ЦАП не стабільна робота .
Автор Сообщение
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
ЦАП не стабільна робота . / 06-09-2013 11:37
Отже колеги меломани і мене спіткала зла доля . Після 8-ми місячного простою в звязку з ремонтом накінець приніс додому свою техніку . Треба ж опробувати тим більше 8-м місяців без музики (((((( Зібрав , підключив і от так не задача - за цапу (PSaudio ultralink 2) доносяться звуки типу як спрацьовує захист цик-цик ( звук звичайно ж на момент цик-цик пропадє . орієнтовно доля секунди-секунда ) потім знову цик-цик через 1-2 секунди і так дальше . Закономірність що цик-цик він робить тільки з підєднаним цифровим кабелем з джерела без нього працює без циків , і з подальшою роботою цик-цики робляться рідшими . Тобто якщо спочатку цик-цик кожні 2-5-10 секунд то за 20 хвилин цик-цик раз на 1-2 треки . Варто зауважити що Джерелом зараз є ДВД піонер але не думаю що він повинен на щось впливати так як я і раніше його іноді використовував як запастий варіант коли вже гинь немає ніякого транспорту під руками . Допоможіть розібратись або порадьте хорошого майстра в близьлежайших районах України.
(Отредактировал 06-09-2013 в 11:42 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
serglobo Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Ужгород
Сообщений: 966
Репутация: 102
RE: ЦАП не стабільна робота . / 06-09-2013 11:46
(06-09-2013 11:37)gun jack писал(а):  Отже колеги меломани і мене спіткала зла доля . Після 8-ми місячного простою в звязку з ремонтом накінець приніс додому свою техніку . Треба ж опробувати тим більше 8-м місяців без музики (((((( Зібрав , підключив і от так не задача - за цапу (PSaudio ultralink 2) доносяться звуки типу як спрацьовує захист цик-цик ( звук звичайно ж на момент цик-цик пропадє . орієнтовно доля секунди-секунда ) потім знову цик-цик через 1-2 секунди і так дальше . Закономірність що цик-цик він робить тільки з підєднаним цифровим кабелем з джерела без нього працює без циків , і з подальшою роботою цик-цики робляться рідшими . Тобто якщо спочатку цик-цик кожні 2-5-10 секунд то за 20 хвилин цик-цик раз на 1-2 треки . Варто зауважити що Джерелом зараз є ДВД піонер але не думаю що він повинен на щось впливати так як я і раніше його іноді використовував як запастий варіант коли вже гинь немає ніякого транспорту під руками . Допоможіть розібратись або порадьте хорошого майстра в близьлежайших районах України.
Скоріш за все це DVD. У мене аналогічно буває на CD, якщо погані диски. Попробуйте міняти диски.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Дмитрий Медведев Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 10 346
Репутация: 1026
RE: ЦАП не стабільна робота . / 06-09-2013 11:47
Именно DVD гадит...

"Быть таким, каков ты есть - в этом мужество и честь..." (c)
"Не отпускаю в кредит. Не принимаю чеки и кредитные карточки..."(с)
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: ЦАП не стабільна робота . / 06-09-2013 11:50
Сьогодні ж перевірю цей варіант що б його відкинути
Найти все сообщения
 
Цитировать
victorr Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Луцьк
Сообщений: 1 018
Репутация: 175
RE: ЦАП не стабільна робота . / 06-09-2013 12:04
gun jack

Попробуйте поменять провод. У меня подобная проблема существует тоже, но только на потоках 24/176,4-192. По коаксиалу стоит сплошной "цик", по оптоволокну один кабель цикает, а вот недорогой монопрайс практически без проблем. Это при выводе на ЦАП. Если подать цифровой поток на ресивер, то проблем нет с любого источника.
Найти все сообщения
 
Цитировать
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: ЦАП не стабільна робота . / 16-09-2013 17:02
Отже проблема всетаки з цапом. Добрі люди порадили включити цап на прогон на 1-2 доби, але порадили перед тим як включати на прогон після простою розібрати подивитись чи не потекли конденсатори . Розібрав . Подивився . Вроді 2 чи 1 потекли . Присутні коричневі сліди вязкої рідини під одим чи двома кондерами ( вони там друг біля друга важко сказати чи один чи два ). Печалька . Але шо зробиш треба щось робити з цим . Було б дуже класно знайти когось у львові або ближньому зарубіжжі по україні, хоча якщо буде потрібно то погоджусь ( що ще мені залишаєтсья ) вислати куда буде потрібно. Така ситуація вмене вперше і я просто не знаю до кого б можна було звернутись в таких випадках .

Хто шарить поділіться думками , вроді заміна кондерів повинна позитивно вплинути на звук , може заодно провірити номінали всіх кондерів чи це ітак зрозуміло само собою , я просто взагалі не шарю і лячно мені за цап . Про твік мова не іде , він мені ітак дуже подобається подачею хотілося б щоб служив нормально .
(Отредактировал 16-09-2013 в 17:07 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
norrest Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: KIEV
Сообщений: 4 794
Репутация: 601
RE: ЦАП не стабільна робота . / 16-09-2013 17:28
Есть в Луцке мастер Mark_V - очень рекомендую !

Stop war!!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: victorius , neoplan-69 , andreas1 , stolyar
victorr Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Луцьк
Сообщений: 1 018
Репутация: 175
RE: ЦАП не стабільна робота . / 16-09-2013 19:16
(16-09-2013 17:02)gun jack писал(а):  Вроді 2 чи 1 потекли . Присутні коричневі сліди вязкої рідини під одим чи двома кондерами ( вони там друг біля друга важко сказати чи один чи два ).
Вважаю, що це не те, про що Ви подумали. Так конденсатори заливають при зборці. Спеціалісти підкажуть, як ця мазюка зветься.

Згадав:

Компаунд — термоактивная, термопластическая полимерная смола (отверждаемая в естественных условиях) и эластомерные материалы с наполнителями и (или) добавками или без них после затвердевания. Используется в качестве электроизоляционного материала и как средство взрывозащиты.
(Отредактировал 16-09-2013 в 19:22 victorr.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: WoWaN , Eric Cartman
gun jack Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 411
Репутация: 157
RE: ЦАП не стабільна робота . / 16-09-2013 23:45
Не виглядає як компаунд , як на мене . Жаль не знаю як фото з айпаду скинути постараюсь якось з ноута . Виглядає як калюжка (((((( Порадьте якогось спеціаліста хто стикався . Чекаю відповіді Марк_В покищо - він шось давненько не появляється тут і дозвонитись не можливо . Може ще зявиться ближчим часом .
(Отредактировал 16-09-2013 в 23:47 gun jack.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Alex_65 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 103
Репутация: 54
RE: ЦАП не стабільна робота . / 17-09-2013 00:58
Цифровой приемник в этой ЦАПе - Ультрааналоговская сборка? Он очень капризный. С "грязно-шумного" ДВД плеера не любит стабильно работать (причем с дешевого Пионера-585 может почти нормально играть, а с Панасоника - сплошной клац-клац).
Не любит помехи из сети и просадку напряжения: может клацать при включении кондиционера, холодильника и т.д.
- Проверьте, чтоб на Пионере не был включен режим "долби сюрраунда".
- Попробуйте подключить ДВД проигрыватель сетевиком или, хотя бы, сетевым фильтром.
- Попробуйте подать сигнал с нормального СД-проигрывателя, подключенного приличным сетевиком.
(Отредактировал 17-09-2013 в 01:04 Alex_65.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: lemers
lemers Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Запорожье
Сообщений: 51
Репутация: 23
RE: ЦАП не стабільна робота . / 17-09-2013 11:57
Это только сеть! Попробуй на другие розетки или тяни отдельный кабель от счетчика. Напарафинили тебе ремонтники, которые не читают этот форум.
Найти все сообщения
 
Цитировать
petr.solo1223 Не на форуме
Специалист
*****

Откуда: Город -герой Харьков
Сообщений: 20 646
Репутация: 909
RE: ЦАП не стабільна робота . / 17-09-2013 12:44
C этой проблемой Вам к Володе из Мариуполя (wd-two),он PSки давно ремонтирует. Спишитесь -созвонитесь и будя Вам щастя.Biggrin
Найти все сообщения
 
Цитировать
andreas1 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 189
Репутация: 160
RE: ЦАП не стабільна робота . / 19-09-2013 08:13
(16-09-2013 17:28)norrest писал(а):  Есть в Луцке мастер Mark_V - очень рекомендую !
Присоеденяюсь! У меня был такой же ЦАП, и такая же история-потекли кондёры,(похоже это их болячка, хотя возрат тоже не юношеский). Юра сделал всё в лучшем виде! (заодно твикнул мне его основательно).УлыбкаHappy0144
(Отредактировал 19-09-2013 в 08:14 andreas1.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: norrest


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS