Моя скромна система
Автор Сообщение
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Моя скромна система / 24-11-2011 14:20
Хто розумніший підскажіть мені по сетєвих фільтрах . І взагалі розпишіть бо я в цьому повний 0 . Те що я знаю : шо сетевий фільтр служить для фільтрації мережі . Яка мережа у мене у львові я не вкрусі . А боюсь я того шо б не спалити нічого собі (чи це не реально ) . Чи в техніці захисти стоять ? І як впливає на звук це все ? Якшо дойде мова до конкретики то що ви порадите з того шо продається в мазагині ( бютжету як завжди в обмаль думаю десь грн 300-400 тобто аудіолот не потяну максимум це свен , люксион ) . Ше одне питання може зробити самому краще ? Я звичайно цього не зроблю але можу звернутись до спеців . Вони можуть шо хочеш зробити але з аудіо не дружать тому я боюсь того шо б вони мені не зробили такого шо вбє звук . Просто по мірі здорожчання системи в мене почали появлятись таємні страхи шо шось може згоріти .
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Моя скромна система / 19-01-2012 21:31
Чисто випадково шукаючи підсилювач натрапив на Arcam CD 82 . При транспортуванні в нього на дисплеї утворилась тріщинка і тодішній власник скинув ціну і я вирішив собі обновити джерело . Естетичний вигляд в мене на другому місці після звуку . Тому викладую фотки свого нового пітомця . Звуком дуже довольний . І так як слухаю постійно СД то такий друг мені дуже до душі . Люблю СД . Дістав фізичний носій , послухав альбом і получив задоволення . А на компі - зробив плейліст, повибирав самі кращі треки, переслухав їх по пару раз і вони тобі надоїли . Тай просто в підсвідомості віддаю превагу фізичним носіям . Вініл як на мене має недостаток шо на 1-й стороні пів альбому . Буває включив музику заслухався і поки на кухні сторона дограла і треба бігти перевертати платівку . З СД все простіше не треба бігти мити руки а потім до вертушки . Зато на стороні вінілу реалістичність . СД токого не має, але на кожень день СД зручніше слухати . А так то я дуже довольний шо ціною шо якістю звуку . Дякуючи Денису зробив собі такий подарок на свята . Порівнював сьогодні до Аркам блек бокс . Подача звуку дуже схожа . Єдине на шо я звернув увагу так то шо на 82-му більш зібраний частотний діапазон і більше низів трошки точніше навіть не низів а їх напору . В блек боксу з його ТДА 1541 більш відкрита середина мені показалась . Але загалом СД 82 мені сподобався трошки більше . Може мало місце субєктивізму так як він мій . І сам по собі подобався мені вже давно . Загалом приріст получив не малий . Його вроді і не чути так як при зміні АС але в деталях запису він присутній . Одним словом я дуже довольний . Це мій перший СД такого рівня тому не судіть строго . До того чув з хорошого тільки Філіпс 104 який мені також сподобався але через вік втрачав надійність на очах .
Вже потроху задумусь може це собі купити ше підсилювач Аркам для фен-шую . Не цієї іменно лінійки ( читав відзви не дуже про А65 і А70 ) . На приміті маю дельту 290 .

           
(Отредактировал 19-01-2012 в 21:35 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: 80Andrei80 , doom , zinchak , VAK , kostyukoff
quadrokot Не на форуме
Старый Кукадос
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 7 329
Репутация: 813
RE: Моя скромна система / 19-01-2012 21:47
+1 Вам,так держать!
Все починається з малогоParty0012. Буде і кімната більша,буде звуків більшеParty0012

Вивчаю ноти.
Найти все сообщения
 
Цитировать
80Andrei80 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Украина, Енакиево
Сообщений: 259
Репутация: 50
RE: Моя скромна система / 19-01-2012 21:50
+1 . За Триангл и систему! Мне нравится Happy0144
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Моя скромна система / 13-05-2012 15:32
Отже, поповнення в моїй системі . Авторський гібридник виробництва Корнієнко Володимира ака Кулібін . Блок попереднього підсилювача тимчасово засунутий в інший корпус . Всередині все як в оригіналі окрім корпусу . Потім розкажу чому так . В 2-х словах про звук : звучання одне з найкращих, що я чув . Чи то він так ідеально став в мою систему, чи ще чомусь, але тріенгли з ним просто зазвучали на порядок краще . Не можу сказати, що до того мені не подобалось звучання моєї системи, але зараз це просто інший рівень . Звук мякий , відкритий , надзвичайно детальний . Я такої детальності ще не чув . Кожен інструмент промальований в просторі ідеально, ніякого натяку на змішування в кашу . Бас окрема історія . Бас дуже класний я аж не очікував - структурований , не гудящий ( важко описати словами але бас також став якийсь мякший , але не гірший . Навпаки, мені цей бас здається набагато кращим ) . Найкраще що було в мене дома ( те до чого я точно зміг би зрівняти ) - це маранц пм-15с1, але, як на мене, гібридник звучить краще . І як на мене, то звучить гібридник дуже душевно , з величезною кількістю повітря і краще за маранц на порядок . Тріенгли просто заспівали з ним . ВЧ стали мякіші ( вони ітак трохи домінували в спектрі з транзисторниками ) і натуральнішими . Вокал звучить так, що аж мурашки по шкірі ідуть , але не тільки в ньому вся краса, так як я слухаю дуже різні стилі я шукав чогось універсального і ,як на мене, найшов . Звучання подобається у всіх стилях . Почав чути кабелі . Взяв послухати один акустичний кабель на тиждень ( не буду вдаватись в деталі якої фірми скажу тільки шо це не хай енд а звичайний бютжетний хай-фай рітейлом біля 30 уе за метр ) так от, коли віддав кабель був просто в шоці . Система перестала звучати . Все розлізлось в кашу . Привикав до старого звучання 4 дні і тепер подумую собі зайнятись кабельним хазяйством серйозніше . При тому, що і до того звучання мені подобалось поки не почув чогось кращого . Отже, я дуже задоволенний і вдячний автору за його роботу .
Ше обзавівся першим своїм кабелем живлення . Купив в однофорумчанина старий Вестерн електрік і з'єднав його копіями вилок Ояіде . Заживив ним СД програвач . На ньому найбільше відчув різницю . Покарщення сам почув на вухо . Крім того, перед тим зробив вібророзвязку свого СД програвача . Результатом був дуже здивований . Тепер я можу з впевненістю сказати, що кабелі мають величезний вплив на звук і в деяких випадках краще підправити звук кабелями чим міняти весь сетап . Але до цього треба дойти самому . Отже, покищо ось так ........

               
(Отредактировал 13-05-2012 в 15:44 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Снусмумрик , doom , quadrokot , Нейтрон , legion , Provizor , etlik , kostyukoff
Нейтрон Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 2 693
Репутация: 307
RE: Моя скромна система / 13-05-2012 20:13
Мої вітання з дуже вдалим оновленням системи авторським підсилювачем. Happy0065
Раджу сміливо запрошувати в гості колег-земляків по хобі зі своєю апаратурою для розширення їхнього кругозору що до можливостей авторської техніки. Якщо підсилювачі у колег фірмові - ціна взагалі не має значення, будете лише пишатися своїм вибором. Happy0158 Впевненості лише додасться.
Також раджу послухати з акустичним шнуром від іншого майстра-золоті руки, Sound-YP ,був приємно вражений звуком у парі з таким же підсилювачем що і ви маєте, та АС з низькою чутливістю . https://hi-fi-forum.net/thread-50610-pos...pid1003237
(Отредактировал 13-05-2012 в 20:51 Нейтрон.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: quadrokot , VAK
VAK Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Одесса
Сообщений: 1 996
Репутация: 684
RE: Моя скромна система / 13-05-2012 21:02
Прочитав Вашу ветку с начало,с удовлетворением отмечаю,что наш форум,кому то координально помог!Happy0065 Учитывая Ваш возраст,Андрей,я вижу что Вы вдумчиво, шаг за шагом, идете в правильном направлении дорогой к ЗвукуHappy0144
Еще Вам плюсик за систему!Biggrin

"Just because you can, doesn't mean you should" © my Wife
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: quadrokot
quadrokot Не на форуме
Старый Кукадос
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 7 329
Репутация: 813
RE: Моя скромна система / 13-05-2012 21:14
"ака Кулібін",треба писати Кулібин-ака,або Кулібін-заде.
Бо Кулібін-аксакал нашого Форуму.Party0012
В багатьох форумчан працюють його прилади.

Вивчаю ноти.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: VAK
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Моя скромна система / 14-05-2012 11:54
Трохи помилився з ніком автора . Правильно має бути Кулибин . Вибачте на автоматі українською написав Party0012
Для Нейтрон
На днях намічається прослушка авторської акустики з гібридником . Заодно і познайомлюсь з однофорумчанином зі львова .
Для VAK
Дякую за комплімент . І дійсно вся система заслуга форуму . Дуже багато корисного я для себе тут почерпнув . Істинна приходить в спорах .
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: VAK
quadrokot Не на форуме
Старый Кукадос
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 7 329
Репутация: 813
RE: Моя скромна система / 14-05-2012 12:04
Кто автор? Константин или Сергей?Party0012

Вивчаю ноти.
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Моя скромна система / 14-05-2012 13:04
Якщо я правильно зрозумів ваше питання, то я точно не памятаю як його звати, вроді Володимир . Акустика Джаз .
(Отредактировал 14-05-2012 в 13:06 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
psergy Не на форуме
Старожил
*****

Откуда: Львів, Берлін
Сообщений: 202
Репутация: 173
RE: Моя скромна система / 14-05-2012 14:36
СергейWink
Найти все сообщения
 
Цитировать
xom.aydio Не на форуме
Участник
**

Откуда: Украина
Сообщений: 22
Репутация: 2
RE: Моя скромна система / 14-05-2012 15:59
плюсик за любовь к музыке и стремлению к совершенству её подачи.
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Моя скромна система / 14-05-2012 16:16
(14-05-2012 14:36)psergy писал(а):  СергейWink
Я мабуть питання не правильно зрозумів Party0012
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Моя скромна система / 21-05-2012 15:13
Слухали в суботу полочники Джаз . Ті самі маленькі . Чесно скажу не очікував . А тепер конкретніше чого я не очікував . Не очікував від динаміків таких невеликих розмірів впринципі повнорозмірного звуку навіть з мінімальним басом і сценою . Так можливо це не такий бас як в напольників, але як для моніторів ближнього поля взагалі супер . Ше більше не очікував такої детальності . При переключенні з них на мої тріенгли не відчувалось взагалі ніякого дискомфорту . Тобто АС відтворювали все що було на них подано . Не скрашували і не приховували . Сцена також ОК . Я не порівнюю свої АС з цими так як різниця в ціні більша в рази але я очікував набагато простішого звуку . Мав можливість і продемонстрував сергію вплив на звук простішого, відповідно дешевшого і дорожчого джерела . Дуже класно було все відчутно з перших ноток . Також аркам з гібридником зрівняли . Аркам доречі також звучав класно але простіше чим гібрид, хоча як для своєї ціни дуже не погано . Жаль кабелів ніяких не було під руками, а то б ще кабелі послухали . Класно провели час і познайомились заодно, жалко фоток ніяких не зробив . А полочниками я дуже приємно вражений . Особливо детальністю . Ніяк в голові не вкладається звідки вона там .
(Отредактировал 21-05-2012 в 15:14 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: psergy , quadrokot
psergy Не на форуме
Старожил
*****

Откуда: Львів, Берлін
Сообщений: 202
Репутация: 173
RE: Моя скромна система / 21-05-2012 16:18
Так, що називається, корисна зустріч:
Зустрів форумчанина в офлайні, приемно поспілкувались.
Для себе ще раз переконався, що буду рухатись в бік лампи Улыбка До того ж раніше не мав змоги отак безпосередньо порівняти Джази з визнано якісною акустикою. І також був здивований. Особливо коли не помітив що грають Джази, а думав, що зараз ввімкнені тріангли ))
Найти все сообщения
 
Цитировать
VAK Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Одесса
Сообщений: 1 996
Репутация: 684
RE: Моя скромна система / 06-07-2012 09:56
Доброго Вам дня Андрей!
Решил "освежить" Вашу ветку,так как вижу в Вас непогодам рассудительный и трезвый взгляд и подход,
.....а мне это импонирует!Biggrin
Имея в "заделе"(строительный термин),коллонки Триангл и усилитель уважаемого форумчанина Кулибина,
...считаю это непочатым клондайком для самого разного экспериментов,
замены кабелей и других примочек.Wink

"Just because you can, doesn't mean you should" © my Wife
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Моя скромна система / 07-07-2012 15:36
Дякую за відзив . Дуже приємно чути теплі слова . Мені пощастило що я знайшов цей форум і він мені сильно допоміг в побудові системи . Взагалі форум дуже класна штука . Він і зближає і підказує і помагає . Неуявляю зараз себе без нього . Тому дякую вам друзі за теплі слова і допомогу в той момент коли вона була потрібна .
P.S. Все визначається в порівнянні, але на даному етапі я дуже довольний своєю систему . Завжди чешуться руки щось змінити , ( думаю однофорумчани зрозуміють про що я =))))) ) але цю звязку я буду згадувати теплими словами . Іменно на цьому підсилювачі я відчув наскільки сильно кабель може впливати на звук . Зараз збираю гроші і можливо з осіні почну експериментувати з кабелями .
(Отредактировал 07-07-2012 в 15:36 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: VAK


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS