Майже вінтажна система OPSа
Автор Сообщение
Zag Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Днепропетровск
Сообщений: 990
Репутация: 143
RE: Майже вінтажна система OPSа / 04-12-2012 21:48
(03-12-2012 23:24)ops писал(а):  
(03-12-2012 19:11)Zag писал(а):  Гарна системаHappy0144 тільки б я шнурки десь спрятав би. Що б їх не так видно було. І як дека Накамиші в порівнянні з вінілом?
Поки важко сказати - трансформатор для МС головок ще їде, відповідно пописати на деку ще не встиг. Ті кілька касет, які я маю терпимо записаних, звучать досить непогано. Дека потрачені гроші відпрацьовує. Щодо шнурків: треба прикупити Г-подібні перехідники, може якось на днях...
Зрозуміло. А може ззаду стойки якусь трубку черного кольору поставити (що б гармонійно виглядало), та в неї закласти кабеля.

Слався в віках, завжди жива,
Земле моя! Україно моя!
Мати - країна, в світі єдина -
Вільна, могутня, велична, старовинна!
Найти все сообщения
 
Цитировать
ops Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 46
Репутация: 78
RE: Майже вінтажна система OPSа / 04-12-2012 22:12
Трансформатор уже добрався до Львова, в суботу візьму в руки, включу аж в понеділок. Ну хай так і буде.
Найти все сообщения
 
Цитировать
ops Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 46
Репутация: 78
RE: Майже вінтажна система OPSа / 11-12-2012 22:33
Уф, нарешті знайшов час послухати Denon AU-320 в своїй системі. Мушу сказати - це те що треба для даної системи. Шкода, що вже "нережимний" час і не можна помордувати сусідів переслуховуванням платівок ))). Нічого, прийде до них субота ))).
(Отредактировал 11-12-2012 в 22:35 ops.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
VASYA Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Kiev
Сообщений: 113
Репутация: 157
RE: Майже вінтажна система OPSа / 28-01-2013 16:08
Отличная подборка компонентов. Однозначно- винтаж. Вам + УлыбкаУлыбкаУлыбка
Найти все сообщения
 
Цитировать
ops Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 46
Репутация: 78
RE: Майже вінтажна система OPSа / 29-01-2013 23:00
Дякую ))). Я ще для спортивного інтересу прикупив вінтажні колонки. Не знаю як вони приживуться, ну але треба пробувати. Привезу їх додому на наступному тижні.
Найти все сообщения
 
Цитировать
andrijstudent Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Тернопіль
Сообщений: 135
Репутация: 91
RE: Майже вінтажна система OPSа / 29-01-2013 23:12
де придбали чи робили стійки під акустику? дякую.
Найти все сообщения
 
Цитировать
ops Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 46
Репутация: 78
RE: Майже вінтажна система OPSа / 29-01-2013 23:30
(29-01-2013 23:12)andrijstudent писал(а):  де придбали чи робили стійки під акустику? дякую.
Товариш зробив на замовлення колись давно за смішні гроші. Це було ще коли жив у Львові, тобто давно ))).
Найти все сообщения
 
Цитировать
ops Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 46
Репутация: 78
RE: Майже вінтажна система OPSа / 05-02-2013 12:54
Уф, вчора довіз додому акустику KEF Reference 104. Поставив як-небудь, підключив точно так само (чим попало). Ну, а я задоволений! Порівняно з поличниками покращився бас, виросла сцена, та й загалом KEF 104 рівнем дещо вищі за JM Lab Cobalt. Постараюсь прикупити пошвидше стійки під KEF. І тепер засвербіло поміняти навушники на вінтажні.
Найти все сообщения
 
Цитировать
ops Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 46
Репутация: 78
RE: Майже вінтажна система OPSа / 23-02-2013 12:09
Нарешті сподобився сфотографувати КЕФ-и:

   

Тепер системка зовсім вінтажна ))). З Штатів летять навушники Koss Pro 4AAA, чекаю з нетерпінням.
(Отредактировал 23-02-2013 в 12:11 ops.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: psergy , Roman T , robot rock , cosmos , DVAR , absorber , ФИЛИПОК
Karp Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 1 199
Репутация: 651
RE: Майже вінтажна система OPSа / 23-02-2013 14:23
Мне очень понравилась Ваша система Happy0144 земляку плюсParty0012
Найти все сообщения
 
Цитировать
ops Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 46
Репутация: 78
RE: Майже вінтажна система OPSа / 23-02-2013 16:05
Дякую!
Найти все сообщения
 
Цитировать
Вадим HF Не на форуме
Постоялец
***

Откуда: Донецк
Сообщений: 60
Репутация: 40
RE: Майже вінтажна система OPSа / 23-02-2013 17:36
Хорошая система, и выглядит стильно и звучит наверняка классно с такими то аппаратами!: True: А еще очень порадовал телик на стене, засилье всяких лж и самсунг (те еще бренды: D) порядком уже надоело!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: robot rock
ops Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 46
Репутация: 78
RE: Майже вінтажна система OPSа / 28-10-2013 10:31
Вимушено поміняв підсилювач, але і радий тому. Тепер у мене древніша модель, але і рівнем повища - Marantz 1200. Вже два тижні тішусь, єдиний момент - дуже маленька відстань між конекторами, неможливо підключити сучасні міжблочники. Порадьте може якісь RCA конектори мінімального діаметру.

   
(Отредактировал 28-10-2013 в 10:33 ops.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: djon
moeller Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Lviv
Сообщений: 1 974
Репутация: 154
RE: Майже вінтажна система OPSа / 07-11-2013 23:35
Система вінтаж 70-х.А в ті роки випускались самі якісніші моделі.В мене також є L-75 i 700 tri tr,дуже хороші апарати,а маранци з якісного алюмінія завжди прекрашають любу систему,про іх якість всім відомо,а на рахунок шумів дешевоі плівки на трі-трейсері,купіть плівки початку 80-х,іх на форумі вистачає і тоді між треками замість шума буде чути хрустіння пластинки.За систему+,маючи таку в 80-ті,любий власник рахував би себе самим щасливим.
Найти все сообщения
 
Цитировать
powercord Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Рясне
Сообщений: 1 096
Репутация: 174
RE: Майже вінтажна система OPSа / 07-11-2013 23:39
(28-10-2013 10:31)ops писал(а):  єдиний момент - дуже маленька відстань між конекторами, неможливо підключити сучасні міжблочники.
Так может и не нужны для такой винтажной системы современные межблочники?Wink
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: djon
spl38 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков - Киев
Сообщений: 1 375
Репутация: 467
RE: Майже вінтажна система OPSа / 07-11-2013 23:48
Плюс за систему! Happy0065

BearS Music Hall
(я не меломан и не аудиофил, а технократ - люблю технику)
Найти все сообщения
 
Цитировать
ops Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 46
Репутация: 78
RE: Майже вінтажна система OPSа / 08-11-2013 14:44
(07-11-2013 23:39)powercord писал(а):  
(28-10-2013 10:31)ops писал(а):  єдиний момент - дуже маленька відстань між конекторами, неможливо підключити сучасні міжблочники.
Так может и не нужны для такой винтажной системы современные межблочники?Wink
Та може і не треба )). Мені навпаки хочеться її зробити повністю вінтажною у тому числі і такими самими древнючими кабелями. Нещодавно створив гілку про вінтажні кабелі - 6 сторінок абсолютного порожняку, та і ладно - поступово розберусь. Насправді проблема кабелів вирішилась підключенням касетника через DIN роз'єм.

(07-11-2013 23:35)moeller писал(а):  Система вінтаж 70-х.А в ті роки випускались самі якісніші моделі.В мене також є L-75 i 700 tri tr,дуже хороші апарати,а маранци з якісного алюмінія завжди прекрашають любу систему,про іх якість всім відомо,а на рахунок шумів дешевоі плівки на трі-трейсері,купіть плівки початку 80-х,іх на форумі вистачає і тоді між треками замість шума буде чути хрустіння пластинки.За систему+,маючи таку в 80-ті,любий власник рахував би себе самим щасливим.
У Львові буваю вельми регулярно - може якось за пивом чи чаєм поспілкуємся про такі апаратики? Приємно мати однодумців.
(Отредактировал 08-11-2013 в 14:48 ops.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Nikolaij Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 1 789
Репутация: 257
RE: Майже вінтажна система OPSа / 08-11-2013 15:04
Плюсую за вініл за касету і за нелегке життя українського меломана.

Джимми Пейдж — Led Zeppelin
«Музыка — все равно что заниматься любовью. Иногда хочется мягко и нежно, а иногда жестко и грубо»
Найти все сообщения
 
Цитировать
ФИЛИПОК Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 38
Репутация: 40
RE: Майже вінтажна система OPSа / 16-01-2014 14:59
Уважаемый орс, скажите пожалуйста, в чём отличия по звуку между 1122 и 1200 моделями усилков? Если можно в деталях. И ещё хотел бы посоветовать поменять сидюк 960 на 303-ю модель. Уверен вам понравится больше.
Найти все сообщения
 
Цитировать
ops Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 46
Репутация: 78
RE: Майже вінтажна система OPSа / 16-01-2014 21:50
Що Вам сказати про різницю між підсилювачами: 1200 на рвіень вищий в усьому. Він трохи детальніший, краще контролює бас, однозначно кращий фонокоректор. Стосовно програвача CD - то я його слухаю зараз дуже мало, його не те щоб міняти, треба йому зробити профілактику. З точки зору вінтажності тягне іноді попробувати 100-у модель, але не знаю що це мені дасть в плані "естетичного задоволення". Бажання гнатись за звуком якось ослабло - і життєві обставини і події в країні відволікають увагу. Гроші спускаю на платівки ))).
Найти все сообщения
 
Цитировать


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS