Нужна помощь в подборке акустического кабеля AQ
Автор Сообщение
bramms Не на форуме
Старожил
****

Откуда: Львів
Сообщений: 320
Репутация: 114
RE: Нужна помощь в подборке акустического кабеля AQ / 19-12-2016 15:54
В квеста все дуже просто.
Є мідь PSC i PSC+.
PSC+ краща.
Відповідно початкові моделі мідні мають PSC, середні PSC + PSC+, і топові мідні мають лише PSC+.
Далі йде товщина провідників. В молодших моделях аля Go-4 вони тонкіші, в топовіших - товстіші.
Крім того є різна геометрія кабелів, в деталі не хочу вдаватись - на сайті почитаєте самі. В топових геометрія краща.
Також є різні конектори і їх якість теж відрізняється.

Також різниться ізоляція провідників, використані різні матеріали...

Загалом в квеста на відміну від багатьох інших вся лінійка кабелів ДУЖЕ чітко зрозуміла і поділена. Годину часу вам вистачить щоб орієнтуватись у ВСІЙ лінійці. Якщо є бажання Wink

Якщо по суті питання - Gibraltar вважаю одним з кращих кабелів в своїй ціновій категорії.
В ньому хороший діаметр провідників, хороша геометрія, і PSC+ мідь Happy0144

Mont Blanc має теж PSC+ мідь, його не чув, але виглядає добре Улыбка Товщину провідників знайдете самі.

Щодо бівайрінгу... 2шт Rocket 88 будуть кращі ніж один гібралтар.

Цитата:А современные квесты с катушки, типа rocket 88 или 44, как вообще по уровню звучания?
Rocket 88 хороший кабель, якщо у вас великі АС і грають дуже низько то звісно гібралтар краще Улыбка

Цитата:На что обратить внимание, дабы не попасть на реплику.
На жаль дуже важко сказати часто де фейк а де не фейк, важливо дивитись на репутацію продавця і чи є в нього якісь факти що купував він офіційний кабель.
Також, нехай пробачить мене VladimirNB, але можна звернутись до нього в лічьку - людина по квестах дуже розбирається і зможе підказати. Мені жодного разу не відказав в допомозі по ідентифікації і консультаціях, за що йому великий респект! Party0012
(Отредактировал 19-12-2016 в 15:58 bramms.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: professo , t.800 , bylujnik , Тибетский Ламер , PnL , LionArt


Сообщения в этой теме
RE: Нужна помощь в подборке акустического кабеля AQ - bramms - 19-12-2016 15:54

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 4 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS