Когда мы перестаем анализировать, и начинаем получать удовольствие от Музыки
Автор Сообщение
UncleStas123 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 2 697
Репутация: 180
RE: Когда мы перестаем анализировать, и начинаем получать удовольствие от Музыки / 22-10-2018 15:24
(21-10-2018 23:33)VR12 писал(а):  Ви спотворюєте мої тексти. Кажете те чого я не казав.
Та ну! Я просто аналізую сказане, і озвучую своє розуміння. Улыбка

(21-10-2018 23:33)VR12 писал(а):  1. Я казав про враження від майстерності виконавця на живому концерті і переваги живого концерта.
Тобто ви вважаєте, що в результаті запису-відтворення майстерність записаного виконавця деградує, так що з точки зору майстерності живе виконання студентів-лауреатів усіляких конкурсів перевищує записи всесвітньо знаних виконавців?

(21-10-2018 23:33)VR12 писал(а):  Я сказав: "Мистецтво живопису відрізняється від фото"
І те, і те - візуальне мистецтво, мають однакову основу (форма-колір-композиція), на органи чуття впливають однаково, і мозком обробляються однаково. Те, що ві сприймаєте їх по різному - це суто ваш погляд. Мені такий підхід бачиться приматом форми над змістом


(21-10-2018 23:33)VR12 писал(а):   неможливо фоторепродукцією замінити оригінальний живопис на полотні.

3. Неможливо фонограмою замінити тіло живої музики яка виконується музикантом безпосередньо у залі.
Мабуть для вас це так. А для інших людей - по іншому, що створює сенс існуванню як репродукцій, так і звуковозаписів.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: alex23


Сообщения в этой теме
RE: Когда мы перестаем анализировать, и начинаем получать удовольствие от Музыки - UncleStas123 - 22-10-2018 15:24

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 12 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS