Що звучить краще за ГМ-70(?)
Автор Сообщение
SVS Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Вінниця
Сообщений: 2 137
Репутация: 332
Що звучить краще за ГМ-70(?) / 23-02-2019 20:58
З легкої руки Олексія Шаліна (може і не його, але у нього я це побачив вперше) кільканадцять років тому ГМ-70 нарекли "королевою тріодів". Чи заслуговує вона на це?
На мій погляд і смак - ні. Підкреслюю, на мій смак. Це те, що я чую і як сприймаю. У інших все може бути по іншому і це не предмет для суперечок і гризні.
Якщо спробувати описати словами слухові відчуття, то у всіх підсилювачів на ГМ-70 (абсолютно), а я їх переслухав чимало, я відчуваю ледь чутну "зернистість" у звуці. У мене часто є можливість порівняти звучання різних підсилювачів, без прямого порівняння,. можливо, я і не звернув би уваги на це, але почувши один раз потім постійно на це звертаєш увагу.
А тепер конкретика. На мій смак, станом на середину 2018 р., лідером за звучанням серед потужних однотактів (потужність від близько 20 Вт) була Г-811. При прямому порівнянні з апаратами на ГМ-70 ті зливали з перших же тактів на будь-якому музичному матеріалі. Що добре, що різниці між декотрими Г-811 і 811А імпортних брендів практично немає. Рязанські лампи навіть кращі за відтворенням НЧ.

Станом на зараз я вважаю найкращими підсилювачі з комбінованим виходом. Минулого року ми возили у Варшаву і зараз у мене грає однотакт з виходом на Г-811 та 6С33С. У 2013 році на MHES-2013 виставлявся апарат на 2 х Г-811, звучання системи з ним багато народу вважало кращим звуком виставки. Особисто мені 811+6С33С подобається більше.

Це вже реальні конкуренти апаратам типу ГУ-48, апарати на 2х811 мають потужність 47 Вт, моноблоки 811+6С33С мають 36 Вт з кожного, але це вже новий рівень звучання. Тут є потужність, але немає паралельного включення ламп і монструозні лампи не крадуть мікродеталі звучання. Та й кіловольтів, яких так бояться, немає, максимум 650 В.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: vitaly , Вадимыч
Svjatoslav Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Бердянськ
Сообщений: 1 169
Репутация: 326
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 23-02-2019 21:15
Добра тема. Та щоб її не закакали, та було більше конструктиву, потрібно би побільше "фактажу".
Не фоток зовнішнього вигляду, або нутрощів апаратів, а схем, конструктивних даних по їх реалізації, та результатів вимірювать.
Цілком можливо, що "королева тріодів" зливала в якихось типових варіантах підсилювачів.
Із-за недосконалої реалізації. Наприклад, специфічних труднощів з високовольтними ТВЗ.
(Отредактировал 23-02-2019 в 21:16 Svjatoslav.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: alex23
SVS Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Вінниця
Сообщений: 2 137
Репутация: 332
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 23-02-2019 21:30
Дивіться схеми: http://vinsluh.org.ua/article/%D0%BE%D0%...%B5%D0%BC/
Майже всі звучать краще за ГМ-70, за потужністю декотрі з нею змагатися не можуть.
Найти все сообщения
 
Цитировать
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 23-02-2019 21:33
От читаю, слухаю і не розумію про яку
"зернистість" у звуці" згадуєте? А можливо припустити, що те не є типовим для ГМ70, а просто недолік, вада самих тих підсилювачів? Хіба мало що може бути?
Для того щоб не було сумніву, що нічого подібного немає в моєму ГМ70, напишу, в мене в наявності є три транзисторних підсилювача, трьох відомих фірм, верхніх на час випуску є з чим порівняти. А також зовсім не дешевий однотакт на 34-х з Блек Гейтами, Дженсенами та інш.
Визнайте, що ПіаРите 811 з 33 бо продаєте ці підсилювачи. І не кожний зможе зробити нв ГМ70.

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: AVM , t.800 , Alex_Dnepr
alex0665 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Горлівка Україна
Сообщений: 3 785
Репутация: 1494
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 23-02-2019 21:38
Як на мене, то назва теми не відповідає змісту. Ви з самого початку планували розмовляти про підсилювачи на Г-811, але навмисно в назві теми озвучили "Що звучить краще за ГМ-70"
Було би правильно написати " Мої роботи на лампі Г-811". Тим паче, що ви ведете мову саме про лампи Г811.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: alex23 , Mazur , t.800 , Alex_Dnepr , nem2007
SVS Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Вінниця
Сообщений: 2 137
Репутация: 332
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 23-02-2019 22:04
(23-02-2019 21:33)alex23 писал(а):  От читаю, слухаю і не розумію про яку
"зернистість" у звуці" згадуєте? А можливо припустити, що те не є типовим для ГМ70, а просто недолік, вада самих тих підсилювачів? Хіба мало що може бути?
Для того щоб не було сумніву, що нічого подібного немає в моєму ГМ70, напишу, в мене в наявності є три транзисторних підсилювача, трьох відомих фірм, верхніх на час випуску є з чим порівняти. А також зовсім не дешевий однотакт на 34-х з Блек Гейтами, Дженсенами та інш.
Визнайте, що ПіаРите 811 з 33 бо продаєте ці підсилювачи. І не кожний зможе зробити нв ГМ70.
Підсилювачів було до десятка, в тому числі пара різних аудіолотовських, які для Алекса робляться, звідки ноги ростуть у Вашого апарату.
Роблю різні, не тільки 811 та 33. Гарні апарати виходять з американських ТВ ламп, класика - 2А3 та 6С4С, та й 6П3С може дати жару.
Зробити можна що завгодно, аби воно тільки собі подобалось. Інакше ні собі, ні людям.

(23-02-2019 21:38)alex0665 писал(а):  Як на мене, то назва теми не відповідає змісту. Ви з самого початку планували розмовляти про підсилювачи на Г-811, але навмисно в назві теми озвучили "Що звучить краще за ГМ-70"
Було би правильно написати " Мої роботи на лампі Г-811". Тим паче, що ви ведете мову саме про лампи Г811.
Це, маю надію, ще не кінець теми. А 811 дійсно крута лампочка, та й не проста в реалізації.
Вінниця це не край світу, можна приїхати і послухати. Я пишу тільки про те, що чув власними вухами, ви ж всі про свої думки взагалі.

Звідки ви про це знаєте коли самі не чули?
(Отредактировал 23-02-2019 в 22:11 SVS.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: yufa
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 23-02-2019 22:16
До Аудіолоту не маю ніякого стосунку, як і мій підсилювач.
Ваша позиція дуже дивна, в очі не бачили мій підсилювач, не те що чули. а робите загальні висновки.

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
SVS Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Вінниця
Сообщений: 2 137
Репутация: 332
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 23-02-2019 23:08
(23-02-2019 22:16)alex23 писал(а):  До Аудіолоту не маю ніякого стосунку, як і мій підсилювач.
Ваша позиція дуже дивна, в очі не бачили мій підсилювач, не те що чули. а робите загальні висновки.
Ви не маєте, але людина, яка працювала на фірмі, що робить підсилювачі на ГМ-70 робить Вам підсилювач на ГМ-70. Далі будуйте ланцюжок...
Конкретно Ваш апарат я не чув, чув купу аналогічних, ви ж не чули жодного на 811, не говорю про решту з теми. І висновки я не роблю, для таких як Ви я написав що це моє особисте враження. Воно нічим не краще за Ваше, як і Ваше не краще за моє.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: yufa
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 23-02-2019 23:18
Давайте щоб закінчити ці розмови виставимо ролики в цій темі. Я як раз повернув в систему свій бюджетний ГМ70, а Ви протиставте свій самий топовий на 811-й(до речі як раз чув один однотакт, смішний звук, ваші звісно мабуть кращі).
Ви дивним чином створили тему, як не грають підсилювачи на конкретній лампі і як гарно звучать на іншій. І дивним чином це як раз співпадає з тим що Ви можете зробити.
Ще раз задам питання, а можливо справа в іншому? Проста відповідь, на ГМ70 значно важче зробити і не під силу всім майстрам.

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
SVS Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Вінниця
Сообщений: 2 137
Репутация: 332
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 23-02-2019 23:42
(23-02-2019 23:18)alex23 писал(а):  Давайте щоб закінчити ці розмови виставимо ролики в цій темі. Я як раз повернув в систему свій бюджетний ГМ70, а Ви протиставте свій самий топовий на 811-й(до речі як раз чув один однотакт, смішний звук, ваші звісно мабуть кращі).
Ви дивним чином створили тему, як не грають підсилювачи на конкретній лампі і як гарно звучать на іншій. І дивним чином це як раз співпадає з тим що Ви можете зробити.
Ще раз задам питання, а можливо справа в іншому? Проста відповідь, на ГМ70 значно важче зробити і не під силу всім майстрам.
Що важче, а що ні може сказати тільки спеціаліст. Ви ним не є, але повторюєте те, що Вам сказав виробник Вашого підсилювача. Маркетинг - сила.

До смішного звуку 811, що Ви чули, ставлюся спокійно. У різних хазяйок з однакових продуктів виходить різний борщ. Ви ж зчинили гвалт через те, що я не вважаю ГМ-70 найкращою.

Ролики я не роблю принципово, тому не розжився гаджетами для їх створення.

Так створити тему може будь-хто Нічого дивного тут немає. Спробуйте, у Вас повинно вийти.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Кулибин
Кулибин Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Гребінки, Київ.обл.
Сообщений: 2 521
Репутация: 304
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 24-02-2019 00:03
(23-02-2019 23:42)SVS писал(а):  Що важче, а що ні може сказати тільки спеціаліст. Ви ним не є, але повторюєте те, що Вам сказав виробник Вашого підсилювача. Маркетинг - сила.
Согласен.

Если к дверям не подходят ключи, вышиби двери плечом.
В. Цой
Найти все сообщения
 
Цитировать
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 24-02-2019 00:17
Майже при кожній можливості згадуєте ГМ70 в негативному сенсі, щоб показати який Ви майстер.
Вірно я не фахівець., але впевнений чомусь, що мій досвід в аудіофілії як і крітерії оцінки якості звуку значно вищі за Ваші. Можу так стверджувати? Впевнений що так.
І розумію як він звучить, тим паче що можу його в даний момент порівняти з гарними серьозними підсилювачима, які на відміну від Вас в мене під рукою.
Ось і пропоную порівняти роликі в цій гілці. Які проблеми? Знайти айфон 5-й?
Я навіть ДАК не буду застосовувати. Відносно простий Соні 337 і однотакт бюджет ГМ70. Ви беріть саме круте своє. І послухаємо.
Я ж не створюю теми, чому не грає 811-а та 33-я?

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: t.800
vadimkanik63 Не на форуме
Учу Правила

Откуда: Н-московськ
Сообщений: 2 051
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 24-02-2019 00:26
Не зовсім зрозумів. Ви хочете за допомогою роліка порівняти підсилювачі? Це жарт такий?
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Кулибин , Гаруспик , Svjatoslav , SVS , Victor-Blues , vltk , doom , EduardR , oleg li , odisey
Кулибин Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Гребінки, Київ.обл.
Сообщений: 2 521
Репутация: 304
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 24-02-2019 00:31
(24-02-2019 00:17)alex23 писал(а):  Вірно я не фахівець., але впевнений чомусь, що мій досвід в аудіофілії як і крітерії оцінки якості звуку значно вищі за Ваші. Можу так стверджувати? Впевнений що так.
Почему? Huh

Если к дверям не подходят ключи, вышиби двери плечом.
В. Цой
Найти все сообщения
 
Цитировать
fred Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львов
Сообщений: 335
Репутация: 218
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 24-02-2019 00:32
ГМ 70 есть по конструкции как минимум двух типов,аноды из разных материалов.
Имхо совершенно разные лампы по звучанию, о какой из них речь ?
Найти все сообщения
 
Цитировать
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 24-02-2019 00:40
Ви бачити інший варіант в цьому питанні?
Людина створила тему, щоб довести(в данному випадку), що ГМ70 не грає, а 811 з 33 саме то.
Я розумію, якщо б тема називалася, наприклад "Мої підсилювачи на таких то лампах", а так автор хоче довести власникам ГМ70 що їхні підсилювачи не такі які є.
Для мене це дивно, ось слухаю і дуже дивно.
А що не так, що по ролику не чутно загальний рівень звуку? Які проблеми?

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: t.800
Кулибин Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Гребінки, Київ.обл.
Сообщений: 2 521
Репутация: 304
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 24-02-2019 00:42
Господа, тут есть один нюанс, что лампа вообще никак не звучит. Можно сказать, что звучит усилитель, в котором эта лампа применяется. Но даже это будет не правильно. Звучит система, в которой есть усилитель и в нём применена такая-то лампа. Както так.Biggrin

Если к дверям не подходят ключи, вышиби двери плечом.
В. Цой
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: groove , Svjatoslav , yuri_kov , Alex.z , Alex_Dnepr , vltk , gregory , Серый(71) , Саша1965 , oleg li
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 24-02-2019 00:43
(24-02-2019 00:31)Кулибин писал(а):  Почему? Huh
Тому що впевнений, тому що 45 років цим займаюсь, майже кожного дня.
Що не так? Чи ще з вами посперечатись?

(24-02-2019 00:32)fred писал(а):  ГМ 70 есть по конструкции как минимум двух типов,аноды из разных материалов.
Имхо совершенно разные лампы по звучанию, о какой из них речь ?
Так є трьох типів...найкраща з металевим.
(Отредактировал 24-02-2019 в 00:44 alex23.)

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
vadimkanik63 Не на форуме
Учу Правила

Откуда: Н-московськ
Сообщений: 2 051
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 24-02-2019 00:45
(24-02-2019 00:40)alex23 писал(а):  А що не так, що по ролику не чутно загальний рівень звуку? Які проблеми?
Не чутно.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Кулибин
Кулибин Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Гребінки, Київ.обл.
Сообщений: 2 521
Репутация: 304
RE: Що звучить краще за ГМ-70(?) / 24-02-2019 00:47
(24-02-2019 00:40)alex23 писал(а):  Ви бачити інший варіант в цьому питанні?
Людина створила тему, щоб довести(в данному випадку), що ГМ70 не грає, а 811 з 33 саме то.
Я розумію, якщо б тема називалася, наприклад "Мої підсилювачи на таких то лампах", а так автор хоче довести власникам ГМ70 що їхні підсилювачи не такі які є.
Для мене це дивно, ось слухаю і дуже дивно.
А що не так, що по ролику не чутно загальний рівень звуку? Які проблеми?
Апелируйте к модератору.
Лично мне вашы разборки уже надоели.Angry

Если к дверям не подходят ключи, вышиби двери плечом.
В. Цой
Найти все сообщения
 
Цитировать


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS