Чим помити передню панель Одиссей-У-010?
Автор Сообщение
Alex Under Не на форуме
Пользователь
*

Откуда: Ukraine
Сообщений: 0
Репутация: 1
RE: Чим помити передню панель Одиссей-У-010? / 10-03-2017 16:25
(09-03-2017 00:46)Буратино писал(а):  Як що шо, звiтуйте нам про господарьске мило i мийку свого аппарату, ми за тобою стежимо)
Бажано з фотокартками звiти.
Дякую.
Домовились!
Але коли це буде не скажу точно.Тому що, я буду його мити в той час, коли будуть мінятись конденсатори, міняти їх буду не я особисто.
А вільного часу не так багато, ні в мене, ні в тої людини яка буде займатись заміною, тож коли це буде точно не скажу.
Але не думайте, що я спитав аби тільки потриндіти, всі відповіді я взяв до уваги!

Ще хотів спитати по конденсаторам...Якщо совок 20 мкф відповідає сучасним 22 мкф, то як же бути із совковими 22 мкф, їм теж на заміну треба ставити сучасні 22 мкф?
Виходить, що совкові номінали різні, а сучасні будуть однаковими, чи це правильно?
Також є таке питання - я знайшов для заміни конденсатори NICHICON BT series, на aliexpress вказають, що вони використовуються для motherboard, audio, power amplifier, power supplies, military goods, automotive electronics products, на всіх фото стоїть напис hi-fi, а в одному з наших магазинів такий опис - применение конденсаторов: автомобильная электроника.Що це мається на увазі?
Як гадаєте, чи будуть вони добрими для підсилювача?
Я маю на увазі в роботі протягом тривалого часу, питання без аудіофілії.Wink
Найти все сообщения
 
Цитировать


Сообщения в этой теме
RE: Чим помити передню панель Одиссей-У-010? - Alex Under - 10-03-2017 16:25

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 8 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS