(18-02-2023 23:57)artshop писал(а): То ми ще підсилювач Вам не почали пропонувати!
Навіщо він мені, він в мене є. Унікальний в своєму роді транзисторний , перша і вдосконалена модель, яку Макинтош випустив після лампових. З досить добрим "ламповим" звуком, по сьогодні за ним ганяються аудіофіли.
Я його виловлював більше року
Васыль, вы лучше эту фотку того, приберите, бо придёт кто-то из недоброзычлывых аудиофилов и расскажет вам про расстановку колонок впритык к стойкам. Начнут задавать вопросы, как там акустические кабели поживают , кольцами ли смотаны, скока сантиметров между левым и правым Корнами, шо там зи сценою та понорамою, дэ свит-спот... Важко вам буде
(19-02-2023 01:52)zick писал(а): скока сантиметров всё равно спросят.
Щоб вони щось інше спитали, булоб краще
В кінотеатрі, головний центр, розміщення бокових не є критичним для звуку в кіно, провірено.
А зрештою моя стстема, як хочу так і розміщаю
Все пізнається в порівнянні !
Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
(18-02-2023 17:22)zick писал(а): Мы тут недавно обсуждали усилки Спектрал с ультразвуковым диапазоном. Поставьте туда хоть за 100К звонкий кабель, вынесет мозг. Потому они и рекомендуют конкретно МИТ , там подходящая индуктивность.
Про індуктивність ви праві - в інструкції до техніки Spectral написано, що акустичний кабель має бути певної індуктивності, інакше підсилювач може спалити динаміки в акустиці, шось такого плану. Але «звонкість» кабелю тут ні до чого, а також не має різниці, які силові та міжблоки ставити
Звонкий кабель это тот, у которого выше ёмкость. На нём потери по ВЧ невысокие. И конечно слабое место - катушка пищалки, силовые и межблоки не при чём. Сгорит она или защищена - кто ж знает, перестраховка от претензий.