190+ за три дні (22год)
Автор Сообщение
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: 190+ за три дні (22год) / 21-04-2023 01:32
(20-04-2023 16:55)zick писал(а):  что-то общее нашли в в звуке своей системы и сетапа с Т+А?
Це зовсім інша концепція звуку. А спільне, що і моя і Т+А система грає Улыбка
Тільки та система радує когось, а моя мене.

(20-04-2023 19:08)Nemtudom писал(а):  тут же восторгается мультяшным звуком Т+А ...
Де я написав про захоплення ? І так, я би на ту систему не підписався, не мій звук.
Пізніше будуть повні провали "систем" як на моє розуміння і смак. Але власне моє

(20-04-2023 19:28)эполитт писал(а):  А вы где-то шляетесь с балонами!
Ой Володимире, сьогодні був важкий день, запрацювався і втомився. Кава в поміч.
Все буде Party0012

(20-04-2023 19:34)artshop писал(а):  щоб вирахувати кількість секунд, витрачених на ознайомлення із 190+ за три доби!
Андрію, я як справжній "експерт" можу за хвилину оприділити - звук: "свій" "чужий" .
Були системи, де я власне стільки і витрачав. Але були такі, до яких я повертався ще і ще раз.
Для чого мені довго слухати те що не подобається і що "ріже" вуха.
До речі зустрів дивака, який мав "локатори" на вухах. Шоу то є шоу, хто хоч раз відвідав то розуміє мене.
Після 6_ї, починається тусня. Дуже багато представників мали поряд з апаратурою цікаві пляшки віскаря, іншиі напитки і запрошували зацікавлених поспілкуватись в більш приватній обстановці . Досить цікаво. А також було багато мініконцертів співачок, але це вже вхід за додаткову оплату.
   
(Отредактировал 21-04-2023 в 02:08 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Cox. , Igor65


Сообщения в этой теме
RE: 190+ за три дні (22год) - Vasiles - 21-04-2023 01:32

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 14 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS