Акустика на Dayton Audio
Автор Сообщение
Iowa90 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Тернопіль
Сообщений: 122
Репутация: 172
Акустика на Dayton Audio / 16-11-2019 00:10
Вечір добрий усім.Cool
Нарешті добрався до своєї улюбленої справи - зборка акустики. Вирішив робити поки полочну двохполосну акустику на динаміках;
Dayton Audio DA175-8
Dayton Fudio DC28f-8
Після замірів динаміка Dayton Audio DA175-8 грає у закритому ящику,тому вирішив пока робити їх (в проекті є дві різних напольних АС,але поки не про них)
Корпуса робити буду з MDF 19 мм,з ним приємно працювати, і суто моя думка, для звуку він найкращий варіант. Планую ще перегородку в середині поставити, але це буде видно на повній зборці корпусів.
Зовнішній вигляд колонок планую красити акустику в рояльний білий і чорний лак, колонок роблю дві пари тому цікаво подивитися який варіант буде дивитися кращеУлыбка
Фільтра планую на комплектуючих Monacor зробив багато тестів на різних АС для мене ціна\якість,суто моя думка (в процесі прослуховування буду пробувати підкидати різні комплектуючі)
По кабелям поки що потестую,але планую Supra Sky не дорогий варіант, який не приукрашує звук, можна сказати нейтральний, знову ж таки, тестив на різних АС Happy0158
Процес пішов, поки декілька фото що почав робити

                               
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Vic61 , The , NEGRIY , gregory , t.800 , accept1975 , artshop , Yurion , oleg2566 , Karp , PnL , alex23 , novik


Сообщения в этой теме
Акустика на Dayton Audio - Iowa90 - 16-11-2019 00:10

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 9 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS