Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука
Автор Сообщение
Doll Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ/Мюнхен
Сообщений: 122
Репутация: 2
Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 19-01-2021 13:28
Всім привіт.

Кілька місяців тому писав, що у мене поламався Arcam CDS27. Поки він був в ремонті, купив на пробу Bluesound Node 2i, бо була ідея купити в подальшому NAD M32 - вирішив потестувати, як працює BluOS. BluOS, в порівнянні з Аркамом працює чудово - нічого не висне, усе швидко, є геплес плейбек, зручніший додаток для мобільного, нативно підтримує mqa і так далі. Але повернувся з ремонту мій Arcam, порівняв їх в сліпому тесті, і в 9 випадках з 10 дуже чітко почув різницю, і мені більше подобається, як грає Arcam.
Здається, що звук прозоріший та більше динаміки, і абсолютно точно більш глибокий та м'який бас.

Тому у мене тепер ситуація наступна: в аркамі подобається звук, але не подобається функціонал та керування, в блусаунді - навпаки, подобається курування та функціонал, не подобається звук.
Я розглядаю наступні варіанти:

- позбавитись аркама, залишити блусаунд, і докупити окремий ЦАП. Є варіанти взяти не дуже дорого Musical Fidelity M1 SDAC, або audiolab M-DAC, наприклад. Чи TEAC UD-505. Можу їх взяти на пробу послухати. Питання, чи варто заморачуватись з таким сетапом.
- позбавитись блусаунда та аркама, і шукати стрімер/цап одним девайсом (але чи буде, щось таке ж зручне, як BluOS? Скажу одразу, Roon мені не подобається). Бюджет в даному випадку буде не більше, ніж 1500-2000 у.о.
- позбавитись блусаунда, залишитись з аркамом, далі мучитись з зависаннями, глюками і так далі, а десь в майбутньому (скоріше не дуже близькому) купити щось з більш високої категорії.

Варіантів багато, тому хочеться почути думку суспільства, так би мовити. Дякую.

П.С. Підсилювач зараз Arcam A39, АС - Dali Opticon 6, планую поміняти на Rubicon, або щось інше з цього класу.

П.П.С. В BluOS дуже сподобалось, що я можу увімкнути музику з компа, потім щось перемкнути з телефона, потім сісти з планшетом слухати, і далі керувати, і воно усе працює без глюків. Я так розумію, окрім BluOS та Roon так більше ніхто не вміє?
(Отредактировал 19-01-2021 в 13:53 Doll.)

who lives forever anyway
Найти все сообщения
 
Цитировать
Тибетский Ламер На форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 19-01-2021 18:51
А може щось на кшталт такого https://hi-fi-forum.net/shop/view/19060

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
ivan ivanov Не на форуме
Учу Правила

Откуда: Житомир
Сообщений: 8 283
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 19-01-2021 19:14
Артур,а ты его слушал?Неужели понравился?Biggrin
И приложение с БлюОс ну вообше никак нельзя сравнивать.
Предложил бы ТС обратить внимание на ТЕАС N505
Даже в стоке неплохой аппарат,по звуку с Блюсаундом небо и земля.
Приложение чуть менее удобное,но жить можно.
Или Yamaha WXC-50 - по цифре-к Wadia(как у меня)
Или к Cambridge CXN как к ЦАП-предусилителю.
Можно и Кембридж один,но он как стример играет хуже чем ЦАП,и приложение очень неудобное.
У Ямахи приложение лучше всех.Но если использовать её целиком-нужно менять микросхему ЦФ.
А что вы слушаете на стриммере?
(Отредактировал 19-01-2021 в 19:15 ivan ivanov.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: alex0665 , alexkit
Тибетский Ламер На форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 19-01-2021 19:28
ivan ivanov, не, Юра, не слушал. Но имел надежду, что хорош.
А от TEAC NT, я отказался в пользу UD с отдельным стримером, именно из-за невсеядности и убогости их HR плеера.

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: ivan ivanov
Doll Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ/Мюнхен
Сообщений: 122
Репутация: 2
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 19-01-2021 20:06
(19-01-2021 18:51)Тибетский Ламер писал(а):  А може щось на кшталт такого https://hi-fi-forum.net/shop/view/19060
От, до речі, Прімаре зараз якось на слуху - теж цікаво було послухати. Але наступний коментар вже трохи відбив бажання )

(19-01-2021 19:14)ivan ivanov писал(а):  Предложил бы ТС обратить внимание на ТЕАС N505
Даже в стоке неплохой аппарат,по звуку с Блюсаундом небо и земля.
Приложение чуть менее удобное,но жить можно.
А TEAC зараз ще Японія, чи китайцям назву продали? Чи різні TEACи є? Бо бачив наче від них, якийсь ширпотреб, і вирішив, що марка загнулась. А тут, наче, і нормальна техніка є...

(19-01-2021 19:14)ivan ivanov писал(а):  Или Yamaha WXC-50 - по цифре-к Wadia(как у меня)
Wadia - яка саме? 122? Бо 322 - дорогувато трохи ))

(19-01-2021 19:14)ivan ivanov писал(а):  Или к Cambridge CXN как к ЦАП-предусилителю.
Можно и Кембридж один,но он как стример играет хуже чем ЦАП,и приложение очень неудобное.
З Кембріджами колись був не дуже добрий досвід, тому оминаю їх. Хоча то суб'єктивно. CXN цікаво виглядає. Візьму до уваги

(19-01-2021 19:14)ivan ivanov писал(а):  А что вы слушаете на стриммере?
В 90% - Tidal/Qobuz. На NAS є трохи музики, але слухаю її звідти вкрай рідко. Хоча, можливо саме через те, що на моєму Arcam слухати звідти не дуже зручно.

Сьогодні знайомий продавець порадив ще Aurilac (він з ними працює, тому не дивно, що порадив )) ). Про них щось відомо? Виглядає "солідно", але я так розумію, це Китай?
https://us.auralic.com/products/altair-g...9937071272
(Отредактировал 19-01-2021 в 20:06 Doll.)

who lives forever anyway
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: ivan ivanov
ivan ivanov Не на форуме
Учу Правила

Откуда: Житомир
Сообщений: 8 283
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 19-01-2021 20:34
У мене Вадія 121,321-322 таки доргувато.
Але ії один чорт вже нема(фірми)
ТІК -чесно-не дивився,чия збірка,воно мені якось не дуже цікаво було.Фірма поки що японська,судячи з асортименту(Езотерік )
Ширпотреб у них є всякі балалайки у ретро корпусі-і завжди були
Найти все сообщения
 
Цитировать
Doll Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ/Мюнхен
Сообщений: 122
Репутация: 2
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 19-01-2021 21:21
(19-01-2021 20:34)ivan ivanov писал(а):  ТІК -чесно-не дивився,чия збірка,воно мені якось не дуже цікаво було.Фірма поки що японська,судячи з асортименту(Езотерік )
Ширпотреб у них є всякі балалайки у ретро корпусі-і завжди були
Та ні, я не про збірку. Яка збірка - теж пофіг. Думав просто, що фірма дійсно загнулась, і в Китай продали назву. Виходить, що ні - це добре. Спробую вициганити ТІК послухати у ролі ЦАПа для блусаунда для початку.

who lives forever anyway
Найти все сообщения
 
Цитировать
sergik1001 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Першотравенск
Сообщений: 48
Репутация: 160
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 19-01-2021 21:30
Якщо хочеться щось зручного та Roon не сподобався , то спробуйте Euphony os, я саме на ній зупинився: спочатку перебирав стрімери до 1000дол, потім малінка зі шляпою allo digione signature (майже всі ос включно з рун). Зрештою зупинився на Афоні , яка стоїть на інтелнук.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Doll Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ/Мюнхен
Сообщений: 122
Репутация: 2
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 19-01-2021 22:33
(19-01-2021 21:30)sergik1001 писал(а):  Якщо хочеться щось зручного та Roon не сподобався , то спробуйте Euphony os, я саме на ній зупинився: спочатку перебирав стрімери до 1000дол, потім малінка зі шляпою allo digione signature (майже всі ос включно з рун). Зрештою зупинився на Афоні , яка стоїть на інтелнук.
Я відстав від життя. Взагалі не знав, що є щось окрім Руна. Шкода, що у Ойфоні нема сервера під Qnap. Рун туди без пробелем став. Не хочеться ще один комп'ютер тримати увімкненим весь час. І так в кожній кімнаті по комп'ютеру цілодобово працює, ато і по два )
А які ще "ос" є з цієї серії? Можете підказати?

who lives forever anyway
Найти все сообщения
 
Цитировать
sergik1001 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Першотравенск
Сообщений: 48
Репутация: 160
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 19-01-2021 23:09
весь час не потрібно, коли треба послухати- ввімкнули ноутбук чи інтелнук з euphony. музика на ссд всередині. вай фай я взагалі вимкнув у біос, ланпровід від нука до роутера тільки щоб зі смартфона керувати.
Є ще аудіолінукс, його не пробував. На raspberry ставив moode, picoreplayer, dietpi, volumio. З мого невеликого досвіду ОС має критичний вплив на якість цифри поданої на цап. До речі pinkfaun, одні з топових аудіосерверів, почали ставити афоню в себе.
(Отредактировал 19-01-2021 в 23:12 sergik1001.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Doll Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ/Мюнхен
Сообщений: 122
Репутация: 2
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 19-01-2021 23:19
(19-01-2021 23:09)sergik1001 писал(а):  весь час не потрібно, коли треба послухати- ввімкнули ноутбук чи інтелнук з euphony. музика на ссд всередині. вай фай я взагалі вимкнув у біос, ланпровід від нука до роутера тільки щоб зі смартфона керувати.
Є ще аудіолінукс, його не пробував. На raspberry ставив moode, picoreplayer, dietpi, volumio. З мого невеликого досвіду ОС має критичний вплив на якість цифри поданої на цап. До речі pinkfaun, одні з топових аудіосерверів, почали ставити афоню в себе.
У мене стоїть не самий поганий NAS Qnap, на якому уся музика. Тому переписувати звідти на окремий сервер - глупо. Доведеться щоб він по мережі тягнув з наса, і далі вже переправляв... таке щось. Та й власне, я вище писав, 90% слухаю qobuz/tidal. Roon тим і не сподобався, в першу чергу, що він явно під локальну музику заточений. А під онлайн сервіси я взагалі не бачу великої доцільності "музичниу ос" купувати. Поґуґлю аудіолінукс, може його можна на нас поставити - тоді пограюсь. Але загалом цей варіант, мабуть, не самий цікавий...

who lives forever anyway
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: ivan ivanov
Тибетский Ламер На форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 19-01-2021 23:55
Доречі. В якості транспорта я використовую USBridge з Альбум-плеером від Ігоря Антонова. ЦАП - TEAC UD-503.
Музичний сервер - роутер Keenetik Giga

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
Doll Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ/Мюнхен
Сообщений: 122
Репутация: 2
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 20-01-2021 00:28
(19-01-2021 23:55)Тибетский Ламер писал(а):  Доречі. В якості транспорта я використовую USBridge з Альбум-плеером від Ігоря Антонова. ЦАП - TEAC UD-503.
Музичний сервер - роутер Keenetik Giga
А можна детальніше про USBridge? Судячи з назви, він тільки по ЮСБ вміє, чи по мережі теж?

who lives forever anyway
Найти все сообщения
 
Цитировать
AppStyle Не на форуме
Старожил
****

Откуда: Киев
Сообщений: 24
Репутация: 11
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 20-01-2021 01:07
(19-01-2021 21:21)Doll писал(а):  Спробую вициганити ТІК послухати у ролі ЦАПа для блусаунда для початку.
Пару месяцев использовал NT505 как цап для Bluesound ,вчера наконец решил попробовать встроенный в Teac стример ,само приложение конечно в сравнении с BluOs очень убогое,но разница в качестве звучания очень приличная и не в пользу node 2i.Еще один плюс ,Teac читает DSD с внешних носителей)
Так что советую внимательней присмотреться к NT505,тем более разница в цене с UD505 не особо большая .
(Отредактировал 20-01-2021 в 01:10 AppStyle.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: alex0665
Тибетский Ламер На форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 20-01-2021 01:21
(20-01-2021 00:28)Doll писал(а):  А можна детальніше про USBridge? Судячи з назви, він тільки по ЮСБ вміє, чи по мережі теж?
По usb він виводить на цап. А контент я тягну по мережі з samba-сервера.
Про USBridge можете почитати на _allo.com

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
ivan ivanov Не на форуме
Учу Правила

Откуда: Житомир
Сообщений: 8 283
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 20-01-2021 11:21
(20-01-2021 01:07)AppStyle писал(а):  Пару месяцев использовал NT505 как цап для Bluesound ,вчера наконец решил попробовать встроенный в Teac стример ,само приложение конечно в сравнении с BluOs очень убогое,но разница в качестве звучания очень приличная и не в пользу node 2i.Еще один плюс ,Teac читает DSD с внешних носителей)
Так что советую внимательней присмотреться к NT505,тем более разница в цене с UD505 не особо большая .
А в Ноде есть режим "плеер",когда отключается его собственный регулятор громкости?Если нет,тогда-бЯда!
Найти все сообщения
 
Цитировать
Doll Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ/Мюнхен
Сообщений: 122
Репутация: 2
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 20-01-2021 13:21
(20-01-2021 01:07)AppStyle писал(а):  Пару месяцев использовал NT505 как цап для Bluesound ,вчера наконец решил попробовать встроенный в Teac стример ,само приложение конечно в сравнении с BluOs очень убогое,но разница в качестве звучания очень приличная и не в пользу node 2i.Еще один плюс ,Teac читает DSD с внешних носителей)
Так что советую внимательней присмотреться к NT505,тем более разница в цене с UD505 не особо большая .
Ок... дякую за інформацію. Не дуже добре, бо збирався з блусаундом ЦАПи різні спробувати. А у nt505 геплес є?

(20-01-2021 01:21)Тибетский Ламер писал(а):  По usb він виводить на цап. А контент я тягну по мережі з samba-сервера.
Про USBridge можете почитати на _allo.com
Дякую

(20-01-2021 11:21)ivan ivanov писал(а):  А в Ноде есть режим "плеер",когда отключается его собственный регулятор громкости?Если нет,тогда-бЯда!
Є режим "MQA external DAC". Я якось одразу подумав, що це і є режим "плеєр"... Але що він в дійсності в цьому режимі робить - треба почитати.

who lives forever anyway
Найти все сообщения
 
Цитировать
alex0665 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Горлівка Україна
Сообщений: 3 785
Репутация: 1494
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 20-01-2021 13:22
(19-01-2021 21:21)Doll писал(а):  Та ні, я не про збірку. Яка збірка - теж пофіг. Думав просто, що фірма дійсно загнулась, і в Китай продали назву. Виходить, що ні - це добре. Спробую вициганити ТІК послухати у ролі ЦАПа для блусаунда для початку.
Візьміть послухайте Teac NT505. Єдине чого мені в ньому бракує, так це цифрового виходу. А так, я не бачу йому конкурентів в цій ціновій категорії.
Найти все сообщения
 
Цитировать
AppStyle Не на форуме
Старожил
****

Откуда: Киев
Сообщений: 24
Репутация: 11
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 20-01-2021 14:31
(20-01-2021 11:21)ivan ivanov писал(а):  А в Ноде есть режим "плеер",когда отключается его собственный регулятор громкости?Если нет,тогда-бЯда!
Есть ,ставиться фиксированная громкость и становиться активный внешний DAC MQA.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Remontnik Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 1 157
Репутация: 129
RE: Arcam CDS27 vs Bluesound Node2i - допоможіть визначить з джерелом звука / 20-01-2021 15:54
(20-01-2021 13:22)alex0665 писал(а):  Візьміть послухайте Teac NT505. Єдине чого мені в ньому бракує, так це цифрового виходу. А так, я не бачу йому конкурентів в цій ціновій категорії.
Marantz nd8006
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Юнiтi , urdos


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS