Прошу помощи по настройке Орель 101С-1.
Автор Сообщение
Sonor Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Черкассы
Сообщений: 7 204
Репутация: 403
RE: Прошу помощи по настройке Орель 101С-1. / 07-12-2022 13:48
(06-12-2022 20:42)Pure Magnetics писал(а):  Мінуси та плюси 9000ка у порівнянні з 7000:

+ Оптимальніша корекція для 2, і особливо 4 типу, хоча і не до кінця.
+ У стоці точно краще читає

+- CXA1198 в підсилювачі запису. Це добре з точки зору гнучкості налаштування, погано з точки зору перевантажуючої спроможності (можна пофіксити введенням додаткового каскаду на ОП в розріз виходу мікросхеми з Кпідс 2,5...3)
+- Більш аудіофільний підсилювач відтворення

- Калібратор не поканальний, по 1 ручці на рівень і біас.
- Інший, власний ЛПМ, без прямого приводу, проте з електронним підторможуванням
Дякую, в цілому и не було сумнівів, що 9000 набагато краще за 7000/8000 в стоці. Я його слухав пару раз у знайомого, дуже сподобався. То, що в нього своєї розробки ЛПМ, вважаю це краще за Санкіо, і його електронне підторможування на мій погляд дуже вдале та продумане рішення порівнюячи з примітивним пасіком в Санкіо, який доволі швидко змінює форму на яйце від простоїв і підторможування перестає коректно працювати. Я тільки здивований що ви кажете в нього нема ДД, я цього не памьятаю навпаки, але хіба там не ДД? Теж був здивований, що в нього не поканальні калібровки, тип паче, що це топовий Тік, а Тік завжди робив поканальні на своїх топових та передтопових деках, але вважаю це дуже незначний недолік беручи до уваги, що касетам кінця 80-их та 90-их поканальний калібратор вже особливо і не потрібний.
(Отредактировал 07-12-2022 в 13:57 Sonor.)
Найти все сообщения
 
Цитировать


Сообщения в этой теме
RE: Прошу помощи по настройке Орель 101С-1. - Sonor - 07-12-2022 13:48

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 13 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS