одразу двома-мiдним i срiбним.
Кабель змiнний завдяки мiнi XLR:
(29-03-2023 12:04)baheba писал(а): Нова версiя Перуна в котрiй об'єднані по своїм якостям двi попереднi,спробував виготовити i примiнити срiбну моножилу у кабелi для навушникiв,добре.
У майбутньому ,по бажанню,буду надавати можливiсть змiнювати кабель для Перуна,тобто комплектувати одразу двома-мiдним i срiбним.
Кабель змiнний завдяки мiнi XLR:
Чудова робота. Це 4-а версія рок-варіанту Перунів?
(31-03-2023 19:59)kashtan писал(а): Чудова робота. Це 4-а версія рок-варіанту Перунів?
Нє,це якби окрема версiя,в чашi зовнiшня площина бiльш акустично прозора,це було потрiбно щоби трохи вирiвняти АЧХ в областi мiд- басу i надати бiльш повiтряних сч. та вч.
У них також використано двополосся з iзобаричним басовим драйвером як в рок версії.
Ще,завдяки тому що вч. драйвер встановлений фактично спередi на ребро(перпендикулярно до басового,але рядом),то вдалось не тiльки направити вч. сигнал прямо на слуховий канал,але й зменшити ширину в цiлому навушника на 10мм.
Також амбушури змiнили трохи форму i товщину.
Обшим ця версiя одинаково добре грає як М.Равеля,так i Металiку.
Також важливим є те,щo навушники високо чутливi,тобто з пiдсилювачем нема проблем,любий пiдiйде.
Перун с новими басовими драйверами,статори(електроди) виготовленi з максимальною активною площею(спiввiдношення площi мiдi до перфорованих отворiв,акустична прозорiсть).
Ранiше не виходило так зробити оскiльки велика блоща електродiв притягувала мембрану до залипання,але дядько Сашко попрацював i таки зробив таку мембрану котра не прилипає до статорiв,при тому мембрани надзвичайно чутливi,чутливiшi навить чим у Стакс 009,а у них серед усiх електростатiв найчутливiшi драйвери.
Отже мрiя важковагових,рокових менiв збулася!
Дроти у наявностi двох порiд-мiднi i срiбнi,срiбна моно жила помiтно збільшує кiлькiсть НЧ,їх навить забагато.
Стерео-велике,корабельного розмiру:
Майструю по тихеньку навушники i так собi думаю- при наявностi у останньої версії Перуна мега НЧ,дiйсно вони масштабнi,концертнi,мають значення i СЧ, коли присутнi в достатнiй кiлькостi 1-1,5 кГц.,то це надає експресiї та емоцiйностi фонограмам.
Олегiв пiдсилювач для навушникiв,повна гучнiсть,так щоби мембрана била по статору при найбльшiй амлiтудi коливання ну i звiсно щоб було це чути.
Обмежень нiц нема нiяких у дiапазонi частот у цеї технології нi по низу,нi по верху.