Elac FS 68.2 или B&W CM8
Автор Сообщение
semaoleg Не на форуме
Участник
**

Откуда: ivano-frankivsk
Сообщений: 29
Репутация: 0
Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 17-01-2012 23:58
Здравствуйте,прошу у Вас совета,как у последней инстанции....,одним словом, подарили Harman kordon avr 140(понятно что бу),дома четыре тыла в потолке сзади дивана уже стояло после ремонта,нужны фронт и центр соответственно( мож когда то и саб докуплю,но желательно без него,не люблю гул,правда для кино нужен),комната 40 квадратов плюс кухня открытая слева от тв 12 квадратов ,и лестничная площадка на 2 етаж тоже слева от дивана 9 квадратов, планировка еще та! -))
Хочу купить колонки Elac FS 68.2 плюс ихний центр Elac CC 61.2
http://www.audiomania.ru/napolnaya_akust..._68-2.html

или B&W CM8 венге плюс B&W CM Centre
http://avmarket.com.ua/product_info.php?...s_id=14744

другие колонки не предлагать ,так как жене по дизайну и цвету не катит,в дом с другим не впустит!-)
Что скажете,если я не меломан,буду в основном на них слушать музыку в стерео и иногда фильм можно какой,стоит ли мне переплачивать за B&W CM8 ? кто и как из них лучше звучит итд.....
Буду премного благодарен!Love0030Party0012


Кстати, забыл добавить,беру акустику на вырост.Улыбка
(Отредактировал 18-01-2012 в 00:01 semaoleg.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
MOSXIII Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Тернополь
Сообщений: 414
Репутация: 62
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 18-01-2012 03:57
Ваш ресивер, ИМХО, не сможет "продуть на полную" ни одну, ни другую пару... Если "на вырост" это покупка вчетверо более дорогого ресивера нежели есть сейчас, то можно брать бивни, хотя в этом ценовом диапазоне достаточно много неплохой акустики...
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: doom , quadrokot , karelia
semaoleg Не на форуме
Участник
**

Откуда: ivano-frankivsk
Сообщений: 29
Репутация: 0
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 18-01-2012 09:22
(18-01-2012 03:57)MOSXIII писал(а):  Ваш ресивер, ИМХО, не сможет "продуть на полную" ни одну, ни другую пару... Если "на вырост" это покупка вчетверо более дорогого ресивера нежели есть сейчас, то можно брать бивни, хотя в этом ценовом диапазоне достаточно много неплохой акустики...
Ресивер, со временем, буду менять,так выговорите всетки бивни?,они правда в 2 раза дороже,я так понимаю и звук будет в 2 раза слаще?
Другие колонки не подходят по дизайну...Wink
Интересно онкио от 608 серии и выше будет хорошо с ними играть?
Найти все сообщения
 
Цитировать
semaoleg Не на форуме
Участник
**

Откуда: ivano-frankivsk
Сообщений: 29
Репутация: 0
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 18-01-2012 13:07
Ребята выручайте,срочно надо,друг в германию стартует,надо ему дать модель....
Найти все сообщения
 
Цитировать
Land Не на форуме
Старожил
****

Откуда:
Сообщений: 14
Репутация: 4
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 18-01-2012 13:19
(18-01-2012 13:07)semaoleg писал(а):  Ребята выручайте,срочно надо,друг в германию стартует,надо ему дать модель....
У меня были 68.2, доволен всем....там такой мидбас шо огого Biggrin
Найти все сообщения
 
Цитировать
doom Не на форуме
Специалист
*****

Откуда: Одесса-город герой
Сообщений: 15 435
Репутация: 1315
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 18-01-2012 13:22
(18-01-2012 13:07)semaoleg писал(а):  Ребята выручайте,срочно надо,друг в германию стартует,надо ему дать модель....
Я бы Бивни взял.Но по заявленным характеристикам-Элак поинтереснее будет.По звуку не сравнивал их.Но я бы брал акустику на вырост-это см 9Happy0158

ПЕПЕЛ КЛААСА СТУЧИТ В МОЁ СЕРДЦЕ !!!!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: quadrokot
K.V.V. Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 5 582
Репутация: 533
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 18-01-2012 13:30
(18-01-2012 13:07)semaoleg писал(а):  Ребята выручайте,срочно надо,друг в германию стартует,надо ему дать модель....
Это прикольно....чтобы он купил ТАМ дороже, чем здесь у нас и тащил их сюда?!?!

Это по-нашему! Респект!
Happy0144

рядовой Рабинович пишет записку перед боем:
- Если меня убьют, прошу считать меня коммунистом!
...и, чуть погодя...
- А если нет, то - Нет!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: doom
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 18-01-2012 13:48
Я б взяв дорощі тобто бивні . Звучати будуть краще за елаки . А ресівер тре брати вище за 608 хочаб 808 або 1008 . Чим потужніший тим кращий . Ваш харман однозначно для цих бмв заслабий в мене похожий качав тріенгли . Так в них чуйка 91 дб . А в бивнях скіки 84 десь . Але для початку початків зійде . Рекомендую львину доль бютжету тратити на АС . Потім ресівер якийсь або підсилювач . Я вам для стерео ямаху недорогу можу порадити зі своїх . 2*150 ват за 2100 грн так шо б перебитись для початку якшо треба . Бо той харман навіть зі своїми чесними ватами щей у вашій площі буде звучати на 95 % гучності . На таких режимах підсилювач довго не протяне . Ну розумієте про шо я . Шо не протяне якшо буде постійно горланити на максимумі . А для Бивнів той максимум буде мінімумом . Сікьоте ? За АС я б рекомендував потратитись раз і забути це буде в пару раз вигідніше чим купляти продавати потім купляти шось інше . Це при умові шо вам підходять по дизайну суто цих дві пари АС . Хоча в даному бютжеті АС з гарним ( на крайняк не поганим ) дизайном не мало . Слідуючий варіант не заморочуватись ресівером а взяти якись ресівер який має ПРЕ АУТИ і докупити або підсилювач потужності або моноблоки . Цей варіант для вас би був кращий . У вас площі просто ОГОГОГО . В мене похожий харман донедавна качав 13 м2 . Іто я його слухав десь на 50-65 % від максимуму ато і всіх 75% . Для бмв він буде як радейко за 10 грн . Це при всій повазі до хармана як мого любимого бренду . В свій час зупинився на ньому так як по звуці зі всіх ресіверів він був самим кращим . Звук живий насичений і контроль басу на 5+ і дизайн і куча куча іншого . Єдине шо харман ніколи не гнався за новомоднимим фічами типу шдмі , 3д і тд ..... . А акцентував увагу на якості звуку . Нові фічі в хармана почали появлятись в останньому модельному ряді . З харманів до таких бмв міг би бути 345 і вище . Ну точно не нижче 3-ї лінійки модельного ряду. Але і ціна в них починається також не дитяча . Тому раджу подумати шо буде краще дорогий ресівер чи звязка недорогий + підсилювач потужності . На тили і центри не звертайте увагу їх качне і ресівер а от з фронтами можуть бути неувязки .
Хоча знаєте я тікишо глянув шо чутливість в тих БМВ 88 Дб тобто це більш менш нормальна шо б їх розкачав середньостатистичний ресівер . Але це по паспорту а як воно на ділі того вже вам не скажу .
(Отредактировал 18-01-2012 в 13:54 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: quadrokot
MOSXIII Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Тернополь
Сообщений: 414
Репутация: 62
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 18-01-2012 14:04
Если будете везти с Германии то присмотреть к ELAC FS247.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: karelia
semaoleg Не на форуме
Участник
**

Откуда: ivano-frankivsk
Сообщений: 29
Репутация: 0
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 18-01-2012 16:34
(18-01-2012 13:19)Land писал(а):  
(18-01-2012 13:07)semaoleg писал(а):  Ребята выручайте,срочно надо,друг в германию стартует,надо ему дать модель....
У меня были 68.2, доволен всем....там такой мидбас шо огого Biggrin

С каким ресивером слушали,онкио 608 подойдет?


(18-01-2012 13:22)doom писал(а):  [quote='semaoleg' pid='923836' dateline='1326881271']
Ребята выручайте,срочно надо,друг в германию стартует,надо ему дать модель....
Я бы Бивни взял.Но по заявленным характеристикам-Элак поинтереснее будет.По звуку не сравнивал их.Но я бы брал акустику на вырост-это см 9Happy0158
Да,бивень девятій сила,до сильно дорогой ..Embarrassed

(18-01-2012 13:30)K.V.V. писал(а):  
(18-01-2012 13:07)semaoleg писал(а):  Ребята выручайте,срочно надо,друг в германию стартует,надо ему дать модель....
Это прикольно....чтобы он купил ТАМ дороже, чем здесь у нас и тащил их сюда?!?!

Это по-нашему! Респект!

Happy0144
Не знаю как там нащет бивней в германии,но смотрел елаки по германских инет магазинах,от 700 до 750 еуро,и еще можна забрать 19 процентов на таможне,думаю хрен по такой цене где найдеш?
Пусть даже я сотку другу заплачу за все....

(18-01-2012 13:48)gun jack писал(а):  Я б взяв дорощі тобто бивні . Звучати будуть краще за елаки . А ресівер тре брати вище за 608 хочаб 808 або 1008 . Чим потужніший тим кращий . Ваш харман однозначно для цих бмв заслабий в мене похожий качав тріенгли . Так в них чуйка 91 дб . А в бивнях скіки 84 десь . Але для початку початків зійде . Рекомендую львину доль бютжету тратити на АС . Потім ресівер якийсь або підсилювач . Я вам для стерео ямаху недорогу можу порадити зі своїх . 2*150 ват за 2100 грн так шо б перебитись для початку якшо треба . Бо той харман навіть зі своїми чесними ватами щей у вашій площі буде звучати на 95 % гучності . На таких режимах підсилювач довго не протяне . Ну розумієте про шо я . Шо не протяне якшо буде постійно горланити на максимумі . А для Бивнів той максимум буде мінімумом . Сікьоте ? За АС я б рекомендував потратитись раз і забути це буде в пару раз вигідніше чим купляти продавати потім купляти шось інше . Це при умові шо вам підходять по дизайну суто цих дві пари АС . Хоча в даному бютжеті АС з гарним ( на крайняк не поганим ) дизайном не мало . Слідуючий варіант не заморочуватись ресівером а взяти якись ресівер який має ПРЕ АУТИ і докупити або підсилювач потужності або моноблоки . Цей варіант для вас би був кращий . У вас площі просто ОГОГОГО . В мене похожий харман донедавна качав 13 м2 . Іто я його слухав десь на 50-65 % від максимуму ато і всіх 75% . Для бмв він буде як радейко за 10 грн . Це при всій повазі до хармана як мого любимого бренду . В свій час зупинився на ньому так як по звуці зі всіх ресіверів він був самим кращим . Звук живий насичений і контроль басу на 5+ і дизайн і куча куча іншого . Єдине шо харман ніколи не гнався за новомоднимим фічами типу шдмі , 3д і тд ..... . А акцентував увагу на якості звуку . Нові фічі в хармана почали появлятись в останньому модельному ряді . З харманів до таких бмв міг би бути 345 і вище . Ну точно не нижче 3-ї лінійки модельного ряду. Але і ціна в них починається також не дитяча . Тому раджу подумати шо буде краще дорогий ресівер чи звязка недорогий + підсилювач потужності . На тили і центри не звертайте увагу їх качне і ресівер а от з фронтами можуть бути неувязки .
Хоча знаєте я тікишо глянув шо чутливість в тих БМВ 88 Дб тобто це більш менш нормальна шо б їх розкачав середньостатистичний ресівер . Але це по паспорту а як воно на ділі того вже вам не скажу .
Дуже дякую за розгорнуту відповідь,ввечері дам товаришу моделі,він брякне до німця,він підшукае ціни,я тут викладу і остаточно вирішимо,шкода шо бивень дорогий,а може на оборот добре,гроші то за нього великі хочуть,
ще б хтось відписався хто елаки вживу чув..Party0012
(Отредактировал 18-01-2012 в 18:15 semaoleg.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 18-01-2012 19:01
Ок ждемс моделі і ціни до них . Ну ви зрозуміли мою думку . Шо купити колонки на виріст а потім вже підсиленням заніматись . ІМХО самий дієвий варіант . Чим брати дороге джерело і підсилювач а дешеві АС , краще брати дорогі АС і дешевий підсилювач і джерело . Я так робив сам коли абгрейдувався . Продав свої старі купив собі нові . Не нові а б/у . І слухав їх на хармані . Хороші колонки добре звучать на любому підсилювачі чи ресівері ( образно ) і потім потихеньку купив собі джерело нормальне . Зараз збираю на підсилювач людський . Але з кожним наступним кроком чути на вухо покращення . Навіть коли змінив харман кардон на підсилювач ямаха АХ-596 . Ви знаєте грає просто супер . Планую на ньому навіть трохи зупинитись . Вийшов з бютжету . І підсилювач вибирають під АС . Тобто АС тре мати першими . Party0012
Найти все сообщения
 
Цитировать
MOSXIII Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Тернополь
Сообщений: 414
Репутация: 62
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 19-01-2012 03:55
(18-01-2012 16:34)semaoleg писал(а):  ще б хтось відписався хто елаки вживу чув..Party0012
У мене такі були, а також попередня їх версія ( FS68 ). У своїй ціновій ніші одні з найкращих АС. Потребують довгого прогріву і якісних компонентів для розкриття повного потенціалу. З мінусів можу зазначити лише не зовсім ідеальну "зшивку" динаміків (низ/середина). З плюсів: хороша динаміка, панчовий бас (не глибокий, на слух ~50гц при -6дб), детальний і не яркий верх. Гарно співають з кабельною продукцією XLO та Kimber, найгірший результат з VDH.
(Отредактировал 19-01-2012 в 03:55 MOSXIII.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: karelia
semaoleg Не на форуме
Участник
**

Откуда: ivano-frankivsk
Сообщений: 29
Репутация: 0
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 19-01-2012 23:14
(19-01-2012 03:55)MOSXIII писал(а):  
(18-01-2012 16:34)semaoleg писал(а):  ще б хтось відписався хто елаки вживу чув..Party0012
У мене такі були, а також попередня їх версія ( FS68 ). У своїй ціновій ніші одні з найкращих АС. Потребують довгого прогріву і якісних компонентів для розкриття повного потенціалу. З мінусів можу зазначити лише не зовсім ідеальну "зшивку" динаміків (низ/середина). З плюсів: хороша динаміка, панчовий бас (не глибокий, на слух ~50гц при -6дб), детальний і не яркий верх. Гарно співають з кабельною продукцією XLO та Kimber, найгірший результат з VDH.
Дякую,я попробую з своїм кордоном,а потім докуплю онкио десь так з 8 серіі,думаю повинні грати,а прогрівати скільки потрібно? день-два чи місяць?
Найти все сообщения
 
Цитировать
MOSXIII Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Тернополь
Сообщений: 414
Репутация: 62
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 19-01-2012 23:45
(19-01-2012 23:14)semaoleg писал(а):  
(19-01-2012 03:55)MOSXIII писал(а):  
(18-01-2012 16:34)semaoleg писал(а):  ще б хтось відписався хто елаки вживу чув..Party0012
У мене такі були, а також попередня їх версія ( FS68 ). У своїй ціновій ніші одні з найкращих АС. Потребують довгого прогріву і якісних компонентів для розкриття повного потенціалу. З мінусів можу зазначити лише не зовсім ідеальну "зшивку" динаміків (низ/середина). З плюсів: хороша динаміка, панчовий бас (не глибокий, на слух ~50гц при -6дб), детальний і не яркий верх. Гарно співають з кабельною продукцією XLO та Kimber, найгірший результат з VDH.
Дякую,я попробую з своїм кордоном,а потім докуплю онкио десь так з 8 серіі,думаю повинні грати,а прогрівати скільки потрібно? день-два чи місяць?
Ближче до шістидесяти годин тональний баланс стає на своє місце.
Найти все сообщения
 
Цитировать
semaoleg Не на форуме
Участник
**

Откуда: ivano-frankivsk
Сообщений: 29
Репутация: 0
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 20-01-2012 09:25
Elac FS 68.2 Знайшов поки шо в Україні,за 9300 грн.
жду ціну німця.
Найти все сообщения
 
Цитировать
K.V.V. Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 5 582
Репутация: 533
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 20-01-2012 10:46
(20-01-2012 09:25)semaoleg писал(а):  Elac FS 68.2 Знайшов поки шо в Україні,за 9300 грн.
жду ціну німця.

Вы очень неправильно ищете.
Дайте объявление в соответствующем разделе - почувствуете разницу.....только напишите, что ищете лишь эту модель....
Embarrassed

рядовой Рабинович пишет записку перед боем:
- Если меня убьют, прошу считать меня коммунистом!
...и, чуть погодя...
- А если нет, то - Нет!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Dr.Hi-End
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 20-01-2012 13:24
Я також схиляюсь до думки шо тут на форумі можна купити по цінах дешевших чим на ебеї . Я пару раз купляв взагалі по копійкових цінах шо ебей проти них тупо перекупщики . А це ше врахуйте шо доставка вам винесе . Ні я не кажу шо є 100% гарантія шо ви купите іменно це шо шукаєте . Зачастую коли дуже влаштовує ціна то береш шо є а не те шо шукав . Але не завжди те шо шукав в 100 раз краще за те шо пропонують купити з великою скидкою . В любому випадку я б попробував ше тут на форумі створити гілку хай люди кинуть туда свої пропозиції .
Гляньте ше тут http://www.bw.ua/ це ціни в україні на Бивні .
(Отредактировал 20-01-2012 в 13:25 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: quadrokot
semaoleg Не на форуме
Участник
**

Откуда: ivano-frankivsk
Сообщений: 29
Репутация: 0
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 20-01-2012 14:35
(20-01-2012 10:46)K.V.V. писал(а):  
(20-01-2012 09:25)semaoleg писал(а):  Elac FS 68.2 Знайшов поки шо в Україні,за 9300 грн.
жду ціну німця.

Вы очень неправильно ищете.
Дайте объявление в соответствующем разделе - почувствуете разницу.....только напишите, что ищете лишь эту модель....
Embarrassed

Я думаю,что цена в Германии(минус ихнее пдв за вывоз) должна априори быть дешевле,если говорить за Елак ,они ж немецкие,а вот бивни,да мож и у нас будут подешевле,если говоритьза бу,сомневаюсь что их можно найти,хотя как говорят,попытка не питка,узнаю цены забугорные,тогда мож и создам ветку,спасибо за подсказку.Party0012

(20-01-2012 13:24)gun jack писал(а):  Я також схиляюсь до думки шо тут на форумі можна купити по цінах дешевших чим на ебеї . Я пару раз купляв взагалі по копійкових цінах шо ебей проти них тупо перекупщики . А це ше врахуйте шо доставка вам винесе . Ні я не кажу шо є 100% гарантія шо ви купите іменно це шо шукаєте . Зачастую коли дуже влаштовує ціна то береш шо є а не те шо шукав . Але не завжди те шо шукав в 100 раз краще за те шо пропонують купити з великою скидкою . В любому випадку я б попробував ше тут на форумі створити гілку хай люди кинуть туда свої пропозиції .
Гляньте ше тут http://www.bw.ua/ це ціни в україні на Бивні .
Дякую за пораду..Happy0144
(Отредактировал 20-01-2012 в 14:37 semaoleg.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
semaoleg Не на форуме
Участник
**

Откуда: ivano-frankivsk
Сообщений: 29
Репутация: 0
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 20-01-2012 14:34
(20-01-2012 10:46)K.V.V. писал(а):  
(20-01-2012 09:25)semaoleg писал(а):  Elac FS 68.2 Знайшов поки шо в Україні,за 9300 грн.
жду ціну німця.

Вы очень неправильно ищете.
Дайте объявление в соответствующем разделе - почувствуете разницу.....только напишите, что ищете лишь эту модель....
Embarrassed

Я думаю,что цена в Германии(минус ихнее пдв за вывоз) должна априори быть дешевле,если говорить за Елак ,они ж немецкие,а вот бивни,да мож и у нас будут подешевле,если говоритьза бу,сомневаюсь что их можно найти,хотя как говорят,попытка не питка,узнаю цены забугорные,тогда мож и создам ветку,спасибо за подсказку.Party0012
Найти все сообщения
 
Цитировать
karelia Не на форуме
Учу Правила

Откуда: Odessa
Сообщений: 492
RE: Elac FS 68.2 или B&W CM8 / 22-01-2012 23:42
Как по мне то однозначно немцы, СМ серия у би-ви очень уж стала театральной а т.к. Вам больше для стерео прислушайтесь к советам MOSXIII я с ним солидарен по поводу элаков, переслушал в России однажды в салоне практически всю линейку, все звучали выше своей стоимости ИМХО!
Найти все сообщения
 
Цитировать


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 2 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS