Складові якісного мережевого стріму
Автор Сообщение
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 19:26
Зі свого особистого досвіду потрібно виділити кілька таких складових, для отримання якісного мережевого стріму.
Перша: чим заведено інтернет до модема. Є кілька відомих різновидів і це "вита пара" самый "проблемний" інтернет, який досить непросто перетворити в якісний сигнал для стріму.
Оптичний кабель з цим я не знайомий, так як ніколи не користувався, але думаю там є свої суттєві проблеми.
І той на який перейшов я, так як вважаю що він є найкращий для отримання успіху і це екранований коаксильний кабель, він на мою думку несе найменше , або зовсім не має паразитарних шумів, які не дають в повній мірі отримати якісний звук.
   
Друга складова: це якісний Модем і Роутер, звичайно вони повинні бути у двох різних блоках, ні в якому разі 2 в одному. Тут уже потрібно йти експериментальним шляхом і вибрати для себе " найкраще". Це не так просто, все неможливо порівняти, після кількох замін, Netgear мені видався найбільш оптимальним по звуку.
   
Третя складова: це живлення для Модема і Роутера . "Рідні" імпульсні блоки для цього не годяться від слова зовсім. З імпульсниками говорити про якість стріму не приходиться. Я випадково при пошуку лінійних блоків живлення потрапив на фірму iFi У відгуках ці блоки отримали оцінку 4,7 із 5. І дійсно вони виявились надзвичайно ефективними. І що цікаво, якщо порівняти вплив аудіофільських блоків на Модем і Роутер, то Модем виявився більшим "забрудником" сигналу в порівнянні до Роутера , я би сказав 60 до 40, де 60 Модем і це для мене стало несподіванкою.

Четверта складова: це патчкорди. Вважаю, що звук з того що пробував починається з рівня AudioQuest Vodka , все що стоїть нижче про якісний стрім говорити не приходиться. Vodka у мене поки що залишається на ділянці Модем >Роутер, від роутера до Мережевого плеера Nordost Heimdall 2. Буду пробувати замінити Vodka або на Heimdall(мідь) або на Wireworld Platinum Starlight 8(срібло). Звичайно є кабелі і кращі, але і ритейл там уже 2-3к.
   
Є ще варіант "чистого" аудіофільського свіча, яки по феншую мав би стояти перед Мережевим плеером, але там якщо вірити відгуками , вплив на звук починається від 1к і вище.
На сьогодні, той звук який я "витягнув" з мережевого стріму мене повність влаштовує. Але звичайно при можливості буду пробувати інші більш якісні складові.
З.І. цікаво булоб почути як вдалося організувати прийом стріму з мережі іншим форумчанам.

   

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: эполитт , SUIGYNTOU , Serpens , energa , serapion1984 , mihail , AppStyle
anastas94 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Украина
Сообщений: 307
Репутация: -4
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 20:01
Самий проблемний і є коаксіальний кабель. Швидко згасає сигнал , його не використовувають для великих відстанях. До Вашого розподілювача підходить оптика ( якщо це сучасна система ). Саме найкраще це коли оптика заходить у оселю. Вивчайте технічну частину.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Made in USSR Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 4 045
Репутация: 296
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 20:05
все это полная ерунда . у вас есть радиотехническое образование ?! если есть то ,можно продолжить диспут

Призрачно все в этом мире бушующем,
Есть только миг, за него и держись.
Есть только миг между прошлым и будущим,
Именно он называется жизнь.
Найти все сообщения
 
Цитировать
anastas94 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Украина
Сообщений: 307
Репутация: -4
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 20:10
Инженер радиофизик. Скорость передачи по коаксиалу 10 мбит /с , по оптике 40 Гбит/ с. Образование позволяет посчитать разницу? И самое главное потери и шумы.

Диспут продолжать желание нет....если не ко мне вопрос мейдинюесеса, то дико извиняюсь
(Отредактировал 11-09-2022 в 20:14 anastas94.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 20:12
(11-09-2022 20:05)Made in USSR писал(а):  у вас есть радиотехническое образование ?!
Ні такої освіти в мене немає. В мене є результат і цей результат - звук, який нічим не поступаєиься звуку з СД плеєра.
Мені звичайно булоб цікаво почути, як Ви реалізували стрім, якщо Ви його реалузували, у себе.

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
anastas94 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Украина
Сообщений: 307
Репутация: -4
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 20:20
...Представляете себе, Шура? Не уступают! Мулаты, бухта, экспорт кофе, так сказать, ....эти сладкие грёзы о риодежинейро.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: эполитт , vitamir
эполитт Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 2 531
Репутация: 144
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 20:45
(11-09-2022 19:26)Vasiles писал(а):  Четверта складова: це патчкорди. Звичайно є кабелі і кращі, але і ритейл там уже 2-3к.
Василий! Хочу задать вопрос вам! В Тике впаяна розетка RJ45, стоимостью 7.80 коп. А вдруг, всунутый пачкорд за два-три к. , упрется в очень слабое звено!
Что вы думаете по этому поводу друг мой?

   
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Vasiles , АндрейКа , Cranium , stdem777 , Sergeo
SUIGYNTOU Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Крым.
Сообщений: 2 590
Репутация: 121
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 20:48
Ходят слухи, что электричество - это чистая энергия. Biggrin

Puru-puru-pururum.
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Vasiles , serapion1984
эполитт Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 2 531
Репутация: 144
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 20:55
(11-09-2022 20:48)SUIGYNTOU писал(а):  Ходят слухи
Не пользуйтесь слухами, если хотите восполнить недостаток сведений, читайте исключительно ГУРУ! На этом форуме, их в избытке!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: SUIGYNTOU , serapion1984
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 21:04
(11-09-2022 20:45)эполитт писал(а):  А вдруг, всунутый пачкорд за два-три к. , упрется в очень слабое звено!
Є така проблема апаратів оприділенного цінового рівня. Знаю це з власного досвіду після заміни розємів фірми WBT і як після цього змінився звук в кращу сторону, так якби поміняв апарат на клас, два класи вище.
Теас у своїй ціновий категорії немає аналогів по звуку. Звичайно якби там такий розєм коштував 100 баків, то і ціна апарату була на рівні з Езотериками.
Ну і мій патч не досягає до 1к. Party0012

(11-09-2022 20:55)эполитт писал(а):  читайте исключительно ГУРУ!
Якщо ГУРУ, мислить категоріями, що по справному цифровому кабелю 1 і 0 передаються так само як в кабелі за 1к, то які вони ГУРУ, а якщо і гуру то в якій царині Wink
(Отредактировал 11-09-2022 в 21:07 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: эполитт
rotla Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Kharkov / Netanya
Сообщений: 3 229
Репутация: 70
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 21:16
(11-09-2022 20:10)anastas94 писал(а):  Скорость передачи по коаксиалу 10 мбит /с ,
Это эзернет 10BASE2/5 10мбит, а в других форматах может все быть по другому.
Например у моих соседей до сих пор интернет через коаксиал, 100мбит (а вообще бывает кажется уже и до 200).
Даже по древнему стандарну DOCSIS, было если мне память не изменяет, 55мбит.
(Отредактировал 11-09-2022 в 21:16 rotla.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 21:52
(11-09-2022 21:16)rotla писал(а):  а вообще бывает кажется уже и до 200).
В не хочите до 3 000 Мбіт/с ?
Технічні дані який інтернет, практично ні про що не говорять. Важливо як все реалізувати. Поки що про це - мовчокWink
(Отредактировал 11-09-2022 в 21:55 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
АндрейКа Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Одесса
Сообщений: 4 073
Репутация: 340
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 21:56
Ну-ка-кой-там-10BASE2 Huh !!!

Поглядите внимательней на фото! На разъём милого сердцу ТСа "коаксиала": Это ж повсеместно употребляемый кабельщиками Разъём типа F (он же F-Connrctor)! Из чего можно сделать заключение, что идеальным аудиофильским интернетом "по коаксиалу" ТС считает DOCSIS, а на фотке - Netgear Cm1000
   
или что-то вроде

Если кто не сталкивался, Доксис хорошо работает если кабельщики хорошо "отчухали" свои сети. Как только где-нить в лежащем в лужах на крыше дома кабеле протирается изоляция и начинает гнить "чулок", связь начинает "сыпаться".
(Отредактировал 11-09-2022 в 22:07 АндрейКа.)

Когда вспоминаешь, что все мы сумаcшедшие, странное в жизни исчезает и все становится понятным (c) Сэ́мюэл Лэ́нгхорн Кле́менс (Марк Твен)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: эполитт
SolAndr Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Леса Амазонки
Сообщений: 2 542
Репутация: 80
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 21:57
rotla, шо-то в израИле ацтой коаксиал кажется уже и до 200мбит. Родный кобельный Діалект давно 1000 Мбіт/с.
Цитата:1000 Мбіт/с **** 200,00грн
**** при наявності модема EuroDocsis 3.1 (Channel bonding 32/Cool

Хиба куся?
Найти все сообщения
 
Цитировать
эполитт Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 2 531
Репутация: 144
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 22:07
(11-09-2022 21:04)Vasiles писал(а):  Звичайно якби там такий розєм коштував 100 баків, то і ціна апарату була на рівні з Езотериками.
Хочу вас огорчить, друг мой! В Эзотерике, разъем стоит не намного лучше, брата Тика!
PS: А вообще, мне очень нравится ваш подход!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Vasiles
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 22:11
(11-09-2022 21:56)АндрейКа писал(а):  или что-то вроде
Модем: Netgear CM1100-100NAR Nighthawk DOCSIS 3.1

(11-09-2022 22:07)эполитт писал(а):  А вообще, мне очень нравится ваш подход!
Розводять нас як сліпих котяться. За що такі грошіBiggrin
Мій підхід, це "знайти" звук який мені подобаєтьсяУлыбка
(Отредактировал 11-09-2022 в 22:13 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: эполитт
эполитт Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 2 531
Репутация: 144
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 22:16
(11-09-2022 21:04)Vasiles писал(а):  Якщо ГУРУ, мислить категоріями
Гуру вообще не могут мыслить! У их другое функциональное назначение! Вспушеный авторитет, понты и вежливая снисходительность!
Найти все сообщения
 
Цитировать
АндрейКа Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Одесса
Сообщений: 4 073
Репутация: 340
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 22:17
Vasiles Модем - дело третье. Главное - сколько денег сэкономили кабельщике на покупке кабеля и прокладке кабельной сети Wink

P.S. Примерно представляю о чём пойдёт речь дальше. Достаточно вспомнить, что обычно пишут адепты чудодейственных силовых кабелей в ответ на вопрос о влиянии на звук скрученной-перескрученной "алюминьки" от их квартир до ближайшей подстанции.
(Отредактировал 11-09-2022 в 22:18 АндрейКа.)

Когда вспоминаешь, что все мы сумаcшедшие, странное в жизни исчезает и все становится понятным (c) Сэ́мюэл Лэ́нгхорн Кле́менс (Марк Твен)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: эполитт
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 22:23
(11-09-2022 21:56)АндрейКа писал(а):  Доксис хорошо работает если кабельщики хорошо "отчухали" свои сети.
Повірте, в мого провайдера кабельщики працюють на рівні і хліб за дармо не їдять.
Згідний, Модем на 3му місці. На першому, це живлення цього Модема.

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
эполитт Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 2 531
Репутация: 144
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-09-2022 22:28
(11-09-2022 22:17)АндрейКа писал(а):  влиянии на звук скрученной-перескрученной "алюминьки" от их квартир до ближайшей подстанции.
Вот и вы вспомнили об алюминьке! А о главном законе последнего метра, наверняка забыли! Сейчас появятся авторитетные люди и более развернуто расскажут об этом феномене!
PS: Только бы лысый не пришел!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Vasiles , Serpens


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 54 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS