Аудио, Видео собственной системы
Автор Сообщение
freesound Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львiв
Сообщений: 784
Репутация: 50
RE: Аудио, Видео собственной системы / 25-06-2021 18:40
(25-06-2021 17:48)Константин В писал(а):  Дело в том что уровень вашего типа моно устройства записи не сопоставим.
Плюс вы все редактируете и пишете с прогами. что не есть правильно и честно.
Когда будете писать на моем уровне...вот тогда можно что то обсудить.
Та и зачем сравнивать концепции даже в живую к примеру в загали не понимаю.
У каждого свой звук и свое видение.. тема не про это. Улыбка
Тут просто ,,мерятся,, роликами Smile 2
Рівень наших пристроїв запису, дійсно, не можна порівнювати. У вас професійне, у мене стренькій моно iPhone, да і пише він в МР3 Embarrassed

Щодо того, що я редагую і користуюся програмами - повна брехня. Все записано напряму і викладено "як є". Або ви просто хочете мене образити? Я вам навіть пропоную самому скористатися проф. прогами, спробуйте хоча б приблизно наблизитися до того, що я виклав Wink

Обговорювати щось, коли, як ви пишете, я буду на вашому рівні, мені з вами не цікаво. Просто я вам відповів на ваше попереднє питання з поваги, як учаснику форуму. Можу з упевненістю сказати, що, будь у мене записуюча апаратура хоча б вашого рівня, ваша пиха впала б взагалі нижче плінтусу. Всі знають, наскільки деградує запис на фуфло в порівнянні з оригіналом

Порівнювати концепції завжди цікаво, тому що в будь-який з них господар завжди хоч чимось незадоволений і часто не може визначити причину. Тому я і записав своє бачення концепції і питав про неї у форумчан. В принципі, реакція мені зрозуміла, спасибі всім і вам в тому числі.

Як ви пишете, мірятися роликами, кількістю консонансних гармонік мені і не цікаво і часу для цього немає

Ну а тому, хто не задоволений своєю системою - в магазин за горілкою Party0016
(Отредактировал 25-06-2021 в 18:44 freesound.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: alex23 , Cox. , Kir9790


Сообщения в этой теме
RE: Аудио, Видео собственной системы - freesound - 25-06-2021 18:40
аналог - professo - 12-10-2022, 06:47
RE: аналог - slavikk - 12-10-2022, 09:28

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 13 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS