мощники с двумя парами РСА
Автор Сообщение
Garin Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 1 389
Репутация: 79
RE: мощники с двумя парами РСА / 27-08-2022 00:54
(21-08-2022 23:58)Тибетский Ламер писал(а):  Garin, я не знаю, який ви, насправді, спеціаліст, але у кількох своїх постах ви видали певні "перли", після яких, я вас до своєї системи на гарматний постріл не підпустив би...
Це по-перше. А по-друге, ви розповідали про "круту" контору, яка в одній інсталяції допустила ряд настільки примітивних помилок, що виникають кілька висновків:
а) В "крутій" конторі працюють інсталятори-долб...би.
А якщо це так, то контора ні разу не крута.
б) Замовник вам на...здів, що інсталювала крута контора..
в) Замовник вам на...здів наполовину - придбав у крутої контори, а на інсталяцію гроші зажлобив. А в самого клепки вистачило тільки на те, що ви побачили ..
...і нарешті
г) Пи...дите нам ви про помилки крутої контори. Бо перший прогон Діраком, чи Аудіссеєм (х.з. що там в даній інсталяції) і ці косяки зразу б вилізли б...
(ну або інсталювали, дійсно, казкові дол...би)facepalm


artshop, Ти той, не розслабляйся!! Бачиш вже підсиджують тебе!! Намагаються позбавити тебе титулу головного сабівця форуму.
Все это плод ваших личных фантазий. Как и мои "перлы"))
Ну уж столько разных предположений что даже лень комментировать. Думайте что хотите)).
(Отредактировал 27-08-2022 в 00:57 Garin.)

Гений видит то же что и другие, только думает об этом иначе (с)
Найти все сообщения
 
Цитировать


Сообщения в этой теме
RE: мощники с двумя парами РСА - Garin - 27-08-2022 00:54

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 28 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS