Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача?
Автор Сообщение
Alex Under Не на форуме
Пользователь
*

Откуда: Ukraine
Сообщений: 0
Репутация: 1
Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача? / 10-12-2016 23:40
Добрий день, шановні користувачі форуму!
В мене трапилась неприємна ситуація, на гумові ніжки (чи як вони правильно називаються) на столику DVD-програвача, потрапило масло для змащування (таке яке зазвичай використовують для швейних машинок), тепер не знаю чим його видалити...
Все що було вдома під рукою - звичайний спирт, але він не допоміг.Ватний тампон став сірого кольору, як і гумові ніжки, тож щось більш важке я боюсь застосовувати.Намагався відтерти просто сухим тампоном - також марно.
Чи можете щось порадити?
Ось фото для прикладу, не моє, але думаю буде зрозуміло в чому проблема.
   
Найти все сообщения
 
Цитировать
yurickk Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Буковина
Сообщений: 327
Репутация: 260
RE: Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача? / 11-12-2016 00:32
Масло на резинку повлияет, или разъест, или разбухнет. А ещё диск мажет прилипать к ней. У меня такое было, при этом диск не поднимался и лоток не выдвигался.
На барахолках такого добра можно много набрать. Если не удасться вытереть, то лучше поменять (резинку переклеить).
(Отредактировал 11-12-2016 в 01:24 yurickk.)

Люди с рабской психологией считают свои кандалы гарантией стабильности. М.Веллер
Найти все сообщения
 
Цитировать
BorisIvanovich Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Kharkov
Сообщений: 2 982
Репутация: 1259
RE: Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача? / 11-12-2016 01:25
можете попробовать средство для мытья посуды Фери и прочие . они хорошо масло и жир смывают . ну а потом водой и спиртиком протереть . попробуйте . во всяком случае вреда не сделаете .
(Отредактировал 11-12-2016 в 01:28 BorisIvanovich.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Sergeyy
VLAD ST Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 278
Репутация: 502
RE: Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача? / 11-12-2016 01:28
Протрите антисиликоном и забудьте

Київ
e-mail: vladst200@gmail.com
https://www.facebook.com/turntabledoctor/
Viber / Telegram / tel. +380936327289
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: nem2007 , Чайник
Alex Under Не на форуме
Пользователь
*

Откуда: Ukraine
Сообщений: 0
Репутация: 1
RE: Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача? / 11-12-2016 15:35
(11-12-2016 00:32)yurickk писал(а):  Масло на резинку повлияет, или разъест, или разбухнет. А ещё диск мажет прилипать к ней. У меня такое было, при этом диск не поднимался и лоток не выдвигался.
Поки що таких проблем не спостерігав.Але на диску залишаються невеличкі сліди від масла, які я без проблем видалив тканиною, якою протирають окуляри (не знаю, як вона називається), наче слідів після неї не має.
(11-12-2016 00:32)yurickk писал(а):  Если не удасться вытереть, то лучше поменять (резинку переклеить).
Я вже думав про це, але ж товщина може бути різною, не знаю ци вийде це так просто.
(11-12-2016 01:25)BorisIvanovich писал(а):  можете попробовать средство для мытья посуды Фери и прочие .
Борисе, справа в тому що не хочеться знімати столик, бо можна ще більшої біди наробити.Я дивився ролики на YouTube, я к ці столики знімають і мені здалося що справа ця нелегка.
(11-12-2016 01:28)VLAD ST писал(а):  Протрите антисиликоном и забудьте
А ось це цікаво!Що це за засіб, я перший раз про нього чую.Можете дати більш точно назву?

Хочу подякувати вам всім за поради і за те що мимо не пройшли!Love0030
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: niko , VLAD ST
VLAD ST Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 278
Репутация: 502
RE: Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача? / 12-12-2016 02:52
Антисиликон, это по сути обезжириватель, применяется для обезжиривания поверхности перед покраской, к примеру. Не путать с растворителем, это не растворитель.
avtomaliar.ua/antisilikon-autotrade-1-l
Берёте указанную жидкость, смачиваете ей кусочек ткани, протираете и всё, больше ничего не требуется.
Если опасаетесь негативного результата, попробуйте на чём-то другом, возьмите кусок подобной резины, накапайте такого же масла и попробуйте протрите.
(Отредактировал 12-12-2016 в 03:22 VLAD ST.)

Київ
e-mail: vladst200@gmail.com
https://www.facebook.com/turntabledoctor/
Viber / Telegram / tel. +380936327289
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: niko
Alex Under Не на форуме
Пользователь
*

Откуда: Ukraine
Сообщений: 0
Репутация: 1
RE: Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача? / 12-12-2016 19:16
Дякую за відповідь!
(12-12-2016 02:52)VLAD ST писал(а):  протираете и всё, больше ничего не требуется
Придбав сьогодні ось такий:
   
Що збентежило, те що він має запах дуже схожий на уайт-спіріт...
Резинки протер, ще знаю чи буде результат, бо тепер постала інша проблема - як позбудитися цього запаху, бо зовсім не хочеться щоб тепер всі диски тхнули як бензоколонка.Sad
Найти все сообщения
 
Цитировать
Roulss Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Херсон
Сообщений: 1 160
Репутация: 316
RE: Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача? / 12-12-2016 19:29
Запах уатспирита ,со временем,уйдет.
Найти все сообщения
 
Цитировать
nem2007 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Kiev
Сообщений: 8 475
Репутация: 1073
RE: Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача? / 14-12-2016 22:34
Alex Under

У меня точно такой антисиликон же как на Вашей фото. Он и есть на основе уайт-спирита. Да, он вонючий, но реально эффективный! Повоняет и вскоре выветрится. Я уже привык. Biggrin

А что же вы хотели, эффективную химию да чтобы при этом она розами пахла! Biggrin
(Отредактировал 14-12-2016 в 22:35 nem2007.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Alex Under Не на форуме
Пользователь
*

Откуда: Ukraine
Сообщений: 0
Репутация: 1
RE: Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача? / 23-12-2016 18:45
Нарешті закінчив експеременти, все вийшло!!!
Тож дякую всім за поради!
Але поки розбирав програвач, помітив одну неприємність, а саме сліди на лотку, схожі на потертості, але вони навіть не відчуваються на дотик!
Передивився диски, якими користувався саме на цьому програвачі і так - на них лишаються невеличкі сліди, схожі на подряпинки, але вони не дуже помітні, та все ж таки неприємно...Sad
Та я не впевнений, що саме сліди на лотку їх залишають, тому що як я раніше писав, вони навіть на дотик не відчуваються.
Ось, відмітив ці місця та як виглядають подряпини на диску та місця на самому лотку (відмічено найбільш помітні місця, хоча там вся повернхя наче в мікротріщінках):
       
Може хтось знає, чим і як можна спробувати полірнути поверхню лотка?
Пасту ГОИ боюсь використувувати, бо думаю що пластик "попливе"...
Та і площина не така де можна розгулятись.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Kolya Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: малин
Сообщений: 553
Репутация: 268
RE: Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача? / 23-12-2016 19:00
я пробовал когда-то пастой для полировки стекол машин. [attachment=897060]
Найти все сообщения
 
Цитировать
Alex Under Не на форуме
Пользователь
*

Откуда: Ukraine
Сообщений: 0
Репутация: 1
RE: Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача? / 23-12-2016 23:55
(23-12-2016 19:00)Kolya писал(а):  я пробовал когда-то пастой для полировки стекол машин.
Kolya, можете розповісти більш детально, що у Вас в результаті вийшло?
Бо з Вашого повідомлення не дуже зрозуміло, чи допомогла та паста, чи ні.
І чи є якісь технологічні тонкощі при користуванні цим засобом?
Найти все сообщения
 
Цитировать
adsh Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 3 465
Репутация: 231
RE: Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача? / 24-12-2016 18:24
(14-12-2016 22:34)nem2007 писал(а):  А что же вы хотели, эффективную химию да чтобы при этом она розами пахла!
Я бы посоветовал хлороформ, от него даже руки белеют, так хорошо смывает жир. Но где его взять в широкой продаже сказать не могу.

Этиловый спирт очень плохо смывает жир, уже лучше - изопропиловый.

(23-12-2016 18:45)Alex Under писал(а):  Пасту ГОИ боюсь використувувати, бо думаю що пластик "попливе"...
Чтобы не плыл её растворяют в масле. Полировал так индикаторы. В Вашем случае я бы оставил как есть.

:wq
Найти все сообщения
 
Цитировать
Alex Under Не на форуме
Пользователь
*

Откуда: Ukraine
Сообщений: 0
Репутация: 1
RE: Чим очистити поверхню від масла столика-грибка DVD-програвача? / 24-12-2016 21:00
(24-12-2016 18:24)adsh писал(а):  В Вашем случае я бы оставил как есть.
На представленому фото лоток не мій, я просто знайшов такий самий, щоб було зрозуміло, з чим я маю справу.Якщо робити фото мого, то все одно нічого не буде видно.
А залишити як є означає більше цим програвачем не користуватись, так що для мене це не вихід.
Найти все сообщения
 
Цитировать


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 2 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS