Школа и Культура прослушивания Музыки!
Автор Сообщение
P.U.L.S.E Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Ріг
Сообщений: 72
Репутация: 17
RE: Школа и Культура прослушивания Музыки! / 09-03-2013 23:00
Не розумію,як можна поєднати різні речі ?Культура це те, чому Вас можна навчити,а музика і сама без Вас чудово існує.Слухаю музику завжди коли можливо,я не можу без неї (крім треш,дез,реп,радіо колима і важко переношу тих,що співають в трусах і без них,або поруч з ними).У мене музична освіта,до речі,як у всіх членів сім*ї хоча голосу абсолютно немає музику любив з дитинства.Маю стерео в кухні,обох спальнях, в кімнаті і на роботі (слухаю через радіо навушники,щоб не слухати вищезгадане).Прагну якості покраще - без шипів, рипів та всяких дефектів від заперань.Слухаю або серйозно,або фоном.Дружина слухеє в основному те що й я,але високих вимог до якості звуку не пред*являє,хоча відмічає,що вищої якості звук краще.Для дітей,як і онуків,музика є - чудово,не є переб*ємся (ЦЕ НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА ТЕ,ЩО МУЗИКА ЗВУЧАЛА В ДОМІ ПОСТІЙНО - класика,рок,попса на зразок боні м чи джексона ,стрейзанд чи єлло і фолк,або як зараз кажуть ворлдмюзік).Звідси зробив такий висновок - це не культура,яку можна привити,це не совість,яку можна вбити,просто є люди які з музикою народжуються і поминрають,а решта,або приєднуються,купуючи мережеві шнури за кілька сотень вічнозелених,або йдуть поруч з музикою,а коли вона зникає,просто йдуть.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: DGE251057


Сообщения в этой теме
RE: Школа и Культура прослушивания Музыки! - P.U.L.S.E - 09-03-2013 23:00

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 18 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS