Опрос: Голосуем за любимые студийные альбомы Deep Purple !
Shades Of Deep Purple - 1968
The Book Of Taliesyn - 1968
Deep Purple - 1969
In Rock - 1970
Fireball -1971
Machine Head - 1972
Who Do We Think We Are - 1973
Burn - 1974
Stormbringer - 1974
Come Taste The Band - 1975
Perfect Strangers - 1984
The House Of Blue Light - 1987
Slaves And Masters - 1990
The Battle Rages On... - 1993
Purpendicular - 1996
Abandon - 1998
Bananas - 2003
Rapture Of The Deep - 2005
Не голосую ни за один !
[Показать результаты]
 
Deep Purple - творчество британских легенд хард - рока !
Автор Сообщение
Garfunkel Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 94
Репутация: 30
RE: Deep Purple - творчество британских легенд хард - рока ! / 10-12-2013 01:58
Цитата:звісно,воні різні
Морс - це гітаріст
ну, а Блекмор... - це Блекмор
--------------
Лорд - талант,геній,Ейрі нійде ні в яке порівняння(хоча б взяти сольні роботи)
Гловер,я б не сказав,що він чимось видатний
Пейс- друммер ... є і ліпші за нього
а Гіллан був, та весь вийшов
Я можу Вам заперечити, як людина, яка була на концерті Deep Purple і не на одному. Справа в тому, що:
а) доповнити колектив такого рівня і не погіршити його якість на виході - велика відповідальність. Та це ще й дуже важко. Але про те, що Ейрі впорався з цією задачею, свідчить не лише чудовий новий альбом, високо оцінений спільнотою, а й думка самого Лорда, висловлена ним про таку заміну.
б) Гловер - басист Deep Purple. Він, звісно, Оскарів ніколи не хапав і на місце Маккартні не зазіхав, але він саме той басист, з яким група записувала свої найкращі альбоми (а які це альбоми - ще відкрите питання). І ніхо ніколи на нього не нарікав.
в) Якщо у будь-якій пісні Deep Purple вимкнути усі партії, крім ударної, професійний, як Ви кажете, "друммер" все одно вигукне: "та це ж Пейс!" Є про що подумати...
г) От тут і став в нагоді той концерт - Гіллан не весь вийшов - іще багато Гіллана залишилось. Десь так 0,7 Wink А Блекмор тим часом грає фолк. Гм.
д) Deep Purple з Блекмором і без дуже різняться. Але проглядаючи концерти і дискорафії можу сказати (хоча я і є шанувальником таланту Блекмора), що зараз група, про котру ведемо мову, перебуває в стані гармонійному і узгодженому і ще творчо-роково придатна. Я б не сказав, що Блекмор їм потрібен. І я не знаю, кому він стане в нагоді на роковій сцені після смерті Діо (прикро). Зрештою, фолк у нього теж непоганий.

З повагою.
Сподіваюсь, не закидаєте шапками.
(Отредактировал 10-12-2013 в 01:58 Garfunkel.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: meloman1 , kergelen , iLMe57 , JLT_2011 , Aram , element , ariess1 , Джордж , PAlex , Michel_hammer , Griroriy


Сообщения в этой теме
RE: Deep Purple - творчество британских легенд хард - рока ! - Garfunkel - 10-12-2013 01:58

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 16 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS