Quod 405-2 как выбрать
Автор Сообщение
Mazur Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 475
Репутация: 261
RE: Quod 405-2 как выбрать / 30-03-2021 12:43
(30-03-2021 12:23)vitamir писал(а):  Ви помилились, бо я не оцінюю звук пристроїв по фото. За схемою, також.
Якщо Ви сприйняли надані мною схему і статтю як фото, я не маю, що сказати Ashamed0002
За схемою та конструкцією підсилювача я можу оцінити його потенційний вплив на об'єктивні вимірювані параметри електричних сигналів, що потім можуть стати звуком. На мою думку, це дві великі різниці. Якщо Ви цих різниць не вбачаєте, не переймайтесь та просто отримуйте задоволення від прослуховування Музики. Party0012 Схемотехніка то не про Вас
Ви праві, мені пощастило бути з тих людей кого цікавить лише кінцевий результат того, за що я плачу гроші, без вникань в схемотехніку
Особисто Ви мали/чули кводи?
upd.
перепрошую, не мав часу нормально відповісти
зацікавив наступний рядок:
Цитата:За схемою та конструкцією підсилювача я можу оцінити його потенційний вплив на об'єктивні вимірювані параметри електричних сигналів, що потім можуть стати звуком.
тобто якщо Вам дати якийсь підсилювач, ви зможете оцінити його звучання без прослуховування, за умови що Вам нададуть усі потрібні прилади, вірно?
(Отредактировал 30-03-2021 в 14:30 Mazur.)
Найти все сообщения
 
Цитировать


Сообщения в этой теме
RE: Quod 405-2 как выбрать - Mazur - 30-03-2021 12:43

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 3 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS