Alьpine з DиLиSи і шо далі?...
Автор Сообщение
IZ SELA Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Kyiv
Сообщений: 1 147
Репутация: 121
Alьpine з DиLиSи і шо далі?... / 28-09-2009 01:32
Панове, дожно у мене почався кризіс среднього возврасту Я ніхріна не встигаю Дома музики слухать вєчно то нема коли, то нема як. І шоб буть чесним, перш за все перед самими собою, називаючи себе меломаном, вирішив я якось уже спромогтися озвучить чотириколісного друга. З місяць тому, майже випадково, мав нагоду почути караудіосістєму нашого шанованого форумчанина kvv і це, як то кажуть, послугувало останньою краплиною, шо переповнило келих мого онімілого терпіння. Побачивши обабіч дороги якийсь ларьок з відповідним тематичним надписом я прімєрна дабазарілся с пацанамі нащот подіумов і сдєлал прєдаплату
Два роки у темній кладовці мовчазно томляться без діла, чотири годи назад куплені, осьо такі:
Alpine CDA-9812RB
http://www.autozvuk.com.ua/info.php?id=16
та
DLS C36
http://www.autozvuk.com.ua/info.php?id=942
(там же ж і придбані)
98-й - це рік коли я почав зустрічатися зі своєю дружиною, тому і Алпайн. А саме ця модель, бо 12-го числа мої іменини. В день придбання шеф, (тоді романтично закоханий у свою тепер вже жінку, а може, ще й до того ж окрилений перемогою помаранчевої революції) сам підвищив мені зарплату і виплатив получку на 500гривень більшу. З повними кишенями двадцяток, я гонорово пішов брать дорогу магнітолу
Найкрасивіший та найзручніший у світі, для справжнього селюка, залізний кінь - це «Кенгуру»! Затишна хатинка на колесах з високою стелею та віконцями немов у мазанці. Кататися на такому, тоді я тільки й мріяв, тому прекрасно знав, що штатні місця на торпеді розраховані на 10см динаміки. Тому й трьохкомпонентна пара з відповідним середньочастотникама. Ну а саме DLS, може через те, шо Швеція батьківщина союзника Мазепи. Незнаю
У шістьорці системою був тоді дуже довольний. (На задній полці басили чотириполосні з відрізаними проводками до 3-х дінамічків, і пропущені через найнодьожніший кросовер - у восьмеро згорнуте одіяло, якісь кітайські овали 6х9)...
І шо ж мені робить тепер? Трьох компонєнтку ясно: пищики на стійки чи двері, середнячки (шо так і не влізли в штатні місця) на торпеду, для басовичків (шістнадцяток) проколупать дирки у картах дверей. Но де ж мені взять місце для басової підтримки спереду, оскільки ззаду вантажний відділ? Була думка спорудить переносний саб. У пасажирському варіанті (з розкладеними задніми сидіннями) він у багажнику, у вантажному (з складеними задніми сидіннями) на підлозі біля сидіння переднього пасажира. Але тоді немає куди посадити пасажира, або покласти речі.
Другий варіант. Чи не роблять саби під водійським сидінням? Боюсь правда що там малувато об`єму. Підсилювач для нього можна було б під пасажирське. Тоді би все було б стаціонарно.
Третій варіант. Плюнуть на весь цей автохайфай, да запитать прямо до магнітоли другу пару овалів побільше, (а ще краще правильної круглої форми для правильнішого звуку, чи шо..?) у ящички під сидіння. (У мене таких даже парочка самодєльних вже є. По вісім літрів всього, правда)
Бачив тут доволі такі компетентні в темі авто звуку форумчани походжають. Буду радий якщо висловлять свої міркування.
Улыбка
(Отредактировал 28-09-2009 в 02:10 IZ SELA.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Alex.z Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 1 767
Репутация: 933
Re: Alьpine з DиLиSи… і шо далі?... / 28-09-2009 17:52
есть ультраплоский сабик 10",с глубиной установки 75мм всего
в ящик 10-17 литров, если что - вэлкам в личкуWink


.jpg  саб 10.jpg (Размер: 16.83 Кб / Загрузок: 281)

https://optimalsound.com.ua/
098 831 0101 Viber, Telegram
066 831 0101
Найти все сообщения
 
Цитировать
IZ SELA Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Kyiv
Сообщений: 1 147
Репутация: 121
Re: Alьpine з DиLиSи… і шо далі?... / 28-09-2009 20:09
Якщо відважуся на саб під одне сидіння, то під інше потрібен підсилювач для нього.
Чи є в царині сабових підсилювачів жанрові пристрасті?
"Тільки рок" приємно майорить реклама по місту, на фоні передвиборчиго нагнітання...
"Тіко рок-н-рол" співав покійний "Кузя" (нехай йому на тому світі легесенько ікнеться)...
Цікавить не стільки глибина (якої й так з мізерних об`ємів не витиснеш), а більше, рухливість і атака.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Alex.z Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 1 767
Репутация: 933
Re: Alьpine з DиLиSи… і шо далі?... / 29-09-2009 09:55
Для высокой скорострельности не помешает моноблок Д-класса, и будет отлично Happy0144
зы в личку ответилWink

https://optimalsound.com.ua/
098 831 0101 Viber, Telegram
066 831 0101
Найти все сообщения
 
Цитировать
kashtan Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Яготин
Сообщений: 227
Репутация: 34
Re: Alьpine з DиLиSи… і шо далі?... / 23-11-2009 23:11
Рекомендую варіант 2 - під сидіння сабвуфер. Потрібен компактний, до речі скільки літрів? Є 6,5 дюймові сабики в ДЛС та Діджітал Дізайнс. Якщо близько вам до Львова, то можна сконектиться з Баклаєвим, він компресійні басовики якраз такого калібру на тринадцятку ставив, магніти 120 на 40, фланець 1 см, дві шайби, коротше бомба. Мало не забув, ще в Гроунд Зеро такий типорозмір є. Хоча цей бренд мало розкручується на просторах України, і торгаші заплюють. З 8-дюймових якщо розглядати, то сотової конструкції є Alto Mobile Falstaff 8 та Phase Aliante 8. Останній по звуку кращий. Якщо потрібний дуже компактний обєм, адже низькочастотники як ніхто примхливий до акустичного оформлення та простору що їм виділяють, то Kicx WP-200. Автозвук йому чи не 4 літри наміряв для того щоб він заграв. http://www.avtozvuk.com/az/2003/08/HTML/114-136kicx.htm
http://www.avtozvuk.com/az/Az_1202/098-112kicx.htm
А тут з Кікса вичавили майже 140 дБ. http://www.bassclub.ru/forum/showthread.php?p=82974
Ще можна Уорхеди втулити, хоч першого покоління всіх трьох серій, хоч Гранди.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Макс Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Днепропетровск
Сообщений: 7 698
Репутация: 122
Re: Alьpine з DиLиSи… і шо далі?... / 24-11-2009 00:53
как альтернатива - напишите спикеру
не как админ
Найти все сообщения
 
Цитировать
Floyd Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Дніпро
Сообщений: 673
Репутация: 350
Re: Alьpine з DиLиSи… і шо далі?... / 24-11-2009 01:39
Сам работаю в этой сфере, могу сказать что тема подбора саба оч скрупулезна и ответственна, решают много факторов начиная от авто и личных предпочтений! Конечно лучше всего подбор это банальная прослушка в авто различных готовых вариантов! ну и построить мы тоже все любим, сразу скажу что 85% сабовых головок имеет прямое отношение к американским парням которые вытряхивают душу в черных кварталах, это трудно назвать музыкальным басом, но для веселухи самое то, это и видят умные маркетологи создавая продуктыУлыбка есть те 15% которые играют и все они как правило оч дороги и действительно музыкальны! Вот сижу и думаю а что вам порекомендовать, даже теряюсь, если оч компактные варианты и играющие, как по мне это либо PERLESS XXL 10( вроде так его величают) либо Genesis audiophile 10(good)! хотите жирно мощно и музыкально то DLS IRIDIUM 12, либо Rainbow AMBOS12! Кста есть у меня вариант , это Morel Ultimo 10, я тут объяву за него кидал, если будет интересно то в личку, цена гуд на негоУлыбка))
P\S Я сам на кенгурушке "ездию", так что вам мои уважения Happy0144
(Отредактировал 24-11-2009 в 01:46 Floyd.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Serjio Hi-Fi Не на форуме
Постоялец
*

Откуда:
Сообщений: 439
Репутация: 0
Re: Alьpine з DиLиSи… і шо далі?... / 24-11-2009 10:01
Погонщики кенгуруHuh? Ковбойи з австралийиHuh BiggrinWinkШутк!
А если серьёзно - то никаких подседельных сабов - это на самом деле или вибромассажер простаты, либо просто красивый и бестолковый китай..... Хиба в кангу нема местаHuh

Pioneer D-D6j<br />Pioneer A-A6j<br />Sven HP830B
Найти все сообщения
 
Цитировать
kashtan Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Яготин
Сообщений: 227
Репутация: 34
Re: Alьpine з DиLиSи… і шо далі?... / 24-11-2009 19:51
Может человек фронтальный бас задумал, Happy0144 а вы ахинею на него. Nowink
Найти все сообщения
 
Цитировать
Floyd Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Дніпро
Сообщений: 673
Репутация: 350
Re: Alьpine з DиLиSи… і шо далі?... / 24-11-2009 22:44
(24-11-2009 10:01)Serjio Hi-Fi link писал(а):Погонщики кенгуруHuh? Ковбойи з австралийиHuh BiggrinWinkШутк!
А если серьёзно - то никаких подседельных сабов - это на самом деле или вибромассажер простаты, либо просто красивый и бестолковый китай..... Хиба в кангу нема местаHuh
Друже моя тоби повага, подседельники это извиняюсь если обидел "БИЧ" всех тавроводов, одним словом абсолютно бредовая затея только с той причины что это выглядет бредово, до безобразия неудобная хрень у тебя в ногах, ужасть! если саб под седло, то как сказал Сержик, это массаж простаты и не более, у меня такие девайсы ваще смех вызывают, пока физику не кто не отменял, задумайтесьWink А в кангу таки разгуляться мона, кста поговорите с Ромой Спикером, у них в магазине работает Саша, вот у него просто супер комплект динамиков стоит в авто, поверьте на-слово, в его системы саб это унижение для звука, так как его фронты отрабатывают так что мона оч долго сидеть с открытым ртом от вовлечения ! Могу сказать более, что именно в его машине звук самый как по мне честный, вовлекающий и самый музыкальный что я только слышал за свои пять лет работы в этой области, а я машин немало слушал в том числе и призеров Европы!!! Так что дерзайте!!!!
P\s Кстати у вас 12, а он процессорный, я вот не помню точно, но вроде да или там просто временная только, 33, 53,55,87 точно знаю, а 12 уже сто лет в руках не держал! короче если процессорник так делайте полупоканалку и будет счастье в вашем автоУлыбка
(Отредактировал 24-11-2009 в 23:06 Floyd.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Floyd Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Дніпро
Сообщений: 673
Репутация: 350
Re: Alьpine з DиLиSи… і шо далі?... / 24-11-2009 23:35
Выяснил что нет в нем поконалки, лажа :`( короче снова думаем про саб Rolleyes
Найти все сообщения
 
Цитировать
speaker Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: NY
Сообщений: 2 280
Репутация: 164
Re: Alьpine з DиLиSи… і шо далі?... / 25-11-2009 00:15
(24-11-2009 22:44)Floyd link писал(а):Друже моя тоби повага, подседельники это извиняюсь если обидел \"БИЧ\" всех тавроводов, одним словом абсолютно бредовая затея только с той причины что это выглядет бредово, до безобразия неудобная хрень у тебя в ногах, ужасть! если саб под седло, то как сказал Сержик, это массаж простаты и не более, у меня такие девайсы ваще смех вызывают, пока физику не кто не отменял, задумайтесьWink А в кангу таки разгуляться мона, кста поговорите с Ромой Спикером, у них в магазине работает Саша, вот у него просто супер комплект динамиков стоит в авто, поверьте на-слово, в его системы саб это унижение для звука, так как его фронты отрабатывают так что мона оч долго сидеть с открытым ртом от вовлечения ! Могу сказать более, что именно в его машине звук самый как по мне честный, вовлекающий и самый музыкальный что я только слышал за свои пять лет работы в этой области, а я машин немало слушал в том числе и призеров Европы!!! Так что дерзайте!!!!
Стас, спасибо за добрые слова. Сашка - сумасшедший фанат хорошего звука в автомобиле. Мы за него побаиваемся Biggrin
Как играют фронты в его машине - все в недоумении. Если бы наверняка знать, что такого можно добиться малой кровью в другом авто, то это был бы "золотой" рецепт. Но приедет другая, даже такая самая машина, в неё то же самое засунут, и ... она не заиграет Sad А приедет-таки совсем другая. Хотя такие динамики у многих стоят, даже у Макса побывалиWink Никто не жаловался, но у всех по-разному играли. Тут всё в руках установщика. Он должен подходить к вопросу серьёзно творчески. А платить за это, как правило, не хочуть Sad Да и сделать просят за пару дней. Хотел бы я посмотреть на человека, за пару дней собравшего сетап дома и получающего кайф пару лет, как минимум.
ЗЫ. На машине ещё и ездить надо... Biggrin
Найти все сообщения
 
Цитировать
Zigfrid Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Днепропетровск
Сообщений: 170
Репутация: 1
Re: Alьpine з DиLиSи… і шо далі?... / 26-11-2009 14:43
Если бы кто то из установщиков тратил хотя бы половину сил и времени на настройку системы, по сравнению с тем сколько тратит Саня можно было бы о чем то говорить. А так ставить красиво научились , а настроить хорошо похоже нет желания да и знаний может тоже не хватает(никому не в обиду). Насчет звука у Сани в машине - да клево!!!!!! А учитывая бюджет и количество компонентов системы - вообще недостижимая для многих вершина Happy0144Хотя я считаю что сейчас не самый сильный состав системы из тех что я слышал(голова Angry)
З.Ы. Согласен со Стасом - Genesis audiophile класс(ИМХО вообще лучший саб по звуку, шо 10 шо 12)
(Отредактировал 26-11-2009 в 14:47 Zigfrid.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
IZ SELA Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Kyiv
Сообщений: 1 147
Репутация: 121
Re: Alьpine з DиLиSи… і шо далі?... / 16-12-2009 23:02
"Їхав, їхав Сирник містом,
Під колесом камінь тріснув,
Да ра-а-аз!
Два-а-а..." Biggrin
(Українська народна пісня в обробці мого малого - фаната "Тачок" Улыбка)
Все ніколи було. В робочі я по роботі їздю, у вихідні теж по роботі; а як не по роботі, то як не до матері, дак до тещі; а як у Кийові - так треба ж жінку з малюком кудись повезти...
Нарешті у моєму кенгурятнику шось грає! Радує і радівом і дисками, бо відлік часу від коли я без музики в машині, пішов було на роки. Єдине що було зроблене - це подіуми для басовиків в дверях. Подіуми для "сереників" не вдалися, тому їх дещо "ізуродували" аби влізли в штатні місця. Піщалки я сам попросив просто приклеїти на стійки (як і кросовери в ногах), аби скоріше уїхать...
Короче, шо я поняв, аби по людцьки все зробити треба залишати машину на довго ( а я з неї не злазю), і звертатися до знайомих.
…До того звуку що я чув у kvv , моєму по чистоті як від Києва до Клуні рачки, але драйвом радує. За кермом зараз слухаю лише веселі свої збірочки. Звеселяє.
Із налаштувань в голові не можу обійтися без «часових затримок» що «вимальовує» гарну сцену і робить звук зібраним і чітко промальованим в просторі. Ще за часів моїх «жигулів» я й не підозрював про існування цієї функції, а нині без неї не уявляю звукосприйняття на лоні лобового скла. З відімкненими регулюваннями, звучання відчутно чистіше, але із-за наявності лише «фронтів» доводиться накручувати баси на «+3» (із 7)…


Alex.z, kashtan, Макс Штирлиц, Floyd, Serjio Hi-Fi, speaker, Zigfrid
дякую за небайдужість!
Party0012
Як, дасть Бог, повернуться час та натхнення, міркуватиму над вашими автозвукопорадами.
А як нє – дак так все по простому й залишиться – по селюцьки!
Покищо як до домашньго так і до сar hi-fi - апатія. "Черв`ячок" заморозився. Улыбка
Натомість, саме, надзвичайно переймаюся, яку ж підтримку матимете кандидат а з нашого боку! Biggrin
Найти все сообщения
 
Цитировать
vrtal Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 782
Репутация: 155
Re: Alьpine з DиLиSи… і шо далі?... / 10-01-2011 22:02
веселая ветка Biggrin и как изложена проблема Happy0144
Найти все сообщения
 
Цитировать


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS