Складові якісного мережевого стріму
Автор Сообщение
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 12-09-2022 22:06
(12-09-2022 19:51)Serpens писал(а):  1-а как насчёт сетевой развязки, чтобы отсечь ту срань, которая лезет по металлическому кабелю
2-преобразователь лан-оптика - оптика-лан?
3 - почему TR24 Off., вытащенные с Кобаза, гораздо хуже по объективным измерениям
1. Мережева розв'язка потрібна, але у випадку, коли вхід від провайдера не якісний, особливо "витой парою". Я вибрав по відгуках найкращого провайдер і я просто не "чую" потреби будувати ві-фі мости, тобто ділити подачу на "брудний" і "чистий" берег.
2.Всякі "лан-оптика - оптика-лан" є просто не ефективні.
   
3. Є у мене підозра, але поки що не перевірена, про те що коли йде закачка будь-якого файлу через мережу яка "шумить" на ж.д. пишеться інфа з "помилками". Але я це провірю, тому що 1ми і 0ками пояснити якість, чи не якість музики неможливо, хоча тут люди пробуючи це робити.

(12-09-2022 20:31)АндрейКа писал(а):  ТСу: Будет фонить - попробуйте трансформатор.
Дякую, але силова секція, в мене на досить доброму рівні Party0012

(12-09-2022 21:55)VNV73 писал(а):  Не перестаю Вам удивляться.
В Вашем придуманном мире влияет всё,
Чому, контент теж впливає. Просто потрібно знати які фільтри використовувати при прийомі Тідал.
Булоб про що з Вами говорити, якби Ви описали свою стімінгову секцію. А так , самі розумієте, це все Ваша теорія, яка базується на графіках, а не на реальному звуці
(Отредактировал 12-09-2022 в 22:12 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать


Сообщения в этой теме
RE: Складові якісного мережевого стріму - Vasiles - 12-09-2022 22:06

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 23 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS