Зі свого особистого досвіду потрібно виділити кілька таких складових, для отримання якісного мережевого стріму. Перша: чим заведено інтернет до модема. Є кілька відомих різновидів і це "вита пара" самый "проблемний" інтернет, який досить непросто перетворити в якісний сигнал для стріму. Оптичний кабель з цим я не знайомий, так як ніколи не користувався, але думаю там є свої суттєві проблеми.
І той на який перейшов я, так як вважаю що він є найкращий для отримання успіху і це екранований коаксильний кабель, він на мою думку несе найменше , або зовсім не має паразитарних шумів, які не дають в повній мірі отримати якісний звук. Друга складова: це якісний Модем і Роутер, звичайно вони повинні бути у двох різних блоках, ні в якому разі 2 в одному. Тут уже потрібно йти експериментальним шляхом і вибрати для себе " найкраще". Це не так просто, все неможливо порівняти, після кількох замін, Netgear мені видався найбільш оптимальним по звуку. Третя складова: це живлення для Модема і Роутера . "Рідні" імпульсні блоки для цього не годяться від слова зовсім. З імпульсниками говорити про якість стріму не приходиться. Я випадково при пошуку лінійних блоків живлення потрапив на фірму iFi У відгуках ці блоки отримали оцінку 4,7 із 5. І дійсно вони виявились надзвичайно ефективними. І що цікаво, якщо порівняти вплив аудіофільських блоків на Модем і Роутер, то Модем виявився більшим "забрудником" сигналу в порівнянні до Роутера , я би сказав 60 до 40, де 60 Модем і це для мене стало несподіванкою.
Четверта складова: це патчкорди. Вважаю, що звук з того що пробував починається з рівня AudioQuest Vodka , все що стоїть нижче про якісний стрім говорити не приходиться. Vodka у мене поки що залишається на ділянці Модем >Роутер, від роутера до Мережевого плеера Nordost Heimdall 2. Буду пробувати замінити Vodka або на Heimdall(мідь) або на Wireworld Platinum Starlight 8(срібло). Звичайно є кабелі і кращі, але і ритейл там уже 2-3к.
Є ще варіант "чистого" аудіофільського свіча, яки по феншую мав би стояти перед Мережевим плеером, але там якщо вірити відгуками , вплив на звук починається від 1к і вище.
На сьогодні, той звук який я "витягнув" з мережевого стріму мене повність влаштовує. Але звичайно при можливості буду пробувати інші більш якісні складові.
З.І. цікаво булоб почути як вдалося організувати прийом стріму з мережі іншим форумчанам.
Все пізнається в порівнянні !
Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Самий проблемний і є коаксіальний кабель. Швидко згасає сигнал , його не використовувають для великих відстанях. До Вашого розподілювача підходить оптика ( якщо це сучасна система ). Саме найкраще це коли оптика заходить у оселю. Вивчайте технічну частину.
Инженер радиофизик. Скорость передачи по коаксиалу 10 мбит /с , по оптике 40 Гбит/ с. Образование позволяет посчитать разницу? И самое главное потери и шумы.
Диспут продолжать желание нет....если не ко мне вопрос мейдинюесеса, то дико извиняюсь
(11-09-2022 20:05)Made in USSR писал(а): у вас есть радиотехническое образование ?!
Ні такої освіти в мене немає. В мене є результат і цей результат - звук, який нічим не поступаєиься звуку з СД плеєра.
Мені звичайно булоб цікаво почути, як Ви реалізували стрім, якщо Ви його реалузували, у себе.
Все пізнається в порівнянні !
Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
(11-09-2022 19:26)Vasiles писал(а): Четверта складова: це патчкорди. Звичайно є кабелі і кращі, але і ритейл там уже 2-3к.
Василий! Хочу задать вопрос вам! В Тике впаяна розетка RJ45, стоимостью 7.80 коп. А вдруг, всунутый пачкорд за два-три к. , упрется в очень слабое звено!
Что вы думаете по этому поводу друг мой?
(11-09-2022 20:45)эполитт писал(а): А вдруг, всунутый пачкорд за два-три к. , упрется в очень слабое звено!
Є така проблема апаратів оприділенного цінового рівня. Знаю це з власного досвіду після заміни розємів фірми WBT і як після цього змінився звук в кращу сторону, так якби поміняв апарат на клас, два класи вище.
Теас у своїй ціновий категорії немає аналогів по звуку. Звичайно якби там такий розєм коштував 100 баків, то і ціна апарату була на рівні з Езотериками.
Ну і мій патч не досягає до 1к.
(11-09-2022 20:55)эполитт писал(а): читайте исключительно ГУРУ!
Якщо ГУРУ, мислить категоріями, що по справному цифровому кабелю 1 і 0 передаються так само як в кабелі за 1к, то які вони ГУРУ, а якщо і гуру то в якій царині
(11-09-2022 20:10)anastas94 писал(а): Скорость передачи по коаксиалу 10 мбит /с ,
Это эзернет 10BASE2/5 10мбит, а в других форматах может все быть по другому.
Например у моих соседей до сих пор интернет через коаксиал, 100мбит (а вообще бывает кажется уже и до 200).
Даже по древнему стандарну DOCSIS, было если мне память не изменяет, 55мбит.
Поглядите внимательней на фото! На разъём милого сердцу ТСа "коаксиала": Это ж повсеместно употребляемый кабельщиками Разъём типа F (он же F-Connrctor)! Из чего можно сделать заключение, что идеальным аудиофильским интернетом "по коаксиалу" ТС считает DOCSIS, а на фотке - Netgear Cm1000
или что-то вроде
Если кто не сталкивался, Доксис хорошо работает если кабельщики хорошо "отчухали" свои сети. Как только где-нить в лежащем в лужах на крыше дома кабеле протирается изоляция и начинает гнить "чулок", связь начинает "сыпаться".
Vasiles Модем - дело третье. Главное - сколько денег сэкономили кабельщике на покупке кабеля и прокладке кабельной сети
P.S. Примерно представляю о чём пойдёт речь дальше. Достаточно вспомнить, что обычно пишут адепты чудодейственных силовых кабелей в ответ на вопрос о влиянии на звук скрученной-перескрученной "алюминьки" от их квартир до ближайшей подстанции.
(11-09-2022 22:17)АндрейКа писал(а): влиянии на звук скрученной-перескрученной "алюминьки" от их квартир до ближайшей подстанции.
Вот и вы вспомнили об алюминьке! А о главном законе последнего метра, наверняка забыли! Сейчас появятся авторитетные люди и более развернуто расскажут об этом феномене!
PS: Только бы лысый не пришел!