Рейтинг темы:
  • Голосов: 3 - Средняя оценка: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Винницкое братство
Автор Сообщение
The Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Тернопіль
Сообщений: 2 055
Репутация: 1122
RE: Винницкое братство / 13-04-2021 19:11
Kir9790, усе складається! Просто Ви не читаєте те, що я пишу, а повторюєте свою мантру по колу.
Я чітко натякнув, що інженери толкові (навіть у Dali), а Ви доповнили, що над брендами деталей фільтру нижчого класу АС працюють маркетологи в цілях економії. Так само вони й працюють у більш висококласних АС. Але, мабуть, Ви не бачили їх, тому про що далі продовжувати розмову? Також я наголосив, що у фірмових АС варта міняти лише деталі на високоякісніші, але не лізти у схемотехніку. Це ж саме недавно писав і ВолодимирНБ в темі Мутника.

Я про Ваше повідомлення #137 "Тому, на мою думку, такі АС треба приймати як вони є: або подобається звук і ти його купуєш, або залиш іншому. Не варто туди лізти." От це Ваш страх початкового апгрейдера
Найти все сообщения
 
Цитировать
Kir9790 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Мелитополь
Сообщений: 2 742
Репутация: 352
RE: Винницкое братство / 13-04-2021 20:32
(13-04-2021 19:11)The писал(а):  Я чітко натякнув, що інженери толкові (навіть у Dali), а Ви доповнили, що над брендами деталей фільтру нижчого класу АС працюють маркетологи в цілях економії. Так само вони й працюють у більш висококласних АС. Але, мабуть, Ви не бачили їх, тому про що далі продовжувати розмову?
Тобто ви бачили (тобто апгрейдили) ці топові АС? Дуже цікаво ознайомитись з результатами... можливо є посилання з описом... (хочеться почути від вас хоч про якусь конкретику, а не тільки натяки).

Якщо ваш досвід апгрейду їх такий самий, як моїх Цензорів (тобто ніякого) - то розмову дійсно продовжувати не варто.
(Отредактировал 13-04-2021 в 21:04 Kir9790.)

I don't care about their different thoughts... Different thoughts are good for me...
Найти все сообщения
 
Цитировать
The Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Тернопіль
Сообщений: 2 055
Репутация: 1122
RE: Винницкое братство / 13-04-2021 21:33
Радий, що Ви нарешті визнали відсутність досвіду. Party0012
Саме так, бачив та апгрейдив (міняв деталі на більш високоякісні).
Блогу (теми) не веду, так як не маю великого бажання осудження малодосвідчених початківців. Ділюсь з друзями в приватних розмовах та на прослуховуваннях.
Для прикладу, сьогодні збирав акустику, яка на достатньо простих комплектуючих не залишить мокрого з місця з стовпчиків по типу Цензорів.

       
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: doom
Kir9790 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Мелитополь
Сообщений: 2 742
Репутация: 352
RE: Винницкое братство / 13-04-2021 21:58
(13-04-2021 21:33)The писал(а):  Радий, що Ви нарешті визнали відсутність досвіду. Party0012
Частину свого досвіду я описав парою постів раніше, досвідом апгрейду топових АС я ніколи не хвалився, тому ви знову щось плутаєте, Тарасе.

Цитата:Саме так, бачив та апгрейдив (міняв деталі на більш високоякісні).
І де вони?

Дивуюсь вашому таланту не відповідати на прості питання. Де ж досвід-то... де "топові" АС? Тільки екстрансоріка (не чувши ні моїх АС до апгрейду, ні після - робити якісь висновки про "мокрі місця").

Цитата:Для прикладу, сьогодні збирав акустику, яка на достатньо простих комплектуючих не залишить мокрого з місця з стовпчиків по типу Цензорів.
Десь я вже таке чув... А, пригадав - в вашій темі про білу АС з двома ширіками. Воно теж повинно було не "залишити мокрого місця".
В мене була надія купити їх собі в кабінет - але нажаль результат виявився сумний.
Тому: з одного боку ваші натяки про величезний досвід, а з іншого - ваші АС, які не викликають бажання купити їх за ціну, навіть, двох мережевих конекторів.
Показані на фото - теж з їх числа? Деталі копійчані, але корпус блищить )
Вибачте за прямоту Party0012
(Отредактировал 13-04-2021 в 22:11 Kir9790.)

I don't care about their different thoughts... Different thoughts are good for me...
Найти все сообщения
 
Цитировать
The Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Тернопіль
Сообщений: 2 055
Репутация: 1122
RE: Винницкое братство / 13-04-2021 22:16
Kir9790, я уже зрозумів, що Вас весь Ваш досвід це проба кількох деталей в бюджетній акустиці. Biggrin А вибачайте, забув про зняття ПВХ ізоляції з моножили Неотек... Embarrassed
Кириле, я Вам чітко відповів, що не веду блог! Чи Ви знову читаєте лише те, що Вам ввижається?
Якщо Вам цікаво дізнатись про апгрейд Infinity Kappa 8, JBL 4313, JBL L77, JBL C35, Klipsch Heresy, Precide Syrinx, безліч DIY проектів, то ласкаво прошу до розмови по телефону, який у мене вказаний в профілі.

І Кириле, якщо Ви про БМР, то двобічність Вам не до лиця. Ось Ваш відгук в темі про БМР. Pohval


"КИЗы рисуются весьма чёткими, немного меньше, чем на моих АС.
Серединка, как на мой взгляд, немного выпячена. ВЧ слегка сглажены, что аккуратно маскирует шероховатости, которые присущи моему тракту. НЧ очень быстрые - что весьма подкупает. Хотя конечно, исходя из размеров этих беленьких малышей и установленных динамиков, ждать от них какой-то особой "глубины" по НЧ - неразумно. Но и шансы получить гул на низких частотах тоже крайне малы.
Тяжёлые жанры я не слушаю, но сложные моменты лёгкого рока отыгрывают довольно достойно.
АС могут весьма неплохо "растворяться" в комнате. Присутствует вовлекатор. Имеют приличное разрешение. ИМХО это - огромные плюсы малышам.

ИТОГО - за эту цену вряд ли возможно подыскать им конкурентов, поэтому стОит рассмотреть их к покупке в первую очередь и послушать их в своих системах внимательно и вдумчиво.

Пост 44
_https://hi-fidelity-forum.com/forum/thread-194065-page-3.html


На цьому пропоную закінчити і Вам йти далі підбирати резистори. Party0012
Найти все сообщения
 
Цитировать
Kir9790 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Мелитополь
Сообщений: 2 742
Репутация: 352
RE: Винницкое братство / 13-04-2021 22:23
(13-04-2021 22:16)The писал(а):  Якщо Вам цікаво дізнатись про апгрейд Infinity Kappa 8, JBL 4313, JBL L77, JBL C35, Klipsch Heresy, Precide Syrinx, безліч DIY проектів,
Це схоже на фантазії, яких ви описали тут багато, наприклад "мокрі місця від АС", яку ви не чули, але висновки зробили.
Цитата:І Кириле, якщо Ви про БМР, то двобічність Вам не до лиця. Ось Ваш відгук в темі про БМР.
Де ж ви бачити двобічність? У відгуку все правда (звичайно з поправкою на ціну в 150 д) Pohval
Але ж я їх не купив - це правда.
Чому? Риторичне запитання )

Цитата:На цьому пропоную закінчити і Вам йти далі підбирати резистори.
Я вам запропонував закінчити ще у #142.
Резистори доречі у ваших АС на фото - препогані. Якщо ви це не чуєте, то... Спробуйте їх замінити, буде хоч якийсь досвід Party0012
Удачи в непридуманных апгрейдах топовых АС )
(Отредактировал 13-04-2021 в 22:32 Kir9790.)

I don't care about their different thoughts... Different thoughts are good for me...
Найти все сообщения
 
Цитировать
The Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Тернопіль
Сообщений: 2 055
Репутация: 1122
RE: Винницкое братство / 13-04-2021 22:32
Kir9790, Ви знову показуєте обмеженість власних знань та підлість. Sad
Хочете якось вкусити, але самі ж стаєте на поставлені Вами граблі. Mad0228
BMR абсолютно не ширіки в класичному вигляді. Вам абсолютно в іншу сторону в пошуках.
А те, що Ви не купили - це дуже хороший показник. Іншу хорошу акустику собі в систему Ви теж не купилиWink. А от бюджетні Далі Зенсор - це показник Happy0196


Усі перелічені АС були у моїй власності. В цьому й різниця між нами. Я чув багато АС до та після апгрейду, а Ви лише кілька резисторів у маркетологічній бюджетній акустиці Далі Зенсор... facepalm

                   
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: doom , Euromaster , djon , Victorsound , u911
Kir9790 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Мелитополь
Сообщений: 2 742
Репутация: 352
RE: Винницкое братство / 13-04-2021 22:39
Я думал мы уже закончили, но вы никак не успокаиваетесь.
(13-04-2021 22:32)The писал(а):  Kir9790, Ви знову показуєте обмеженість власних знань та підлість. Sad
А ось це вже занадто Angry

Цитата:Усі перелічені АС були у моїй власності.
Тарас, я ведь понятный вопрос задал про апгрейды топовых АС (что сменили, что изменилось в звучании и т.п.). А вы мне картинки проданных АС постите. То что вы есть продавцом всем известно.

Как и известно то, что ответа я не дождусь. Посему предлагаю закончить этот негатив.
Прошу прощения за него у Винницкого братства. Моя цель здесь была немного поделиться опытом по поводу параллельного резистора - не более.
(Отредактировал 13-04-2021 в 22:44 Kir9790.)

I don't care about their different thoughts... Different thoughts are good for me...
Найти все сообщения
 
Цитировать
Sergeo Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: ויניצה
Сообщений: 2 082
Репутация: 246
RE: Винницкое братство / 15-04-2021 18:08
Мав можливість разом з Вячеславом ( Foris) відвідати і послухати АС Сергія SVS. Дорослий звук, гарна робота. Окремо хочу зауважити про чудовий ламповий підсилювач і класний ЦАП авторської роботи. Іноді говорять, що лампа не дуже грає з тяжкими напрямками. То все балачки. Слухали рок н ролл трейн від айсідісі то я вам скажу, що саунд був потрясний. Звук не " прилипав " до АС, чудовий драйв і т.п. А ще чудова компанія ( що найголовніше ).
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: SVS , oleg2566 , Вадимыч , Foris , Сергей Юрич , Karp , KAPR
Serpens Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 10 639
Репутация: 425
RE: Винницкое братство / 16-04-2021 02:24
(08-04-2021 10:57)SVS писал(а):  Хотілося відкритої акустики
Российские пищалки хороши, ничего не скажешь.
Какие остальные динамики? АЧХ акустики можете выложить?
(Отредактировал 16-04-2021 в 02:24 Serpens.)

У меня есть свой звук, с блэкджеком и шлюхами!

Если ты вызываешь дождь, будь готов промочить ноги.
Найти все сообщения
 
Цитировать
SVS Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Вінниця
Сообщений: 2 137
Репутация: 332
RE: Винницкое братство / 16-04-2021 07:55
(16-04-2021 02:24)serpens писал(а):  Российские пищалки хороши, ничего не скажешь.
Какие остальные динамики? АЧХ акустики можете выложить?
Якраз вони є кандидатами на заміну. Дуже вже ніжне у них звучання, як на мій смак. На любителя. І чутливості трохи не вистачає, що було дивно для мене. До решти динаміків нарікань немає. Вимірами поки немає часу займатися, трохи пізніше.
(Отредактировал 16-04-2021 в 07:56 SVS.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Serpens Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 10 639
Репутация: 425
RE: Винницкое братство / 16-04-2021 11:50
Изодинамика хороша как супертвитер.
В вашем случае очень рекомендую обратить внимание на бериллиевую Блисму.

У меня есть свой звук, с блэкджеком и шлюхами!

Если ты вызываешь дождь, будь готов промочить ноги.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: quadrokot
SVS Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Вінниця
Сообщений: 2 137
Репутация: 332
RE: Винницкое братство / 23-04-2021 12:14
(16-04-2021 11:50)serpens писал(а):  В вашем случае очень рекомендую обратить внимание на бериллиевую Блисму.
Блисму поки не потягну, вісі фінанси в новому проекті. Але спробував шовкові Бейми Т2010. Набагато краще, як на мене. Копаю в цьому напрямку.
Полазив по даташитам, не так вже й багато пищалок з чутливістю 93 дБ і більше, особливо з імпедансом 4 Ома.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: sergos , Victorsound
Foris Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Винница
Сообщений: 45
Репутация: 137
RE: Винницкое братство / 12-06-2021 20:30
Сьогодні збиралися на прослуховування лампового підсилювача роботи Віктора зі Жмеринки. Як на мене дуже гарна робота та вигляд підсилювача.(Два моноблока і два блоки живлення)
Звук мені зайшов, делікатній і інформаційний.
Також до нас завітав Олександр з Хмельницька і привіз з собою свій фонокоректор. Звук теж мені сподобався, особливо на класичній музиці.            
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: vitalyB , Вадимыч , Sergeo , victorius , t.800 , oleg2566 , Victorsound , SVS , Igor65 , Karp , yufa , глухой , kakasik_2006 , bobrw , PAlex , A-TITO-A , Константин В , quadrokot , u911
SVS Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Вінниця
Сообщений: 2 137
Репутация: 332
RE: Винницкое братство / 19-12-2021 00:37
Нас чекає непересічна подія: В'ячеслав ака Foris закінчує будівництво аудіосалона.
Дам попередньо кілька фото КДП, будівельні роботи в основному закінчено, тепер справа за реалізацією якісного звуку.

               
(Отредактировал 19-12-2021 в 00:38 SVS.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Supermurzic , kakasik_2006 , freesound , Igor65 , t.800 , Karp , PAlex , Sergeo , vitalyB , onelovemusic , Константин В , Provizor , Вадимыч , quadrokot , DriverFirst , sergos , Kir9790
doom На форуме
Специалист

Откуда: Одесса-город герой
Сообщений: 15 423
RE: Винницкое братство / 21-12-2021 18:59
судя по количеству ковров,то звук там ещё тот!!беги от туда Сергей!!и не имей дело с дилетантами!!!Cry
Найти все сообщения
 
Цитировать
Foris Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Винница
Сообщений: 45
Репутация: 137
RE: Винницкое братство / 21-12-2021 20:39
Я говорил Сергею чтобы не снимал, а то из-за ковра не так поймут. Так и получилось. Ковер висит как звукопоглотитель временно пока не пришел экран для проектора, там все будет по другому. Ну а ковролин не думаю что будет помеха для звука.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Константин В Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Odesa
Сообщений: 3 910
Репутация: 332
RE: Винницкое братство / 21-12-2021 20:55
Винница молодцы.. в такие времена и салон Party0016
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: artshop , freesound , energa , Provizor , kakasik_2006 , Igor65 , sergos , Kir9790
SVS Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Вінниця
Сообщений: 2 137
Репутация: 332
RE: Винницкое братство / 21-12-2021 21:14
(21-12-2021 18:59)doom писал(а):  судя по количеству ковров,то звук там ещё тот!!беги от туда Сергей!!и не имей дело с дилетантами!!!Cry
Костя, там еще нет звука, но есть большое желание его получить. Это дорогого стоит. Думаю что ждать этого не долго, темпы строительства впечатляют.

(21-12-2021 20:39)Foris писал(а):  Я говорил Сергею чтобы не снимал, а то из-за ковра не так поймут.
Славик, пусть завидуют.
(Отредактировал 21-12-2021 в 21:16 SVS.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Sergeo Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: ויניצה
Сообщений: 2 082
Репутация: 246
RE: Винницкое братство / 21-12-2021 21:52
Вячеслав не только радушный хозяин, но и большой молодец в плане звука и музыки. Можно только порадоваться за Человека ( и за нас , ведь я писал о гостеприимном хозяене). А по поводу фото ..есть крылатое латинское выражение - " умный поймет ".
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: oleg2566 , malibu , Kir9790


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 2 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS