(16-11-2021 19:40)The писал(а): urdos, якщо дотримуватись такої "логіки"
...річь не в логікі, мова йшлася про доцільність використовування U16-ого, який з ваших слів, покращує звучання, в тандемі з X-26 PRO! між іншим, на борту останього новітній клок, який доречі використовуєтя в "останьому" U-18...
X-26 PRO, на мій погляд, філігранно відпрацьовує USB інтерфейс! допомагати йому U-16 -им,(з трьома кабелями) це марна справа.... ІМХО!!!
"Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь"
urdos, якщо не вірите моїм словам, то можете запитати у Василя, ми проводили прослуховування разом і висновки були ідентичні. Більше того, поки Василь чекатиме У18, я готовий надати свій У16 для Вашого спільного прослуховування в Києві. Якщо висновки не співпадуть з моїми, то готовий презентувати Вам пляшечку хорошого напою
А який сенс їх порівнювати? Stellar побудований на Sabre, при тому не на самій свіжій. Spring - r2r з усіма витікаючими наслідками. При тому є кілька його "грейдів". Це дві абсолютно протилежні концепції, я не знаю як їх можна порівнювати.
Мабуть скоріше варто порівнювати Spring та Junior - характери звучання дещо ближчі.
P.S. На мій смак, якби довелось вибирати між Holo Spring та ЦАПом з вдало реалізованою Sabre, я б віддав перевагу Sabre ..
Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!
Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
(23-04-2023 14:49)Тибетский Ламер писал(а): Те шо чув на ультра-аналозі - не надихає. Правда Lavry Gold не чув. Можливо MSB чи Rockna... але теж не доводилося чути.
Шось я запутався... Хіба MSB чи Rockna бувають мультибітними? Там же резистивна матриця
Мультибіт - це загальна назва, r2r - його окремий випадок.
R2R це i е резистивна матриця, тож це звичайно також мультибіт (iснуе ще варiант на матрицi AFIR, для DSD, але там матриця зовсiм iнша, тiльки "R").
P.S. Термiн "мультибіт" не дуже зручний для використовування, так як пiд ним часто мають на увазi зовсiм рiзнi речi. По сутi, зараз не мультибiтiв взагалi немае, крiм найпростiших та дуже специфiчних цапiв. Краще мовити "параллельнi" та ДС (iснуе ще декiлька типiв, але в аудио вони рiдше використовуются).
Під мультибітом зазвичай розуміють чіпи по типу PCM 1702, PCM 63, Analog devices 1853, TDA 1541. А є дельта сігма - на чіпах сябра та АК, сучасні AD. Ну і резистивні матриці, де чіпу взагалі немає - це r2r
А так то називати резистивну матрицю звичним словом "мультибіт" якось не правильно, хоч я і допускаю, що між ними і є щось спільне в схемотехніці чи принципі конвертації
Спільний принцип, і в більшості спільний спосіб - резистивна матриця. А чи вона на звичайній платі з напаяними smd резисторами, чи на кристалі кремнію з вирізаними лазером, як на мене не принципово.
За винятком TDA1541 - в цій спосіб перетворення DEM.
Що стосується Holo Spring, чи Audio GD на резистивних матрицях - це не те, що я хотів мати в себе. Їх я слухав уважно в своїй системі. Про смаки не сперечаються, в мене ось так. Обираючи компромісне рішення я віддаю перевагу іншим перевагам у звучанні і готовий миритись з певними недоліками. Тобто все це власний суб'єктивний досвід.
Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!
Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
(23-04-2023 20:33)bylujnik писал(а): Під мультибітом зазвичай розуміють чіпи по типу PCM 1702, PCM 63, Analog devices 1853, TDA 1541.
Це не "звичайно", це не зовсiм коректно, пояснення вище.
До речi, AD1853 - це мультибiтна дельта-сигма.
Цитата:А є дельта сігма - на чіпах сябра та АК, сучасні AD.
Усi AK пiсля АК4324 - мультибiтнi.
Цитата:Ну і резистивні матриці, де чіпу взагалі немає - це r2r
Та й AD1862 - R2R.
Цитата:А так то називати резистивну матрицю звичним словом "мультибіт" якось не правильно, хоч я і допускаю, що між ними і є щось спільне в схемотехніці чи принципі конвертації
"Мультибіт" - це не "чiп" або "не чiп". Це кiлькiсть бiтiв, якi безпосередньо беруть участь у перетвореннi цифри в аналоговий сигнал. А зроблено воно в чiпi або на дискретних резисторах - немае нiякого значення.
Всерединi R2R чiпа - та-ж сама резистивна матриця з резисторiв двох величин, з яких одна вдвiчi бiльша за другу - тому це i називаеться "R2R". Однi резистори номiналом R (наприклад 1кОм), iншi - 2*R (наприклад 2кОм).
Дякую за лікбез Артуру та Alejandro
Але це не змінить моє негативне ставлення до Сябри як до найгіршого чіпа. Я не кажу, що будь-який r2r завжди буде добрий - той же Ультрааналог у Сонік фронтієрс зовсім не сподобався колись. Але є ж і чудові представники r2r, а от Сябра у Сфорцато та Акуфейсі була мертва та стерильна
Сябри рiзнi бувають. 9018 - фiгня, 9028 так собi, 9038 - набагато краще.
АК4497 ще краще, еле iх вже немае.
Стара АК4499 - теж так собi, проте нова 4499ЕХ у парi з 4191 досить добра.
Також гарнi Rohm BD34301/34352.
Всех приветствую!
Поделюсь личными впечатлениями о сравнении Denon DA300USB и PS Audio в своей скромной профильной системе. Ps Audio дал послушать знакомый.
Заморочился с подключениями к одному ПК.
В общем, по первым впечатлениям у FS Audio звук попрозрачнее и нежнее. У Denon погрубее, а так же местами идет акцент на нч составляющую в музыке. Хотя АЧХ линейно. Разница есть, но на моей системе не сказать что бы сильно заметная. Если выйти в другую комнату и зайти назад, то вряд ли с уверенностью отвечу какой цап звучит в данный момент времени. Вещь конечно стоящая, но для очень дорогих систем с высоким разрешением и тембральной верностью. Думаю b-100 все-таки не раскрывает до конца аудиовектора. С более серьезным усилением скорее всего была бы у меня более выражена.
P.S.АС обычно стоят по углам, что конечно неправильно. Потому временно поставил так как на фото для более адекватного сравнения звука.