Чем дороже наушники, тем больше высоких частот. Почему?
Автор Сообщение
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Чем дороже наушники, тем больше высоких частот. Почему? / 09-04-2023 20:08
(09-04-2023 19:49)dmitry123 писал(а):  , дело ли в том что мне попадались не подходящие для меня модели, или такое воздействие на слух будет после любых наушников, и надо с этим смириться?
Ту може бути кілька причин.
Особливості Вашого слуху.
Невідповідність самого тракту до навушників.
Я користувався Sennheiser HD 650, теж не дешеві і було все нормально
Але коли попробував Audeze ритейлом 1,5к, правда на зовсім іншому тракті, то по звуку було ВАУ, в порівнянні з ними Сенхи, як радіоточка, але слухати їх не зміг, прийшлось продати. Просто боліли вуха навіть при малій гучності. Правда тракт не був "навушниковий" пробував потім такіж навушники у колеги але вже з підсилювачем для навушників, звичайно звук супер, але як би зреагував мої вуха при довгому прослуховування, так і не вияснив.
З.І. ВЧ тут ні при чому, чим якісніші навушники, тим більше інфи вони передають, в тому числі і весь "бруд" з неякісного тракту. Вихід ,на мою думку такий якіснтй тракт- якісні навушникиParty0012
Я Живу без навушників Улыбка
(Отредактировал 09-04-2023 в 20:13 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать


Сообщения в этой теме
RE: Чем дороже наушники, тем больше высоких частот. Почему? - Vasiles - 09-04-2023 20:08

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 4 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS