Аудио, Видео собственной системы
Автор Сообщение
The Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Тернопіль
Сообщений: 2 055
Репутация: 1122
RE: Аудио, Видео собственной системы / 14-11-2021 12:29
Передісторія до відео...
Недавно мій товариш викупив у нашого форумчанина Юрія Urdos ЦАП Gustard X26Pro та пред Gustard P26
З цим добром вчора завітав до мене на тест.

Спершу увімкнули X26Pro. Одразу фантастична побудова сцени в глибину, але було досить вузько і звуки були дещо пластмасовими. Про деталізацію навіть не згадуватиму, так як усі в курсі як грає Сябра. Далі добавили мій USB конвертер Gustard U16 і вищеописані недоліки повністю щезли, а Х26Pro без конвертера вже було не цікаво слухати.
Наступним кроком була заміна мого преда Carver Lightstar Direct Reference на Gustard P26. Синтетичність, звуження сцени та крикливість ним були забезпечені. Поміняли назад після кількох змін по обв'язці, так як вищеописані речі не зникали.
Висновок - Gustard X26Pro + Gustard U16 чудова зв'язка із фантастичною кількістю звуків та шикарною сценою. Після говорив із Юрієм і по його відгуках, треба ще тепер шукати Gustard A22 як апарат із аналогічними даними, але більш тембрально багатий.

       



Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Cox. , alexo , alex23 , Igor65 , Nikolaij


Сообщения в этой теме
RE: Аудио, Видео собственной системы - The - 14-11-2021 12:29
аналог - professo - 12-10-2022, 06:47
RE: аналог - slavikk - 12-10-2022, 09:28

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 12 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS