Складові якісного мережевого стріму
Автор Сообщение
duda Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 261
Репутация: 203
RE: Складові якісного мережевого стріму / 21-04-2023 20:05
USB звідки брали?
А все інше? Мережева карта, якщо вона була задіяна?
Материнка? Чим все це живилося?

Верные слова не изящны. Красивые слова не заслуживают доверия. Добрый не красноречив. Красноречивый не может быть добрым. Знающий не доказывает, доказывающий не знает.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 21-04-2023 20:23
(21-04-2023 20:05)duda писал(а):  USB звідки брали?
Звичайно з юсб виходів компа, тому що на той час ЦАП мав тільки коаксильний вхід. Окремої карти не було. Окремого живлення не було. Сам комп через фільтр PS і силовий Acoustic Zen KRAKATOA.
Якщо хочете через комп стрімити, то шукайте в інших гілках. Та система в мене не була відшліфована і бажала значних покращень

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
duda Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 261
Репутация: 203
RE: Складові якісного мережевого стріму / 21-04-2023 20:41
Дякую за відповідь Улыбка

(21-04-2023 17:30)Vasiles писал(а):  З компа, досягнути певного рівня звуку неможливо. Все це пройдений мною етап.
(21-04-2023 20:23)Vasiles писал(а):  Та система в мене не була відшліфована і бажала значних покращень
Biggrin

Верные слова не изящны. Красивые слова не заслуживают доверия. Добрый не красноречив. Красноречивый не может быть добрым. Знающий не доказывает, доказывающий не знает.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: эполитт , Igor65 , vetalya1984 , bylujnik , Kir9790
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 21-04-2023 21:09
Ну і що Ви хотів сказати ?
Треба спеціальний комп із спеціальним набором комплектухи. Навіщо видумувати ровер і все рівно він не буде мотоциклом. Сьогодні є спеціалізовані стрімери в різних цінових категоріях від сотні і вище Biggrin

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
duda Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 261
Репутация: 203
RE: Складові якісного мережевого стріму / 21-04-2023 21:48
Що я вражений Вашими досвідом та успіхами у побудові комп'ютерного звуку.
Також, що важливіше, я в захваті від Вашого вміння яскраво та барвисто описати свій досвід на форумі.

Верные слова не изящны. Красивые слова не заслуживают доверия. Добрый не красноречив. Красноречивый не может быть добрым. Знающий не доказывает, доказывающий не знает.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Тибетский Ламер , ВА67 , эполитт , AlTair_SPb , Igor65 , VNV73 , vetalya1984 , Cranium , bylujnik , Kir9790
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 00:56
(21-04-2023 21:48)duda писал(а):  Що я вражений Вашими досвідом та успіхами у побудові комп'ютерного звуку.
От цікаві люди. Мій досвід в побудові компзвуку не такий великий. І я дальше не пішов хибним шляхом в нікуди.
Існує загальноприйнята думка - неможливо з компа витягнути той звук, який дає спеціалізований і для цього створений апарат
Хочете помудрувати? Розкажіть чого Ви особисто досягли у звуці і зокрема у стрімі.
(Отредактировал 22-04-2023 в 00:57 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
VNV73 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: откуда и все
Сообщений: 14 088
Репутация: 630
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 07:11
(21-04-2023 18:53)Serpens писал(а):  Скоро подключусь к Кобаз, и просто сравню. И потом честно напишу.
Вряд ли кому-нибудь это будет интересно.

(22-04-2023 00:56)Vasiles писал(а):  Існує загальноприйнята думка - неможливо з компа витягнути той звук, який дає спеціалізований і для цього створений апарат
Така думка тільки у дуже вузькому колі обмежених осіб.
Цим особам хтось навіяв, що для отримання нормального звуку потрібно все надто дороге, а інакше результату не буде. При тому, ці особи ходять по виставках і салонах, слухають дуже дорогі системи і не знаходять там откровення у звуці. Як так? Нормальна людина одразу б замислилася над тим, що щось не сходиться, але причинно-наслідкові зв'язки і аудіофілія - це перпендикулярні всесвіти.
(Отредактировал 22-04-2023 в 07:25 VNV73.)

Жизнь подобна езде на велосипеде. Ты не упадешь, пока крутишь педали (с) Клод Пеппер
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: satory , vetalya1984 , Igor65 , bylujnik , Kir9790
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 18:53
(22-04-2023 07:11)VNV73 писал(а):  1-Така думка тільки у дуже вузькому колі обмежених осіб.
2- При тому, ці особи ходять по виставках і салонах, слухають дуже дорогі системи і не знаходять там откровення у звуці. Як так?
1-Звичайно, обмежених осіб у коштах Happy0196
2- Що за марення ? Я що таке сказав ? До кінця виставки ще дуже далеко. Непотрібно говорити за мене. Марте перед тим як засинаєте, непотрібно дурню виставляти для загального огляду.
Я сам скажу що мені сподобалось і що дуже сподобалось
(Отредактировал 22-04-2023 в 18:55 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
VNV73 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: откуда и все
Сообщений: 14 088
Репутация: 630
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 20:47
(22-04-2023 18:53)Vasiles писал(а):  1-Звичайно, обмежених осіб у коштах Happy0196
2- Що за марення ? Я що таке сказав ? До кінця виставки ще дуже далеко.
Я ж не тільки про виставку...

Ось, цитую Вас:

"Прослухавши багато систем на топових компонентах за багато К, я прийшов до висновку, що мені особисто сподобалось досить небагато систем, які я міг би теоретично притягти до дому.".

Виходить, що цінник в "багато К", нічого не гарантує?
Не знаю, як Вам вдається працювати психологом, маючи когнитивні розлади...

Жизнь подобна езде на велосипеде. Ты не упадешь, пока крутишь педали (с) Клод Пеппер
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Kir9790
vadost197 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 1 495
Репутация: 589
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 21:28
Чудотворный последний метрLove0030
Удлинил на 1.65 метра обычный провод каким-то Experience за 200$ И чудо звук поменялся!!! Даже стал интереснее.

       
Найти все сообщения
 
Цитировать
AlTair_SPb Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Одесса
Сообщений: 3 525
Репутация: 86
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 21:35
Не труЪ!
Любой переход/соединение - это потери в сигнале.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: serg68 , Cranium
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 21:36
(22-04-2023 20:47)VNV73 писал(а):  "Прослухавши багато систем на топових компонентах за багато К, я прийшов до висновку, що мені особисто сподобалось досить небагато систем, які я міг би теоретично притягти до дому.".
Це говорить про Ваше абсолютне нерозуміння, що таке звук який уже досягнув певної якості .
Звідси і неспроможність зрозуміти "душу" аудіофіла Biggrin
А очевидність проста, коли звук має всі параметри близькі до хі-енду, то це вже, як тут люблять говорити "вкусовщина" який власне звук подобається. Тому далеко не всі системи на топових компонентах можуть подобвються.
Ви це можливо колись і зрозумієте, коли у вас не просто буде "підсилювач і колонки ноу нейм" , а щось що реально має звук.
І хто Вам сказав, що я працюю психологом?
Я бачу Вас наскрізь і те що Вами керує і про що Ви тут пишите.
Party0012

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Serpens Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 10 639
Репутация: 425
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 21:39
(22-04-2023 07:11)VNV73 писал(а):  Така думка тільки у дуже вузькому колі обмежених осіб.
А и правда, зачем использовать комп, если есть куча специализированных транспортов? Причем даже сверхнедорогой ЮСБРИДЖ Сигнейче даёт великолепный звук.

У меня есть свой звук, с блэкджеком и шлюхами!

Если ты вызываешь дождь, будь готов промочить ноги.
Найти все сообщения
 
Цитировать
vadost197 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 1 495
Репутация: 589
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 21:44
(22-04-2023 21:35)AlTair_SPb писал(а):  Не труЪ!
Любой переход/соединение - это потери в сигнале.
Значит правильно теряются если лучше сталоHappy0158
Если в стену или в свитч его подсоединять тогда там нет дополнительных переходов/соединений?
(Отредактировал 23-04-2023 в 11:03 vadost197.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
bylujnik Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Sin sity
Сообщений: 1 655
Репутация: 307
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 21:56
Діма, за тим, що будь-який стрімер по суті це і є комп: оптимізований по живленню, з клоками, антирезонансних корпусах і що найважливіше - з написаним ексклюзивним ПО. Самий топчик зараз - Taiko - це ж як комп у мутніка, тільки зі своїм ПО. А є ще Antipode - там навіть не приховують задню панель з виходами материнки. А дешеві стрімери - це та ж малинка зі шляпою у гарному корпусі з логотипом бренду, який окрім стрімерів ще виробляє все від зубної щітки до газонокосилки. Тому такі стрімери по звуку нічим від малинки і не відрізняються, а в порівнянні з підготовленим компом можуть бути гірші по звуку. Пишу «можуть», бо особисто не перевіряв, але у аудіо все упирається в матеріалознавство, тому дивимось на спеки і робимо висновки
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: duda , serg68 , ZLoDAY , эполитт , Kir9790
VNV73 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: откуда и все
Сообщений: 14 088
Репутация: 630
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 21:57
(22-04-2023 21:36)Vasiles писал(а):  Це говорить про Ваше абсолютне нерозуміння, що таке звук який уже досягнув певної якості .
Ну звісно. Тільки Ви в цьому тямите і все чули. А інші тут - неандертальці. Спасибі, що з висоти своїх досягнень несете широкому загалу істину, яка вона є. Публіка тільки щось не дуже вдячна зібралася. Буває...

Жизнь подобна езде на велосипеде. Ты не упадешь, пока крутишь педали (с) Клод Пеппер
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Kir9790 , serapion1984
Serpens Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 10 639
Репутация: 425
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 22:02
(22-04-2023 21:56)bylujnik писал(а):  Діма, за тим, що будь-який стрімер по суті це і є комп: оптимізований
Ярослав, я спрашиваю о том, в чем смысл собирать комп для музыки, если есть готовые специализированные решения, в которых, как ты написал, уже все сделано правильно, от питания и корпуса до ПО.
Ведь такой компьютер надо именно собрать, и ценник получится очень большой.

У меня есть свой звук, с блэкджеком и шлюхами!

Если ты вызываешь дождь, будь готов промочить ноги.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: serapion1984
bylujnik Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Sin sity
Сообщений: 1 655
Репутация: 307
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 22:04
Сенс є, якщо хочеш безкомпромісне джерело відтворення офіційно придбаних файлів, і не хочеш за нього платити 30000Є як за Таіко
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: serg68 , Kir9790
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 22:07
(22-04-2023 21:57)VNV73 писал(а):  Публіка тільки щось не дуже вдячна зібралася. Буває...
Тому що "публікою" керують певні емоції. Які ? Думаю не так вже важко і догадатися.

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
roteid Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: HiFi
Сообщений: 4 297
Репутация: 211
RE: Складові якісного мережевого стріму / 22-04-2023 22:21
Vasiles, главное, что Вы искренний и добрый, а от многих тут завистью и злобой прет. И это факт.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Vasiles , Serpens , Kir9790 , serapion1984


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 7 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS