Складові якісного мережевого стріму
Автор Сообщение
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 06-05-2023 16:25
(06-05-2023 09:51)Cranium писал(а):  слушать нужно именно домашние системы, когда люди вкладывают душу в своё детище..тогда даже недорогие системы могут здорово звучать. В нашем деле всё меряется ушами а не деньгами.
Так чого Ви відповідаєте мені моїми словами перевівши їх на іншу мову ?
Я про це і кажу постійно.
Але всеж немає відповіді які кабелі зайшли ? Аудіофілія, все одно має свій початковий рівень який і як би Вам не хотілось це залежить від певного ритейлу виробу.
Поки що я не вірю в те, що Ви аудіофіл. Немає ні одного доказу, тільки слова Party0012
(06-05-2023 09:53)Serpens писал(а):  1)Кабель к контенту не относится никак.
2) Вы понятия не имеете, что и сколько я слышал.
Слушать надо домашние системы, которые настраивались годами. И не по одному разу, чтобы адаптироваться к звуку, начать его понимать. Много хороших на первый слух систем становятся не интересными, после того, как отфильтровывается вау-фактор.
3. У вас ЛАН выделенка от серверов Кобуз?
Кабель не контент, згідний.
Але ми через кабел контент чуємо на 100% або на 30% в залежності від кабеля якості.
Ось наш побратим говорит, що Heimdall "ріже" сцену.
2.А звідкіля Ви знаєте, скільки я домашніх систем слухав ? В дальше по тексту згідний на всі 100. А нас є багато спільного в поглядах на звук. Можливо при інших Ваших поглядах на "життя" ми могли бути навіть "однодумцями"
3. Ні не від Кобуз. Просто абсолютно інший принцип заходу цього "лан" до хати. Де не потрібно брудний сигнал відмивати "берегами". Берегами які самі по собі значно погіршують цей сигнал і досягти рівня звуку як з фізичного носія - неможливо .
З часом Ви в цьому переконайтеся самі, коли все організуєте у себе.
З.І. на рахунок Кліпш, у мене 8 одиниць цієї акустики. Це свідомий вибір. Акустика, яку власне пробами і навіть через помилки, вдалося довести до рівня, який задовольняє всі мої вимоги і має магічний звук. Непотрібно робити висновки про цю акустику з салонів, або систем людей, які не вклали в них свою "любов".
Корни, ще будуть вироблятись і для наших правнуків, якщо нам вдасться їм "правнукам" прищепити вірус аудіофілії Party0012
(Отредактировал 06-05-2023 в 16:42 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать


Сообщения в этой теме
RE: Складові якісного мережевого стріму - Vasiles - 06-05-2023 16:25

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 17 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS