прошу совета в выборе и покупки акустики ДК
Автор Сообщение
zevs165 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: черкассы
Сообщений: 290
Репутация: 68
прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 18-10-2011 19:23
я не профи так что прошу Вашего совета в выборе акустики и a/v ресивера.Много читал и всеравно нужна подсказка.Спецам просьба ненасмехаться.Комната 18 кв.м.Телевизор стоит именно в углу -посредине стенки не получается так как частный сектор и 4 окна.Незнаю как раставить и какую выбрать и купить акустику 5.0 или 5.1-бюджет невелик 3.500грв и для ресивера в пределах такой суммы.Нравится джамо 606.Что скажете о ней.Может подкуплю и куплю если сейчас ничего подходящего ненайду.На мою комнату я понял нужно не больше 100-130 ватт-и a/v ресивер к ней-но чтобы рессивер мог производить видео и аудио по HDMI от компьютера -главный источник/никаких двд/есть маленькое но-комп находится от телевизора на растоянии 15м/так что еще и HDMI cable 15m нужно подыскать.Недавно продавали здесь и джамо 606 и рессивер но опоздал.СПАСИБО всем кто подскажет и возможно и приобрету.
(Отредактировал 18-10-2011 в 21:19 zevs165.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 18-10-2011 23:44
+1 за джамо 606 так як сам юзаю . 3 полоси , вч шовк . В мене в 12 кв проблем немає ніяких стоять на віддалі десь 50-60 см від стінок і все супер правда мебелі мякої і коврів хватає . Грали з онкіо зараз з харман кардоном впринципі і з тим і з тим було добре з харманом трошки краще як на мене і в ДК свою функцію виконують на всі 100 . Не те що б чутливо до компонентів але з різними ресіверами грають дуже по різному особисто мені з маранцом взагалі не сподобалось бас просто гудів . В мене без сабвуфера так як в таку невелику кімнату нема навіть де поставити . Думаю ше ямаха буде норм . Одним словом шукайте але я давно не зустрічав можливо просто не попадались на очі .
Найти все сообщения
 
Цитировать
zevs165 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: черкассы
Сообщений: 290
Репутация: 68
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 19-10-2011 09:13
дякую за вiдповiдь!джамо 606 обовязково ставити на віддалі 50-60 см від стінок ,якщо так то можливостi такоi нема-максимум см 10.Я зрозумiв, менi потрiбно вибрати акустику яка стояла бiля стiнки а потiм до неi вибрати a/v ресiвер/хотiлося 5.0 або 5.1 переднi напольнi 2шт i полочнi/може всi полочнi ?/
Найти все сообщения
 
Цитировать
TarasBoolba Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Івано-Франківськ
Сообщений: 313
Репутация: 60
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 19-10-2011 09:46
Акустику в якої порти фазоінвентора(труба така в корпусі колонки) виходять на зад не рекомендуэться ставити в притул до стіни (почне гудіти і бубніти) та і інша краще звучить на відстані.

погодь жена в интернете ктото не прав :)
Найти все сообщения
 
Цитировать
TarasBoolba Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Івано-Франківськ
Сообщений: 313
Репутация: 60
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 19-10-2011 09:46
дубль
(Отредактировал 19-10-2011 в 09:46 TarasBoolba.)

погодь жена в интернете ктото не прав :)
Найти все сообщения
 
Цитировать
zevs165 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: черкассы
Сообщений: 290
Репутация: 68
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 19-10-2011 10:08
(19-10-2011 09:46)TarasBoolba писал(а):  Акустику в якої порти фазоінвентора(труба така в корпусі колонки) виходять на зад не рекомендуэться ставити в притул до стіни (почне гудіти і бубніти) та і інша краще звучить на відстані.
в 606 моделi джамо виходять не на зад а збоку.Я розумiю порти фазоінвентора де виходять на зад не рекомендуэться ставити в притул до стіни.
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 19-10-2011 12:43
В джамо 606 фазоінвертор ззаду . В мене просто в притул не по фен шую так як телевізор не тфт а трубка і колонки стоят по бокам телевізора . Взагалі я думаю їх можна ставити десь сантиметрів 10-15 і буде достатньо . но не впритул бо будуть гудіти . Збоку вних басовик . Можете взяти полочники але нормальні полочники коштують на рівні напольників . І взагалі якшо не правильно розмістити то люба акустика навіть сама дорога не буде грати так як потрібно . Тому бажано колонки по кутах а телік по середині ( тоді буде ширша сцена ) .
Найти все сообщения
 
Цитировать
TarasBoolba Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Івано-Франківськ
Сообщений: 313
Репутация: 60
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 19-10-2011 13:03
(19-10-2011 12:43)gun jack писал(а):  В джамо 606 фазоінвертор ззаду . В мене просто в притул не по фен шую так як телевізор не тфт а трубка і колонки стоят по бокам телевізора . Взагалі я думаю їх можна ставити десь сантиметрів 10-15 і буде достатньо . но не впритул бо будуть гудіти . Збоку вних басовик . Можете взяти полочники але нормальні полочники коштують на рівні напольників . І взагалі якшо не правильно розмістити то люба акустика навіть сама дорога не буде грати так як потрібно . Тому бажано колонки по кутах а телік по середині ( тоді буде ширша сцена ) .
все правильно, окрім колонок в кутах і сцени. в кутах зазвичай стояки тре давити а не колонки ставити. сцена залежить від відстані до слухача і кутових спадів на АХЧ (для різних колокок різна) окрім того слід вказати що те що люд називає "сценою" знаходиться в полосі 300-7000Гц і тут важливо шоб колонкам не заважали придмети, а в куті звук буде від стін відбиватись(створюючи артефакти реверберації) - каша.

погодь жена в интернете ктото не прав :)
Найти все сообщения
 
Цитировать
zevs165 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: черкассы
Сообщений: 290
Репутация: 68
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 19-10-2011 13:40
(19-10-2011 13:03)TarasBoolba писал(а):  
(19-10-2011 12:43)gun jack писал(а):  В джамо 606 фазоінвертор ззаду . В мене просто в притул не по фен шую так як телевізор не тфт а трубка і колонки стоят по бокам телевізора . Взагалі я думаю їх можна ставити десь сантиметрів 10-15 і буде достатньо . но не впритул бо будуть гудіти . Збоку вних басовик . Можете взяти полочники але нормальні полочники коштують на рівні напольників . І взагалі якшо не правильно розмістити то люба акустика навіть сама дорога не буде грати так як потрібно . Тому бажано колонки по кутах а телік по середині ( тоді буде ширша сцена ) .
все правильно, окрім колонок в кутах і сцени. в кутах зазвичай стояки тре давити а не колонки ставити. сцена залежить від відстані до слухача і кутових спадів на АХЧ (для різних колокок різна) окрім того слід вказати що те що люд називає "сценою" знаходиться в полосі 300-7000Гц і тут важливо шоб колонкам не заважали придмети, а в куті звук буде від стін відбиватись(створюючи артефакти реверберації) - каша.
то получаеться в мене каша,ЯКЩО тел.стоiть в углу?вiд шкафа i до стiни 2.60,якщо i поставлю тел. по серединi теж нiчого не вийе-колонка-70см-телевiзор -70см-колонка=Angryякий вихiд?а якщо телевiзор зправа в углу оставить -колонка-2.30 мiж колонк-2колонка?ЧИ ТАК не ставлять?
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 19-10-2011 18:25
Ну я тоді не знаю в мене по кутах стоять і не гудять і каші немає . Можливо шо в мене багато мякої мебелі і віддаль від стіни . Но ставити по центру кімнати тоже не вихід . Одним словом ТС купляйте колонки і нікого не слхайте а на свій слух розмістите може не з 1-ї спроби але точно розмістите оптимально для вашого слуху . Тим більше шо 606 це комплект з 5 колонок і не тре буде паритись де найти центр і тил.
Найти все сообщения
 
Цитировать
zevs165 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: черкассы
Сообщений: 290
Репутация: 68
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 19-10-2011 19:21
(19-10-2011 18:25)gun jack писал(а):  Ну я тоді не знаю в мене по кутах стоять і не гудять і каші немає . Можливо шо в мене багато мякої мебелі і віддаль від стіни . Но ставити по центру кімнати тоже не вихід . Одним словом ТС купляйте колонки і нікого не слхайте а на свій слух розмістите може не з 1-ї спроби але точно розмістите оптимально для вашого слуху . Тим більше шо 606 це комплект з 5 колонок і не тре буде паритись де найти центр і тил.
якщо знайду нормальну цiну на 606 вiзьму.Два фронта друг вiд друга приблизно на вiдстанi 2.50-3.00 i вiд стiнки 10-15см буде норма?кожна колонка буде стояти навпроти вiкон.Нiчого страшного?
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 19-10-2011 19:27
дайте свій емейл я вам відправлю фотки як в мене стоять.
(Отредактировал 19-10-2011 в 19:27 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
whynotsmile Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Мелитополь
Сообщений: 117
Репутация: 55
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 26-10-2011 08:57
у меня тоже была проблема с телевизором в углу, правда телек был элт, решилось покупкой телевизора LCD. Тоже частные сектор и 4 окна в комнате. Но проблема осталась, окон сильно много, два буду закладывать и делать нишу под телевизор с оклейкой стен шумоизоляцией, короче вопрос стоит глобально...
Найти все сообщения
 
Цитировать
zevs165 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: черкассы
Сообщений: 290
Репутация: 68
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 26-10-2011 09:04
(19-10-2011 19:27)gun jack писал(а):  дайте свій емейл я вам відправлю фотки як в мене стоять.
емейл zevs1965@gmail.com c.ув.Анатолий

(26-10-2011 08:57)whynotsmile писал(а):  у меня тоже была проблема с телевизором в углу, правда телек был элт, решилось покупкой телевизора LCD. Тоже частные сектор и 4 окна в комнате. Но проблема осталась, окон сильно много, два буду закладывать и делать нишу под телевизор с оклейкой стен шумоизоляцией, короче вопрос стоит глобально...
всем привет и спасибо за подсказку!Прочитал много инфы о растановке акустики-да,в углу не ставят/в углу сделал камин ел.и хотел поставить на него и телевизор/ и если поставить так акустику небудет никакого ефекта.Закладывать окна не буду но телевизор поставлю на на средины стенки-всего 73см глухая и окна по бокам по 96см.Значит оптимальный вариант телевизор ставлю посредине и колонки-фронты будут находиться напротив окон.Как знатоки скажут?Но колонок еще нет,заболел етой болезнью/загорелся целью на старости,все думаю что купить лучше-в одном совете прочитал что джамо 606 хуже Wharfedale DIAMOND 9.5+9.1+9cs/но все-же склоняюсь к 606,сейчас могу взять новую и в рострочку ц.5300 с бесплатной доставкой домой,если еще куплю онкио 608/мой выбор а ВЫ подскажите/,фильмы 60%-40%музон думаю будет супер.

   
(Отредактировал 26-10-2011 в 09:33 zevs165.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vad1 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 749
Репутация: 25
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 26-10-2011 10:39
ИМХО для телека в углу лучшее решение - саундбар + саб (если только для кино будет). Ну может еще тыловые системы добавить.
Найти все сообщения
 
Цитировать
zevs165 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: черкассы
Сообщений: 290
Репутация: 68
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 26-10-2011 10:41
(26-10-2011 10:39)Vad1 писал(а):  ИМХО для телека в углу лучшее решение - саундбар + саб (если только для кино будет). Ну может еще тыловые системы добавить.
я думаю купить 606 яму-колонки не станут по обе стороны камина и телевизор будет стьоять высоко
(Отредактировал 26-10-2011 в 10:43 zevs165.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
TarasBoolba Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Івано-Франківськ
Сообщений: 313
Репутация: 60
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 26-10-2011 12:18
(19-10-2011 19:21)zevs165 писал(а):  
(19-10-2011 18:25)gun jack писал(а):  Ну я тоді не знаю в мене по кутах стоять і не гудять і каші немає . Можливо шо в мене багато мякої мебелі і віддаль від стіни . Но ставити по центру кімнати тоже не вихід . Одним словом ТС купляйте колонки і нікого не слхайте а на свій слух розмістите може не з 1-ї спроби але точно розмістите оптимально для вашого слуху . Тим більше шо 606 це комплект з 5 колонок і не тре буде паритись де найти центр і тил.
якщо знайду нормальну цiну на 606 вiзьму.Два фронта друг вiд друга приблизно на вiдстанi 2.50-3.00 i вiд стiнки 10-15см буде норма?кожна колонка буде стояти навпроти вiкон.Нiчого страшного?
а на вікнах штори - це добре. розташування акустики завжди роблю по принципу рівносторонього трикутника, тоді менше сцена скаче між колонками при умові шо сторона не первищуе 2.7 метра, чого так хз так от вмене емпірично вийшло.. якшо в день телевізор дивитись вікна блікувати будуть ..

погодь жена в интернете ктото не прав :)
Найти все сообщения
 
Цитировать
TarasBoolba Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Івано-Франківськ
Сообщений: 313
Репутация: 60
RE: прошу совета в выборе и покупки акустики ДК / 26-10-2011 12:18
(19-10-2011 19:21)zevs165 писал(а):  
(19-10-2011 18:25)gun jack писал(а):  Ну я тоді не знаю в мене по кутах стоять і не гудять і каші немає . Можливо шо в мене багато мякої мебелі і віддаль від стіни . Но ставити по центру кімнати тоже не вихід . Одним словом ТС купляйте колонки і нікого не слхайте а на свій слух розмістите може не з 1-ї спроби але точно розмістите оптимально для вашого слуху . Тим більше шо 606 це комплект з 5 колонок і не тре буде паритись де найти центр і тил.
якщо знайду нормальну цiну на 606 вiзьму.Два фронта друг вiд друга приблизно на вiдстанi 2.50-3.00 i вiд стiнки 10-15см буде норма?кожна колонка буде стояти навпроти вiкон.Нiчого страшного?
а на вікнах штори - це добре. розташування акустики завжди роблю по принципу рівносторонього трикутника, тоді менше сцена скаче між колонками при умові шо сторона не первищуе 2.7 метра, чого так хз так от вмене емпірично вийшло.. якшо в день телевізор дивитись вікна блікувати будуть ..

погодь жена в интернете ктото не прав :)
Найти все сообщения
 
Цитировать


Переход:


Пользователи просматривают эту тему:

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS