Складові якісного мережевого стріму
Автор Сообщение
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 09-11-2022 23:26
Ну щож Vodka пішла за водоюУлыбка
Його замінив Heimdall 2, тепер стрім секція працює на цих двох кабелях. Синергія в дії. Звук покращав досить суттєво, сам не очікував такого якісного стрибка. Переслухав кілька знайомих концертів був реально вражений.
З мережевим плеером іншого якісного рівня, "Водка" відразу показав всю свою "кривизну" і це при тому, що він знаходився на другій лінії, тобто не до плеера.
Водка кабель прориву і кабель рівня, коли можна зрозуміти який вплив патчі мають на звук. Вся інша шушара на зразок ноунеймів, супрів і початкового рівня квестів це просто кабелі які зєднують компоненти, "звуку" в них немає.
   
(Отредактировал 09-11-2022 в 23:27 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Boostaddict Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 7 881
Репутация: 1057
RE: Складові якісного мережевого стріму / 10-11-2022 14:11
Не фанат Квеста, но кривизны за Водкой не замечал никогда. В этом, собственно, его и "ценность" - он не хватает звёзд с неба в плане разрешения и красоты тембров, но он ровный и отлично работает как отправная точка в построении цифрового тракта.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 10-11-2022 16:01
(10-11-2022 14:11)Boostaddict писал(а):  но кривизны за Водкой не замечал никогда. В этом, собственно, его и "ценность" он ровный и отлично работает как отправная точка в построении цифрового тракта.
Ось бачите, стільки різних і абсолютно протилежних вражень від одного і того самого кабелюги. Можливо це особливості систем. Хоча, з Водкою я "познайомився" ще плеером Teac NT-505 і це дійсно був ВАУ ефект, шкода що витримав я з цим "ВАУ" ефектом місяц, розуміючи що це не мій кабель. Ситуація докорінно змінилась з Nordost Heimdall 2. Водка встала на задній план і ніби, але ніби все було добре. Всю ілюзію "доброти" розвіяв новий плеер. Всі мінуси Водки, я як на мене, я знову почув у звуці. А це неприродно "задерті" верхи,
власне такі, які мені неподобаються, ну абсолютно. А также недостаток "прозорості" про те що він "зрізає" бас, про те що тембрально він мені не подобається.....
Тоді встав вибір, другий Heimdall, чи RAL , тим паче що оба вони "виплили" на вторинку. За срібний РАЛ, я тільки чув відгуки. ОСТ, я вже мав і знав на що він здатен. Тим більше що продавець РАЛа, виявився занудою і почав піднімати ціну. Спілкування з продавцем ОСТа, наштовхнуло мене на думку, всеж синергії. Власник Нордоста міняв його на Данію - Ansuz A2 це другий з низу кабел вартість 860 євреків (топові до 20к)))) і на моє питання чому продає, відповів що хоче досягти синергіх всіх кабелів у системі, власе виробника з Данії.
Так що моя думка і реальність моєї системи з Водкою ми ніяк не подружилисяWink
Можливо вона в когось і всане, але тільки не в мене. Зрештою цей кабель мені не подобається, а систему і звук я готую для себе Party0012

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 11-11-2022 21:14
Міф N1
Існує думка і вона досить поширена на просторах інету, що найбільший вплив на мережевий плеєр має останній патч який втикнений в плеер. Але це трішки не так. Якщо уявити що ви маєте водогін і з крану ви підєднались тонесеньким шлангом з малою пропускною здатність, наступний шланг у вас уже досить грубий, а толку, якщо ви обмежил обєм води на вході.
Ідентична ситуація з патчами. Вони повинні бути досить хорошими і вони повинні бути одного рівня, інакше гроші на вітер Улыбка
Все це стосується "чистих" і "брудних" берегів, якщо хтось реалізував у себе таким методом стрім. Неякісні кабелі типу ноунеймів навіть КАТ8, всякі супри, початковий квест на "брудному" березі "вбивають звук" в зародку.
А потім "ходить" думка що якість стріму недотягує до рівня СД.
Недотягує ? Робіть правильно стрім секцію і буде все рівня звуку як з СД.

З.і. Саме цікаво, що телевізор в мене все йде фіфаєм, так ось з хорошими кабелями якість картинки піднялась досить суттєво, особливо кольори, вони стали набагато насиченішими а також збільшилась гама відтінків.

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
BlackBox Не на форуме
Старожил
****

Откуда: Киев
Сообщений: 148
Репутация: 35
RE: Складові якісного мережевого стріму / 12-11-2022 01:18
(30-10-2022 16:24)Vasiles писал(а):  Все буде залежати від можливостей самого мережевого плеера працювати із сигналом. А также як уже і було сказано, від стрімінгової складової яка знаходиться перед плеером.
Стрімер: У Вега G2 цифрова обробка аудіо обробляється платформою AURALiC Tesla, яка являється власним ноу-хау Аураліка. “Quad-Core A9 chip, with 1GB DDR3 memory and 4GB of storage” яка забезпечує приголомшливі "jaw-dropping 25,000 MIPS"
Процесор G2 приблизно в 25 разів потужніший, ніж той, що використовувався в оригінальній VEGA і дає можливість «запровадити більш складні алгоритми фільтрації та методи передискретизації, ніж будь-коли раніше».
AURALiC уже давно не торт, правильные удифилы переходят на https://innuos.com/

Долой китайчатину! Только винтаж, только хардкор!
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 12-11-2022 02:13
(12-11-2022 01:18)BlackBox писал(а):  давно не торт, правильные удифилы переходят на
А до чого тут поліція, як грім корову забив ? Biggrin
Auralic знаходиться в топі виробників і технологій за прийомом і опрацюванням стрімінгового контенту. Не так багато брендів досягли такого рівня, їх можна перерахувати на пальцях однієї руки і це: Auralic, Aurender , lumin

Їхня власна Lightning DS — це програма для керування iOS обладнанням із підтримкою Lightning від AURALiC. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для перегляду та пошуку цифрової музики, керування відтворенням.
Ця програма нічим не гірша від РУН, надається Аураліком безкоштовно. Один недостаток, не працює з андроїдом .
(Отредактировал 12-11-2022 в 02:26 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
BlackBox Не на форуме
Старожил
****

Откуда: Киев
Сообщений: 148
Репутация: 35
RE: Складові якісного мережевого стріму / 12-11-2022 09:00
(12-11-2022 02:13)Vasiles писал(а):  А до чого тут поліція, як грім корову забив ? Biggrin
Auralic знаходиться в топі виробників і технологій за прийомом і опрацюванням стрімінгового контенту. Не так багато брендів досягли такого рівня, їх можна перерахувати на пальцях однієї руки і це: Auralic, Aurender , lumin
Че-то рука у вас из трёх пальцев. Возможно делали в том же подвале дядюшки Ли, как и перечисленные вами китайбренды.

На самом деле я бы смотрел в сторону Linn, Chord, Bryston и тогда не придётся вкладывать килограммы денег в пачкорды и оптическую развязку.

Послушайте Иннуос, сильно советую.

Долой китайчатину! Только винтаж, только хардкор!
Найти все сообщения
 
Цитировать
rotla Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Kharkov / Netanya
Сообщений: 3 229
Репутация: 70
RE: Складові якісного мережевого стріму / 12-11-2022 10:06
(11-11-2022 21:14)Vasiles писал(а):  З.і. Саме цікаво, що телевізор в мене все йде фіфаєм, так ось з хорошими кабелями якість картинки піднялась досить суттєво, особливо кольори, вони стали набагато насиченішими а також збільшилась гама відтінків.
Це головнiше!

P.S. Ауралик - хавно.
(Отредактировал 12-11-2022 в 10:07 rotla.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: BlackBox
Тибетский Ламер Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 12 927
Репутация: 821
RE: Складові якісного мережевого стріму / 12-11-2022 10:56
BlackBox писал(а):На самом деле я бы смотрел в сторону Linn
..на LINN Klimax DSM з новим Organic DAC, я б подивився... але ціна в приблизно 40 тис. євро, якось не дуже до того стимулює. Biggrin

Клею дурня. Якісно, професійно, недорого. У святкові та вихідні дні - знижки!

Я люблю свою Батьківщину, і пишаюсь країною, в якій живу!!!
Russian warship, fuck off
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 12-11-2022 16:41
(12-11-2022 09:00)BlackBox писал(а):  Возможно делали в том же подвале , как и перечисленные вами китайбренды.
На самом деле я бы смотрел в сторону сильно советую.
Ну по перше, не треба плутати китай и кетай. Я бачу у Вас з цим проблеми и Ви живете реаліями 20ти річної давнини.
Дивитися звичайно можна, особливо на гарнх жіночок. Улыбка
А що Ви можете порадити, якщо не в темі стріму, ну від слова - зовсім !Wink
(12-11-2022 10:06)rotla писал(а):  P.S. Ауралик -
"Та ти шооо ?" Tongue0011 Може ще докладете скріни своєї переписи з Аураліком ? Ну Ви їм багато радили як все "правильно" зробити і вони навіть використали Ваші "ноу-хау " Happy0196Happy0196Happy0196

Знову мені прийдеться вжити "ви навіть уяви не маєте, про те про що пишитие" Ніхто з вас навіть приблизно в себе немаєте того, щоб нагадувало "правильно реалізований стрім"
Сумно, але це правда !

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
rotla Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Kharkov / Netanya
Сообщений: 3 229
Репутация: 70
RE: Складові якісного мережевого стріму / 12-11-2022 16:51
"Ноу-хау" iм нiхто не давав, просто поради, якi знають усi нормальнi iнженери. Коiх там немае.
Вони працюють за принципом - аби що зробити та скорiше продати.

В одному iх виробi, я просив тiльки вивести з процессора один сигнал на коннектор. Все одно вони робили нову версiю плати. Але вони навiть толком не зрозумили навiщо це потрiбно.

Ви теж не зрозумiете, у Вас навiть ТВ краще показуе з вайфаю Shocked
(Отредактировал 12-11-2022 в 16:54 rotla.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: BlackBox
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 12-11-2022 17:19
(12-11-2022 16:51)rotla писал(а):  просто поради, якi знають усi нормальнi iнженери. Коiх там немае.
Ви теж не зрозумiете, у Вас навiть ТВ краще показуе з вайфаю Shocked
Шкода, шкода що Ауралік, який без сумніву являється одним із лідерів по продажі своєї зовсім таки не дешевої і однозначно заслуговуючої уваги продукції, не дослухався до ваших "порад" і "забажань".
Про телевізор, зновуж таки Ви не розумієте про що я. Одного не второпаю, що Ви хочите і можете сказати спільноті по темі стріму ? Якщо у Вас з Ваших же слів до хати заведено оптика "а дальше, нічого" Cry
(Отредактировал 12-11-2022 в 17:20 Vasiles.)

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
rotla Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Kharkov / Netanya
Сообщений: 3 229
Репутация: 70
RE: Складові якісного мережевого стріму / 12-11-2022 18:49
Цитата:Про телевізор, зновуж таки Ви не розумієте про що я.
Чудово розумiю Улыбка

Цитата: що Ви хочите і можете сказати спільноті по темі стріму
Що стрим - це так, для фону.

Цитата:"а дальше, нічого"
А далi у мене кабель на десктопи i медiаплеери, на NAS, та вайфай на ноути, айпад, телевiзори, телефони, плюс окрема сiтка на вимикачi, кондицiонер та бойлер....
(Отредактировал 12-11-2022 в 18:51 rotla.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 12-11-2022 19:19
Сумно читати дурню, яку люди хочуть видати за свою "обізнанність" .
Не важко відділити зерна від полови, якщо хтось в темі.
А дальше і коментувати навіть немає щоTongue0011

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
rotla Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Kharkov / Netanya
Сообщений: 3 229
Репутация: 70
RE: Складові якісного мережевого стріму / 12-11-2022 19:55
Тiльки тi що "у темi" покращання кольорiв у телевiзорi, коли його вайфаем приеднують Fool
(Отредактировал 12-11-2022 в 19:56 rotla.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: АндрейКа
АндрейКа Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Одесса
Сообщений: 4 073
Репутация: 340
RE: Складові якісного мережевого стріму / 12-11-2022 20:16
Чтоб по вайфаю красивее "говорило и показывало", воздух в комнатах нужно обрабатывать специальным облагораживающим спреем.
Пока про такой чудо-спрей информации мне не попадалось. Интересно, сколько времени пройдёт до того как его выведут на рынок?


И ещё идея предприимчивым: На многих роутерах и плеерах антенны WiFi съёмные. Наверное, будут иметь успех специальные, аудио- и видеофильские, обеспечивающие высокую верность передачи сигнала Wifi антенны. Естественно, они должны быть выполнены вручную из благородных металлов, подвергнутых высокотехнологичной "космической" обработке.
(Отредактировал 12-11-2022 в 20:24 АндрейКа.)

Когда вспоминаешь, что все мы сумаcшедшие, странное в жизни исчезает и все становится понятным (c) Сэ́мюэл Лэ́нгхорн Кле́менс (Марк Твен)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Vasiles Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Інший Всесвіт )
Сообщений: 1 760
Репутация: 103
RE: Складові якісного мережевого стріму / 12-11-2022 21:25
"собаки гавкають, караван йде"
Міф N2
Що цікаво, що ніхто тут хто хоч трішки реалізував стрім, не відповів на моє запитання : "що знаходиться на вході інет кабелю в хату" . А це є досить важливо і є одним із вирішальних факторів успіху. Я розумію що немає про що говорити, тому що у більшості на вході стоїть незрозуміла коробочка від провайдера інету. Ця коробочка в основному обєднює функцію модема і віфая і живится дешевим імпульсником. Може я і помиляюсь, тому чекаю розповідей від власників. Власне на цій коробці все і завершується, незалежно що після неї буде: хороші патчі, аудіофільський свіч.
В правильному стрімі, має бути розділення, окремий якісний Модем з дуже добрим лінійним живленням. А дальше Роутер, який і буде виконувати функцію свіча, теж на дуже доброму лінійному живлені. Оптимально і є відчутня різниця, якщо лінійники живляться від електрофільтру, який підключений добрим силовим . В мене є відчутня різниця як підключені лінійники.
Дальше, Роутер який не кожному Роутеру рівня, це вже треба підбирати як вони по звуку. Ауралік, наприклад рекомендує для своєї продукції в основному два бренди і це Netgear i Asus.
Свіч: в моєму випадку проводити ще експеремент з додатковим свічем не чую потреби. Якби я вважав що це потрібно, то обовязково спробував.

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения
 
Цитировать
rotla Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Kharkov / Netanya
Сообщений: 3 229
Репутация: 70
RE: Складові якісного мережевого стріму / 13-11-2022 08:41
В мене як раз Netgear Улыбка

А для примитивного Ауралика - i D-Link-а забагато...

P.S. А в Вас який вайфай - пятий або шостий?
(Отредактировал 13-11-2022 в 08:43 rotla.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
ZLoDAY Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Днепропетровск
Сообщений: 2 415
Репутация: 186
RE: Складові якісного мережевого стріму / 13-11-2022 10:59
Интересно, а tidal и прочие qobuz со спотифаеями в курсе, что такие требования к их стримам ?!
Или пакеты, пройдя пол глобуса чудесным образом на участке в десяток метров преобразиться обязаны ?
Дешевле было бы почитать и разобраться с моделями OSI.

Audiophiles use phono leads because they are unbalanced people!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: vitamir , АндрейКа
АндрейКа Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Одесса
Сообщений: 4 073
Репутация: 340
RE: Складові якісного мережевого стріму / 13-11-2022 11:45
ZLoDAY Каке модели OSI !
Сейчас Вам расскажут ровно то же, что обычно рассказывают про чудодейственные силовые кабеля. Мол тот алюминиевый ужас со скрутками что творится в щитках на парадной, и совсем не аудиофильская "выделенка" от дома до подстанции и лальше до Днепрогэса не имеет никакого значения. Всё дело в "последней миле" от ввода в квартиру до стойки с аппаратурой, именно там куётся ультимативный звук.


Интересно, как влияет на звучание тайдалов с кобузами аппаратура которая стоит у интернет провайдеров? Что лучше звучит? Праведная американская Циска или загадочный китайский Хуавей?
(Отредактировал 13-11-2022 в 11:49 АндрейКа.)

Когда вспоминаешь, что все мы сумаcшедшие, странное в жизни исчезает и все становится понятным (c) Сэ́мюэл Лэ́нгхорн Кле́менс (Марк Твен)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: vitamir , ZLoDAY


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 4 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS