Jamo 406
Автор Сообщение
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Jamo 406 / 25-10-2011 22:10
Інші не чув чув тільки Ф1 . Грав джаз тому не знаю як з іншими стилями але в любому випадку факт на лице . Про СД також зрозуміло . Тоді прийдеться купити ЦАП або хоч якусь звукову ( для початку хоч аудіджі ) інакше не має змісту купляти дорогий ресівер як на мене в ямасі ви не будете використовувати пре аути я думаю вона вас ітак влаштує вище голови . Тобто я маю на увазі шо ресівер треба купляти разом з звуковою і на початок закрити 2 питання джерело і ресівер . Потім будете собі АС підбирати .
Найти все сообщения
 
Цитировать
Karter Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Полтава
Сообщений: 370
Репутация: 61
RE: Jamo 406 / 25-10-2011 22:25
(25-10-2011 22:10)gun jack писал(а):  Інші не чув чув тільки Ф1 . Грав джаз тому не знаю як з іншими стилями але в любому випадку факт на лице . Про СД також зрозуміло . Тоді прийдеться купити ЦАП або хоч якусь звукову ( для початку хоч аудіджі ) інакше не має змісту купляти дорогий ресівер як на мене в ямасі ви не будете використовувати пре аути я думаю вона вас ітак влаштує вище голови . Тобто я маю на увазі шо ресівер треба купляти разом з звуковою і на початок закрити 2 питання джерело і ресівер . Потім будете собі АС підбирати .
Тобто ви вважаєте що ресівера Ямаха для музики буде достатньо? Я планував потім на преаути повісити підсилювач, так як на кожному куті кажуть що для музики лише підсилювач, ресівер для кіно.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vad1 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 749
Репутация: 25
RE: Jamo 406 / 26-10-2011 10:25
(25-10-2011 19:46)Karter писал(а):  Заинтриговали вы меня Klipsch. Почему именно F1, не F/RF10 или не F2?
Потому что, если продать ваши Джамо и немножко добавить, то как раз на F1 и хватит. На другие клипши придется добавить уже прилично. Кроме того, эту модель часто видел в фокстротах по смешной цене.
Из начальных АВ ресиверов с приличными усилителями и блоком питания, только Харман и есть, пожалуй. Часто продают б/у за вменяемую цену.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Karter Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Полтава
Сообщений: 370
Репутация: 61
RE: Jamo 406 / 26-10-2011 10:38
(26-10-2011 10:25)Vad1 писал(а):  
(25-10-2011 19:46)Karter писал(а):  Заинтриговали вы меня Klipsch. Почему именно F1, не F/RF10 или не F2?
Потому что, если продать ваши Джамо и немножко добавить, то как раз на F1 и хватит. На другие клипши придется добавить уже прилично. Кроме того, эту модель часто видел в фокстротах по смешной цене.
Из начальных АВ ресиверов с приличными усилителями и блоком питания, только Харман и есть, пожалуй. Часто продают б/у за вменяемую цену.
Спасибо за новодку Фокстрота, нужно зайти посмотреть.

Насчет ресивера то всеравно больше склоняюсь к схеме ресивер-преаут-усилитель. Наверно обращу внимание на простенькую Ямаху для кино с преаутами уже для нормального усилителя на будущее.
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Jamo 406 / 26-10-2011 12:16
(25-10-2011 22:25)Karter писал(а):  
(25-10-2011 22:10)gun jack писал(а):  Інші не чув чув тільки Ф1 . Грав джаз тому не знаю як з іншими стилями але в любому випадку факт на лице . Про СД також зрозуміло . Тоді прийдеться купити ЦАП або хоч якусь звукову ( для початку хоч аудіджі ) інакше не має змісту купляти дорогий ресівер як на мене в ямасі ви не будете використовувати пре аути я думаю вона вас ітак влаштує вище голови . Тобто я маю на увазі шо ресівер треба купляти разом з звуковою і на початок закрити 2 питання джерело і ресівер . Потім будете собі АС підбирати .
Тобто ви вважаєте що ресівера Ямаха для музики буде достатньо? Я планував потім на преаути повісити підсилювач, так як на кожному куті кажуть що для музики лише підсилювач, ресівер для кіно.
От як купите самі побачите . Якшо не влаштує то повісите підсилювач . Я так зрозумів ви маєте на увазі УМ ( усилитель мощности ) . Вам на кожному куті кажуть про стерео але не думаю шо мають на увазі Ресівер+УМ я думаю шо мають на увазі Пред+УМ оце для стерео саме то . А от як ямаха вролі Преда це вже інше питання ! Хоча ідея про преаути досить не погана але якби мова ішла за 467 ямаху то я б ше зрозумів потужності не хватає, а в ямасі 1000-ної серії 130 ват на канал + Біампінг ( це коли з 7,1 - 2 канали кидають на фронт і отримують 5,1 +2 додаткових на фронт ) і ви ше хочете кліпш ф1 які самі по собі напевно мають 100 ват максималку . От якби ви мали дінаудіо і проблеми з їх розкачкою була б інша справа . Одним словом дерзайте .


Про інші кліпші в точку вони після ф1 і ф2 по геометричній прогресії починають рости в ціні .
(Отредактировал 26-10-2011 в 12:29 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Karter Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Полтава
Сообщений: 370
Репутация: 61
RE: Jamo 406 / 26-10-2011 13:00
(26-10-2011 12:16)gun jack писал(а):  
(25-10-2011 22:25)Karter писал(а):  
(25-10-2011 22:10)gun jack писал(а):  Інші не чув чув тільки Ф1 . Грав джаз тому не знаю як з іншими стилями але в любому випадку факт на лице . Про СД також зрозуміло . Тоді прийдеться купити ЦАП або хоч якусь звукову ( для початку хоч аудіджі ) інакше не має змісту купляти дорогий ресівер як на мене в ямасі ви не будете використовувати пре аути я думаю вона вас ітак влаштує вище голови . Тобто я маю на увазі шо ресівер треба купляти разом з звуковою і на початок закрити 2 питання джерело і ресівер . Потім будете собі АС підбирати .
Тобто ви вважаєте що ресівера Ямаха для музики буде достатньо? Я планував потім на преаути повісити підсилювач, так як на кожному куті кажуть що для музики лише підсилювач, ресівер для кіно.
От як купите самі побачите . Якшо не влаштує то повісите підсилювач . Я так зрозумів ви маєте на увазі УМ ( усилитель мощности ) . Вам на кожному куті кажуть про стерео але не думаю шо мають на увазі Ресівер+УМ я думаю шо мають на увазі Пред+УМ оце для стерео саме то . А от як ямаха вролі Преда це вже інше питання ! Хоча ідея про преаути досить не погана але якби мова ішла за 467 ямаху то я б ше зрозумів потужності не хватає, а в ямасі 1000-ної серії 130 ват на канал + Біампінг ( це коли з 7,1 - 2 канали кидають на фронт і отримують 5,1 +2 додаткових на фронт ) і ви ше хочете кліпш ф1 які самі по собі напевно мають 100 ват максималку . От якби ви мали дінаудіо і проблеми з їх розкачкою була б інша справа . Одним словом дерзайте .


Про інші кліпші в точку вони після ф1 і ф2 по геометричній прогресії починають рости в ціні .
Так может тогда и есть смысл взять чтото вроде 467 для кино (для него много не надо) и УМ для музыки. По цене выйдет почти одинаково что 1065 Яма.
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Jamo 406 / 26-10-2011 13:16
О бачите ви починаєте обдумувати як краще . Ви на правильному шляху . Взагалі можете не купляти ресівер а залишити цей ( правда і він трохи за слабий був би у вас хочаб такий рес. який був в мене 502 тоді б з кіном взагалі закрили б питання ) а для музики купіть підсилювач інтегральний ( для початку з часом собі поміняєте на Пред + УМ ) або якшо будете мати норм інтегральник то і міняти його не захочеться . А взагалі я б за 450 рекомендував вам купити ямаху топову і самі побачете шо на пару років ( на рік як мінімум) закриєте питання з підсиленням . Повірте шо вона буде на рівні підсилювача за ті ж 400 уо . Тобто я навіть не знаю який людський не вінтажний підсилювач взяти шо б він обіграв ямаху 1000-ну . Тим більше якшо собі вигідно привезете то потім собі тут продасте ше й можливо заробите на цьому пару грн но не втратите то точно . Просто 450 дуже заманчева ціна як за ямаху такого рівня . Я особисто вище 6-ї серії з ямах нічого не чув но навіть 6 серія мене б особисто влаштувала на якийсь період часу . А після 6 ше йде 7 а тоді аж топові 1000-ні моделі . Не факт шо кожен підсилювач обіграє 1000 ну ямаху .
Найти все сообщения
 
Цитировать
alexblack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Каменец Подольський
Сообщений: 515
Репутация: 107
RE: Jamo 406 / 26-10-2011 13:22
Согласен с gun jack.Послушайте интегральник,и Вы офигеете что могут Ваши Jamo.

My top 10 DeathMetal band1.Behemoth 2.Azarath 3.Nile 4.Fleshgod Apocalypse 5.Malevolent Creation 6.Sinister 7.Recueil Morbide 8.Massacra 9.Luciferion 10.Akercocke.
My top 10 BlackMetal band1.Anaal Nathrakh 2.Stefan Kozak 3.Vladimir Cochet 4.Arckanum 5.Sanguis 6.Dark Funeral 7.Immortal. 8.Marduk 9.Mutiilation 10.Satanic Warmaster
Найти все сообщения
 
Цитировать
Karter Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Полтава
Сообщений: 370
Репутация: 61
RE: Jamo 406 / 26-10-2011 13:24
(26-10-2011 13:16)gun jack писал(а):  О бачите ви починаєте обдумувати як краще . Ви на правильному шляху . Взагалі можете не купляти ресівер а залишити цей ( правда і він трохи за слабий був би у вас хочаб такий рес. який був в мене 502 тоді б з кіном взагалі закрили б питання ) а для музики купіть підсилювач інтегральний ( для початку з часом собі поміняєте на Пред + УМ ) або якшо будете мати норм інтегральник то і міняти його не захочеться . А взагалі я б за 450 рекомендував вам купити ямаху топову і самі побачете шо на пару років ( на рік як мінімум) закриєте питання з підсиленням . Повірте шо вона буде на рівні підсилювача за ті ж 400 уо . Тобто я навіть не знаю який людський не вінтажний підсилювач взяти шо б він обіграв ямаху 1000-ну . Тим більше якшо собі вигідно привезете то потім собі тут продасте ше й можливо заробите на цьому пару грн но не втратите то точно . Просто 450 дуже заманчева ціна як за ямаху такого рівня . Я особисто вище 6-ї серії з ямах нічого не чув но навіть 6 серія мене б особисто влаштувала на якийсь період часу . А після 6 ше йде 7 а тоді аж топові 1000-ні моделі . Не факт шо кожен підсилювач обіграє 1000 ну ямаху .
1065ю Ямаху б/у на ибее за 300 дол. продают,туда сюда доставка + $ посреднику то выйдет 450, ну развечто прийдется еще на конвертор 120/220В раскошелится.

Хм....ну в принципе довольно интересный вариант получается, если вы говорите что эту Яму не перепоет усил за те же деньги тогда вопрос закроется на долго. А что за ЦАПы стоят в этой Яме?
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vad1 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 749
Репутация: 25
RE: Jamo 406 / 26-10-2011 13:28
(26-10-2011 13:00)Karter писал(а):  Так может тогда и есть смысл взять чтото вроде 467 для кино (для него много не надо) и УМ для музыки. По цене выйдет почти одинаково что 1065 Яма.
Ага, только усилитель лучше из хорошего винтажа, а то новый хороший стоит немеряно.
А вот ресивер лучше самый новый, чтобы все мультимедийные фишки были (ЮСБ, сеть, Айпод док, 3Д видео, ХД звук и т.д). Ну и преауты, конечно. На будущее, так сказать...

А вообще использовать ресивер как пред - довольно спорный вопрос, сигнал он здорово испортить может, даже аналоговый (многие пропускают его через цепь ADC - DSP - DAC всегда). Крутого хай-фая у вас точно не будет в этом случае. Ни с какого источника.
Так что если уж разоряться на отдельный усил - это или от реальной нехватки мощности в ресивере, или уже для совершенного отдельного стерео комплекта. Я бы до покупки акустики, на усил точно разоряться бы не стал. Особенно для клипшей F1.

Для себя бы выбрал Харман, надеюсь хватит мне его и на стерео. От только мультимедиа там нет нифига Sad
Найти все сообщения
 
Цитировать
Karter Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Полтава
Сообщений: 370
Репутация: 61
RE: Jamo 406 / 26-10-2011 13:36
(26-10-2011 13:28)Vad1 писал(а):  
(26-10-2011 13:00)Karter писал(а):  Так может тогда и есть смысл взять чтото вроде 467 для кино (для него много не надо) и УМ для музыки. По цене выйдет почти одинаково что 1065 Яма.
Ага, только усилитель лучше из хорошего винтажа, а то новый хороший стоит немеряно.
А вот ресивер лучше самый новый, чтобы все мультимедийные фишки были (ЮСБ, сеть, Айпод док, 3Д видео, ХД звук и т.д). Ну и преауты, конечно. На будущее, так сказать...

А вообще использовать ресивер как пред - довольно спорный вопрос, сигнал он здорово испортить может, даже аналоговый (многие пропускают его через цепь ADC - DSP - DAC всегда). Крутого хай-фая у вас точно не будет в этом случае. Ни с какого источника.
Так что если уж разоряться на отдельный усил - это или от реальной нехватки мощности в ресивере, или уже для совершенного отдельного стерео комплекта. Я бы до покупки акустики, на усил точно разоряться бы не стал. Особенно для клипшей F1.

Для себя бы выбрал Харман, надеюсь хватит мне его и на стерео. От только мультимедиа там нет нифига Sad
В том то и дело что не хочется создавать отдельный стерео комплект с отдельными колонками и пр., а хотелось совместить все в 1ом так сказать. Знаю что у многих была такая идея и в конце они разочаровались и пришлось раскладывать все на 2 системы, но это хорошо если частный дом или большая квартира, а если нет.....
План апгрейда 2012-2013 был таков.:
1.Смена акустики.
2.Обновление ресивера.
3.Добавление в ПК звук.карты.
4.Покупка интегральника и подключение к нему фронтов,а интегральника к преаутам ресивера.
5.Покупка ЦАПа.

В теории получилось бы так: КИНО: ПК-hdmi-ресивер-акустика(фронты через интегральник), МУЗЫКА оптика ЗК-ЦАП-итегральник-фронты.

Заодно еще вопросик, стоит ли связываться с покупкой б/у ресивера на Ибее? Какие сложности могут в последствии возникнуть(кроме питания разумеется)?
(Отредактировал 26-10-2011 в 13:46 Karter.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
alexblack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Каменец Подольський
Сообщений: 515
Репутация: 107
RE: Jamo 406 / 26-10-2011 15:23
По ибею обратитесь к Жене (nem2007).Рекомендую Happy0144

My top 10 DeathMetal band1.Behemoth 2.Azarath 3.Nile 4.Fleshgod Apocalypse 5.Malevolent Creation 6.Sinister 7.Recueil Morbide 8.Massacra 9.Luciferion 10.Akercocke.
My top 10 BlackMetal band1.Anaal Nathrakh 2.Stefan Kozak 3.Vladimir Cochet 4.Arckanum 5.Sanguis 6.Dark Funeral 7.Immortal. 8.Marduk 9.Mutiilation 10.Satanic Warmaster
Найти все сообщения
 
Цитировать
Karter Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Полтава
Сообщений: 370
Репутация: 61
RE: Jamo 406 / 26-10-2011 15:26
(26-10-2011 15:23)alexblack писал(а):  По ибею обратитесь к Жене (nem2007).Рекомендую Happy0144
Спасибо.
Но я имел в виду трудности с аппаратом могут какие то возникнуть кроме как по питанию?
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Jamo 406 / 26-10-2011 16:50
Не можу нічого сказати так як ніколи на ебеї нічого не купляв
А по плану 1 зауважненя інтегральник поставте на 5 позицію складете готову систему і візьмете інтергральник собі в самому кінці на прослушку може бути таке шо він вам просто не буде потрібний . Але послухати треба тому не буду вас відговорювати від нього .
(Отредактировал 26-10-2011 в 16:52 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Karter Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Полтава
Сообщений: 370
Репутация: 61
RE: Jamo 406 / 26-10-2011 20:57
(26-10-2011 13:28)Vad1 писал(а):  
(26-10-2011 13:00)Karter писал(а):  Так может тогда и есть смысл взять чтото вроде 467 для кино (для него много не надо) и УМ для музыки. По цене выйдет почти одинаково что 1065 Яма.
Ага, только усилитель лучше из хорошего винтажа, а то новый хороший стоит немеряно.
А вот ресивер лучше самый новый, чтобы все мультимедийные фишки были (ЮСБ, сеть, Айпод док, 3Д видео, ХД звук и т.д). Ну и преауты, конечно. На будущее, так сказать...

А вообще использовать ресивер как пред - довольно спорный вопрос, сигнал он здорово испортить может, даже аналоговый (многие пропускают его через цепь ADC - DSP - DAC всегда). Крутого хай-фая у вас точно не будет в этом случае. Ни с какого источника.
Так что если уж разоряться на отдельный усил - это или от реальной нехватки мощности в ресивере, или уже для совершенного отдельного стерео комплекта. Я бы до покупки акустики, на усил точно разоряться бы не стал. Особенно для клипшей F1.

Для себя бы выбрал Харман, надеюсь хватит мне его и на стерео. От только мультимедиа там нет нифига Sad
Что скажете насчет такого монстрика http://www.ebay.com/itm/YAMAHA-AVENTAGE-...2a150792c9 ?

В нем есть вроде бы все)))))
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Jamo 406 / 27-10-2011 16:35
Я свою думку вам вже казав . Ше хочу добавити від себе . Трохи погано шо ви зразу з каші в слівки . Дуже корисно йти цим шляхом поступово . Тоді у вас формується своя думка про звук а шо саме головне своє вподобання . Крім ямахи ше онкіо досить не погані але вони мякші за ямаху , над тоже нормальна фірма тобто якби ви чули пару виробників то орієнтувались приблизно в кого який звук . Хоча ямаха хороша тим шо вона універсальна вона не за жостка і не замяка тому вам її і радив а якби ви були прихильником онкіо то сказали б нє ямаха за жостка як на мене (тобто самі підсказали форумчанам в якому напрямку вам радити ) . А акустику яку ви надумали ? І скікльки ви плануєте за неї виложити . ( просто як на мене навіть кліпш Ф1 трохи за дешеві для даного ресівера . Просто я вважаю шо Ф1 не повністю розкриють потенціал ямахи хоча самі по собі не є поганими колонками я їх чув також на ямасі 567 правда мені сподобалось )
Найти все сообщения
 
Цитировать
Karter Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Полтава
Сообщений: 370
Репутация: 61
RE: Jamo 406 / 27-10-2011 16:55
(27-10-2011 16:35)gun jack писал(а):  Я свою думку вам вже казав . Ше хочу добавити від себе . Трохи погано шо ви зразу з каші в слівки . Дуже корисно йти цим шляхом поступово . Тоді у вас формується своя думка про звук а шо саме головне своє вподобання . Крім ямахи ше онкіо досить не погані але вони мякші за ямаху , над тоже нормальна фірма тобто якби ви чули пару виробників то орієнтувались приблизно в кого який звук . Хоча ямаха хороша тим шо вона універсальна вона не за жостка і не замяка тому вам її і радив а якби ви були прихильником онкіо то сказали б нє ямаха за жостка як на мене (тобто самі підсказали форумчанам в якому напрямку вам радити ) . А акустику яку ви надумали ? І скікльки ви плануєте за неї виложити . ( просто як на мене навіть кліпш Ф1 трохи за дешеві для даного ресівера . Просто я вважаю шо Ф1 не повністю розкриють потенціал ямахи хоча самі по собі не є поганими колонками я їх чув також на ямасі 567 правда мені сподобалось )
Пока на акустику не готов выкладыватся если буду покупать ресивер. Средств хватит только на что-то одно, для этого в принципе и была тема чтобы разобратся с чего начать изменения, с усиления,акустики или источника.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Karter Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Полтава
Сообщений: 370
Репутация: 61
RE: Jamo 406 / 28-10-2011 16:25
У когото кроме gun jack еще есть мысли по поводу такого плана апгрейда?
План апгрейда 2012-2013 был таков.:
1.Смена акустики.
2.Обновление ресивера.
3.Добавление в ПК звук.карты.
4.Покупка интегральника и подключение к нему фронтов,а интегральника к преаутам ресивера.
5.Покупка ЦАПа.
Также интересно мнение других принимавших участие в обсуждении насчет
http://www.ebay.com/itm/YAMAHA-AVENTAGE-...2a150792c9

Дякую)))
Найти все сообщения
 
Цитировать
TarasBoolba Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Івано-Франківськ
Сообщений: 313
Репутация: 60
RE: Jamo 406 / 28-10-2011 16:52
план правильний. а про той ресівер я вам нічого не скажу бо немав з ним справи і не чув..

погодь жена в интернете ктото не прав :)
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Jamo 406 / 28-10-2011 17:26
План правильний от тіки 4 замість 5 так буде краще . Тому шо раз у вас буде джерело . Два коли все зробите з чистою душою будете собі вибирати інтегральник його також не так легко буде вибрати .
Найти все сообщения
 
Цитировать


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS