Допоможіть у виборі
Автор Сообщение
doctor-d7 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Хмельницкий
Сообщений: 72
Репутация: 90
Допоможіть у виборі / 20-03-2021 11:30
Добрий день шановні колеги,стало питання вибору коректора в чітко окресленому бюджеті можу придбати PS AUDIO GCPH Phono Stage ,project tube box ds2,жодного не чув(мав справу з дешевшими,або дорожчими,коротше іншими.Прошу поради,але щире прохання пишіть ,будь ласка,хто особисто САМ чув один,або другийА якщо хто обидва,взагалі ціни не має,в одному впало в око(не в вухо)можливість під єднання двох армів,та два виходи,в іншого балансний вихід,атенюатор.Ала все це нюанси,про якість звучання прошу написати Вас.
P.S.Прохання треті варіанти не пропонувати,про систему писати не буду,бо в людини декілька армів та як мм так мс ,мі.Дякую.
Найти все сообщения
 
Цитировать
leva000 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Краматорск
Сообщений: 664
Репутация: 121
RE: Допоможіть у виборі / 20-03-2021 12:18
Пользуюсь, уже около 10 лет, ProJect tube2. Мне нравится. К нему 4 комплекта разных ламп. На эвучание влияют.
До этого были несколько транзисторных: Nad, Creek, встроенные в Akai A-90, Yamaha A-1000, Sony 808ES....
ProJect детальнее, четче.... Для меня, лучше.
С ценой выше его, не сравнивал.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: doctor-d7
linn6 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: UA
Сообщений: 193
Репутация: 82
RE: Допоможіть у виборі / 20-03-2021 12:37
рs aidio некоторое время был у меня. Слушал с rega p3.
Если коротко то понравился. Хорошая сцена и много подробностей вытянул из записи. При том звучит очень комфортно и динамично.

Так будет не всегда.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: doctor-d7
doctor-d7 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Хмельницкий
Сообщений: 72
Репутация: 90
RE: Допоможіть у виборі / 20-03-2021 12:50
Дякую, цікавить cаме DS2,чи між ним та прсто tube box 2 різниця тільки в комутаційних можливостях,чи є різниця в схемотехніці.
(Отредактировал 20-03-2021 в 12:53 doctor-d7.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Apostal Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Krasnodar
Сообщений: 26
Репутация: 0
RE: Допоможіть у виборі / 20-03-2021 15:02
Фонокорректор PS Audio GCPH Phono у меня был. Работал с виниловым проигрывателем Рега-7.
Осталось хорошее впечатление. Отличный аппарат, за свои гроши!

Каждый выбирает по себе Женщину, религию, дорогу...
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: doctor-d7
Fisha Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Дніпро
Сообщений: 2 560
Репутация: 329
RE: Допоможіть у виборі / 21-03-2021 00:02
уж не знаю кто и что сравнивал, но фонокорректор PS Audio GCPH Phono это самый скучный фоник из всех что у меня были
есть интегральник ямаха а1, пред маранц с28, пара американских и пара авторских - все, абсолютно все лучше этого скучного ничем непримечательного звука
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: doctor-d7 , Vic61
doctor-d7 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Хмельницкий
Сообщений: 72
Репутация: 90
RE: Допоможіть у виборі / 21-03-2021 09:36
Дякую,мабуть "скучный"-це дуже влучно про мої особисто самі великі хвильвання при купівлі любого компонента,особливо коректора,колись мав досвід купівлі досить дорогоро мс мм іменитого,а він виявився саме "скучный",трохи зацікавлював,коли використовував мм+різні транси,хоча був дуже точний,детальний,прозорий,швидкий,коли продавав,покупець повідомив ,що в нього мс фактично "заточено "під одну -дві голови,але 3000дороговато за мм,тому питаю думку колег,може хто слухав
Project tube box DS2/
P.S.ИМХО коректор найлегше викликає нудьгу,а потім відбиває бажання ставити платівку.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Vic61


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS