SilverLine
Автор Сообщение
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: SilverLine / 26-10-2022 13:05
(25-10-2022 21:41)bylujnik писал(а):  Тільки єдине питання - на який проміжок часу прослуховування системи вистачить цього аккума? Орієнтовно? Для довідки, якщо вже слухаю, то слухаю гучно, але не так, щоб динаміки вилітали BiggrinBiggrinBiggrin
що дивно. за кілька годин прослуховування майже не підсів. Тут вже залежати буде від потужності підсилювачи. в порівнянні з ним всі інші компоненти смішні по потужності.

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
baheba Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Файне село Ялта
Сообщений: 4 040
Репутация: 202
RE: SilverLine / 26-10-2022 13:43
(26-10-2022 11:33)Made in USSR писал(а):  baheba ты глупый двоешник.
ты не правильно посчитал. ты вообще понял что ты написал ? ты не то на не то умножил.
спорить нет смысла вообще. спроси понимающих и не позорься.
-----------
не будем тут спамить. хочешь понять почему ты не прав переходи в мою тему про генераторы.
Что неправильно посчитал,глупышко?
Ты не в-зуб ногой в акуммах, их ёмкости и отдаче.
При чём тут генераторы?

У меня на электро-моте 10кВт.ч.(81В 126Ач.) аккум,ёмкости хватает на 260км пути.,это с файного мiста Ялта съездить в Судак и обратно на одном заряде.
А ты тут трёшь про какую-то сранную "систему",а то ещё и "генераторы в твоей теме",повторяю-иди штудируй мат часть,а то выгоню с форума(если стану модератором)Happy0196Happy0196Happy0196.
Найти все сообщения
 
Цитировать
bylujnik Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Sin sity
Сообщений: 1 655
Репутация: 307
RE: SilverLine / 13-11-2022 18:53
Пройшло вже 10 днів з моменту запуску автономної системи живлення будинку і я вже взмозі зробити певні висновки. Ну по-перше, власне від самих сонячних панелей в осінньо-зимовий період толку мало;( Основна родзинка - це інвертор та аккумулятор, вони дають змогу користуватися будинком непомічаючи всіх цих відключень світла. Виняток - учорашній день, коли з 12 до 22 години не було електрики, то мені вистачило заряду систему + вчора був сонячний день, то і підживки від сонця = на 8,5 годин Happy0158 Далі вже потрібно генератор вмикати і заряджати аккум.

Стосовно основного для мене питання - як же звучить система при автономному підключенні? Феєрично!!! Жодного просідання динаміки чи атаки, все саме так, як має бути! Я дуже задоволений;) Єдине, що музикую переважно слухаю, коли централізованого світла немає, тому що від автономного живлення звучить краще, аніж від центральної мережі через стабілізатор
   

Ну і друга новина - моє знайомство з кабельною продукцією GutWire! Це дійсно кабелі височайшого рівня! Я довго противився, мене влаштовували мої чудові дроти NBS Omega 0, але компонентів 4 (транспорт, дак, прєд і мощнік), а силових кабелів NBS вмене було тільки 3 Cry
Наскільки ж був я здивований, що може робити ось ця рожева гадюка X-Cube! Це не просто крок вперед, це просто тєлєпорт в справжній High-End Wink
   
З цим силовим дротом звучання набуло до цього часу нечутої голографії та трьохмірності, враження що у приміщення зникла стеля і стіни Happy0144
А на десерт, мав я необережність замість цифровика Spectral link між транспортом і даком спробувати також топовий GutWire - тут вистачило 5 секунд, щоб прийняти рішення про необхідність будь-що придбати його собі! Феноменальна прозорість, фраза хоть і кліше, але вона найкраще демонструє різницю у звуці - «ніби скло протерли»
   
Знайомство з кабельною продукцією продовжується, велике дякую Констянтину та Олександру за цю можливість Party0012
(Отредактировал 13-11-2022 в 19:01 bylujnik.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Тибетский Ламер , alexo , Made in USSR , serg68 , alex23 , AppStyle , vd-two , iovchev vova
Тибетский Ламер Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: SilverLine / 13-11-2022 18:57
bylujnik, Ярославе.. а інвертор, православний, аналоговий? Чи може ШІМ? Rolleyes
Питання з підтекстом))) але на повному серйозі.
(Отредактировал 13-11-2022 в 19:54 Тибетский Ламер.)

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
bylujnik Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Sin sity
Сообщений: 1 655
Репутация: 307
RE: SilverLine / 13-11-2022 19:05
Артуре, я без поняття, ось його фотка
   
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Тибетский Ламер
Тибетский Ламер Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: SilverLine / 13-11-2022 19:52
bylujnik, так, звичайний імпульсний інвертор.
Ну і стосовно динаміки чи атаки. Я вже на протязі певного часу користуюсь інверторним стабілізатором. Отже, май на увазі коли буде відновлено стабільне енергопостачання - інверторний стабілізатор. Провідний виробник в Україні - Вольтер.
В двох словах принцип роботи - щось схоже на онлайн ДБЖ. Тільки замість аккумулятора, конденсатор великої ємності. Ну а на виході ключі, що генерують синусоїду. Отже це і стабілізатор і регенератор.
Я свій переселив до "кошерного" корпуса в форм-факторі аудіокомпоненту.

   
(Отредактировал 13-11-2022 в 20:00 Тибетский Ламер.)

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: bylujnik
Made in USSR Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 4 045
Репутация: 296
RE: SilverLine / 13-11-2022 19:58
ну вообще то Иголкин делал для вольтера все разработки.
СЕЙЧАС У НЕГО Стабилизатор QUANT . У меня есть такой на 11 киловатт.
https://www.stroimdom.com.ua/topic/22348...pokolenie/

Призрачно все в этом мире бушующем,
Есть только миг, за него и держись.
Есть только миг между прошлым и будущим,
Именно он называется жизнь.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Тибетский Ламер
bylujnik Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Sin sity
Сообщений: 1 655
Репутация: 307
RE: SilverLine / 13-11-2022 20:19
(13-11-2022 19:52)Тибетский Ламер писал(а):  Ну і стосовно динаміки чи атаки. Я вже на протязі певного часу користуюсь інверторним стабілізатором. Отже, май на увазі коли буде відновлено стабільне енергопостачання - інверторний стабілізатор. Провідний виробник в Україні - Вольтер.
В двох словах принцип роботи - щось схоже на онлайн ДБЖ. Тільки замість аккумулятора, конденсатор великої ємності. Ну а на виході ключі, що генерують синусоїду. Отже це і стабілізатор і регенератор.
Я свій переселив до "кошерного" корпуса в форм-факторі аудіокомпоненту.
Артур, а він мені куди потрібен? В квартиру чи в будинок? Бо як я розумію, в будинку мені вже не має сенсу шось переробляти, навіть після нашої перемоги, коли стабілізується електрична мережа
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Made in USSR , serg68
Тибетский Ламер Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: SilverLine / 13-11-2022 20:29
Будинок в повному автономі, чи мікс автономної системи і загальної мережі? Бо той інвертор що в тебе - він перетворює постійний струм з буферних батарей на змінний, тому на якість загальної мережі він ніяк не впливає.
Ну і питання де музику слухати - в будинку, чи в квартирі. Хоча, як на мене, якісний інверторний стабілізатор ніде зайвим не буде.
Коли починав знайомство з цим стабілізатором, мав сумніви, все ж таки імпульсний пристрій. А зараз в мене на половині аудіотехніки імпульсні джерела живлення.

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: oleg2566
bylujnik Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Sin sity
Сообщений: 1 655
Репутация: 307
RE: SilverLine / 13-11-2022 20:56
Звичайно, що мікс, для повної автономії потрібна зовсім інша кількість сонячних панелей, в мене дах не дозволяє Улыбка
На вході від центральної мережі до інвертора стоїть стабілізатор
П.С. не забуваємо про найголовніше - слухати нову музику! Приїхала чергова партія СД дисків Happy0158
   
(Отредактировал 13-11-2022 в 23:15 bylujnik.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: serg68 , oleg2566 , alex23 , Тибетский Ламер , artshop , kakasik_2006
bylujnik Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Sin sity
Сообщений: 1 655
Репутация: 307
RE: SilverLine / 17-12-2022 12:51
(13-11-2022 19:52)Тибетский Ламер писал(а):  bylujnik, так, звичайний імпульсний інвертор.
Ну і стосовно динаміки чи атаки. Я вже на протязі певного часу користуюсь інверторним стабілізатором. Отже, май на увазі коли буде відновлено стабільне енергопостачання - інверторний стабілізатор. Провідний виробник в Україні - Вольтер.
В двох словах принцип роботи - щось схоже на онлайн ДБЖ. Тільки замість аккумулятора, конденсатор великої ємності. Ну а на виході ключі, що генерують синусоїду. Отже це і стабілізатор і регенератор.
Я свій переселив до "кошерного" корпуса в форм-факторі аудіокомпоненту.
Артур, подивився на три стабілізатори Вольтер , які я встановив минулого року на кожну фазу - вони також інверторні, але без накопичення енергії, ось така модель
   
https://volter.ua/uk/product_cat/volter-smart-7-moroz/
Чи має сенс на фазу, де стереосистема підключена, придбати щось краще і чи є сенс?
(Отредактировал 17-12-2022 в 13:09 bylujnik.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: alex23 , Тибетский Ламер
Тибетский Ламер Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: SilverLine / 17-12-2022 16:02
Ярославе, якщо комутація дозволяє - варто спробувати один з тих, що є в наявності.
А щось краще, то що? Хіба що якесь онлайн-ДБЖ, і в такому випадку вся перевага зведеться до наявності аккумулятора.

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS