Допоможіть вибрати СД плеєр
Автор Сообщение
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
Допоможіть вибрати СД плеєр / 16-09-2011 19:18
Отже хто юзав поділіться враженнями там вроді стоїть цап 1541 .
І шоб не створювати окрему тему мене ше цікавить така штука в даний момент моя система складається з Jamo s606 HC3 , ресівера HK avr 132 , CD Sony CDP-497 . Так от в звуці мене впринципі все влаштовує от тіки міжблочний кабель но нейм за 20 грн . На днях в друга в магазині взяв пару штук Audioqest diamondback , Ultralink , i XLO . І зупинився на ultralink він як на мене давав самі більші позитивні зміни в порівнянні з іншими ( в моїй системі і кімнаті ) і ціна в нього демократична . Але раз почав з кабелями бавитись то був би не проти змінити СД на більш людський . Так от з СД придивився собі такі варіанти Sony CDP-950 , Denon 610 ,820 , 890 ціна на них знаходиться в одному діапазоні 600-700 грн . Хотів почути може хтось юзав ці моделі і як вони в порівнянні до мого соні . Музику слухаю різну від чайковського до тупака і віддаю перевагу точності і динамічності але шо б ше можна було послухати і джаз одним словом універсальний без жанрових переваг . Я прекрасно розумію шо поважні форумчани порадять взяти Аркам FMJ но нажаль бютжет не той і система універсальна для стерео і для кіно одна тому купляти до неї шось в районі 500 уе не бачу змісту .
(Отредактировал 18-10-2011 в 23:26 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
ivan ivanov Не на форуме
Учу Правила

Откуда: Житомир
Сообщений: 8 283
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 16-09-2011 20:23
Не треба Денону після Соні-буде сухе й черстве.
Шукайте Харман 740-760,або Мікромега-у неї звук подібний до Сонієвського,але значно кращий.
Із сучасних-Аудіолаб.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Mr.Michael
ADV Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 233
Репутация: 49
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 16-09-2011 20:37
(16-09-2011 19:18)gun jack писал(а):  ......
когда сам стоял перед таким же выбором, остановился на сд Марантз 53. выбирал из начальных сони, денонов, техниксов. на мой слух он оказался самым мягким и музыкальным. в бюджет он вписываеться, если будет возможность послушайте.
(Отредактировал 16-09-2011 в 20:37 ADV.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 16-09-2011 23:06
(16-09-2011 20:23)ivan_ivanov писал(а):  Не треба Денону після Соні-буде сухе й черстве.
Шукайте Харман 740-760,або Мікромега-у неї звук подібний до Сонієвського,але значно кращий.
Із сучасних-Аудіолаб.
Зрозуло але мікромегу поки знайдеш шей невідомо за скіки а харман кардон хіба 7325 ?
(16-09-2011 20:37)ADV писал(а):  
(16-09-2011 19:18)gun jack писал(а):  ......
когда сам стоял перед таким же выбором, остановился на сд Марантз 53. выбирал из начальных сони, денонов, техниксов. на мой слух он оказался самым мягким и музыкальным. в бюджет он вписываеться, если будет возможность послушайте.
Доречі звук соні мені досить подобається . Точно і динамічно . Я чому питався про денони бо в них мультибітні цапи в моїй сонці 1-бітники інтересно шо воно дає ?
(Отредактировал 16-09-2011 в 23:08 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 18-09-2011 17:46
Народ хто юзав Соні CDP-950 відгукніться .
Найти все сообщения
 
Цитировать
Roteles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда:
Сообщений: 26
Репутация: 5
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 18-09-2011 22:15
(18-09-2011 17:46)gun jack писал(а):  Народ хто юзав Соні CDP-950 відгукніться .
А чому обов'язково "Sony"? Спробуйте,наприклад, Arcam.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Roma47
Ejen Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Одесса
Сообщений: 468
Репутация: 64
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 18-09-2011 22:42
С каких это пор Сони стал лучше Денон?Не души не жизни одно циканье..Лучше уж Марантз с цапом 1541 благо их достаточно.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: djon , Сергей Юрич , serg0603
_Вячеслав_ Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 1 850
Репутация: 690
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 18-09-2011 22:59
(18-09-2011 22:42)Ejen писал(а):  С каких это пор Сони стал лучше Денон?Не души не жизни одно циканье..Лучше уж Марантз с цапом 1541 благо их достаточно.
согласен по поводу Маранца. как-то сравнивал Сони с Маранцем (правда не совсем корректно), но все же Сони очень слабенько себя проявила. Хотя дизайн у нее вневременной
Найти все сообщения
 
Цитировать
K.K.K Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Николаев
Сообщений: 658
Репутация: 475
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 18-09-2011 23:01
(18-09-2011 22:42)Ejen писал(а):  С каких это пор Сони стал лучше Денон?Не души не жизни одно циканье..Лучше уж Марантз с цапом 1541 благо их достаточно.
Женя тут смотря кому что нраветься.
Для меня лично Сонька намного лучше Денона.Были и те и другии.
Мне Сонька явно ближе.
На вкус и цвет товарища нет.Party0012

Там, где нет места словам, там начинается музыка.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Ejen Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Одесса
Сообщений: 468
Репутация: 64
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 19-09-2011 00:25
У Соньки ну разве что супераудиосиди плеера,это их фича а остальное не...Эмоций ноль!!!Тот свист,что часто принимают за прозрачность меня никак не вставляет.Полное отсутствие телесных образов и должного мяса,вокала и т.д.Даже в старых Кенвудах и Акай это есть а в Сони почему то нет.Конечно каждому своё но хоть в Денонах есть хорошая сцена и зодорный характер.У каждого хватает минусов и плюсов но к Сони притензий больше чем к кому бы это нибыло.ИМХО
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Сергей Юрич
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 19-09-2011 13:04
Ладно а про кембрідж аудіо 640 С шо скажете хорошого . Я не сперичаюсь шо аркам хороша фірма і сд програвачі як мінімум не погані але в мене не той бютжет . Є варіант купити кембрідж за 1000 грн + кабель міжблочний . Яка різниця між В1 і В2 .
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 19-09-2011 17:03
І у відзивах в неті прочитав шо Кембрідж не відрізняється надійністю можливо хтось стикався .
Найти все сообщения
 
Цитировать
Ejen Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Одесса
Сообщений: 468
Репутация: 64
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 20-09-2011 08:37
Кембридж очень чувствителен к питанию,имеет свойства гудеть.Нужно примерить только у себя дома.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Сергей Юрич
LionArt Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Днепр
Сообщений: 2 193
Репутация: 686
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 21-09-2011 00:06
(19-09-2011 13:04)gun jack писал(а):  Ладно а про кембрідж аудіо 640 С шо скажете хорошого . Я не сперичаюсь шо аркам хороша фірма і сд програвачі як мінімум не погані але в мене не той бютжет . Є варіант купити кембрідж за 1000 грн + кабель міжблочний . Яка різниця між В1 і В2 .
Скажу за 1000грн., берите и радуйтесь. Цена более чем хороша, состояние только смотрите, уж больно дешево...

This Game has NoName. It will never be the Same.
Найти все сообщения
 
Цитировать
RockForever Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Украина
Сообщений: 4
Репутация: 0
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 22-09-2011 00:56
Извините не по адресу скорей всего,но подскажите пожалуйста по поводу ПКД,хочу приобрести старенький для первого времени,так человек который продаёт говорит,что он читает CD-R если они записаны на малой скорости,если на большой то скачит и обрываются песни.Вопрос собственно вот в чём,не значит ли это что с лазером проблемы.
Найти все сообщения
 
Цитировать
RockForever Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Украина
Сообщений: 4
Репутация: 0
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 22-09-2011 09:37
Не уж то подсказать некому?Я профан в этом деле,а деньги на ветер выкидывать не хочется.
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 22-09-2011 11:18
Ніколи з таким не стикався але в мене Sony CDP 497 читає сд-р записані на любій швидкості і без проблем . Тому сказати про лазер нічого не можу . Але шось тут не так . Він повинен або не читати або читати нормально . Можливо я помиляюсь .
Найти все сообщения
 
Цитировать
RockForever Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Украина
Сообщений: 4
Репутация: 0
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 22-09-2011 12:31
(22-09-2011 11:18)gun jack писал(а):  Ніколи з таким не стикався але в мене Sony CDP 497 читає сд-р записані на любій швидкості і без проблем . Тому сказати про лазер нічого не можу . Але шось тут не так . Він повинен або не читати або читати нормально . Можливо я помиляюсь .
В том-то и дело,что подозрительно как-то.Проверить нет возможности т.к плеер находится в другом городе.Попросил человека снять на видео его работоспособность,говорит снял но второй день тишина.
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 22-09-2011 12:46
В мене похожа ситуація була хотів купити Кембрідж аудіо але шось мене насторожило шей начитався відгуків про ненадійність в інтернеті і передумав . Купити легко а ремонтувати не дуже . Моя порада краще підшукайте шось інше собі і в продавця запитайтесь може хтось з старших за нього може поручитись .
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Поможіть вибрати CD плеєр / 24-09-2011 13:14
Народ а Філіпс СД 204 як зіспівається з харман кардоном і Джамо ? І ше одне цій моделі 15 років які шанси шо вона буде служити мені вірою і правдою ? Кажуть там транспорт металічний невбиваємий і оптика шкло ? можливо хтось слухав .
Найти все сообщения
 
Цитировать


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS