Підкажіть софт для пакетної обробки архіву музики
Автор Сообщение
Doll Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ/Мюнхен
Сообщений: 122
Репутация: 2
Підкажіть софт для пакетної обробки архіву музики / 22-06-2019 02:37
Привіт, зіштовхнувся з проблемою.

Є архів музики (десь 500гб). Вся музика в різних форматах. Стоїть мета все це конвертнути, при цьому:

- якщо альбом одним треком, порізати його за допомогою CUE файлу
- якщо це образ SACD конфертнути його, наприклад у FLAC та даунсемплити
- якщо альбом окремими треками, не перевищує певний бітрейт та підпадає під певний список "дозволених" форматів - просто скопіювати
- в незалежності від того, чи конвертувались файли, чи просто копіювались, скопіювати все інше, що було в директорії (каверарти тощо)
- залишити структуру директорій без змін

Найкраще, що знайшов - це CUETools, але я так зрозумів, що SACD він, наприклад, не може конвертувати. Не копіює каверарти (тільки пише нові, якщо знаходить в базі).

Сумніваюсь, що для мене є готове рішення, але якщо є - підкажіть, буду безмежно вдячинй.

П.С. Якщо тема не для цього розділу, перенесіть плз в курілку. Сорі.

who lives forever anyway
Найти все сообщения
 
Цитировать
aslan Не на форуме
Старожил
****

Откуда: Умань
Сообщений: 1 158
Репутация: 54
RE: Підкажіть софт для пакетної обробки архіву музики / 22-06-2019 08:38
Готовое решение только одно. Обратитесь к толковому школьнику, который на ты с компом. Наверное найдете такого, кто готов недельку повозиться с архивом, за соответствующее вознаграждение

А что вы тут делаете, кино-то уже кончилось
Найти все сообщения
 
Цитировать
SolAndr Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Леса Амазонки
Сообщений: 2 422
Репутация: 80
RE: Підкажіть софт для пакетної обробки архіву музики / 22-06-2019 10:02
foobar слушать и конвертить умеет, но делать этого не стоит. Начиная с foobar 1.4 - каталог делает. И все даром https://www.foobar2000.org/ -https://audiophilesoft.ru/news/foobar2000_1_4_what_s_new/2018-08-05-148
Размер больше, качество наверняка ухудшится.

Хиба куся?
Найти все сообщения
 
Цитировать
norman Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Херсон. Україна
Сообщений: 971
Репутация: 397
RE: Підкажіть софт для пакетної обробки архіву музики / 22-06-2019 12:35
Xrecode спробуйте.
На фоні cuetools овердофіга функціональний.
Я в ньому користуюся тільки конвертом флак---> вав.

Ever get the feeling you've been cheated? Good night.(с) Johnny Rotten
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: gregory , Doll
PnL Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 3 536
Репутация: 169
RE: Підкажіть софт для пакетної обробки архіву музики / 22-06-2019 22:02
Все кроме образов SACD делал в фубаре. Пакетом решилось примерно процентов 80, к остальным пришлось приложить руки дополнительно, а дальше или снова пакетом или как повезетWink Но пришлось повозиться с настройками, а это индивидуально в зависимости от того, какими плагинами оснащена именно Ваша сборка фубара. Главное, что конвертит он очень даже прилично, но желательно конвертер FLAC настроить в "0", тогда при воспроизведении полученного путем конвертации файла ПК будет затрачивать наименьшее количество ресурсов, но при этом размер файла чуток вырастет. Конвертация происходит довольно быстро и, насколько мне известно, сначала виртуально восстанавливается из исходного, например из APE, файл WAV, а потом конвертит в целевой файл, например, в FLAC. Т.е. никакой потери при конвертации не происходит, остальное от лукавого.

Если же Вы и так пользуетесь фубаром как основным плеером, то конвертить я бы не стал.

Правильно звучащие компоненты звучат одинаково хорошо, а плохие - каждый по-своему :)
Найти все сообщения
 
Цитировать
PnL Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 3 536
Репутация: 169
RE: Підкажіть софт для пакетної обробки архіву музики / 23-06-2019 11:12
Сейчас в фубаре у меня конвертится и ISO - отлавливаю разные форматы и пакетами перевожу во FLAC.

Правильно звучащие компоненты звучат одинаково хорошо, а плохие - каждый по-своему :)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Doll Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ/Мюнхен
Сообщений: 122
Репутация: 2
RE: Підкажіть софт для пакетної обробки архіву музики / 23-06-2019 13:34
aslan
Так, ідея зі школяром непогана ) Але ж цікаво самому, при тмоу з мінімальною затратою ресурсів )


(22-06-2019 12:35)norman писал(а):  Xrecode спробуйте.
На фоні cuetools овердофіга функціональний.
Я в ньому користуюся тільки конвертом флак---> вав.
Так, чудовий софт. Дякую! Поки зупинився на ньому. Єдине, іноді якісь помилки видає, переважно access denied. Не хоче видаляти сорс файли. Запускає в режимі адміністратора. Доводиться ручками потім підтирати (

PnL
Так, користуюсь фубаром, і через фубор воно все працює. Але мені треба все це скопіювати на зовнішній хард, щоб в машині слухати. А вона, зараза, не розуміє CUE файли ((( Дивина якась. Спокійно грає 192/24, а CUE не бачить ( Тому мені важливо порізати, а якість при цьому якщо трохи впаде - думаю, не критично. Все одно там не хайенд звук.

who lives forever anyway
Найти все сообщения
 
Цитировать
oleg2566 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Україна
Сообщений: 7 527
Репутация: 391
RE: Підкажіть софт для пакетної обробки архіву музики / 23-06-2019 13:48
dBpoweramp Music Converter.....
Найти все сообщения
 
Цитировать
Doll Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ/Мюнхен
Сообщений: 122
Репутация: 2
RE: Підкажіть софт для пакетної обробки архіву музики / 23-06-2019 14:01
(23-06-2019 13:48)oleg2566 писал(а):  dBpoweramp Music Converter.....
Спробую ввечорі, але по скріншотам Xrecode "цікавіше" виглядає.

PnL
А підкажіть, плз, які розширення для Фубару використовуєте? Чи це можна все вбудованими засобами зробити?

who lives forever anyway
Найти все сообщения
 
Цитировать
PnL Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 3 536
Репутация: 169
RE: Підкажіть софт для пакетної обробки архіву музики / 23-06-2019 21:14
Встроенными средствами по умолчанию - скорее всего нет. Потому и написал, что многое будет зависеть от Вашей сборки. У меня установлен facets, мне в нем удобно организовывать библиотеку, но есть в нем и фильтры, дописав которые, можно решать и задачи по конвертации. Но ручками дорабатывать все-равно придется.
У меня так в настройках:
   

потом выбираете в основном интерфейсе:
   

После этого отмечаете нужные альбомы и правой кнопкой мыши выбираете "convert".

Перед этим конечно нужно настроить FLAC для конвертации:
   
(Отредактировал 23-06-2019 в 21:27 PnL.)

Правильно звучащие компоненты звучат одинаково хорошо, а плохие - каждый по-своему :)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Doll


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS